Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) szita.erno válasza solak (#12550) üzenetére


szita.erno
aktív tag

kösz! :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12552) Krisz1000


Krisz1000
tag

Sziasztok, egy érthetetlen dolgot kezdett mostanában csinálni a telóm. felteszek rá egy romot, pl 5 fájlos stock, vagy debloated stock (legnépszerűbb xda-n), tehát semmi extra. a romok felmennek hiba nélkül, minden oké...

majd pár hét, de akár pár nap múlva elkezdenek lefagyogatni az appok hibaüzenettel. olyanok hogy google szolgáltatások leálltak, touchwiz leállt, BKK futár leállt, xy háttérszolgáltatás leállt.
full újra rakott, wipe-olt telón, amire semmi extrát nem rakok, csak az alap appokat.

teljesen úgy viselkedik mint egy PC amikor döglődik benne a winchester. ez mi a tököm????? :( :W
létezik ilyen h 5 éves telefonon kezd meghalni a rendszermemória?

valaki tapasztalt ilyet, v hogy mitől lehet?
előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#12553) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Sziasztok, abban tudna segíteni valaki hogy hogyan lehetne visszarakni rá az eredeti 4.1-es droidot?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#12554) solak


solak
csendes tag

Ez a topik teljesen meghalt?

(#12555) Krisz1000 válasza solak (#12554) üzenetére


Krisz1000
tag

haha hát figy. az enyém egy jól karbantartott, kifejezetten jó állapotú s3 lte volt.
tavasszal kezdett hülyülni, rengetegszer raktam újra, nyár elejére teljesen meghalt.

elvittem amoledus-ékhoz (korrekt arcok), és egy normális értéket nem tudtak mérni az alaplapon.
kőkemény tervezett avulás van ebben a telóban tesó
plusz a belső memória is meg szokott halni (eMMC)
odáig el se jutottak, mert körülötte se volt semmi rendben.

mindezt úgy, h a teló fél életében csak 500mA-ről volt töltve, jó minőségű PC ről, FSP tápról... soha nem volt húzva, stb. alaplapcsere se jön szóba, mert a bontott ugyanúgy pár hónap alatt beszarhat, az újat meg állati nehéz párosítani, IMEI stb, fel kell programozni a belső memóriát a teló összes azonosítójával. mert az alapból üres. már ha lehet még egyáltalán új alaplapot kapni hozzá. ja, és a jobb szerelők nem is csináltak ilyet akár 1-2 éve, hisz már az újabb típusokat javítják.

nekem emlék volt a teló mert családtagtól kaptam, jóval többet rászántam volna a javításra és így sem lehetett megmenteni. most itt téglázik a fiókban.
szerintem 1-2 év múlva csoda lesz működőképes s3 lte-t találni.

ja, és én még simán elhasználtam volna 2 évet, mert rájöttem, hogy nekem jobb egy felső kategóriás tabletet venni, és akkor a telót csak email, böngészés, viber használom menet közben, minden egyéb esetben tablet, ami ár felhsználói élmény arányban sokkal jobb választás.

senkinek nem ajánlom már h ilyen telót vegyen még ha tökéletes akkor sem, mert lehet 1 hónap múlva meghal. javitani meg csak akkor, ha olcsó, bagatel a javítás és amúgy még jó állapotú a készülék.

(#12556) Watt25 válasza Krisz1000 (#12555) üzenetére


Watt25
veterán

Nem szeretem az ilyen összeesküvés elméleteket, de mintha én is ezt tapasztaltam volna.
Már csak sokadik telefonként volt "használva", cserélve volt a törött üveg előlap, ami megint betörött. Rendeltem hozzá új üveget, de aztán egy ideig a fiók alján porosodott, hogy "majd kicserélem, ha lesz rá időm, kedvem". Pár hét után elővettem, de se a töltést nem vette fel (mértem felvett áramot, és nem az aksi rossz, próbáltam másikkal), se bekapcsolni nem lehet... (Feltöltött aksival sem.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12557) Krisz1000 válasza Watt25 (#12556) üzenetére


