Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) bigdady


bigdady
nagyúr

A home screent hogy lehetne lockolni? a gyerek mindig atrendezi :)

(#4302) Mikso


Mikso
tag

A Drága T-Mobil nekem azt mondta a hivatalos frissítésre, hogy ők még nem kapták meg a Samutól az ICS-t...
Akkor a pannonnak miért van :DD ? Amúgy ha T-s vagyok akkor rá tudok rakni pannonos, vagy más romot?? :U

(#4303) LSL1337 válasza Mikso (#4302) üzenetére


LSL1337
őstag

bármit tudsz rátenni, ugyan úgy menni fog a mobilnet, csak ha gariztatni akarod, akkor dobd vissza az eredetit

(#4304) Mikso


Mikso
tag

Néztem videót a CM10-ről, és eléggé akadt a videó felvétel. Nálatok is?
Amúgy itt is működik ez a flash counter téma..? Ha simán feldobom rá a CM10-et akkor az már 1-et fog mutatni nem? Jig, vagy rootos Triangle-Away kell hozzá ha kel...?

(#4305) Syl válasza Mikso (#4302) üzenetére


Syl
nagyúr

ha T-s vagyok akkor rá tudok rakni pannonos, vagy más romot??

Miért ne tudnál? Én egy ideig tajvani ICS-t használtam a 8.9-es T-s Tabomon :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4306) Dikri


Dikri
tag

Szevasztok!

Páromat szeretném meglepni egy ilyennel. Viszont látom kismillió fajta verzió létezik.
Ha jól gondolom ez a zászlóshajó ugye? SAMSUNG GT-N8000 Galaxy Note 10.1"
Egyébként látom van tab is meg note is ez két külön fejlesztési irány a samsungnál? Mert ha jol látom az utóbbi kártyaolvasóval és HDMI-vel is rendelkezik.

A kérdéseim a következők lennének. Laptop helyett venném, gyakorlatilag fogja tudni használni az helyett? Filmek nem akadnak? Mondjuk főként netezne rajta, de skype, és youtube is használva lenne.
Mennyit bír aksival és lehet-e aksi nélkül használni hálózatról? Van-e valami gyengéje illetve mire érdemes figyelni vásárlásnál?

Köszönöm előre is.

(#4307) b@zsi válasza Dikri (#4306) üzenetére


b@zsi
csendes tag

Hello!

A jelenlegi zászlóshajó valóban a Note 10.1, ami mondhatni a Tab-ból nőtte ki magát és mégse, mert nem csak nevet cserélt és komolyabb hardware-t kapott, hanem sok szoftveres okosságot is mellé.

Ha csak netezésre/Youtube-ra/filmnézésre lesz használva a gép, arra tökéletesen megfelel.Filmekkel eddig csak HD felbontásnál találkoztam egy-egy röccenéssel.
Skype-ot nem használok, arról érdemben nem tudok nyilatkozni, de nem hinném,hogy gondot okozna a masinának.
Az akksi szerintem nagyon jól bírja, órában nem tudom meghatározni, de ha visszább olvasol,sokan nyilatkozta üzemidőről. Most lassan egy hete nem volt töltve az enyém,igaz nincs csúcsra járatva: naponta 2-3 óra net + email + pdf olvasás.

Laptopot teljesen nem tud kiváltani szerintem, egyetemistaként én laptop mellé vettem, mert sokkal könnyebb vizsgákra utazás alatt (meg ha hétvégén nincs notebookspecifikus feladatom) cipelni és használni.Szöveget nem gépelnék rajta, de kapható hozzá dokkolós billentyűzet, azzal sokat javulhat ezen a téren.

(#4308) bigdady


bigdady
nagyúr

ics otamnincs flash playerem. van vmi mukodo alternativa mert az adobe mar nem elerheto?

(#4309) LSL1337 válasza bigdady (#4308) üzenetére


LSL1337
őstag

toltsd le apkt googlebe ird be, vmi xda topicot kidob

orulok hogy space helyett nem csak en utok m-et:-)

(#4310) pyth


pyth
tag

Sziasztok.
Gyors segítségre lenne szükségem. A csak WiFi-s Galaxy tableten működik a navigáció internet kapcsolat nélkül, tehát csak a GPS-el?
Valamelyik oldalon ezt olvastam és ez zavart meg:

Navigáció: A-GPS/Glonass-vevő, Google térkép (internetkapcsolatot igényel)

Esetleg ez csak a Google térképre vonatkozik? A navi pl. IGO vagy a Sygic az megy net kapcsolat nélkül is?

(#4311) b@zsi válasza pyth (#4310) üzenetére


b@zsi
csendes tag

Hello!

Én úgy tudom,hogy Google Maps-en a navigáció csak internet kapcsolattal működik (nekem legalábbis).
Csupán arra van mód,hogy térképrészletet letöltesz wifin offline térképnek és akkor azon a részen megmutatja a GPS alapján a helyzeted, de nem navigál.

