Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12501) szita.erno válasza Angel2014 (#12500) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Értem! Akkor hagyom inkább. Köszi a tanácsot. :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12502) Gergosz2 válasza Angel2014 (#12498) üzenetére


Gergosz2
veterán

Szinte biztosra veszem, hogy Play áruházba van egy ilyen app. Ha nincs akkor valamilyen GPS trackert szednék le és azon olvasnám le hol is vagyok pontosan.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12503) inyas


inyas
csendes tag

Az lenne kérdésem,mitől tud lemerülni az akku estétől reggelig 40-50 %-ot,fullra fel van töltve.Csak bekapcsolt készenléti állapotban van. Már gyári új akkut is vettem bele.

[ Szerkesztve ]

(#12504) szita.erno válasza inyas (#12503) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Én is most vettem bele akut 1vagy 3 % között szok merülni éjel az enyém. Lehet hogy rossz az akku. Hogy újat vettél attól még lehet gyári hibás is. De valami nagyon meríti.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12505) Gergosz2 válasza inyas (#12503) üzenetére


Gergosz2
veterán

Valamelyik app beragad. Ezeréves bug. Van egy app amivel meg lehet nézni, hogy meddig van ébren a telefonod és hogy egyáltalán m keltette fel.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12506) inyas válasza Gergosz2 (#12505) üzenetére


inyas
csendes tag

Köszönöm a választ. Melyik az az app amivel ezt megtudom nézni?
Lehetséges, hogy a rossz lefedettség miatt az állandó hálózat keresés merített ennyire?

(#12507) Gergosz2 válasza inyas (#12506) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez [link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12508) inyas válasza Gergosz2 (#12507) üzenetére


inyas
csendes tag

Köszönöm. Megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#12509) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Szeretnék egy kis segítséget kérni.Rootólni szeretném a telefont.De mikor össze dugom a géppel az Odin nem ismeri fel.Vagyis nem csinál semmit . Ha simán csatlakoztatom a géphez úgy meg felismeri. :F :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12510) Angel2014 válasza szita.erno (#12509) üzenetére


Angel2014
addikt

tapicskold a build számot 10x előjön az usb hibakeresés azt kapcsold be...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12511) szita.erno válasza Angel2014 (#12510) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Az meg van. Be van kapcsolva. :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12512) Angel2014 válasza szita.erno (#12511) üzenetére


Angel2014
addikt

download módban van rádugva? Gépet esetleg indítsd újra.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12513) szita.erno válasza Angel2014 (#12512) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Igen Dowland módba van. Újra indítottam de semmi. Meg próbáltam S5 tel azzal mükődik, fel ismeri a gép. :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12514) Angel2014 válasza szita.erno (#12513) üzenetére


Angel2014
addikt

Milyen verzióval csináltad?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12515) szita.erno válasza Angel2014 (#12514) üzenetére


szita.erno
aktív tag

4,4,4 van rajta! Vagy mire gondolsz? Több féle Odin verziót letöltöttem de egyiknél sem csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12516) Angel2014 válasza szita.erno (#12515) üzenetére


Angel2014
addikt

Odin v3.12.7 erre... :K és rendszergazdaként futtatni.

gépet újraindítani...odint elindítani rendszergazdaként, dowloadmód előkészítöbe rakni a telót és összedugni a géppel usb 2.0 án ha van.., és most a hangerő felfelé gombbal download módba tenni, így jónak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12517) atteee


atteee
tag

Sziasztok segítséget kérnék nem rég vettem s3 lte-t és szeretnék rá tenni 7.xx romot hogyan tudom azt rá tenni és ha lehet akkor egy linket is kérnék ahonnan a romot letudom szedni és a progikat köszönöm előre is

Samsung S7 Edge 32GB

(#12518) Krisz1000 válasza atteee (#12517) üzenetére


Krisz1000
tag

ne fáradj vele. én most próbáltam a lineage-et egy hétig és egy kalap szar
idegesítő, nehezen kezelhető featúrok, nagy fogyasztás, telefonálás közben többször szétkapcsol, spontán újraindulások.
őszintén szólva én semmi jót nem látok a 7-ben főleg erre a telefonra.
mit nyújt, ami miatt kéne neked? mert ha csak az általában vett kinézet és a felhasználói élmény miatt tennédfel, akkor felejtsd el, mert az nincs :D

én most megnézek pár 5-6-os romot és ha azokban is megvannak azok a szarságok, akkor megyek vissza a kipucolt rootolt touchwiz kitkatra, amit itt fentebb ajánlottak.

én kitkatról váltottam 7-re és le voltam döbbenve, h azok a tök jó fejlesztési irányok amik a kitkat környékén voltak, teljesen eltűntek, és egy túlbonyolított szar lett... :W

de pl alarm widget meg időzített sms még mindig nincs. :C ami a sokak által lehúzott TW-ben már 2013ban volt

aztán ez a kurva idegesítő kinézet, amit csomóan szídnak, h minden fehér, az iphone-t probálja koppintani... amoled telón ráadásul kurva szar, mert sokkal többet fogyaszt úgy a kijelző. :W

(#12519) atteee válasza Krisz1000 (#12518) üzenetére


atteee
tag

átlagos használatra akkor inkább egy 5-6 ajánlasz inkább? azt honnan szeded le? Illetve hogyan teszed fel?

