Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12251) Bandusek válasza Trailblazer (#12250) üzenetére


Bandusek
tag

Ugy sikerült végülis,hogy az eredeti amcha zipbe átmásoltam a kernel fájlokat és igy telepitettem az egészet ujbol és most jo.

(#12252) Bandusek válasza Bandusek (#12251) üzenetére


Bandusek
tag

Milyen beállitásokat alkalmazzak a kernel beállitasnal amelyik jol bánik az akkuval?

(#12253) Trailblazer válasza Bandusek (#12251) üzenetére


Trailblazer
addikt

Érdekes megoldás, de ha működik, nem lehet ellene kifogás. :)

Mint írtam fentebb, nálam bevált az Ondemand, de lehet, a többi batt, batt-plus, battery, battsave-re végződő governor takarékosabb lehet. Persze amellett, hogy akadósabb, darabosabb lesz a rendszer... Nincs igazán olyan, ami teljesen kiegyensúlyozott lenne.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12254) Trailblazer válasza Bandusek (#12251) üzenetére


Trailblazer
addikt

No most ezt a kernelfile-másolós módszert elkövettem magam is egy másik rom (moddolt Hyper ROM) esetében, de a recovery (PhilZ Touch 6.48.4) nem fogadta el, bad-et írt. Valószínűleg a crc nem felelt meg neki, bár ennek ellenőrzése be sem volt jelölve. :F

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12255) mumtaz


mumtaz
senior tag

Én most átvándoroltam Marshmallow vonalra. A korábbi katasztrofális Resurrection Remix-es próbálkozás után most felraktam a BlissPop-ot, ami nagyon jó. Néha a beállításoknál hibát dob, de minden másban a legjobb.

A Resurrection Remix-nél volt az a hiba, hogy néha mintha kikapcsolná a hangchipet (mondjuk 2 mp inaktivitás után) és, amikor valami hangot kell megszólaltatni, akkor előbb "pattan" egyet a hangszóró, mielőtt a hang megszólalna. Egyéb hibái voltak, hogy pl. GPS használatánál, vagy mondjuk videónézésnél, ha töltőre volt dugva, akkor is merült - igaz, nem olyan mértékben, mint töltés nélkül - és ilyenkor iszonyatosan melegedett is az akksi. Meg eleve elég gyorsan merült.
A Bliss-nél ezek a hibák nincsenek meg. Sőt, 6 óra alatt csak 4%-ot merült az akksi, ami nagyon meglepő volt.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12256) Trailblazer válasza mumtaz (#12255) üzenetére


Trailblazer
addikt

Azért ha lehet, a beállításoknál se dobjon hibát... (Ugyanez volt az AMCHA-val is.) Amikor ezektől a gyermekbetegségektől megszabadulnak, szerintem akkor lesz érdemes próbálkozni az MM romokkal.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12257) mumtaz válasza Trailblazer (#12256) üzenetére


mumtaz
senior tag

A beállításoknál a hibát csak egy bizonyos menüpontnál dobja a névjegyben. Ott is csak az "Update" menüpontnál. Ez szerintem inkább azért lehetséges, mert ez hiába egy Bliss rom, de portolt, így frissítéseket is csak közvetlenül XDA-n találni hozzá, a beállításokból pedig a frissítésnél kivették a Bliss Team-hez mutató linket. Ez mondjuk logikus lépés, ha egyszer a BlissTeam tárhelyén nincs erre a telefonra frissítés.

Máshol nem találtam hibát benne. Illetve egyet igen, de az OpenGapps telepítőjében az Aromában is van olyan opció, ami ezt a hibát megoldja. Ez egy belső hiba volt, hogy a SetupWizard elszáll, ha az az opció nem lett kipipálva az OpenGapps telepítőjében. Erre figyelmeztetett is az OpenGapps telepítője. Más hiba nem volt.

Gyors és stabil.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12258) Trailblazer válasza mumtaz (#12257) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja hogy update, így mindjárt más.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12259) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Most szeretnék be ruházni egy S3 LTE re

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12260) Sanyi.il válasza szita.erno (#12259) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

? :DD

(#12261) zsozsito87 válasza Sanyi.il (#12260) üzenetére


zsozsito87
aktív tag

Sziasztok. Valaki tudna nekem linkelni S3 LTE-hez gyári független romot? Nagyon hálás lennék :)

