Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12151) m1lan válasza Angel2014 (#12150) üzenetére


m1lan
őstag

Érezhető különbség biztosan nincs. Nekem volt fent 4.4-ből korábban Nordic Countries, Lengyel kártyafüggetlen, most meg a Magyar Telekomos, de semmi változást nem tapasztaltam. Valószínűleg csak a Stagefright hiba került javításra, ami a Telekomosban már benne van :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12152) Watt25 válasza #61600768 (#12149) üzenetére


Watt25
veterán

Nekem OTA frissült erre a verzióra.
Az eszköz névjegyénél megjelent egy olyan sor, ami eddig nem volt:
Android bizt. javítási szintje
2016-02-01

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12153) Watt25 válasza Watt25 (#12152) üzenetére


Watt25
veterán

Bár, asszem hülyeséget csináltam, hogy hagytam, hogy ez a frissítés felmenjen. Lassan szeretném root-olni a telefont, elképzelhető, hogy nem fog sikerülni?
Egyébként is, van egy homályos rész az ismereteimben. Csak root-ot szeretnék a jelenlegi rendszerre, nem másik ROM-ot. (KNOX már nem érdekes, már nem garis a telefon.) Félnem kell ilyenkor az EFS elromlásától? Már elve, mi kell ahhoz, hogy csinálhassak EFS mentést? Kell hozzá root, igaz? De mi van, ha root-olás közben rontom el az EFS-t? Vagy azzal nem lehet?
Illetve lehet úgy root-olni, hogy ne kelljen törölni a /data-t? Mert a célom az (is) lenne, hogy lementsem a játékok jelenlegi állását.
CF-Autoroot-nál azt írja: If your device storage is encrypted, using CF-Auto-Root will wipe your data ! Vagyis, ha nem titkosított a tárhely, akkor megmarad, ugye?

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12154) Angel2014 válasza Watt25 (#12153) üzenetére


Angel2014
addikt

Én feltettem szerintem sokat javult gyorsabb a rom és az akku idő megduplázódott azonos használatnál....simán megy 3-4 napot is most előtte 2 nap volt a max.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12155) #61600768 válasza Angel2014 (#12154) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ugyanmár! :D

(#12156) Sanyi.il válasza #61600768 (#12155) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Megduplázódott! Kijelző is nagyobb lett! :DD

(#12157) #61600768 válasza Sanyi.il (#12156) üzenetére


#61600768
törölt tag

Mióta fény derült az s7re én is jobbnak látom a telómat. :DDD

(#12158) mumtaz válasza Sanyi.il (#12156) üzenetére


mumtaz
senior tag

Szerintem lett benne FM rádió is. :))

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12159) Angel2014 válasza mumtaz (#12158) üzenetére


Angel2014
addikt

Srácok nem viccelek.... :K de várjuk meg wattot is mit mond mert csak ketten tettük fel nem?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12160) Watt25 válasza Angel2014 (#12159) üzenetére


Watt25
veterán

Őőőő... Kicsit elkanyarodtunk... Szerintem egyáltalán nem fontos, hogy miben új az új verzió, mert tök evidens, hogy csak biztonsági frissítést tartalmaz.
A kérdéseimre keresnék választ. :) Köszi!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12161) Angel2014 válasza Watt25 (#12160) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem kanyarodtunk el szerintem rotolható és javult az akku szint is de ebben szeretném ha megerősítenél.hogy jobb az akku idő mint előtte.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12162) @Titu@


@Titu@
csendes tag

Sziasztok! Lányom telója az asztalon bootloopba került...Elvileg soft brick mert tudom csatlakoztatni, nem tudom milyen rom volt előtte,most 4.4 slo próbáltam felrakni,de az odin fail hibával megáll.Pit problémának tünik,esetleg 4 fájlos romos linket tud valaki adni?

(#12163) #61600768 válasza @Titu@ (#12162) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ezt töltsd le PC-re.

Csomagold ki, több fájlt is ad samfirm-ot indítsd el.

- Model részhez beírod GT-I9305
- Region-hoz beírod hogy NEE
(Ha nem i9305 típusú a teló akkor nem ezeket kell beírni!)

Ezeket pipáld ki:
- Auto; Binary nature; Check CRC32; Decrypt automatic

Aztán katt a download gombra. Pikk pakk letölti, amit letöltött csomagold ki.
4 fájlos rom lesz. Aztán nyisd meg winrar-t keresd ki a 4 fájl közzül a csc fájlt ebben van a pit fájl. Csomagold ki.

