Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Plazmacucci válasza karesz1978 (#997) üzenetére


Plazmacucci
félisten

S3 azért jóval combosabb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1002) Giorgio1313 válasza Shrike7973 (#991) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

A telefonból kitalálhattad hogy ez nem egy vagy akár két éve volt:) Ha jól emlékszem akkor jött be ez az egész telefonos biztosítósdni,és havi 590 vagy max 790et kellett fizetnem.Nagyon szeretem a hölgyet,de tisztában vagyok vele mennyire vigyáz a telefonjaira...szóval elővigyázatos voltam és megérte :D

(#1003) Prien válasza rutyika68 (#999) üzenetére


Prien
addikt

Ez a komplett rom, nem? Nekem csak a Jkay szoftver kellene, de köszönöm. :) (Deodexed-et találtam eddig csak. :( )

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#1004) section9 válasza Atek123 (#992) üzenetére


section9
őstag

Nekem is ugyanez, nagyon gyenge az akksim, általában 1 nap 3 óra után már könyörög a töltőért, de tegnap kábé 8 óra alatt 16%-ra merült le, másfél órányi kijelzőhasználattal. Mi folyik itt gyöngyösön?!

(#1005) Giorgio1313 válasza section9 (#1004) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Én amikor megvettem a telóm,kellett neki egy kb 5-6 nap mire beállt az akksi.Volt nagyon jó napom addig,meg nagyon rossz.azóta fixen hozza a 13-14 órát ebből 5-6óra aktiv képernyő

(#1006) section9 válasza Giorgio1313 (#1005) üzenetére


section9
őstag

Hát, az a baj, hogy már egy hónapos a telefon, szóval be kellett volna már állnia. Van valami ötletetek, hogy mit lehet vele csinálni? :W

(#1007) Plazmacucci válasza section9 (#1006) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Factory reset, majd mindenféle aksi és cpu stb. monitorozó programok mellőzése. Négy óra kijelző használat bekapcsolt adatforgalommal lenne kb a normális.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1008) Varszegig válasza section9 (#1004) üzenetére


Varszegig
veterán

"általában 1 nap 3 óra után már könyörög a töltőért"

Üdv az okostelefonok világában. Meddig kéne bírnia szerinted? Ezeknél alap, hogy minden este töltőre rakod.

(#1009) Jonny99 válasza section9 (#1004) üzenetére


Jonny99
tag

Nem gyenge az az akksi, így normális...
Ha többet szeretnél kihozni belőle ajánlom az akku pack upgrade-t by Samsung.

3000mAh és eddig a rekordom vele 38 óra használat, igaz abban nem volt más csak email szinkron és telefonálás. ;)

(#1010) Peti N95 válasza section9 (#1006) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Szerintem valami ott pörgeti/ébrentartja...
Nekem este többnyire 40-50%-os az akksim, pedig telefonálok, kis navi ha dolgozok (futárkodok) állandó 3g, és netezgetek is ha épp nincs kiszállítani való címem...
A másfél óra kijelző nagyon kevés 8óra alatt, (nekem 2,5-3szokott lenni átlagban) de még így is 40% felett vagyok!
Nekem is volt hogy szemmel láthatóan merült, meg langyos is volt folyamatosan. Megnéztem, és egyfolytában ébren maradt, ha nem ment a kijelző akkor is. Nekem a 64gb-os micro sd okozta, meg kellett formázni, és jó lett... Formázás után szép fokozatosan mentek vissza a cuccaim (szemetek nélkül) és azóta sem produkálta a hibát!

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1011) section9


section9
őstag

Ja, azt nem is mondtam, hogy folyamatos adatforgalom nélkül ennyi az üzemidő. Egyébként Trés Stock ROM van rajta, mindenféle monitorozó cucc nélkül, de felrakok egy bloatware mentes stock romot hátha javít rajta. Hol tudom megnézni, hogy rendesen visszamegy-e alvóba? Elvileg semmi nem megy háttérben, alap appokat használok csak rajta: Chrome, Zenelejátszó, BpMenetrend, Twitter, Tumblr és Facebook.

Varszegig: Azért a Samsung Ativ S-em ennél aktívabb használat mellett is röhögve bírta a két teljes napot. :)

(#1012) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Egyszer olvastam itt a fórumon hogy alaplapcsere után függetlenné vált a telefon.Ez csak mende monda vagy tényleg történhet ilyen?Ma jött meg szervízből a telefonom,utánam küldték külföldre és kiváncsi vagyok

(#1013) Plazmacucci válasza Giorgio1313 (#1012) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha elfelejtik véletlenül lezárni akkor előfordulhat. Szerintem nagyon kicsi az esély.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1014) Peti N95 válasza section9 (#1011) üzenetére


Peti N95
aktív tag

A beállítások, akkumulátor, menüben bökj rá, ahol azt írja, hogy xy óra akkumulátorhasználat. Itt látod a csíkon, hogy ébrenlét, képernyő bekapcsolva, stb...
Csinálj róla egy képernyőfotót, és dobd fel ide.
Naggyából azt kell látnod, hogy kb annyit van ébren, amennyit a képernyő is. Persze aki nem tiltja a netet, annak (mint nálam is) apróbb ébrenlétek vannak kikapcsolt kijelző mellett is, időjárás szinkron, stb...