(#12262) minimumgame


minimumgame
tag

Sziasztok

Szerettem volna felrakni egy 6.0.1 Custom ROM-ot XDA-ról (konkrétan ezt: [link]), TWRP Recoveryvel akartam, csináltam f2fs fájlrendszert is, hogy kipróbáljam ezt is és a ROM-ot is, viszont valamiért nem indul, a ROM logoját kezdi előről mindig. Agni kernel van a legújabb rajta. Kipróbáltam egy másik 6.0-s ROM-ot is és ugyan ez a helyzet.
Mik lehetnek a hibák ? :F :R

(#12263) mumtaz válasza minimumgame (#12262) üzenetére


mumtaz
senior tag

Én a BlissPop-ot tettem fel és azt használom jelenleg. Elég jó és stabil és ami meglepőbb, hogy jobb az akkuideje, mint a AMCHA romnak. A PacMan-t is felraktam, el is indult, de nem volt elég időm tesztelni, így visszaraktam a Bliss-t.
Viszont nálam nem volt boot loop, mint Nálad. Én CWM-ből raktam fel, nem TWRP-ből. Nem tudom, hogy nálad ez lehet-e a gond. Minden esetre úgy raktam fel, ahogyan le volt írva:
CWM-ben előbb a romot, majd újraindítás nélkül azonnal a Gapps-et és utána indítottam újra. Kb. 3-5 percig ment a boot animáció, aztán bejött Setup Wizard.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12264) minimumgame válasza mumtaz (#12263) üzenetére


minimumgame
tag

Aha, okés, köszi az infókat ! Megnézem majd.

(#12265) mumtaz válasza minimumgame (#12264) üzenetére


mumtaz
senior tag

Én most felraktam a PacMan-t TWRP-ből. Simán felment.
Mondjuk az érdekesebb, hogy ahogyan olvastam, az egy tweekelt, összegyúrt rom, viszont semmi extrát nem láttam benne. Ráadásul furcsa módon még csak nem is rootolt.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12266) zsozsito87


zsozsito87
aktív tag

Sziasztok. Valaki segítene?
T-s függő gt i9305-ös telóm van. Valaki tud hozzá független romot?

(#12267) Trailblazer válasza zsozsito87 (#12266) üzenetére


Trailblazer
addikt

Független romot még mindig nem. A készülék függetlensége egyébként sem a romon múlik, valamint ezt a témát különben sem érdemes feszegetni itt a fórumon, ugyanis szankcionálva van.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12268) zsozsito87 válasza Angel2014 (#10599) üzenetére


zsozsito87
aktív tag

Ebben a francia független romban van magyar nyelv?

(#12269) zsozsito87 válasza Trailblazer (#12267) üzenetére


zsozsito87
aktív tag

Bocsánat

(#12270) kungzi válasza zsozsito87 (#12268) üzenetére


kungzi
veterán

Minden európai romban van magyar nyelv ;)

(#12271) zsozsito87 válasza kungzi (#12270) üzenetére


zsozsito87
aktív tag

Köszönöm.
És bocsánatot kérek mindenkitől!

[ Szerkesztve ]

(#12272) Nozy82


Nozy82
tag

Üdv!
Sikerült nekem is beszerezni egy ilyen telót, amivel van egy kis gond, nem működik a wifi :( Bekapcsol, de nem jelenik meg egyetlen egy hálózat sem. Valamint a Bluetooth sem akar működni, ezeken kívül viszont minden működik. Próbáltam odinnal gyári romot felrakni, de a wifi így sem működött, próbáltam custom romot, de semmi, nem működik :( Jelenleg Amcha rom van fent. Esetleg valakinek valami ötlet a wifire?

(#12273) Angel2014


Angel2014
addikt

sziasztok! beszereztem egy ilyen akkut [link] szerintetek ez jó? Azt mondja van több darab neki....

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12274) Trailblazer válasza Angel2014 (#12273) üzenetére


Trailblazer
addikt

A kettő közül, amit cimbi rendelt nekem ebayről, az egyik pont ilyen. Nincs vele gond.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12275) Angel2014 válasza Trailblazer (#12274) üzenetére


Angel2014
addikt

A srác is ezt mondta ad is rá 3 hónap garit...majd kíváncsi leszek milyen lesz a különbség a 2800 as ma rel

