Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) m1lan válasza #61600768 (#12350) üzenetére


m1lan
őstag

Majd megkérdezem a Telemaxtól, hogy miért kaksi kijelzőt tettek bele :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12352) #61600768 válasza m1lan (#12351) üzenetére


#61600768
törölt tag

2 éve kb hogy s3on nálam is cserélve lett semmi beégés azóta sem.

(#12353) m1lan válasza #61600768 (#12352) üzenetére


m1lan
őstag

Automata fényerőn használtam, nem órákig nézegettem ugyanazt, mégis beégett. A másik 1,5 év nyúzás után is sokkal jobb állapotban volt, mint ez az 1 hónapos :(

Na mindegy, így jártam :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12354) mody


mody
tag

Sziasztok,

Három év után elhagzom a mai nappal én is elhagyom a topikot. Megjött az utód.

(#12355) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Én is vettem új telót, Motorola play X. Bye :)

(#12356) Messalina196


Messalina196
csendes tag

Üdv mindenkinek!
GT-I9305 teló minden prímán működik de kimenő vagy bejövő hívásnál nem lehet hallani a másik felet és ő sem hall engem. Kihangosítva sem! Mikrofon és a hangszórók tesztelve! Működnek! Valakinek valami ötlet, megoldás? Firmware cserélve több verzió is kipróbálva. Mindnél megvan ez a hiba!

(#12357) Watt25 válasza Messalina196 (#12356) üzenetére


Watt25
veterán

Csak ötlet: véletlenül nem egy ősrégi SIM kártya lett belefaragva?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12358) vivikami


vivikami
újonc

Lolipokp :((( nem lesz hozzá? de s2re meg adtak ki?

(#12359) #61600768 válasza vivikami (#12358) üzenetére


#61600768
törölt tag

Dehogy adták.

(#12360) voyi válasza Akidobos74 (#12347) üzenetére


voyi
aktív tag

nálam csak a google mapnél pontatlan a gps,de más térkép proginál nagyonpontos.

Aláírás

(#12361) m1lan


m1lan
őstag

Sziasztok! Van még egyáltalán, aki ezt az öreg masinát hajtja? :D

Olyan problémám van, hogy az új (vagy frissített) appok folyamatosan összeomlanak. Mivel két hét múlva lejár a garancia, megpróbálkoznék egy főzött ROM-mal, ami:

- 4.4-nél újabb, vagy legalább van benne ART mód
- Touchwiz kinézetű
- stabil, nem meríti túlzottan az akkumulátort

Tudnátok ilyet ajánlani részletes telepítési leírással?

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12362) ArthurShelby válasza m1lan (#12361) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Sztem ha touchwiz-est akarsz maradj az eredeti hivatalosnál. Csinálj factory reset-et, vagy tegyél föl másik országból való gyári rom-ot.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12363) Krisz1000 válasza Trailblazer (#12321) üzenetére


Krisz1000
tag

szia, még annyit elárulnál, h a gyári eredeti romból a bloatware-eket mivel szedted ki? köszi!

(#12364) Krisz1000 válasza m1lan (#12361) üzenetére


Krisz1000
tag

szia! én még abszolút hajtom, és ebben az évben nem is szándékozom új telót venni, esetleg 17 első félévben. most akarok csinálni egy komoly rendszervisszaállítást, mindent minél gyáribbra, és utána vmi nagyon egyszerű romot, ami minél minimalistább minden tekintetben.

nekem főleg olyan gondom van a telóval, h alap műveletek, pl telefonálás, böngészés (chrome) kezd kurvára belassulni, pedig lte-s netem, gyors wifim van, és az általam 95%ban látogatott weboldalak sem lettek annyival bonyolultabbak az elmúlt 3 évben, sőt, gyakorlatilag semmivel... nincs érdemben több smsem, vagy ember a kontaktlistámban

kicsit olyan érzésem van, mintha egy mesterséges "avultatás" lenne a telefon rendszerében, ami a dátum alapján direkt lassítja, bár googleban semmi utalást nem találtam :D de akkor sem értem, egy telefon, névjegyzék megnyitása miért nem olyan villám, mint anno 3 éve, amikor megvettem...

(#12365) m1lan válasza ArthurShelby (#12362) üzenetére


m1lan
őstag

Jelenleg a gyári Telekomos szoftver van rajta, nem tudom, hogy egy másik ország szoftvere mennyire javítaná az appok összeomlásával kapcsolatos hibát.

Nem ragaszkodom a TouchWizhez, de a stock kinézetet én személy szerint annyira nem szeretem.

