Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) Plazmacucci válasza LouiS22 (#6000) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Bocs az offért, de tudom kell erre mennyire nyomják a cm-ez. Családban az s2-n az van és hetente frissül. Itt is? És ebben is lassú a kamera?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6002) Rem-X válasza Plazmacucci (#6001) üzenetére


Rem-X
senior tag

Én most próbálgatom őket. Nekem 1-2 napig fenn volt most a CM. 2-3 naponta frissül mostanában ahogy néztem, nem is nagyon fog többet, mert nem hivatalosan támogatott telefon a csapatnak... Hihetetlen gyors, letisztult, amilyennek lennie kell. Viszont nekem úgy szívta az akksit, hogy rettenetesen felhúzott.

Most megnézem hogy az OmniROM mit csinál, aztán lehet hogy nyargalok vissza a samu alapúra.

Try again, fail again, fail better!

(#6003) Muki94 válasza Rem-X (#6002) üzenetére


Muki94
aktív tag

A folyamatosa frissülő nightly CM-ek becsapósak. Van, hogy ugyanazt a pakkot tolják ki. Illetve nagyon minimális változtatások akadnak csak.
Tény, hogy zabálják sajnos az akkut. Omni és a Carbon rom is jó, AOSP alapúak. Nekem jobban beváltak, mint a CM. Illetve a Liquidsmooth jó volt, nem tudom, hol tart most.

(#6004) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Sziasztok!
Bocsi az offért. Ismerősöm 2 éve elküldte az i9000-esét garanciáztatni, új házat,kijelzőt és aksit kapott csak úgy. Ha én felküldöm az enyém mert bajos már az enyém is, (s3) akkor kapnék egy újat én is? vagy mi alapján van ez?:D

[ Szerkesztve ]

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#6005) Gergosz2 válasza gerenda110 (#6004) üzenetére


Gergosz2
veterán

mi a baja a telefonodnak?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6006) gerenda110 válasza Gergosz2 (#6005) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Néha hívásnál befagy, 2-3 óra alatt lemerül, néha nem érzékel az érintő hiába nyomom le.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#6007) Gergosz2 válasza gerenda110 (#6006) üzenetére


Gergosz2
veterán

Az akksid valószínűleg halott , de ezt már nem fogják cserélni neked , mert csak 1 év garancia van rá.

A különböző fagyások , érzéketlenségek okát első körben szoftveres hibára vezetné vissza. Nyomj egy factory resetet .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6008) gerenda110 válasza Gergosz2 (#6007) üzenetére


gerenda110
aktív tag

megvolt:D Am még nincs meg egy éve a telefon:D 07.05.én vettem

[ Szerkesztve ]

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#6009) Plazmacucci válasza gerenda110 (#6008) üzenetére


Plazmacucci
félisten

hol lehetett egy éve új S-t venni?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6010) Gergosz2 válasza gerenda110 (#6008) üzenetére


Gergosz2
veterán

A 2-3 óra alatti merülés elég durva, ha beragad egy app akkor sem csinál ilyet , ilyen hamar nem meríti le. . Hívj garanciafutárt !

(#6009) Plazmacucci

Media marktban még ma is kapni, és kb egy éve még a T-nél is volt de azt hiszem kifutó szériában.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6011) gerenda110 válasza Plazmacucci (#6009) üzenetére


gerenda110
aktív tag

ott írtam zárójelben (S3)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#6012) Gergosz2 válasza Gergosz2 (#6010) üzenetére


Gergosz2
veterán

hopp, elnéztem , hszem második fele tárgytalan !

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6013) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Barátnőmnek van LTE-je, így nem vagyok "up to date" frissítés témában. Viszont érdekelne, hogy van-e pontos megjelenési dátuma a T-s 4.4 romnak.

(#6014) kungzi válasza bexinho23 (#6013) üzenetére


kungzi
veterán

május/június

ennél pontosabbat nem tudunk sajnos :N

(#6015) gerenda110 válasza kungzi (#6014) üzenetére


gerenda110
aktív tag

hát amire MO-ra elér... AUG/Szept.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#6016) bexinho23 válasza kungzi (#6014) üzenetére


bexinho23
őstag

Rendben, köszönöm. Akkor marad a kivárás. Én esetemben az S3 sajnos nem kapja meg... marad a főzött rom. :(

(#6017) Plazmacucci válasza Rem-X (#6002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szomorú... :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6018) Rem-X válasza Plazmacucci (#6017) üzenetére


Rem-X
senior tag

Az mert mondom nagyon tetszik a cm. De egyszerűen nem tudtam megállítani a gyors merülést... :-(

Most próbálgatom az omnit. Egyelőre ez is tetszik. Csak a képernyőzár opció hiányzik.

A merülés holnap munkában lesz tesztelve.

Try again, fail again, fail better!