Krisz1000
tag

számtalan ilyen esetet olvastam xda-n amikor nyár elején megpróbáltam megmenteni a telót, a te és az én meghibásodásom különböző variációkban, hupililában stb. ami a kavarodást okozta, hogy nagyon sokan max power userek, csak találgatnak, valódi szaktudással rendelkező figurák már rég továbbléptek újabb telókra. ráadásul az LTE szekció ott is halott volt, a normál s3nál volt élet.

fura volt tapasztalni, h igencsak korlátai vannak az xda-nak, nem valami szakértők mekkája ahol mindenre választ kapsz... ahhoz képest hogy minden idők egyik legnépszerűbb, legjobban romolt telójáról beszélünk, semmiféle konszenzus nem volt ebben, elejtett morzsákból kellett összerakni. több embernek is válaszoltam, aki korábban szakértőnek tűnt, vagy semmi válasz, vagy udvariasan visszaírt h már rég nem foglalkozik a telóval.

tehát még ott sincs egy kemény mag, akik mondjuk összeállnának és megnéznék h pontosan mi is van... már csak pár megszállott szoftveres, meg főleg indiánok, bangladesiek akik totál hülyék, hetet havat összehordanak, kb annyira megbízhatóak mint egy ottani piaci árus.

ezt összeraktam fejben meg amit amoledusék mondtak és akkor esett le, h el kell engedni a telót, pedig mondom, nekem emlék.

én sem gondolom h összeesküvés, egyszerűen csak az emmcről tudjuk h mindig véges élettartamú, kondikból meg olyanokat raktak bele, amik ~5 évet bírtak.

további probléma, hogy a nyers alaplap megírásához szükséges image csak a normál s3 hoz található meg neten, az LTE-hez nyomát sem találtam...

(#12558) Gergosz2 válasza Krisz1000 (#12557) üzenetére


Gergosz2
veterán

Azért sikerült ráérezned: Az EMMC és a kondik, na meg a kijelző is véges.

Anno én is fájó szívvel hagytam hátra a telefonom, gyakorlatilag az egész egyetemet vele húztam le és nagyon sok helyre elkísért.

Amúgy az LTE variáns koránt sem volt olyan népszerű mint a sima, csak töredékét adták el belőle és ráadásul ha az emlékezetem nem csal akkor csak Európában került bevetésre.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12559) Krisz1000 válasza Gergosz2 (#12558) üzenetére


Krisz1000
tag

jaja. el is mondták becsületesen, hogy az lte azonosító részének tehát imei stb összerakásához henkelniük kell hexeditorban. mivel hogy minden image a sima s3hoz van. tehát ami az üres gyári memoriára kerülne. plusz az összes többi hardveres bizonytalanság ami egy ilyen javitással jár. ott engedtem el a dolgot.

mellesleg azóta is szopok a teló várásrlással, mert a s8+ az edge miatt nem tetszik, edge mint olyan egyáltalán nem jön be, hogy csökkenti a használható képernyő méretet fél fél centivel. prémium normál tepsi teló meg alig van már, ami vízálló, stb. most LG v30/g7 ben gondolkozom de még nem döntöttem el.

amikor az s3 lte-t vettem, nem volt kérdés h mit kell venni. volt EZ a telefon, meg az összes többi.

(#12560) Gergosz2 válasza Krisz1000 (#12559) üzenetére


Gergosz2
veterán

én sokat nem variáltam, már lassan egy éve beneveztem egy Oneplus 5T-re. Nem bántam meg, nagyon egyik telefonnal sem nyúlsz mellé.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12561) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Kezembe akadt a régi harcos S3 LTE-m. Van aki még ezzel a készülékkel vág neki 2019-nek?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12562) tsiga18 válasza Gergosz2 (#12561) üzenetére


tsiga18
tag

Nálam mindig a hátizsákomban van tartaléknak, a céges telóm rosszalkodik mostanában és azt cserélni nem akarják. Ha beadja a kulcsot akkor átrakom a simet és kész.
Egyébként van 2 db ilyen telóm, szumma 8 akkuval :D

(#12563) Gergosz2 válasza tsiga18 (#12562) üzenetére


Gergosz2
veterán

:D

Nálam is az akksi, de leginkább a gyári füles volt a fogyóeszköz. Utóbbit félévente cserélték gariban :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12564) 405 válasza Gergosz2 (#12561) üzenetére


405
tag

Szia! Nekem meg van még, tartaléknak :) Hibátlan karcmentes azóta is ..!