Arra figyelj ha 4+1 fájlost teszel fel odinban legyenek ezek kipipálva:
- re partition !
- auto reboot
- f reset time

Egy fájlos rom esetén a re partition elé nem kell pipa.

Odinból használd a legfrissebbet

[ Szerkesztve ]

(#12164) @Titu@


@Titu@
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Lejött a rom de szintén failt dob,Beszéltem kék békával, aki szerint sajnos alap csere valószínű...Sajna annak költsége már nem éri meg,

[ Szerkesztve ]

(#12165) #61600768 válasza @Titu@ (#12162) üzenetére


#61600768
törölt tag

Hány gigás volt a teló? 16, 32?
Mit jelent az hogy asztalon bootlopba...? Simán az asztalon hevert is elromlott?

[ Szerkesztve ]

(#12166) @Titu@


@Titu@
csendes tag

16-os.Asztalon volt egyszer csak újra indult,majd nonstop folytatta...

(#12167) #61600768 válasza @Titu@ (#12166) üzenetére


#61600768
törölt tag

Típus 9305-ös? Odin mit ír ki fail-nál?

(#12168) @Titu@


@Titu@
csendes tag

igen 9305. Re-Partition operation failed

(#12169) #61600768 válasza @Titu@ (#12168) üzenetére


#61600768
törölt tag

Gyári usb kábel? Egy fájlosnál milyen hibát írt ki? Olyankor nem particionál így mást kellett kiírjon..

(#12170) @Titu@


@Titu@
csendes tag

There is no PIT partition. Most próbáltam más USB kábellel de sajnos ugyan az ...Próbáltam 4 usb kábelt,hibakód ugyan az,

[ Szerkesztve ]

(#12171) m1lan válasza @Titu@ (#12170) üzenetére


m1lan
őstag

Akkor lehet, hogy hardveres hiba :(

Egyébként ma vettem észre, hogy beégett a kijelzőm, 1,5 évig bírta. Most már összegyűlt annyi hiba, hogy nem fog neki ártani egy szervizelés.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12172) Angel2014 válasza m1lan (#12171) üzenetére


Angel2014
addikt

Inkább usb port hiba vagy driver vagy odin típus ....milyen kábel van hová van dugva? USB 2.0 Vagy 3.0?

Odin kiírja hogy pass amikor csatlakoztatod bezöldül? Eszközkezelőt figyeled közben? minden driver fent van? Próbáltad másik USB portba dugni? Próbáltad másik odinnal pl: 3.0.7?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12173) Angel2014


Angel2014
addikt

Korábban leírt akku idővel a tapasztalatom megint :F létezhet ez szerintetek? az ágyra nem ért fel az elosztótól a teló és vettem egy 1.5 méteres kábelt a wpower ben . töltési idő 8-9-10 óra vagy még több is...akku idő majd 3 nap...

Gyári fehér samsung töltő kábel 40 cm :P :D töltési idő 2 óra akku idő 1 napot sem bír?

Létezhet ez szerintetek?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12174) #61600768 válasza @Titu@ (#12170) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ja még azt is kipróbálnám az usb aljzatot kipucolni pl fújd ki sűrített levegővel. Volt rá példa hogy ez volt a ludas.

(#12175) @Titu@ válasza Angel2014 (#12172) üzenetére


@Titu@
csendes tag

Igen felismeri a telót.Természetesen USB2.0 és odin 3.09 és 3.10 prőbálva.Reggeli után pucolom aljzatot és újra próbálom.

[ Szerkesztve ]

(#12176) Angel2014 válasza @Titu@ (#12175) üzenetére


Angel2014
addikt

A kábel is 2.0 ás igaz? Próbáld meg az odin 3.0.7 el...és csak a sammobolról tölts le romot mert lehet az is sérült.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12177) @Titu@ válasza Angel2014 (#12176) üzenetére


@Titu@
csendes tag

Igen.Próbálva Odin 3.07,3.09 és 3.10.egyfájlos francia és szlovén rom ,4 fájlos pedig NEE . Sajnos xp már nincs,így win7 és végén win10 alatt is.Feladtam :W Ahogy Punnany mondja : Engedd el ...
Köszönöm a segítségeket !

[ Szerkesztve ]

(#12178) #61600768 válasza @Titu@ (#12177) üzenetére


#61600768
törölt tag

Mennyit kérsz érte? :))

(#12179) m1lan válasza @Titu@ (#12177) üzenetére


m1lan
őstag

Itt van egy leírás, igaz ez Galaxy Grand DuoS i9082-höz íródott, de egy próbát megérne, természetesen Galaxy S3 LTE i9305-höz való fájlokkal! :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12180) Angel2014 válasza m1lan (#12179) üzenetére


Angel2014
addikt

Milyen rom van fent rajta nem tudod?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12181) @Titu@ válasza m1lan (#12179) üzenetére


@Titu@
csendes tag

Megpróbáltam. A hibát dob erre a módszerre is, úgy mint a 4+1 módszerre . Az első kocka kb ötödéig megy el.Nand írását megkezdi, majd system img akad el.