Samsung S7 Edge 32GB

(#12520) Krisz1000 válasza atteee (#12519) üzenetére


Krisz1000
tag

hát ne hari, de ha ez így kérdés, akkor inkább ne...

amúgy xda-ról, az a baj h mivel régi a teló, a legtöbb alfórumot már alig tartják karban...
úgy kell kibogarászni, kiguglizni, h melyikből melyik a legújabb build,
én most összeszedtem 4 6ost meg 2 5öst...
most tettem fel az elsőt de már ez sem tetszik. múlt év dec. 6os cyanból az egyik utolsó build.
pár napig használom majd.

nekem olyan kéne amiben a led színét alkalmazásokként lehet állítani, mint a 4-es cyanban még volt. h minden értesítés más szinnel menjen

ha mégis nézelődni akarsz akkor sztem próbáld meg a bliss-t, a slim 5-6-ot, meg a temasek-et.
meg még ott páran ajálgatták a resurrection remixet, de azt én nem nagyon néztem.

persze mindegyikhez külön fórum és leírás az installhoz (oké, mind1ik kb ugyanúgy meg, de mégis át kell olvasni)

ha ez nem okés, akkor a kipucolt stock kitkat romot tedd fel. ha nem vagy képbe, nem csináltad még, akkor tök nem éri meg szívni a fentiek végigpróbálgatásával mert nem fogsz annyi pluszt kapni. (én most kb semmit...)

[ Szerkesztve ]

(#12521) Krisz1000 válasza atteee (#12519) üzenetére


Krisz1000
tag

utóbbit fentebb linkelték
#12457

(#12522) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Valaki nyúzza még ezt a telefont?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12523) melyon válasza Gergosz2 (#12522) üzenetére


melyon
csendes tag

szerintem még sok van mert nem szívesen válik meg tőle senki, de az újabbak most talán érdekesebbek.....

[ Szerkesztve ]

(#12524) Krisz1000 válasza Gergosz2 (#12522) üzenetére


Krisz1000
tag

persze, én most épp az eclipse rommal, ami egy KK note port és elég jó, pucolva, updatelve van.
csak meg akartam nézni de annyira megtetszett, h már egy hónapja fent van.

az új RR nagyon pörög most, egy csomó hibát kijavítottak, lefagyással, telefonálással, GPS kapcsolatban, és nagyon dícsérik a topicban.
csak nekem annyira nem tetszik a külseje.

illetve ezek a javítások állítólag az új LOS-ba is bekerültek.
és a legújabb AOKP-be, amit még megnézek, mert az előző verzió a leggyorsabb, legsímábban futó rom volt amit az elmúlt 1 évben próbáltam. csak abban még voltak ezek a lefagyások, amit fentebb említettem.

ha nem döglik be, akkor sztem jövő nyárig még ez a teló marad. de akkor fog kelleni új, mert erős fényben az amoled már rosszul látható sajna és na az tényleg idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#12525) Watt25 válasza Gergosz2 (#12522) üzenetére


Watt25
veterán

Én feleségemnek adtam (tök gyári ROM-mal.), most vettünk bele új aksit. Imádja. Az előző telefonjához képest (Xperia E3) is jobbnak mondja, pedig az újabb volt. (2014-es)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12526) atteee


atteee
tag

Sziasztok erőssebb akksi jó bele vagy csak az ami eredetileg van hozzá? És akksi vagy szofver leeht hogy net bekapcsolva és kb 3 óra alatt fullra merül?

Samsung S7 Edge 32GB

(#12527) Watt25 válasza atteee (#12526) üzenetére


Watt25
veterán

Nem bonyolult találni, csak keresni kell. [link]
A második kérdés ugye csak költői kérdés volt? Arra nem lehet így válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12528) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Üdv!
Már egy hete újra S3 LTE-et használok, párommal cseréltünk egy rövid időre. Meg vagyok elégedve vele, ennyi idő múlva is, 1 alkalommal újraindult a zsebembe,ezen kívül néha eldobja a wifit a munkahelyemen böngészés közben, ez mitől lehet? Lehetséges, hogy nem okés már a wifi vevője? Gyári 4.4.4 van rajtra.
Kívülről még mindig az egyik kedvencem.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#12529) Csarli85 válasza atteee (#12526) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Nekünk gyári 3000-es aksi van hozzá, volt olyan is még újkorában, hogy 8 órás volt a SOT. Nem lesz túlzottan vastag sem től, én tudom ajánlani.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#12530) Krisz1000 válasza Csarli85 (#12528) üzenetére


Krisz1000
tag

valszeg tele van szeméttel, full wipe kéne
444 elég régi már de szerintem nem fagy jobban mint a legújabb lollipop.
nálam a chrome néha néha fagy de nem vészes, ebből a szempontból különbséget sem látok az új és régi rom között. tehát nem ad annyit az új rom h adott esetben vesződj vele.
Én pl most eclipse romot használok ami kipucolt portolt note 4-5 rom.
esetleg érdemes megnézni a kipucolt, optimalizált rootolt 444 stock romot az is fent van xda n

(#12531) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Üdv !