@Krisz1000: igaz, én csak két éve vettem, de nálam soha nem volt villám gyorsaságú a névjegyzék, az SMS-ek, de még a beállítások megnyitása sem. :'D

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12366) ArthurShelby válasza m1lan (#12365) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Factory reset már volt? Első körben azt csinálnám.
Melyik alkalmazás omlik össze egyébként?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12367) Krisz1000 válasza m1lan (#12365) üzenetére


Krisz1000
tag

Szia! pedig Úgy volt :P én 2013 január elején kezdtem használni a telót. emlékszem amikor 12 végén olvasgattam a fórumokat, páran még a kifutó 1 magos és ezért olcsó csúcsmodelleken vaciláltak. és oltották őket, h a reakcióidő lesz nekik szar, böngésznek és közben bejövő hívás, megakad a teló másodpercekre stb. az S3-ast hozták etalonnak, ami pár hónapos volt, h na az aztán igen, az nem akad.

anno az első 9 hó kurva jó felhasználói élmény, bármit csináltam a telón, azonnal történt, pl egy honlapon ráböktél egy telefonszámra, rögtön nyitotta a tárcsázót, nem 1-3 mp késéssel. billentyűzet, swiftkey is, azonnal ugrott fel. v azzal játszottam, h nyomogattam a power gombot, h milyen gyorsan tudom villogtatni a képernyőt. most frissen telepített rommal 1.5 mp, amíg felébred...

először úgy sikerült komolyan megakasztanom a telót, h kb 60 ablak volt nyitva a böngészőben :D de egyéb esetben pörgött. a negatív változásokat az első frissítéssel kezdtem érezni, szerintem Te már az után vetted (?)

tök elfogadom, h legújabb appok/játékok nem mennek rajta, de az nagyon zavar, h minimális erőforrás igényű 2-3 app meg egy tárcsázó oda vissza váltása már belassítja, esetleg másodpercekre megakasztja. szerintem tök nem indokolt egy 4 magos procinál, extra memóriával, és gyanús, h ebben külső "segítséget" is kap a teló... ennek simán hoznia kéne egy mai középkategóriás teló szintjét, átlagos használat esetén.

ezért is óriási csalódás nekem a CM, h semmilyen szinten nem címezték ezt a problémát, sőt, olyan erőforrásigényes "ficsöröket" pakoltak bele, amit úgyis lekapcsolsz egy több éves telónál mert csak akasztja.

(#12368) Krisz1000 válasza #61600768 (#12336) üzenetére


Krisz1000
tag

Szia Es4! Köszi az infót, segítségeddel fel is dobtam ezt a legújabb nordic romot :P Mondjuk szerintem még nem nagyon volt senki, aki ennyire egyszerűen le tudta vna írni az 5 file-os feltöltést :R

most 2 nap alapján érezhetően jobb, gyorsabb, és sokkal kevesebb akkut fogyaszt a teló, mint előtte a legújabb hivatalos CM-mel (kitkat) - persze cserébe csúnya :D

viszont továbbra is download mode-ban knox warranty void=1 és custom binary dl=9. ha azt megszüntetem, akkor már tényleg 100ezer %-osan olyan lesz, mint amikor először bekapcsoltam? vagy még akkor sem garantált, h nem marad rajta vmi szemét, amit a kb 15-20 romcsere hagyott rajta? hogy megy ez?

választ előre is köszi :C

(#12369) m1lan válasza ArthurShelby (#12366) üzenetére


m1lan
őstag

Természetesen, Odinnal flasheltem fel másik gyári ROM-ot is, ettől sem lett jobb. Facebook, Messenger, Twitter, Instagram, de például az Asus PhotoCollage appja is összeomlik mentésnél. Nem egyedi a probléma, egy ismerősömnek szintén S3 LTE-je van, ugyanezeket a jelenségeket tapasztalja.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12370) Watt25 válasza Watt25 (#12338) üzenetére