(#6019) Plazmacucci válasza Rem-X (#6018) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És ezt a romot javítgatják rendszeresen?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6020) Rem-X válasza Plazmacucci (#6019) üzenetére


Rem-X
senior tag

Elvileg itt is vannak nightly típusú javítási csomagok. Előbb lett 4.4.3 mint a cm ha ez jelent valamit :-)

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#6021) Plazmacucci válasza Rem-X (#6020) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Oké várom a beszámolót :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6022) Lord255 válasza Gergosz2 (#5993) üzenetére


Lord255
csendes tag

hi,
néztem pár helyen és simán beszerezhető itthon is. a kérdés hogy melyik jobb. nem annyira értek a telefonokhoz de a 8200-as jobbnak tűnik, kivéve a gpu-t, ami elvileg nincs a 8200-ba.

nope

(#6023) Plazmacucci válasza Lord255 (#6022) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azt hittem 2006 óta minden telefon chipsetben van gpu :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6024) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Üdvözletem!

Akinek fekete S3LTE-je van.

Hátlap csak nálam pattogzik a szilikon tok alatt vagy Ti is "élvezitek" ezt?

Amúgy nálam már kapott komplett garis felújítást a telefon, de megint kezd leharcolódni. (keretrepedés, hátlap)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6025) LouiS22 válasza Rem-X (#6018) üzenetére


LouiS22
veterán

Én nem tudom, hogy milyen gyors merüléssel szívsz, de nagyon sanszos, hogy valami szarul megírt és telepített appod szívja az akksit. Esetleg használd pár napig szűzen, semmit ne telepíts fel.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6026) Rem-X válasza LouiS22 (#6025) üzenetére


Rem-X
senior tag

Második FR után már direkt nem hagytam hogy visszaállítson appokat, csak a legszükségesebbeket telepítettem, de ugyanaz volt a szitu... a gond akkor is ugyanaz, hiszen a stock rom alatt is ezeket a programokat használom...

Try again, fail again, fail better!

(#6027) Rem-X


Rem-X
senior tag

Na most ránéztem az Omnira a mai napon... sajnos ugyanolyan kaki... tényleg csak az alap appok vannak rajta de valami nagyon nem ok... 18 perc képernyőhasználat mellett sikerült így merülnie ahogy alul is látszik... viszont ha hinni lehet a képnek akkor a térerőm végig sárga ami durva... Lehet hogy egy radiot kellene update-elni?

Try again, fail again, fail better!

(#6028) Plazmacucci válasza Rem-X (#6027) üzenetére


Plazmacucci
félisten

biztos jó az akksid?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6029) Rem-X válasza Plazmacucci (#6028) üzenetére


Rem-X
senior tag

Hát mivel stockon semmi ilyen gondom nem volt soha...

Try again, fail again, fail better!

(#6030) Gergosz2 válasza Earl_Muttley (#6024) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nálam nem pattogzik de én nem szilikontokban hanem annál kicsit keményebben tartom. Amúgy nem is értem , hogy lehet ilyen trágya műanyag hátlapot tenni egy prémiumkategóriás telefonra. Már első nap tele volt kis karcokkal pedig akkor vigyáztam rá mint a hímes tojásra . Egyik barátomnak S Advance -e van és azon milliószor különb anyagú hátlap van ..

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6031) bigga


bigga
aktív tag

Sziasztok! Akad egy kis problémám az Omni rommal - hátha tudtok segíteni: a kamera appokkal nem túl jól boldogul (egyik third party se tetszik neki, nem akar mindig fényképezni, kifagy egy hibaüzenettel). Néha beakadt a youtube is 4g alatt, pedig JB alatt ilyenre példa nem volt és elég sok memória van szabadon (800mb, szolnoki vagyok van 4g :) ).. Recoveryből frissítettem, rootolt. Valakinek ötlet?.. Újra fogom rakni egy másik rommal, de lehet stock-ot kellene felrakni, Telekomnál kinn van már a Kitkat? Vagy használható stock rom xda-n?

[ Szerkesztve ]

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#6032) Gergosz2 válasza Lord255 (#6022) üzenetére


Gergosz2
veterán

Hogy ne lenne már!

Sammobile is ír róla ebben a cikkben. Hogy a lényeget kiemeljem:

It’s the international version of the upgraded AT&T and Verizon models that were recently released in the U.S. recently, with a faster processor (1.2 GHz dual-core) and Android 4.2 Jelly Bean out of the box. Other hardware details are the same as what we saw on the original Galaxy SIII mini

Azaz kapott egy fürgébb processzort és frissebb androidot. A többi specifikáció megegyezik az S3 minivel azaz GPU is van benne egy Mali-400 személyében.
De szerintem idehaza ezt nem kapni hivatalosan, csak sufniGSM -ek árulják.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6033) szevassag


szevassag
tag

Nekem volt fent az Omni, a Cm11, a Resurrection Remix, a Miui, az Alliance, és az Amcha Rom is. Az Omni van a nexus tabletemen állandóan, ott nagyon jó, itt viszont az összes CM Rommal egyetemben nagyon zabalta az akksit. A Miui eldobta a netet es csak ujrainditassal jott vissza, az Alliance - nal a témák voltak furcsak, alig láttam néha a betűket. Ez az Amcha a legjobb eddig ezzel semmi baj nincs. A CM Romok közül a Resurrection Remix a legjobb. Szerintem