Okos ember a más kárán tanul .....

(#12565) Krisz1000 válasza Gergosz2 (#12561) üzenetére


Krisz1000
tag

mázlitok van. lehet hogy ez is csak időleges, kicsit orosz rulett. az xda tele volt vele amikor nézegettem, és máshol is olvastam már hogy tervezett avulás van a készülékben.

most is szívesen használnám, ki lehetne bekkelni vele egy normális telefon érkezését. párral fenti kommenteddel ellentétben én más véleményen vagyok, a mai telefonokban most mindegyikben van valami balf---ság, teljesen marketing szempontok alapján készülnek, látszik h nem mérnökök döntik el, mi lesz a végleges spec.

LG g7/v30 ban gondolkoztam, a nagy hájp miatt, amig ki nem próbáltam őket élőben... utána jött s8, gyönyörű szürkében, ice grey...? csak vesztemre összehasonlítottam az s8-s9 kameráját. sose gondoltam volna h kamera miatt veszek telefont, de olyan szinten mellbevágó a különbség. g7-hez képest össze se mérhetően jobb. viszont s9 a feketén kivül csak ocsmány színek vannak, a titán szürkét egyedül EU-ba nem hozzák be.
P sorozat irreálisan drágák lett, OP nem vízálló :)

szal én még bekkeltem volna kicsit az LTE-mmel :R

(#12566) Csarli85 válasza Gergosz2 (#12561) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Ezt a bejegyzést éppe egy S3 LTE-ről írom. Rémisztőek ezek a hibajelenségek amiket írtok. Eddig soha nem volt még baja, jó lenne ha még egy két évig üzemelne. Mostanság is szoktam használgatni, egy egy napokat csak úgy nosztalgiából. Mikor ez meglett nekem akkor olyan ugrás volt az korábbi mobilomhoz képest, amit mostmár aligha lehetne megismételni.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#12567) Gergosz2 válasza Csarli85 (#12566) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ez nálam is igaz. Előtte egy Nokia 6030-at használtam, ami még most is megvan és működik. Arról váltottam S3 LTE-re.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12568) Krisz1000 válasza Csarli85 (#12566) üzenetére


Krisz1000
tag

akkor kapcsold ki amig nem használod, esetleg az akkut is vedd ki belőle, úgy szerintem tovább húzható az élettartama.

(#12569) Csarli85 válasza Krisz1000 (#12568) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Van két akksija is, amit felváltha használok. Az egyik egy gyári nagyobb akksi 3000 mAh-s, ami meglepő módon még mindig sokáig bírja. Egy nap ezzel elmegy gond nélkül, ha kimegyek a lakásból akkor inkább ezt használom. A kicsi már nem olyan jó, de még nem hullámosodik még az sem. Köszi am a tippet. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#12570) Krisz1000 válasza Csarli85 (#12569) üzenetére


Krisz1000
tag

nem úgy értem. hanem hogy addig sincs áram alatt egyik része sem.
ez az élettartama vége felé már számíthat.

(#12571) Csarli85 válasza Krisz1000 (#12570) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Ja ja, világos. Köszi. ;)
Az S3 mellé egy N7000-es Note-ot is szeretnék beszerzni, csak az a baj abból nagyon lepusztultakat látok csak, ami meg szép az meg elég drága. Plusz az a mobil már akkor se nagyon tudta ezt a tempót. :/ ugyh a használhatósága se olyan jó sajnos.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#12572) Gergosz2 válasza Csarli85 (#12569) üzenetére


Gergosz2
veterán

Az éppen nem használt akksit pedig 50% körülire felöltve tárold. Az is segít neki, hogy tovább bírja.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12573) Csarli85 válasza Gergosz2 (#12572) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Köszi a tippet.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#12574) myckie2


myckie2
őstag

Sziasztok!

Nem tudom nézi-e még valaki a topikot, de azért megkérdezem, hogy akinek meg van még a telefon és már nem használja és lenne feles akkumulátora hozzá az megszabadulna-e tőle jelképes összegért? :D Vagyok olyan elvetemült, hogy még ezt használom és az enyémnek az akksija már kezd meghalni, egy új meg többe kerül, mint amit a telefon ér.