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1015) Varszegig válasza section9 (#1011) üzenetére


Varszegig
veterán

Az teljesen más rendszer, nem összehasonlítási alap.

(#1016) manlions


manlions
tag

Sziaztok segitséget szeretnék kérni van egy Lte telefonom ami hivás fogadás/inditás után eldobja a téreröt kb egy percig semmi nincs.Már irtam ide a forumra ez végett.Kihivtam a szervizt alaplap csere antenna csere ugyan olyan maradt azt mondta a sevizes vigyem be a T.be cseréljenek sim kártyát.Ott éppen csak el nem hajtottak másik Simmel is ugyan olyan maradt mondták elküldik bevizsgálásra nem hagytam ott mondtam a szervizt én is ki tudom hivni.Azt mondták cserélni csak akkor lehet ha már legalább 2szer volt servizbe és a Samsung ad egy papirt hogy nem jó a készülék.Másodszor is szerviz most nem kaptam otthoni servizt futár elvitte és ott vizsgálták be a telot ahol egy teszten futtaták át ami hibátlan lett.Viszont beszéltem velük ök ott sim kártyával nem probálhatják ki állitolag. Telo vissza kaptam egy jegyzökönyvet hogy nincsbaja viszont a térerö megint nincs /ha másik sim.mel próbálom akkor sincs/ mondták vigyem a T.hez. cseréljenek sim kártyát.Tudna valaki segiteni kitudom ezt cseréltetni vagy bele kell nyugodnom hogy van egy felsökategoriás teló amit néha nem tudok percekig használni. Mit lehet ilyenkor tenni,???? 1hónapos készülék.Forduljak a fogyaszto védelemhez?Sokat vagyok külföldön és ott sem müködik rendesen tehát nem hálozat gond lehet.

(#1017) Varszegig válasza manlions (#1016) üzenetére


Varszegig
veterán

Hívd fel a Samsung ügyfélszolgálatát, mondd el az esetedet. Azt fogják kérni, írd meg nekik mailben. Ha szerencséd van, akkor hozzájárulnak, hogy cserélhesd. Ha nem, akkor újra kell kérni.
Ha nagyon nem segít semmi, akkor békéltető testülethez lehet fordulni.

(#1018) adise


adise
őstag

S4 időjaras widget es az s4 statusbar megoldhato valahogy? Rootom van cwm nincs.

(#1019) fireman3 válasza adise (#1018) üzenetére


fireman3
tag

CWM is van, bekapcsoláskor hangerő fel + bekapcs gomb + középső gomb

<Xiaomi MI 9>

(#1020) Recon666 válasza adise (#1018) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Elvileg launcherrel vagy rom cserével. De úgy tudom az októberben érkező 4.3 szoftverben már olyan lesz a statusbar .

(#1021) dobobazsy válasza Recon666 (#1020) üzenetére


dobobazsy
őstag

és ez a launcher megtalálható valahol?

(#1022) adise válasza fireman3 (#1019) üzenetére


adise
őstag

biztos nincs, mert framaroot-al lett rootolva és az nem telepíti elvileg

(#1023) Rem-X


Rem-X
senior tag

Hogy állunk a CM 10.2-vel? Valaki használja? Gyerekbetegségek kinőve már? Használható a mindennapokban?

Try again, fail again, fail better!

(#1024) Recon666 válasza dobobazsy (#1021) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Play áruház?

(#1025) dobobazsy válasza Recon666 (#1024) üzenetére


dobobazsy
őstag

én ott nem találok, de lehet bennem van a hiba :B

(#1026) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Galaxy S4 minden küljegyét megkapjuk 4.3-ban? A lockscreen napsugarát is?

(#1027) Rem-X válasza Shrike7973 (#1026) üzenetére


Rem-X
senior tag

Te erre komolyan megalapozott választ vársz, mikor mindenki csak találgat hogy egyáltalán mikor érkezik a frissítés? :)

Try again, fail again, fail better!

(#1028) adise


adise
őstag

Na nem sikerult ez a launcher csere :( Sima visszaállítás nem segített.
a beallitasokbol felraktam vhogy a novát. Odinnal hogyan tudnám teljesen gyárira visszarakni a rendszert?
Vagy kies-ben ez az emergency firmware restore megoldás lehet? efs ettől nem mászik el?