Watt25
veterán

Az elromlott GPS miatt én is úgy döntöttem, hogy váltok, pár hete rendeltem Kínából egy Nexus 5-öt. Tracking szerint láttam már szombat reggel, hogy hétfőn meg fogom kapni... Erre véletlenül be is törtem még aznap az S3-am külső üvegét... (Képernyő, touch nem sérült.) Legalább megnyugodtam, hogy nem feleslegesen rendeltem új telefont. :)
De azért már megrendeltem hozzá a csere üveget is, megpróbálom kicserélni, a sok YouTube video alapján nem lehetetlen dolog. Nagyon jó telefon ez. Bár, hétfőn valóban megkaptam a Nexus 5-öt és azért van különbség az N5 javára. Leginkább az "érzékenységben". Nem tudom, hogy mondjam... Azonnal reagál az ujjmozgásokra, egyszerűen "folyik" minden a képernyőn. Nagyon jó érzés. Azért döntöttem a Nexus mellett, mert elegem lett a gyártói bloatware-ekből és ezek után úgy gondolom, hogy ez bizony egy valós probléma. (Lassítja a rendszert.)
Egy dolog szívás a N5-ben: a Tárcsázó. Nevetséges, hogy nem lehet rejtett számokat letiltani, nem lehet csoportokra keresni és nem lehet beállítani, hogy csak azok a névjegyek jelenjenek meg a listában, amihez van telszám rendelve... (Mondjuk az egy másik dolog, hogy a Google leválasztotta a rendszerről a Tárcsázót és a Névjegyeket, és az utóbbi két napban érkezett rá frissítés a Play áruházból. Így a Névjegyek alkalmazásban már lehet csoportokra szűrni, szóval fejlesztik.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12371) freeknight válasza Krisz1000 (#12367) üzenetére


freeknight
őstag

Ez volt a legjobb telefonom életem során, és nagyon sokáig ki is szolgált. Bár már régen váltottam, de mai napig itt figyel az asztalomon mindig bekapcsolva.

A lassulásra csak annyit tudok mondani, hogy az idő bizony megszépíti az emlékeket :) . Az tény, hogy megjelenése idején (sőt, még utána 1 évvel is) a leggyorsabb telefonok közt volt, de egy mai készülék mellé téve, a tárcsázóra azért mindig kellett várni 2-3 másodpercet, még akkor is legalább másfelet, ha ramból töltötte be. Sose volt ez gyorsabb (a képernyő feléledésének lassúsága már megjelenéskor is globális S3 hiba volt, és sose javították), csak akkoriban nem tűnt fel a dolog, csak most, gyorsabb és újabb készülékek mellé téve. Fejlődik a technika azért :)
De cserébe a 3 és fél éves S3 LTE-n mai napig vállalható a netezés sebessége, szóval tényleg nem rossz hardver ez még így 2016-ban sem.

A GPS-hiba érdekes, most megnéztem én is, és nekem se talál 15 perc alatt sem műholdat! Gyári 4.4 van rajta, sosem volt rajta custom rom, sem root.

(#12372) Watt25 válasza freeknight (#12371) üzenetére


Watt25
veterán

Picit gyanús, mert bár ilyen egy rendes oprendszer esetén nem történhetne meg :) , de mintha valamelyik program okozná. Ugyanis ahogy átpakolásztam a dolgaimat az új telóra, úgy törölgettem le a programokat az S3-ról... Most alig van rajta valami, mert ugye minek, és most egyelőre újra működik a GPS. Lehet, egy olyan program okozza, amit mindketten használ(t)unk?

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12373) baboska


baboska
tag

Sziasztok!
Van egy s3 lte-m es mostanaban a gps jel sokszor villog.Ilyenkor csak akadozva faziskesessel ugral oda ahol vagyok.
Tudnek valamit hazilag megnezni rajta mert vasarnaptol kellene navinak es nincs ido beadni barhova is.
Koszonom!

(#12374) baboska válasza baboska (#12373) üzenetére


baboska
tag

4.4.4 verzio van rajta

(#12375) Watt25 válasza baboska (#12374) üzenetére


Watt25
veterán

Komolyan, ez kezd hihetetlen lenni. Olvass vissza. Te vagy legalább a harmadik, akinek egy ideje ez a problémája a telefonnal. Baromi fura... Viszont megoldás egyelőre nincs.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12376) baboska válasza Watt25 (#12375) üzenetére


baboska
tag

Nem igen olvastam vissza ido hianyaban de most latom,hogy nem vagyok ezzel egyedul. Sokaig nem hasznaltam mert mar csak tartalek telefon.Kb. 2hete vettem elo , 3-4 napig jo volt a Gps azota viszont nagyreszt villog.Teljesen gyari a telo es nekem is a google terkeppel kezdte ezt(sygic-el jo volt)

(#12377) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Hello, haver samsung core 2 je (core 2 topic halott) feldobott egy 6 megás frissítést megcsinálta és kérdezte az újra indítást aztán meg a bal felső sarokban megjelent bootolás közben egy piros kis felkiáltó jel. Persze a telefon nem indul el. Mi a franc ez? Köszi

Life is Short... Ride Hard!!!