(#12575) Krisz1000 válasza myckie2 (#12574) üzenetére


Krisz1000
tag

bluestar márkájú aksit vegyél hozzá, Amoledusék ajánlották nekem anno, csak sajna már későn.
de vettem most ilyet más telóhoz és teljesen elégedett vagyok vele.
s3 hoz nem tudom hogy van most, de egy éve 3-4 körül volt.
annyit csak megér ha amúgy nincs baja a telódnak.

(#12576) myckie2 válasza Krisz1000 (#12575) üzenetére


myckie2
őstag

Köszönöm az ajánlást! Ki fogom próbálni. Egyébként nincs más problémája a telefonnak, de hamarosan eljön a csere ideje. :R

(#12577) Krisz1000 válasza myckie2 (#12576) üzenetére


Krisz1000
tag

ha visszább olvasol egy kicsit és megnézed h az én telefonom hogyan purcant ki akkor meg fogod érteni miért mondom (ezek le lettek nyomozva XDA-n)
nekem is kva jól jönne még ha működne a teló mert egy második telónak kiváló és bármikor kerülhetsz olyan helyzetbe

amoledusék szerint a telóm a szar utángyártott akkutól ment tönkre, bár nekem minőséginek tűnt, még ajánlottam is itt.
és akkor ajánlották ezt a márkát.
eredeti samu akkut venni hozzá nyilvánvalóan vicc az már direkt úgy van árazva h inkább új telót vegyél

(#12578) Ender


Ender
újonc

Ha valakinek még kell új aksi,én tőlük vettem.Gyári,új,tökéletes. Jó kis teló ez még mindig :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Szente István

(#12580) Krisz1000 válasza #72445440 (#12579) üzenetére


Krisz1000
tag

Csaó. Nem semmi mennyire lement ez a telefon. Az ember azt gondolná hogy sokan megtartották második telónak hiszen ahhoz kiváló lenne. Ebből is látszik hogy igazam volt pár hsz-el fentebb nagyon sok meghalhatott a belső memória miatt.

Na de kérdésedre. Nekem amikor már döglődött szegény, és előtte is, egyértelműen a debloated/rooted stock volt a legjobb, stabilabb.
Nagyon sok főzött romot kipróbáltam.
Mindegyiken fagy a fényképező hol jobban hol kevésbé.
Semmi pluszt nem adnak. Parasztvakitás mind, hacsak nincs valami elvont konkrét funkció, ami neked KELL, és tudod hogy abban az adott romban van.

Pl van egy portolt note rom, amiben működik a 120fps lassított felvétel. De a rom többi része egy xar.

Vagy a túlhypeolt resurrection remix, ami agyon customizálható, még az értesítések mögé is tudsz wallpapert csak minek.

De egyikre sem sikerült értelmes portokat hozni. Olyanra gondolok hogy: fagyásmentesen működő zseblámpa vagy kamera gomb, kifinomultabb gesztus vezérlés, hosszú screenshot, tap to wake, AOD, privát mappa,jól működő automata fényerő stb stb
Na ezek egyikét se sikerült.

Jó nagy picsafüst egyébként ez a romolás, nem véletlen hogy halódik
Tovább tetézi hogy 5-6 android, ahol ennek a telónak az érdemi romolása megkezdődött, nem voltak túl jó verziók eleve.

Tehát ezt ajánlom
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development-i9305/rom-samsung-stock-4-4-4-rom-collection-t3124027

Ha olyanba ütköző hogy a 444 miatt már nem hajlandó indulni app ami neked kell, akkor pedig a legújabb official lineageos vagy resurrection remix. De ott fagyni fog a kamera időnként.

Remélem tudtam segíteni.