[ Szerkesztve ]

(#1029) Shrike7973 válasza Rem-X (#1027) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Lentebb írták, hogy hasonló módon átlátszó lesz a notification bar. :B

(#1030) szela01


szela01
tag

Sziasztok.
Van egy kis problémám a root-olással. Mikor az ODIN-nal felteszem a I9305_CWM_Recovery.tar.t ,addig minden OK. Lefut,mindent rendben van, hibaüzenet nincs.
Lehúzom a gépről a telót és felmásolom az SD-re a SuperSU fájt. Indítom a telót Recovery módba,de folyton a gyári recovery jön elő és nem a CWM! :W XDA-n is olvasgattam (eléggé töröm az angolt) Kipróbáltam másik ODINT és .tar-t, de mindennel ugyanaz az eredmény. Hiába fut le az ODIN-os CWM telepítés, mégis a gyári Reco. marad a telón!
Találkozott már valaki ilyennel? Esetleg más megoldás a root- olásra?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Üdv: szela01 (Galaxy Note 3 N9005 LTE)

(#1031) Rem-X válasza szela01 (#1030) üzenetére


Rem-X
senior tag

Én komolyan nem értem miért szórakoztok/szenvedtek ezekkel a megoldásokkal, mikor a Galaxy S3 toolkit 1, azaz EGY(!) gombnyomással megcsinál mindent....

Try again, fail again, fail better!

(#1032) LouiS22 válasza szela01 (#1030) üzenetére


LouiS22
veterán

Az xda-s poszt alján ott van a megoldás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1033) szela01 válasza LouiS22 (#1032) üzenetére


szela01
tag

Köszönöm! :R
Majd kiütötte a szemem, pedig még olvastam is! :W

Üdv: szela01 (Galaxy Note 3 N9005 LTE)

(#1034) gyuri81


gyuri81
veterán

valakinek van tapasztalata a allshare cast dongle cuccal kapcsolatban? az Istenért se tudom LTE-n csatlakoztatni! ( sima S3-on flottul működik)

(#1035) OberMotz válasza Rem-X (#1023) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Nálam CM 10.2 legutóbbi nightly van fen (3-4 naponta frissítem), igazából semmi gondom nincs vele.

(#1036) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

létezik 4.1.9 android?

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#1037) hjanos1 válasza Dr_Senkihazi (#1036) üzenetére


hjanos1
senior tag

Hivatalosan biztosan nem.

The Factory Must Grow

(#1038) nggabi válasza Dr_Senkihazi (#1036) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha ezt s3on láttad akkor klón :)

"szenyor dzsíííí"

(#1039) Recon666 válasza dobobazsy (#1025) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Akkor én néztem valamit be. :B Viszont októberben az uj romban (4.3) már a galaxy s4 -ben látott statusbar lesz plusz egy két finomság. :)

(#1040) Prien válasza gyuri81 (#1034) üzenetére


Prien
addikt

Ez a dongle cucc engem is érdekelne, kérlek jelezz akár privibe is,ha működésre bírtad. :R

1039 Recon666: arra leszek kíváncsi,hogy az S 3 LTE tovább lesz-e támogatott a 2 Gb RAM miatt, mint a sima S 3...

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#1041) Recon666 válasza Prien (#1040) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Arra én is, majd meglátjuk... :)

(#1042) LouiS22 válasza Recon666 (#1039) üzenetére


LouiS22
veterán

És ezt mire alapozod?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1043) Recon666 válasza LouiS22 (#1042) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Mit?

(#1044) Danny750 válasza LouiS22 (#1042) üzenetére


Danny750
őstag

2gb ram, mégsem 1gb..
Sztem erre megéri alapozni

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1045) Gergosz2 válasza Prien (#1040) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1046) Prien válasza Gergosz2 (#1045) üzenetére


Prien
addikt

Vagy úgy is kérdezhetnénk, hogy ha a Note II megkapja, akkor az S 3 LTE szintén? :)

A kevés is több a semminél.

(#1047) LouiS22 válasza Danny750 (#1044) üzenetére


LouiS22
veterán

"Viszont októberben az uj romban (4.3) már a galaxy s4 -ben látott statusbar lesz plusz egy két finomság"

Én erre gondoltam. Honnan vesz olyat, ami még meg sem jelent?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#1048) Recon666 válasza LouiS22 (#1047) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

[link] Gondolom a 4.3-nál nem mennek vissza a régi felületre.

[ Szerkesztve ]

(#1049) dobobazsy válasza Recon666 (#1039) üzenetére


dobobazsy
őstag

nagyon várós már. én idáig 2x ROMoltam, mindkétszer visszatértem a gyárira, ha a 4.3 is jól sikerül akkor még jobban meg leszek elégedve a telóval. nincs vele semmi baj most sem, csak jó lenne egy kis változatosság :DDD

(#1050) Plazmacucci válasza dobobazsy (#1049) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem is megfelel a gyári, csak azt a kaka laggos lancsert cseréltem le. Nova ftw. Ja és vettem swype billentyűt. Egy darab akadást nem produkál a telefon. Windows phone élmény :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.