Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12580) Krisz1000 válasza #72445440 (#12579) üzenetére


Krisz1000
tag

Csaó. Nem semmi mennyire lement ez a telefon. Az ember azt gondolná hogy sokan megtartották második telónak hiszen ahhoz kiváló lenne. Ebből is látszik hogy igazam volt pár hsz-el fentebb nagyon sok meghalhatott a belső memória miatt.

Na de kérdésedre. Nekem amikor már döglődött szegény, és előtte is, egyértelműen a debloated/rooted stock volt a legjobb, stabilabb.
Nagyon sok főzött romot kipróbáltam.
Mindegyiken fagy a fényképező hol jobban hol kevésbé.
Semmi pluszt nem adnak. Parasztvakitás mind, hacsak nincs valami elvont konkrét funkció, ami neked KELL, és tudod hogy abban az adott romban van.

Pl van egy portolt note rom, amiben működik a 120fps lassított felvétel. De a rom többi része egy xar.

Vagy a túlhypeolt resurrection remix, ami agyon customizálható, még az értesítések mögé is tudsz wallpapert csak minek.

De egyikre sem sikerült értelmes portokat hozni. Olyanra gondolok hogy: fagyásmentesen működő zseblámpa vagy kamera gomb, kifinomultabb gesztus vezérlés, hosszú screenshot, tap to wake, AOD, privát mappa,jól működő automata fényerő stb stb
Na ezek egyikét se sikerült.

Jó nagy picsafüst egyébként ez a romolás, nem véletlen hogy halódik
Tovább tetézi hogy 5-6 android, ahol ennek a telónak az érdemi romolása megkezdődött, nem voltak túl jó verziók eleve.

Tehát ezt ajánlom
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development-i9305/rom-samsung-stock-4-4-4-rom-collection-t3124027

Ha olyanba ütköző hogy a 444 miatt már nem hajlandó indulni app ami neked kell, akkor pedig a legújabb official lineageos vagy resurrection remix. De ott fagyni fog a kamera időnként.

Remélem tudtam segíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.