Hosszú idő után én is búcsút mondok ennek a készüléknek. Nagyon szerettem, sok helyen volt velem. Remélem az új , oneplus 5t, is bírni fogja eddig.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12532) Krisz1000 válasza Gergosz2 (#12531) üzenetére


Krisz1000
tag

haha na igen :-P ebből is látszik hogy csak felső kategóriás telefont érdemes venni, nem ezeket a középkategóriákat amit tolnak. mondjuk kíváncsi lennék mit bírnak ezek az új telók egy kipucolt alap androiddal, biztos elég durva👍✌

(#12533) Gergosz2 válasza Krisz1000 (#12532) üzenetére


Gergosz2
veterán

Maga idején az S3 LTE is csúcstelefon volt, akkor még HTC-vel versenyeztek nagyon Android fronton.

Szerintem a 2GB RAM miatt használjuk, használtuk még elég sokan, szerintem egyértelműen megérte akkor a felárat.

Nem tudom mi a helyzet most a középkategóriával, de amikor az S3-at vettem akkor erősen kerülendő volt. Személy szerint inkább fizetek kicsit többet, mert úgyis 2-3 évig használom a készüléket. Bár mára elég jó alternatívát jelentenek a kínai telefonok.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12534) Regin válasza Gergosz2 (#12533) üzenetére


Regin
újonc

Van baj, sammobile oldaon a romokat nem érem el, oldal nem adja ki a linkeket. Hol találok érvényes Jbt v Kitkat romot, ami másnál is fut? Keresőbe keresve halott linkeket találtam, nem terelésnek de minek érvénytelenítenek linkeket? Amúgy most nem írtam volna a kérdésem hozzátok, hogy rakjak rá új romot? Meg milyet meg honnan? :K

eggyütt többre visszük

(#12535) Gergosz2 válasza Regin (#12534) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én ezt ajánlom : [link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12536) solak


solak
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Megtöröm a nagy csendet, kimondottan gyári akkumulátort honnan érdemes venni? Valakinek ötlete? (google - t ismerem) Van nagyon sok helyen csak mi a garancia, hogy gyári. Azért kérdezem hátha van valakinek tapasztalata, vett már és bevált . Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#12537) Gergosz2 válasza solak (#12536) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én annak idején hardverkerből vettem akksit. Az garantáltan gyári volt és nem is volt drága.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12538) tsiga18 válasza solak (#12536) üzenetére


tsiga18
tag

Kb 1 éve a Váci úti Samsung márkaboltban (Westenddel szemben) 5000 Ft volt egy új akksi. Már akkoriban az utolsó darabok közül kaptam.

(#12539) solak


solak
csendes tag

Oké, köszönöm szépen a gyors válaszokat, remélem még sikerül valahol találnom gyárit.

(#12540) Gergosz2 válasza solak (#12539) üzenetére


Gergosz2
veterán

na van még nekik : [link]

Én pontosan ebből vettem kettőt és mindegyik jó még.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12541) solak válasza Gergosz2 (#12540) üzenetére


solak
csendes tag

Köszönöm szépen, akkor majd megnézem.

(#12542) szita.erno


szita.erno
aktív tag

4.3 mas Magyar T-mobilos romot honnan tudnám le tölteni ? Olyan oldalról ami nem fizetős? :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12543) nggabi válasza szita.erno (#12542) üzenetére


nggabi
nagyúr

Független nem jó?

"szenyor dzsíííí"

(#12544) szita.erno válasza nggabi (#12543) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nem ! :) Nem nekem kell. Csak én teszem fel. Csak nem találok sehol.. :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12545) nggabi válasza szita.erno (#12544) üzenetére


nggabi
nagyúr

Sammobileról tölts le tmhsat. Érdekes fétis... :U

"szenyor dzsíííí"

(#12546) szita.erno válasza nggabi (#12545) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Onnan nem tudok letölteni csak ha Prémium tagságot veszek.Hiába lehet kiválasztani a lassú letöltést, nem csinál semmit. :W :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12547) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Keresek egy szép állapotban lévő Samsung Galaxy S3 lte I9305 mobilt, minden gyári tartozékkal. Ha valaki tud jelezze. Köszönöm. :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12548) solak válasza szita.erno (#12547) üzenetére


solak
csendes tag

Attól függ hogy mi az az összeg amit rászántál?

(#12549) szita.erno válasza solak (#12548) üzenetére


szita.erno
aktív tag

20-25.ezer.enyit szánok rá. Többet nem mert azért nem mai darab már.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12550) solak válasza szita.erno (#12547) üzenetére


solak
csendes tag

Már elkelt,így tártalan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.