Amúgy az lehet aksi hiba ha nem tölt 20% 4 óra alatt? 7% -nál kikapcsoltam és és 4 óra alatt nem érte el a 27%-ot...azért vettem most újat.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12276) ArthurShelby válasza Angel2014 (#12273) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ezek az arany akkumulátorok a gyáriak átmatricázva, nagyobb kapacitás ráírva, kicsit drágábban árulva.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12277) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Milyen ROM-ot ajánlotok? Tapasztalatok?
Marshallow (a dose mode és a biztonsági ujítások miatt) és a Cyanogenmod előnyben.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12278) Angel2014 válasza ArthurShelby (#12276) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem tudom mitől lenne drágább amikor 2000 ft hoztam el....a wodafonnál meg 7000 ft volt anno...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12279) ArthurShelby válasza Angel2014 (#12278) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Anno, vodafone-nál... ezek azért nem a mai ebay-es árak.
Én nem próbáltam az arany akkumulátorokat az xda-n olvastam erről még anno, és a samsung galaxy alpha-val kapcsolatban. De majd oszd meg a tapasztalataidat, kíváncsi vagyok.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12280) mody válasza ArthurShelby (#12277) üzenetére


mody
tag

A kettő együtt még nem létezik stabilan. (kb. két hete voltam xda-n) Én is arra várok.

(#12281) Krisz1000 válasza Angel2014 (#12273) üzenetére


Krisz1000
tag

Csaó majd Aero kolléga megmondja neked a tutit itt ő az elem szakértő :D de komolyra fordítva erről van a yt on tesztvideo és valóban átcímkézett cuccok. Ha jónak érzed, az főleg az újdonság ereje miatt van, mondjuk ha a régi gyári le volt már kutyázva. Azt persze nem mondom h 2e ért lehúztak volna mert az olcso, csak szerintem ma már az lenne a pláne h a gyarinal nagyobb kapacitású utángyártottat venni. Én azt fogom venni amit fentebb már linkeltem, körbeneztem az egész netet, és az tűnik a legkevésbé gagyinak, ráadásul viszonylag új termék. Amit linkeltél az 2 éves minimum. De az is igaz h semmi infó nincs sehol érdemi elemkapacitasokrol vagy h mit érdemes venni s3 hoz... :(

(#12282) Trailblazer válasza Krisz1000 (#12281) üzenetére


Trailblazer
addikt

Rendeltek nekem ajándékba két akkut, kérdésre a tapasztalataimat megírtam róluk. Aztán az újabb kérdésre, hogy mi a valós kapacitás, beírtam a szerintem fiktívnek tartott értéket az ajánlott programokkal való kiolvastatás után, majd nem voltam hajlandó több órás stressznek alávetni az akkukat. Így ezáltal szakértővé avanzsáltam, legalábbis gúnyolódó beszólások szintjén, mert még mindig nem vagy képes elengedni a témát, és szúrja a tüske az oldaladat. Ha nem írtam volna semmit, akkor meg az volna a baj, mert a bunkó megtartja magának a benyomásait. Na brávó.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12283) voyi


voyi
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki alternatívát wanam xposed helyett 4.4.4-es gyári alapú(nem aosp) romra ami tuti stabilan működik?
Sajna az xposed + wanam modul szétcincálja a rendszert nálam, egy korábbi rxtreme és a mostani v9-es amcha romnál is. Hálistennek xposed eltávolítás aztán egy dirty ROM telepítés helyrehozta teljesen működést.

Igazándiból nekem csak 1-2 funkció kéne úgy mint pl. a screenshot a bootválasztós menüben, a gombfunckiók testreszabása, a többi nem lényeges annyira számomra... Szóval ha valakinek van valami ötlete, megköszönném :R .

Aláírás

(#12284) #61600768 válasza voyi (#12283) üzenetére


#61600768
törölt tag

"screenshot a bootválasztós menüben" alatt nem tudom mit értesz, a gomb funkciókra viszont az "all in one gestures" appot tudom ajánlani. Ha van root akkor több minden elérhető az appban.

(#12285) voyi válasza #61600768 (#12284) üzenetére


voyi
aktív tag

asszem ez volt az a képen alul... de lehet nem a bootmenüben volt már nem emlékszem pontosan

azt az appot akkor kipróbálom,köszi:)

Aláírás

(#12286) #61600768 válasza voyi (#12285) üzenetére


#61600768
törölt tag

Tehát a teló bekapcsolt állapotában képernyőmentésre gondolsz? Mert azt gyárilag tudja..

[ Szerkesztve ]

(#12287) voyi válasza #61600768 (#12286) üzenetére


voyi
aktív tag

Nem arra, de most hogy mondod tenyleg van vmi gyari gomblenyomasi kombinacio ami ezt tudja , majd utananezek akkor. Az app amit ajanlottal sajnos nem pipalhato ki rajta a gombok hosszabb ideig lenyomasara vonatkozo muvelet ami kifejezetten kellene nekem... pedig ottvan, csak szurken/halvanyan.