[ Szerkesztve ]

(#6034) Muki94 válasza szevassag (#6033) üzenetére


Muki94
aktív tag

Tegnap este felraktam egy Slimkat romot, nagyon kíváncsi vagyok, miképpen fog muzsikálni.
N7 tabletemen ugyanez fut, ott teljesen elégedett vagyok vele.
Egyszer valahogyan rá kellene szerkeszteni a telefonra az F2FS fájlrendszert... hozna még némi sebességet.
Uh... a MIUI borzalmas a telefonunkra. Bár, arra jöttem rá, hogy szinte bármire rakom rá, van egy rakat hibája. Legfőképp lassú is.
Valóban, az AMCHA a legjobb gyári alapú. Plusz az összes AOSP/CM romot annyira nyűgösnek érzem. Hiányoznak belőlük a mindennapi használatot kellemesebbé tevő apróságok.

Más: Ez a slimkat nagyon tetszik, de számomra súlyos hiba jött elő: hiába kapcsolom ki a gombvilágítást, ugyanúgy világítanak érintésre.

(#6035) tzsolesz válasza Rem-X (#6029) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Akkor uccu neki, stock ROM-ot neki. Nekem semmi baja, tökéletes az üzemidőm, és gyors is.

(#6036) bigga válasza szevassag (#6033) üzenetére


bigga
aktív tag

Kösz az infokat, akkor a következő lépés az AMCHA rom lesz, vagy pedig egy stock, ha az nem válna be. Meglátjuk.. ;)

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#6037) Muki94 válasza bigga (#6036) üzenetére


Muki94
aktív tag

Ne a legfrisebbet, hanem az előttit rakd fel.
Nekem abszolút semmi bajom nem volt vele. (4.8 talán)

(#6038) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hír sincs sehol a 4.4-ről? :F

(#6039) LouiS22 válasza tzsolesz (#6038) üzenetére


LouiS22
veterán

Tényleg ne várj sokat, mert nagyon nagyot fogsz csalódni. A 4.4 hibajavítás, semmit nem fogsz észlelni, új funkciót nagyon nem kapsz. De ezt már sokszor leírtam.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6040) Lord255 válasza Gergosz2 (#6032) üzenetére


Lord255
csendes tag

hi,
thx. csak vicces mert akárhány oldalt néztem ott a gpu-nál egy nagy mínuszjel volt odarakva. :o
mi a baj a sufnigsmekkel? kérdem. nem szoktam onnét venni telót, de ezt néztem ki úgy hogy 4col.. konkrétan nem magamnak szeretnék telót és kerestem 4col vagy 4col alattiakat de azért viszonylag kraftosat és lehető legjobb androiddal. és ezt találtam. rákerestem hol kapható és van pl emagon, meg egyéb helyeken. az emag viszont annyira nem sufni nem?

nope

(#6041) Gergosz2 válasza Lord255 (#6040) üzenetére


Gergosz2
veterán

Emag ok onnan nyugodtan megveheted. De azért elég drága...

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6042) tzsolesz válasza LouiS22 (#6039) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

(#6043) kungzi válasza tzsolesz (#6042) üzenetére


kungzi
veterán

Jól emlékszel. Az 5. fázisban.

(#6044) Lalaland


Lalaland
tag

Üdv,
A kiessel fel tudom rakni a hong kongi romot a telóra?

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#6045) freeknight válasza Lalaland (#6044) üzenetére


freeknight
őstag

Csak odinnal!

(#6046) LouiS22 válasza tzsolesz (#6042) üzenetére


LouiS22
veterán

Amíg nem adtak el kellő számú S5-öt, nem fogják kitolni, ennyire egyszerű. És ha jobban belegondolsz, logikus is. Az üzlet az új készülék eladásában van, nem a két évvel ezelőtti modell supportálásában.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6047) Rem-X


Rem-X
senior tag

Na felraktam az amchat vissza. Most reggel óta folyamatosan ébren tartja a Google play szolgáltatások... Nevetséges már :-)

Try again, fail again, fail better!

(#6048) Plazmacucci válasza Rem-X (#6047) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem osztrák független van, de csak a messenger meg a hangouts akad be, de azt ki lehet nyomni :) Mindenkinek ajánlom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6049) bandi7802 válasza Lalaland (#6044) üzenetére


bandi7802
csendes tag

Úgy tudom, hogy csak odin-nal lehet felrakni, én is azzal csináltam

(#6050) myckie2 válasza LouiS22 (#6046) üzenetére


myckie2
őstag

De ha nem csak hibajavítást hozna, hanem vadú új S5 féle kezelőfelületet, akkor megérteném, hogy nem adják ki hamarabb, de így? Semmi értelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.