(#12378) freeknight válasza Jodanovich (#12377) üzenetére


freeknight
őstag

Utólagosan, gsm boltban függetlenített telefonról van szó?

Bekapcsolásnál home gomb+hangerő le nyomvatartással próbálj belépni a recoverybe, és nyomni neki egy factory resetet, hátha megoldja...

(#12379) freeknight válasza baboska (#12376) üzenetére


freeknight
őstag

Sajnos nincsen rá megoldás egyenlőre.

(#12380) m1lan


m1lan
őstag

Ezennel én is búcsúzom a topiktól, a tegnapi nap folyamán megérkezett az öreg S3 LTE utódja. Szerettem volna Samsung-vonalon maradni, de sajnos a jelenlegi kínálat ezt nem tette lehetővé, így a Honor 8 mellett döntöttem, szerintem tökéletes választás volt.

Az S3 LTE marad a családban, édesanyám S3 Minijét fogja váltani, őt még egy jó darabig ki fogja szolgálni. Köszönök minden segítséget, néha azért még visszanézek! :R

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12381) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Most kicsit meghülyült a telefon. Tegnap nem volt először mikrofon, de lehetett kihangosítva beszélni, aztán már úgyse. De egy újraindítás megoldotta a problémát.
Ma magától indult újra, nem látta a sim kártyát, random csörgött az ébresztő.
Beázott, vagy csak újra kéne húzni a szoftvert?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12382) nggabi válasza ArthurShelby (#12381) üzenetére


nggabi
nagyúr

Beázott. Vagy csak halódik az alaplap.

"szenyor dzsíííí"

(#12383) ArthurShelby válasza nggabi (#12382) üzenetére


ArthurShelby
addikt

most megint minden jó (egyelőre)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12384) mumtaz


mumtaz
senior tag

Talán nem ide tartozó, de mivel szegény telefonom kezd döglődni (eldobja a sim-et, néha a memóriakártyát is) úgy döntöttem, hogy ideje váltani. Mivel sokan már váltottak, vagy most fognak, így kikérném a véleményeteket.

Természetesen teljesítményben nem szeretnék visszalépni. Az új telónál feltétel a dual sim. Nem vagyok elkötelezett Samsung rajongó, de mégis samsung telóim voltak évek óta.
Tehát a versenyzők lennének: S5 Duos, vagy S6 Duos. Ugye előbbi előnye a memóriakártya és a vízállóság, utóbbié az, hogy újabb, jobb, szebb. Mivel használtan venném és körbejártam a témát, így láttam, hogy árban alig van diferencia a kettő között (ugye nem simáról, hanem dual simesről beszélünk és természetesen használtan venném). Esetleg ki csúszhatna még be a versenyzők közé (más gyártó/típus)?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12385) tjnet válasza mumtaz (#12384) üzenetére


tjnet
aktív tag

A5 2016 duos ha nem kell infra.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#12386) balinlin válasza mumtaz (#12384) üzenetére


balinlin
senior tag

Én sima S6-ot váltottam S6 Duosra, egyelőre nem bántam meg, nagyon meg vagyok elégedve.
Ha szerencséd van ki tudsz fogni szép állapotút garanciával is jó áron. Ráadásul várhatóan tovább ki is szolgál mint egy S5. Úszni meg nem szoktam a telefonnal :)

(#12387) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
Van egy S3 LTE, ami el lett rakva tavaly decemberben a fiók aljára. Márciusba lett csak elővéve, de nem akart bekapcsolni. Használatban lévő S3 aksijával se akart beröfenni, gombkombinációra se reagál semmit. (menü+power+hangerő le, vgay fel, már nem tudom..).
A belső memóriájából szeretnénk a kimenteni a képeket.
Valami ötlet? :)
Köszönöm! :R

(*)(*)

(#12388) nggabi válasza Angelotti (#12387) üzenetére


nggabi
nagyúr

Kürt kft :)

"szenyor dzsíííí"

(#12389) Angelotti válasza nggabi (#12388) üzenetére


Angelotti
tag

Annyit szerintem nem tud. :DDD

(*)(*)

(#12390) nggabi válasza Angelotti (#12389) üzenetére


nggabi
nagyúr

Én gondolkoztam ezen h nekiállok ezzel is foglalkozni, de igazából nincs olyan magyar aki 5 ezer forintnál többet áldozna erre.