(#12582) Krisz1000 válasza #72445440 (#12581) üzenetére


Krisz1000
tag

az van h a camera driver forrást a samsung sosem adta ki erre a telefonra (meg szerintem másra sem) vissza se fejtették, miközben minden hülyeséget megcsináltak a telóra amire semmi szükség.

ezért AOSP rommal a kamera MINDIG fagyni fog.
az hogy mennyire, rom és úgy tudom telefon (baseband, modem, telepitett appok, stb) függő.
de erről rengeteg ellentmondás van xda-n is.
erre vannak azok a kamera restarter stb progik amiről a legtöbb főzött rom topikjában irnak h melyiket érdemes használni. default módban indítja újra a kamerát, tehát minden beállításod elveszik.
cserébe nem kell a telót újraindítani.
amit olvashatsz pár topikban hogy jaj de jó ezzel nem fagy a cam, az bullshit, neki MÉG nem fagy mert új a telepítés de majd fog.

szóval ez a nagy cyan, lineage meg AOSP romolás amitől úgy el voltak ájulva az emberek.
ebben a tudatban használd őket.

40 romot próbáltam legalább fogalmam sincs melyiket kellene neked.
ahogy irtam legújabb hivatalos lineage v resurrection.
rég elfelejtettem a sok verziót ami fent volt mivel a vázolt okok miatt az utolsó félévre visszatértem a debloated rooted stockra.

ill amoledusék ajánlották hogy bluestar márkájú akkut kellett volna vennem hozzá, mert az az utángyártottak közül a legkevésbé cseszi szét, túlfeszültség meg ilyesmi. én elvileg márkás utángyártottat használtam, de ők azt mondták az is árthatott a készüléknek. vagy vehetsz hozzá gyári akkut, nem tudom.

nem tudom mi a my telenor. böngészőben nem megy?

ja és még vmi, én is néztem h régebbi főzött rom, tehát 5, meg 6. mind szar. mert azokat úgy hagyták el a fejlesztők amikor kijött az újabb android mint az égő házat. tehát azok akkor megálltak az időben kvázi.

(#12584) balinlin


balinlin
senior tag

Valahogy idekeveredtem a régi idők emlékére.
Én anno eladtam, de látókörömben maradt. Sajnos a belső memória meghalt benne 1 éve. ahogy elnézem, nem egyedi eset...
viszont volt mégegy a baráti körben, az még mindig működik.

(#12587) Gergosz2


Gergosz2
veterán

2020-ban van aki még használja a telefont? Nekem még meg van, nem volt szívem kidobni. Működik is.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12588) Krisz1000 válasza Gergosz2 (#12587) üzenetére


Krisz1000
tag

szia! Miért kellene kidobni :) ? Ha meg vagy szorulva póttelefonnak ideális debloated stockkal email böngésző hívásrögzítés jegyzetek navi tökéletesen megy rajta és nem vagy meglőve. Nekem is sajnos tönkrement a memóriája de Megtartottam mert ajándék volt. Most pont tök jól jönne mert a 9est be kell adnom, egy év alatt tökre leromlott az akkuja. :U
Én még reménykedem benne hogy a későbbiekben amikor ezek már retrotelefonok lesznek És persze A szervíztechnika jelentősen fejlődik esetleg lesz valami lehetőség megjavítani.

(#12589) Gergosz2 válasza Krisz1000 (#12588) üzenetére


Gergosz2
veterán

ha van egy forrólevegős pákád akkor nagyjából egy perc alatt megvan a javítás.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12590) Watt25 válasza Krisz1000 (#12588) üzenetére


Watt25
veterán

Nekem is sajnos tönkrement a memóriája
Ezt hogy állapítottad meg? Csak mert az enyém is elromlott, be sem kapcsol. Lehet ugyanaz a hiba?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12591) kocka88


kocka88
tag

1 oraval ezelott sikerult beszereznem 6db telefont, oromkodve neztem, hogy 1db sima s3 es 2db s3 lte, 1 torott s4, egy hibatlan pocket neo, es egy nokia e63. Mindez volt £10 azaz kb 3800ft.

Ami nyilvan itt most lenyeges az s3ak.

