Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) nfsu17 válasza balees (#699) üzenetére


nfsu17
veterán

most már ne jöjjön 4.0.4, mert akkor jövő karácsonyra sem lesz jb :D
nekünk valóban a 4.0.4 lenne a köv. frissítés, ha minden lépést betartanánk, de szerintem mindenki már kitudja bírni 4.0.4 nélkül, ha lesz helyette jb.
a kérdésedre a választ nem tudom. a product code lehet a nyitja a dolognak, ezek a romok sokszor másban nem különböznek.

(#702) kib válasza zoleeno1 (#695) üzenetére


kib
csendes tag

Az oldalon, ahol megrendelted a futárt, elég egyértelműen le van írva:

"A kölcsönkészülék a Szervizfutár és Házhozmegyünk szolgáltatásban is minden esetben (táblagépeknél is) egy Galaxy Ace (GT-S5830) típusú okostelefon, függetlenül a meghibásodott készülék típusától."

(#703) zoleeno1 válasza kib (#702) üzenetére


zoleeno1
addikt

Természetesen eddig én nem jutottam el :D De köszi, már látom én is. Egyébként ezt csak viccnek szántam félig meddig, bőven megleszek pár napig ezzel is, amíg náluk lesz az S2-m. Inkább azon szurkolok, hogy találják meg mi a hiba forrása és ne küldjék vissza azzal, hogy nem találtunk semmit, nálunk működik...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#704) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

jb-n hogy kell háttérképet normálisan beállítani?
mert a 800x480-asat is lecsapja :S

(#706) bakos1


bakos1
tag

Sziasztok.Lenne egy érdekes kérdésem.Már a 4.0.4-es romoknál is meg most a JB-nél is azzal küzdök, hogy nem tudom kirakni a helyi időjárást a lockra, mert mindig Fünfkirchen időjárását rakja ki.Már próbálta szerintem mindent, de nem akar mást.Van ötlete vkinek, hogy tudnám rávenni hogy ne a németeket mutassa? Üdv. :W :W

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#707) istvan47


istvan47
senior tag

[android-41-jelly-bean-update-leaked]

(#706) bakos1
próduct kód jó :F :U

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#708) Asmodeus01 válasza bakos1 (#706) üzenetére


Asmodeus01
tag

Szia!
A ,,Fünfkirchen,, Pécs neve németül.Tudom nem ezt kérdezted de legalább nem valami német várost mutat.. :DD

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#709) kungzi válasza Weeman1 (#705) üzenetére


kungzi
veterán

már korábban linkeltem :D

Amerikai S2-re JB OTA :)

[ Szerkesztve ]

(#710) bakos1 válasza istvan47 (#707) üzenetére


bakos1
tag

A JB-nél hogy tudom megnézni a product code-t?Úgy olvastam a régi ICS code-k nem működnek.

(#708) Asmodeus01 Nem értem miért nem Pécs-t ir ki.Mi a frásznak németesít.A CSC-m XEH.Vagy annak nincs köze hozzá?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#711) istvan47 válasza bakos1 (#710) üzenetére


istvan47
senior tag

build.prop-bam én átírtam
ro.product.locale.language=hu
ro.product.locale.region=HU
XXLSJ_NeatROM_Full
telepítés után automatikusan Magyarra vált és minden jól működik :R :U

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#712) mycso válasza bakos1 (#710) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Checkfus, ez kiír minden infót a telefon szoftveréről.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#713) bakos1 válasza mycso (#712) üzenetére


bakos1
tag

Köszi megnézem azzal is. GT-9100LKAXEH- ir ki. Az jó.Nem?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#714) Silencer83 válasza bakos1 (#713) üzenetére


Silencer83
addikt

joreggelt Kollega ! látom pécs kozeli :D ha van nemi szabad kapacitasa, vallalna egy kis okositast az S2-omre? :)
nem lennek halaltlan :R udv

(#715) mycso válasza bakos1 (#713) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Attól függ, hogy mit értesz jó alatt :U

Egyébként ez GT-I9100LKAXEH a magyar független S2 product kódja, tehát ha erre irányult a kérdés, akkor igen, jó.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#716) bakos1 válasza mycso (#715) üzenetére


bakos1
tag

Akkor még mindig nem tiszta, miért nem müxik rendesen ez a nyamvadt időjárás kijelzésem a lock-n.

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#717) theomo


theomo
tag

Sziasztok. Tudnátok abban segíteni, hogy mi a különbség a szeptember 12-én majd a szeptember 14-én kiadott OTA frissítések között?

Teomo

(#718) zack válasza kungzi (#709) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet akkor ma mi is kapunk valamit... ;] De jövő héten szerintem biztos.

Xarok a mostani romok na. Én még jó 4.1.2 főzetet nem láttam, de már nem megyek vissza 4.0.4-re. Ez a lockscreen 3-4 sec beragadás baromi idegesítő..Főleg, hogy tegnap olyan is volt, hogy hívtak, és nem tudtam pár másodpercig felvenni, mert nem reagált. Visszaraktam volna a 4.0.4 mentésemet, de már ezt a pár napot kibírom így.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#719) Oldman2


Oldman2
veterán

Olvassa-e ezt a Fórumot az a személy, aki a Cyanogenmod magyar honosítását csinálja?

(#720) kungzi válasza Oldman2 (#719) üzenetére


kungzi
veterán

Kelzsoca csinálja, de ő S3-t használ.