"szenyor dzsíííí"

(#12391) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Mostanában elég nehezen akaródzik töltődni a telefon. Nem tudom pontosan, hogy az akksi szar, vagy a töltőcsatlakozó (vagy esetleg a szoftver).
Van valakinek hasonló problémája, és esetleg tanácsa is az ügyben?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12392) Angel2014 válasza ArthurShelby (#12391) üzenetére


Angel2014
addikt

Egyik sem szerintem..nálam a kábelcsere oldotta meg...eredeti samu új.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12393) joeetm


joeetm
tag

Sziasztok, sajnos csak később vettem észre hogy van lte topik is, erre esetleg tudnátok mondani valamit?

_Az a hülye aki nem normális_

(#12394) Gergosz2 válasza joeetm (#12393) üzenetére


Gergosz2
veterán

tönkre ment benne az akksi. Nekem is ugyanezt csinálta.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12395) mumtaz válasza Angel2014 (#12392) üzenetére


mumtaz
senior tag

Én is észrevettem, hogy a kébel/töltő gomd érdekes anomáliákat tud okozni.
Fura, hogy a nem cibált, nem rángatott, nem nyüstölt kábel egyszer csak "elromlik". De töltők is tudnak érdekes dolgokat okozni.
Én a telóhoz már a negyedik innen-onnan kapott/beszerzett töltőt használom.
Volt, amelyik csak szimplán nem működött egy idő után. Van egy, amelyik pár perc használat után a végtelenségig le-fel "kapcsolódik", ha a telefonba van dugva (éjszaka tök jó, mikor 1-2 másodpercenként tilinkózik a teló, intha feldugtam volna a töltőre, lehúztam volna a töltőről). Van olyan hibám is a telefonnal, ha teljesen lemerül és kikapcsol, akkor mezei hálózati töltőre nem csinál semmit. Csak az segít, ha USB kábellel a gépemre, vagy laptopomra dugom. Akkor elkezd tölteni és akkor már át lehet dugni a hálózati töltőre.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12396) Angel2014 válasza mumtaz (#12395) üzenetére


Angel2014
addikt

Egyszerűen nedvesebb időszakban beoxidálódik a kábel nálam 15 óra alatt sem töltött fel ..vettem új akkut azzal sem...kinai új kábel azzal ugyan az a szitú...viszont új samú kábel megoldotta..2-2.5 óra és fullon a teló töltője.

Arra meg vigyázz ne merítsd le fullra mert nem vagy nehezen veszi fel a töltést...sajnos ez android betegség. 10% -nál próbáld kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12397) mumtaz válasza Angel2014 (#12396) üzenetére


mumtaz
senior tag

Előtte soha nem volt ilyen gond. Mondjuk már beteges szegényke. Eleve kicsit viseletes állapotban vettem meg anno. Mostanra berepedt az üvege, ami engem azért nem annyira zavar. Viszont már szokássá vált, hogy eldobja amobil hálózatot, illetve néha ugyanezt teszi az SD kártyákkal is, hogy a méretet és a foglaltságot kijelzik az alkalmazások, de fájlkezelőkben üres memóriakártyát mutat. Nem szoftverhiba (2-3 ROM-on is) és nem is kártyahiba, mert ezt régi és új kártyával is megcsinálja.

Igazság szerint csak addig kell bírnia, míg veszek új telefont.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12398) Watt25 válasza Angel2014 (#12396) üzenetére


Watt25
veterán

Pontosan. Én vettem egy ilyet. Ezzel lemértem a kábeleket, illetve néha lemérem. Ha valamelyik nem képes legalább 800mA-t átvinni, az kuka...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12399) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok szerintetek okozhat olyan problémát a telefonunk,hogy hazavágja a chromot a laptopot ?

Úgy értem megnyitok egy flashelt oldalt PL: Nootebookon Startlap nem tölt be csak pörög...előzmények törlése, chrom visszaállítása , Chrom letörlése, rejtett mappából a chrom adatok és flék kitakarítása és törlése..Gép újraindít..és chrom vissza rakása ..hiba úgyan úgy fent áll....

Ugyan ezt megcsinálom a telefonon is adatok törlése kilépek a chromból letörlöm...csinálok recoveryből egy vipe data factory resetet és egy wipe cash törlést felfrissítem a telefont...felrakom a netebbokra is és megjavult minden...

Lehet a telefonon beszívtam valamit amit át akart szinkronizálni , de nem bírta megnyitni a nootebook? Mert érdekes módon ez oldotta meg....lehetséges ez?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12400) Sanyi.il válasza Angel2014 (#12399) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

minden lehetséges, nálam kevesebbet fogyaszt a hűtő ha a telefont energiatakarékos módba teszem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.