A sima s3 erintese nem mukodik, az egyik lte lefagy mar ha toltore dugod es kijelzi a toltest, a masiknal pedig uveget probalt cserelni a tag, de betorte az oled panelt is. Szoval atszereltem az alaplapot az ep kijelzos lte-be, es vidaman tapasztaltam meg, hogy biza hibatlanul mukodik. Nezegettem, talan meg jobb rom is akadna ra, mint a gyari kitkat. Vegul betertem ide, es szomoruan latom, hogy konkretan mar halalra van itelve az egesz. Egy kis nosztalgikus romolasi perverzio kapott el, hogy szepen kap egy kis tuningot majd, es de jo lesz...Hat igy biztos nem. Pihen mar nalam vagy 4db sima s3, mind emmc hibas, ahogy latom az lte verzio sem kivetel. Tehat jobban jarok, ha akksi ki, es beteszem a gyujtemenyembe a tobbi 300+ dbom koze :O Megmarad majd az utokornak.

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#12592) n2066


n2066
tag

Sziasztok! Nem reménytele szerintem. Kisfiam most kapott rokontól egy 8 éves S3-at, sima verzió. szuperül működik, kapott új akksit (2 nap üzemidő minimum, ill egy védőüvegfóliát és hátlaptokot..) Olyanm mint új korában. Vigyázva volt rá... ami gyereknek kell megy rajta ma is simán kisebb játékok, youtube stb....főleg pedig elérhető a gyerek, ez a lényeg. Mivel nem adok egy fillért sem drága telóra gyereknek, olcsót nem érdemes, közép kategória, meg ha tud erre vigyázni 1 év múlva.... Mókolni nem fogom, jó így ahogy van:-) :)

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#12593) Krisz1000 válasza Gergosz2 (#12589) üzenetére


Krisz1000
tag

Sajnos ebben tévedsz. :( először amoledusékhoz vittem Ők mondták el mi a helyzet. A memóriában megsérült az a rész ami a telefon összes egyedi azonosítóját tartalmazza. Alig valami nyerhető már ki belőle klónozása Tehát nem lehetséges újra kellene építeni az egészet nulláról még évekkel azelőtti mentésből. Meg mondták hogy nem szívesen vállalják utána rákerestem erre neten és egyértelmű hogy igazából nem is tudják az emberek hogy hogyan kell Mivel az ehhez szükséges paramétereket a Samsung soha nem adta ki hivatalosan. Tehát egy kifejezetten drága macerás javításról beszélünk ami után egyáltalán nem biztos hogy rendesen működni fog a telefon nem lesznek rejtett hibái.

De természetesen ha te máshogy tudod és konkrétan el is tudsz irányítani valakihez akkor jelezd légyszíves :) :R

(#12594) Krisz1000 válasza Watt25 (#12590) üzenetére


Krisz1000
tag

Rengeteg féle módon. Szervízben is volt. odin nem tudja írni csak a recoveryt. A kék szürke recoveryvel Most nem jut eszembe a neve, egyik partíció sem elérhető nem írható nem olvasható rengeteg hibaüzenetet ad. Meg nálam ez egy lassabb folyamat volt körülbelül három hónap volt amíg meghalt. Először csak meg meghalt rajta a rendszer de friss újra telepítéssel feléledt. A végén már Hetente kétszer kellett megcsinálni aztán egyszer csak nem ment többet.

(#12595) Krisz1000 válasza kocka88 (#12591) üzenetére


Krisz1000
tag

Van rá jól használható Rom Fentebb írtam hogy szerintem melyik. A főzött romok egyike sem volt igazán jó mivel a fényképezőgép mindegyiken fagyott Kisebb nagyobb mértékben. A főzött rom az egy nagy bullshit lett ami a cyanogenmod idejében volt toppon de ma már főleg indiaiak pakisztániak szerkesztik a színvonal is épp olyan. Amennyire néztem Mostanában csak az egy két éves telefonokra vannak színvonalas romok Viszont arra minek oda elég A root is.

(#12596) Csarli85 válasza Gergosz2 (#12587) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Én ezen a héten ezt használtam, meglepően kevés kompromisszumot kell kötni. Játékon kívül mindenre jó még, persze lite messengerrel stb. nyomulok. Rendeltem is hozzá új hátlapot, ugyis tetszett régebben a szürke verzió ebből. Az akksija már elég gyengusz, de itthon van lehetőség töltögetni.

Azon gondolkozom, hogy vissza kellene tenni rá, a 4.1.2-t, szebb rajzolta volt a felületnek, csak már elfelejtettem hogyan kell, meg nem is tudom honnan lehetne normális megbizható Jelly-t letölteni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.