(#12182) Angel2014 válasza @Titu@ (#12181) üzenetére


Angel2014
addikt

odin-t rendszergazdaként futtani ? nem tudsz beengedni a gépbe teamwiewerrel?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12183) sharkybacsi válasza @Titu@ (#12181) üzenetére


sharkybacsi
tag

Lehet hogy a pit fájl nem megfelelő.
Az alábbi thread nyitóposztjában van egy linkelve.
[link]
Ha azzal sem megy, akkor az utolsó posztban is linkeltek egyet, az is megér egy próbát. Rontani már nem nagyon lehet a dolgon...

(#12184) @Titu@ válasza sharkybacsi (#12183) üzenetére


@Titu@
csendes tag

Próbáltam lengyel és NEE romból kivett pit fájlokkal is :))

(#12185) Watt25


Watt25
veterán

Még valamikor kérdeztem, hogy mi a helyzet a webkamerák kezelésével, működik-e a telefonunkkal. Nem jött rá tuti válasz. Vettem egy OTG kábelt, arra rákötöttem egy a munkahelyen megtalálható webkamerát, azzal egy képkocka egy pillanatra bejött, aztán nem akart működni...
Aztán most vettem egy ilyet is, és ezzel tökéletesen működik. (CameraFi nevű appot kell letölteni hozzá.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12186) Reweall


Reweall
csendes tag

Sziasztok!

Két és fél éve vagyok tulaja egy S3 LTE-nek. Tavaly ősszel megrootoltam pár 5.1.1 romot kipróbáltam rajta közbe előjött egy hardveres probléma ami abból állt hogy púposodott az aksi (a gyári aksi már root előtt is az volt, az új viszont 2-3 hónap alatt púpos lett) illetve egy olyan hogy amikor merült elkezdett vibrálni a kijelző és rossz esetbe újraindult ezzel együtt néhány app elvesztette a beálításait, pár hete odáig fajult a dolog, hogy miközben leugrottam a boltba 87%-os aksinál kb 10 perc alatt le ment 70%-ra és teljesen megfagyott zenehallgatás közbe reseteltem powergombbal. Azt tapasztaltam h a custom bootlogó vissza állt a rom saját bootlogójára és emellett folyton bootloopolt haza értem újra akartam rakni a romot, de nem bírta mountolni a data-t sehogy végül 2-3 hónapnyi fotóm egy jó részét kukázta mert csak az segített, hogy mindent wipe-oltam ezután komolyabb körültekintés nélkül beleugrottam egy 6.0.1 rom telepítésébe másnap egy olyan üzenet fogadott délelőtti órákba, hogy SIM kártya feloldási kódot kér a telefon. (mintha függő lenne a gyárilag független teló) Elvittem szervizbe 2 hétig volt bent a telefon konkrét választ nem kaptam csak annyit, hogy hardveres probléma is volt és szoftveres is, az ár nem volt vészes és kaptam egy új gyári aksit is illetve vissza rakták a 4.4.4 stockot ami azért vicces mert amikor kivettem anno a dobozból a telót voltak vodafoneos appok rajta most semmi. :)

Abba szeretnék segítséget kérni h ti milyen romot, kernelt, recoveryt ajánlotok illetve instrukciót szeretnék kérni h mit érdemes megtenni mielőtt belevágok pl. lementeni ezt a stock romot. :)

Válaszokat előre is köszönöm. :B

Üdv.: W. R.

Youtube/Steam/Origins/etc.: Reweall

(#12187) m1lan


m1lan
őstag

Házhoz jövős szervizzel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Lassan széthullik a telefon, minél hamarabb szeretnék intézni neki egy kis felújítást, és mivel most tavaszi szüneten vagyok, jó lenne a jövő héten elintézni.

A megigénylést követően kb. mikorra várható, hogy tudnak jönni?

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12188) Gergosz2 válasza m1lan (#12187) üzenetére


Gergosz2
veterán

amikorra kiválasztod, hogy jöjjenek.

Saját tapasztalatom szerint nagyon korrektek és tudják is mit csinálnak. Nálam kétszer voltak kint.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12189) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok

Adott ez a csodas telefonom. Sajnos a kijelzoje betort es a csuszka kodot ami rajta volt igy nem tudom kikapcsolni, ellenben van egy csomo adat rajta.