(#4312) pyth válasza b@zsi (#4311) üzenetére


pyth
tag

Köszi. Ezek szerint navigációra nem lehet használni pl. IGO-val vagy Sygic-el? Nekem fontos lenne a navigáció így nem tudom h megvegyem-e? A Nexus 7-nél (wifi) ugyan az a helyzet?

(#4313) LSL1337 válasza pyth (#4310) üzenetére


LSL1337
őstag

sygic termeszetesen megy, maps tervezni nem tud offline, de cache terkepen altalaban latod magad

(#4314) s4tch válasza pyth (#4310) üzenetére


s4tch
veterán

Igen, az offline navigáció működik netkapcsolat nélkül is, csak úgy lassabb lesz a pozicionálás. A google térkép igényli a netkapcsolatot, arra vonatkozik a megjegyzés.

Viszont a GLONASS támogatásban nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#4315) pyth válasza LSL1337 (#4313) üzenetére


pyth
tag

Ezek szerint a Sygic-el megy a tervezés és a online navigáció GPS-en? Úgy ahogy a Galaxy S telon? Bar ott mindíg bekapcsolom a netet is mellé mert úgy gyorsabb.
Nekem az a lényeg hogy kocsiban tudjam navigációra használni!

(#4316) bigdady válasza pyth (#4315) üzenetére


bigdady
nagyúr

:K

(#4317) pyth válasza bigdady (#4316) üzenetére


pyth
tag

OK! Akkor megnyugodtam. Köszönöm a segítséget! :R

(#4318) Dikri


Dikri
tag

Még 1 gyors kérdésem lenne. Ha 3g nélküli note 10,1-et veszek. Akkor ha mégis kellene hozzá mobilnet az USB-n keresztül, ha beledugok egy web'n walk sticket lehet rajta netezni? Létezik driver szoftver android alá. Vagy a későbbi mobil netezés kilőve?

(#4319) bigdady válasza Dikri (#4318) üzenetére


bigdady
nagyúr

van ami megy van ami nem

(#4320) Dikri


Dikri
tag

Ok, akkor a megfelelő eszköz beszerzésével a későbbiekben lehet rá mobilnetet "varázsolni"?

(#4321) LSL1337 válasza Dikri (#4320) üzenetére


LSL1337
őstag

szerintem ha tervezed mobilnet hasznalatat, vegyel belole 3gst
egy 8mm vastag tabletbol kilogo kabeles mobilstick, hmm

(#4322) Varszegig válasza Dikri (#4320) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem lehet.

(#4323) gusztavka válasza Dikri (#4320) üzenetére


gusztavka
csendes tag

Lehet. Mellé teszel egy 3G-s telot és azon keresztül ha net kell, amúgy marad a wifi. Nekem is így van mert 95%-ban wifi mellett vagyok.

Galaxy Tab 7510 (ICS 4.0.4.)

(#4324) Varszegig válasza gusztavka (#4323) üzenetére


Varszegig
veterán

Igen, de az esetben a telefon netjét wifin osztod. nem? ISB-n ez semmiképpen nem megy szerintem. (Az android nem kezeli a 3g modemet usb-n.)

[ Szerkesztve ]

(#4325) gusztavka válasza Varszegig (#4324) üzenetére


gusztavka
csendes tag

Természetesen, a telóm védett wifi hotspotként müködik. Telóra meg amúgy is szükségem van és az okostelefonok alsó kategóriáját lassan ingyen kapod meg.

Galaxy Tab 7510 (ICS 4.0.4.)

(#4326) pley


pley
csendes tag

Sziasztok,ne haragudjatok de van egy hatalmas porblémám és a segítségeteket kéném.Samsung galaxy tab 2 10.1-es tabletet vettem tegnap,ma használtam és internetezés közben egyszer csak teljesen megállt,nem reagál semmire.hiába próbálok a képernyőn nyomogatni semmi,be/kikapcs gombra sem reagál hosszanti nyomáskor sem. hard reset gomb nyomására sem működik.a kijelző megmaradt az adott oldalon és világít,de ezen kívül semmi. elnézést még egyszer hogy ide írtam,de tehetetlen vagyok.Ezek szerint lefagyott volna? Mielőbbi segítségeteket nagyon megköszönném.üdv

(#4327) LSL1337 válasza pley (#4326) üzenetére


LSL1337
őstag

10 15 masodpercig nyomva tartod a power gombot, akkor sem kapcsol ki? erdekes

akkor gari, mast nem tudok, masfel ev alatt nem talalkoztam olyannal ogy long pressre ne reagalt volna

(#4328) pley


pley
csendes tag

Köszönöm a tippet,idő közben sikerült,reagált rá.nem tartottam nyomva elég ideig a power gombot,kretén voltam hozzá:) de azért köszönöm a gyors segítséget.

(#4329) maláj válasza pley (#4328) üzenetére


maláj
őstag

500 Ft lesz ;]

(#4330) kasee


kasee
aktív tag

Hello

P7500 ra létezik Jb? Vagy melyik a leghasználhatóbb custom rom? cm esetleG?