Aláírás

(#12288) #61600768 válasza voyi (#12287) üzenetére


#61600768
törölt tag

Mert ahhoz a funkcióhoz root kell.
Képernyőmentés home+bekapcs gomb egyszerre és tartsd benyomva.

(#12289) voyi válasza #61600768 (#12288) üzenetére


voyi
aktív tag

A roottal azért nincs gond,mert már eleve root jogokkal rendelkeztem mikor feltettem az amcha romot.kösz a segítséget,akkor ezt a kombinációt megjegyzem.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#12290) voyi válasza voyi (#12287) üzenetére


voyi
aktív tag

Közben sikerült működésre bírnom az appot, én értettem félre a beállítást. A gomboknál a single tap funkciót is külön be kell állítani,aztán utána meg a long press funkciót is engedi már beállítani. Így most már működik tökéletesen :)

Aláírás

(#12291) Krisz1000 válasza voyi (#12283) üzenetére


Krisz1000
tag

bocs a kérdésért, de elárulod h Te mire használsz egy ilyen xposed + wanam modult, mármint ezen a telefonon? úgy látom akkor képben lehetsz a telefonnal kapcsolatban legalábbis nem csak face-elésre használod

azért kérdezem, mert nekem kezdenek alapvető problémáim lenni ezzel a telóval, tök friss, kb 3 hetes, tisztán telepített rommal (cyan11 legújabb)

köszi

[ Szerkesztve ]

(#12292) voyi válasza Krisz1000 (#12291) üzenetére


voyi
aktív tag

pl gestures + fenykepezonel hangok eltuntetese. amugy teny es valo h nelkue is meglehet ezeket csinalni ugyh nem is panaszkodok.

Aláírás

(#12293) solties


solties
tag

Sziasztok!
Van egy problémám, az s3-sal, mégpedig múlt héten leesett, és betört a kijelzője. De az lcd panel sem működik. Elméletileg a telefon jó (működik) , csak így nem tudok róla lementeni semmit, mert nem látszik a kijelzőn semmi van valami módja, hogy legalább az sms-eket lementsem így a készülékről?
Köszi!

(#12294) Watt25 válasza solties (#12293) üzenetére


Watt25
veterán

Egy MHL kábellel rákötöd egy tévére? (Még nem próbáltam, csak ötlet.) Ha a touch része is tönkrement, akkor elég szívás, de ha veszel egy OTG kábelt, ráköthetsz egy billentyűzetet. Persze, közben a MHL-t nem tudod használni, szóval, minden gépelés után dugdosni kell. Ha alakzattal zártad le a telefont, akkor viszont valszeg bukta van. (Ha nem jó a touch.)
Ha rootolva van a telefon és ADB-n keresztül elérhető, akkor itt vannak: /data/data/com.android.providers/telephony/databases/mmssms.db

Jó tanács következő telefonodhoz: mindent szinkronizálj a Google felhőbe... (Mondjuk SMS-t nem lehet, de minden mást igen.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12295) solties válasza Watt25 (#12294) üzenetére


solties
tag

Köszönöm! Megpróbálom!
A jó tanácsot megfogadom, mentségemre szolgáljon az asszonyé a telefon! De hiába beszélek neki.... :K

(#12296) ArthurShelby válasza Watt25 (#12294) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Azért az a google nem olyan jó barát, mint amennyire mutatja magát, az óvatosság sosem árt. Még így is sokat tud rólam.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12297) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Bnomnek van egy ilyen teloja 4.3-al. Szerettem volna frissiteni neki 4.4 re mert olvastam hogy van gyarilag, viszont telon belul a szoft frissites nem talalt semmit, a 4.3 at latta legujabbnak.. Esetleg tudnatok segiteni, hogy tudom gyari 4.4 re frissiteni?

Koszi, phx.

(#12298) Gergosz2 válasza phoenix64 (#12297) üzenetére


Gergosz2
veterán

Elképzelhető, hogy sima S3 lesz. Az csak 4.3-ig ment...

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12299) phoenix64 válasza Gergosz2 (#12298) üzenetére


phoenix64
őstag

LTE ra is van irva a hatlapra, viszi a 4G-t es 2 Giga ram van benne.. :D Mas otlet? :P

(#12300) Gergosz2 válasza phoenix64 (#12299) üzenetére


Gergosz2
veterán

Az eszköz névjegyénél megnézhetnéd mi van rajta. De ha tényleg LTE akkor szedj le egy gyári 4.4-et majd Odinnal nyomd fel.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.