Nem csak sima adat, hanem pl naptar bejegyzesek es programokon beluli mentesek. Van arra mos hogy valahogy megmentsem a rajta levo adatokat igy kijelzo nelkul is ? ;(

Kerem aki tuf segitsen nekem.

Koszonom

(#12190) mody válasza djnyakesz (#12189) üzenetére


mody
tag

Helló :)

Mindig van megoldás :D ismerkedj az adb-vel. link

Ha az usb debug be volt kapcsolva, biztos menni fog. Ha nem akkor egy kis trükközés kelleni fog még.

(#12191) djnyakesz válasza mody (#12190) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Jupije :D Már csak kéne egy magyar leírás XD Sajna ennyire nem vok pro angolos, de a debug módszert ismerem. Azt nem tudom be volt e kapcsolva, remélem igen.

Mi van ha nem, akkor mi a trükk?
Tudsz abban segíteni hogy tudom elindítani a folyamatot? Én arra gondoltam hogy csinálok egy biztonsági mentést valami programmal, csa nem tudom milyen programmal... :D

Jelenleg ott járok h még a sima drivert sem tudom felrakni mert feltelepíti de nem ismeri fel a telefont...eddig 4 drivert próbáltam :S

[ Szerkesztve ]

(#12192) djnyakesz válasza djnyakesz (#12191) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Az alap program nem működik, sanszosan a zárolás miatt... itt egy kép mit ír ki.

Hogy fogjak neki?
köszi

(#12193) mumtaz


mumtaz
senior tag

Tudtok mondani nekem olyan android alkalmazást, ami jó, pontos és grafikon is van benne? Sebesség és gyorsulásmérés. Nem lenne baj, ha mondjuk "gyorsulásmérő" (accelerometer) is menne, mert az is jó támpontot adna.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12194) Gergosz2 válasza mumtaz (#12193) üzenetére


Gergosz2
veterán

Pontosan mihez is kell?

Csak tesztelni akarod, hogy az adott szenzorok megfelelően működnek? Mert ha ez kell akkor tárcsázóba írd be ezt:

*#0*#

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12195) mody válasza djnyakesz (#12192) üzenetére


mody
tag

Sajnos még én sem foglalkoztam vele ilyen mélységben. Így segíteni én sem tudok. Ha nagyon nem megy tedd fel XDA-n a kérdést. Vagy keress rá, valaki már biztos járt így előtted is.

Az angolra meg csak azt tudok mondani, hogy akkor ideje belemászni... :DDD Ilyen mélységű témát angol nélkül nem fogsz tudni megoldani. A fórum meg nem arra van, hogy valaki megoldja helyetted. Ne vedd személyeskedésnek, nem annak szántam.

(#12196) djnyakesz válasza mody (#12195) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Nem abszolút nem :D

Csak gondoltam van itt is valaki aki már járt így :P :U

(#12197) mumtaz válasza Gergosz2 (#12194) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem. Bármilyen elképzelhetetlen legyen is, de a motoromat szeretném tesztelni vele. Pontosabban a beállításokat. Ehhez pedig jól jönne a sebesség grafikonon történő megjelenítése.
Plusz infónak jó támpont lenne a gyorsulásmérő is és annak adatainak szintén grafikonon történő megjelenítése.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12198) Krisz1000


Krisz1000
tag

sziasztok :) lte-m van. mi a véleményetek az újabb, nagyobb kapacitású akkukról. nem a vastag hátlapúról beszélek! hanem ami ugyanakkora mint a gyári méret csak erősebb, merthogy elvileg fejlődött a technika... próbált vki már ilyet? pl qoltec...

[link]

ez elvileg 3100mah, ami kb másfélszeres a gyárihoz képest. ugyanakkor az árakban óriási a szórás, van h a gyengébb utángyártott a drágább stb... vajon akkor hasraütéses értékekre kell számítani :P ...? mert kinézetre nem tűnik gagyinak.

3 éves a gyári akkum és gyengélkedik már ... és tényleg nem ártana, ha lenne a nullkilóméteres gyárinál erősebb, ami bele is fér.

tapasztalat valakinél?

köszi :)

(#12199) Gergosz2 válasza Krisz1000 (#12198) üzenetére


Gergosz2
veterán

ilyenekkel csak a baj van, nem éri meg őket megvenni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12200) Trailblazer válasza Krisz1000 (#12198) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, én próbáltam ilyeneket. Van egy 2850-es és egy 3100-as is, mindkettővel rendben és megbízhatóan üzemel a telefon.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.