(#4331) s4tch válasza kasee (#4330) üzenetére


s4tch
veterán

Igen, van JB, többféle is. Úgy tapasztaltam, a CM10 a legjobb.

http://get.cm/?device=p4

(#4332) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Sziasztok!

Ha letöltöm a 426 megás telenoros romot, akkor a t-s tabomra ha a fent lévő cwm-el feldobom az ebben a zipben található a rom adatait tartalmazo .zip fajlt akkor meg is lesz a 4.0.4-es ics rom, vagy feltétlenül el kell végeznem az első hszben található leírást követve azt, hogy P7500XXLQ8_P7500OXALQ8_P7500XXLQ8_HOME.tar.md5
nevű recoveryt használom odinnal rátöltve?

(#4333) rob72


rob72
tag

Üdv most szeretnék venni 1 ilyen tabot 4g-t is tudja karcmentesen gari doboz nélkül belkin bőrtokkal kb mennyit érhet?

(#4334) Varszegig válasza rob72 (#4333) üzenetére


Varszegig
veterán

A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.

:DD

4G-t nem tudja karcmentesen, csak karcosan. Gari dobozról még nem hallottam. Mi a kérdés?:)

(#4335) rob72 válasza Varszegig (#4334) üzenetére


rob72
tag

Már mind1.

(#4336) s4tch válasza Varszegig (#4334) üzenetére


s4tch
veterán

(#4337) mycso válasza adequate_cou (#4332) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, kis fogalom zavart vélek felfedezni.

1, ha gyári romod van, akkor van ugyan recovery-d, de az nem CWM --> a CWM, egy custom, bővített recovery, nagyon sok plusz lehetőséggel, a gyárihoz képest
2, ha letöltöd a gyári telenoros ICS romot, ami esetleg csomagolva van zip-el, azt ki kell tömörítened és a benne lévő tar vagy md5 kiterjsztésű fájlra lesz szükséged
3, ezt a romot nem lehet recovery-ből flashelni, csak is ODIN segítségével
4, ez --> P7500XXLQ8_P7500OXALQ8_P7500XXLQ8_HOME.tar.md5 nem egy recovery, hanem maga a rom, ezt kell ODIN-ba betallózva a leírtak alapján felrakni a tabra

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4338) rob72


rob72
tag

Üdv 1 olyan kérdésem lenne hogy van 1 ilyen tabom és nincs benne magyar nyelv. Hogyan lehet leggyorsabban belerakni?

(#4339) bigdady válasza mycso (#4337) üzenetére


bigdady
nagyúr

en feltettem az angol icst samfwrol es most a gyari recoveryben nincs install from zip. mitol lehet ez? van otleted? cwm sosem volt es most nincs rootom es nem is birom rootolni annak ellenere hogy superuser megmaradt...

(#4340) mycso válasza rob72 (#4338) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Felraksz rá egy olyan romot, amiben van magyar nyelv. (mindegyik EU rom ilyen pl)
Arra figyelj, hogy biztosan az-e a tab verziószáma, mint ami az EU változaté!!!!

(#4339) bigdady: gyári recovery-ben nincs is ilyen opció, csak a CWM-ben, tehát nálad előtte akkor CWM volt fenn.
Ha romot cserélsz akkor a root jog elveszik, ez természetes.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4341) Varszegig válasza rob72 (#4338) üzenetére


Varszegig
veterán

Egész pontosan milyen tabod van? Mert csak a topic címében van kettő fajta, de ide írnak még jópáran, akiknek valamilyen többé kevésbé hasonló galaxy tabjuk van. Szóval az első amit tisztázni kell, hogy mid van?
A második, hogy mi van rajta?

(#4342) rob72 válasza Varszegig (#4341) üzenetére


rob72
tag

galaxy tab 10.1 p7500

(#4343) rob72 válasza mycso (#4340) üzenetére


rob72
tag

Nem akarok felrakni 1 romot rá máshogy is meglehet oldani nem?

(#4344) bigdady válasza mycso (#4340) üzenetére


bigdady
nagyúr

És most hogy tegyek rá rootot vagy cm-ot?

(#4345) Varszegig válasza rob72 (#4342) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, és milyen rom van rajta most?

(#4346) rob72 válasza Varszegig (#4345) üzenetére


rob72
tag

4.0.4

(#4347) Varszegig válasza rob72 (#4346) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez nem segít. Az eszköznévjegyénél kéne a szoftververzió. PDA.

(#4348) rob72 válasza Varszegig (#4347) üzenetére


rob72
tag

Kanadai

(#4349) Varszegig válasza rob72 (#4348) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha segítséget szeretnél, akkor írd már meg légyszi pontosan, mi van odaírva.

(#4350) rob72 válasza Varszegig (#4349) üzenetére


rob72
tag

Tessék: P7500RUXLH2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.