(#721) tresh


tresh
addikt

Sziasztok,

Régi S1-em S2-re készülök cserélni,lenne pár kérdésem:)

-gps mennyire használható(pontóság,jelvétel stb ,itt arra gondolok hogy pl ne a lehajtó után 100m -re jelezze hogy le kellett volna fordulni :) )
-kijelző mennyire hajlamos az S1-esféle beégésre?
-frissítés meddig lesz elérhető rá? gondolom JB
-gyári rommal mennyire lehet "elégedetten használni", SGS nél már annyit cseréltem romot stb hogy ennél már nem akarok ilyennel foglalkozni :)

Válaszok előre is köszönöm :))

(#722) zack válasza tresh (#721) üzenetére


zack
nagyúr

"gps mennyire használható(pontóság,jelvétel stb ,itt arra gondolok hogy pl ne a lehajtó után 100m -re jelezze hogy le kellett volna fordulni"

Szerintem hibátlan a vevő része, nekem még nem volt soha gondom vele.

"kijelző mennyire hajlamos az S1-esféle beégésre?"

Hajlamos, ezért gyári Samu garisat célszerű venned, mert szó nélkül cserélik. Nekem speciel nincs beégés, pedig 1 éves lesz 15.-én.

"frissítés meddig lesz elérhető rá? gondolom JB"

4.1.2 hivatalosan, de a jövőbe senki sem lát. 4.2 még esetleg benne van a pakliban, de a jövőre érkező 5.0 kizárt.

"gyári rommal mennyire lehet "elégedetten használni", SGS nél már annyit cseréltem romot stb hogy ennél már nem akarok ilyennel foglalkozni"

Szerintem az S2 gyári rommal a legjobb. Fel kell tenni majd hozzá egy Dorimanx vagy Siyah kernelt (hivatalos megjelenés után biztos lesz), és szerintem ennyi. Eddig a gyári romokkal voltam a legelégedettebb, és a főzetekkel kevésbé.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#723) logarithm válasza tresh (#721) üzenetére


logarithm
őstag

Hali, jó látni, téged is majd erre fele :U
- gpsről nem tudok még nyilatkozni, de szerintem rendben van.
- kijelző nem hinném, hogy hajlamos rá :)
- Jb van és lesz is, én most a kiszivárgott stock-ot használom nekem teljesen korrekt.

(#724) Oldman2 válasza kungzi (#720) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, megkeresem PM-ben...

(#725) tresh válasza logarithm (#723) üzenetére


tresh
addikt

Hali :)

Köszönöm a válaszokat neked és zack-nek is. Igen most olvasni fogom szépen a fórumot bár szerintem nagy újdonságok nem lesznek az előd után :))

Mindenképp gyári garisat tervezek venni,és valószínű hogy újat mivel használtan 70-80 között mennek nekem meg megér plusz egy 20-ast hogy 26hó gari legyen rajta.
SGS-t meg oda adom bnőmnek.

Viszont örömteli hogy a gps rendesen viselkedik. Ez az egyik ok amiért váltok plusz a ram mérete :B

(#726) Ati007


Ati007
őstag

a Neatromot fel lehet tenni odinnal? jelenleg stock 4.0.3.-on vagyok

(#727) kungzi válasza Ati007 (#726) üzenetére


kungzi
veterán

nem

a stock-ra teszel egy root kernel-t és cwm recovery-vel felrakod a neat romot

(#725) tresh

plusz a 2 magos proci, a szebb kijelző és a jobb kamera miatt is :D gondolom én... :)

[ Szerkesztve ]

(#728) beckdo_


beckdo_
csendes tag

Sziasztok!

Ajjaj, belekavarodtam én már ebbe, mint az a bizonyos hülye gyerek a hosentrógerbe... :W Segítsetek pár dolgot tisztázni!

Gyári állapot, ill. nandroid backup visszaállításával küzközdtem az elmúlt napokban. Eredmény, ill. kérdések:

- fotók, videók, zenék... eltűntek. Ezek szerint a nandroid backup ezeket nem menti?
- A TB nálam a belső sd-re mentett, ami ugye törlődött. Ezek szerint evidens, hogy a TB mentését, ill. a belső sd tartalmát át kell pakolni külső sd-re?
- Mielőtt elkezdtem a mókát, készítettem nandroid backupot. Ezt viszont nem tudom visszaállítani. Hiba: md5 mismatch. Segítettetek már itt a fórumon, de nem hozott megoldást, csak egy régebbi állapotot tudok visszaállítani, azt amit szerenték, sajnos nem. Ennek mi lehet az oka? Esetleg cvm verzió eltérése?
- A belső sd milyen esetekben törlődik? LP7-ről mentem korábban LPX-re, akkor megmaradt minden fotó, zene stb.
- nandroid backup miket ment konkrétan?

Előre is köszi a segítséget! :R

S4 mini / CM

(#729) kungzi válasza beckdo_ (#728) üzenetére


kungzi
veterán

nem nevezted át a nandroid mentést? nincsenek be írásjelek, szóköz hasonló? milyen rendszert mentettél le és most milyen van fent?

Nem tudom mennyire segítség ez neked, de itt van:

If you ever run into an md5 mismatch error when trying to restore a backup, you could try the following ^^

Using Terminal Emulator: (mind spaces)

# cd /sdcard/clockworkmod/backup/backup-name-goes-here
# rm nandroid.md5
# md5sum *img > nandroid.md5

Do usual wipes then restore the full nandroid ^^

Itt van róla egy videó is

[ Szerkesztve ]

(#730) kungzi


kungzi
veterán

a lényeg, hogy megkeresed a mappát amibe van a mentés, ez általában

sd kártya/clockwork mod/backup/ és itt van a mappa amiben van a mentésed

csinálj egy biztonsági másolatot a nandroid.md5 fájlról vhova, utána töröld ki
csinálj egy új nandroid.md5 fájl a fájlkezelőben és próbáld meg így a restore-t

[ Szerkesztve ]

(#731) Jadro


Jadro
veterán

Az miért lehet, hogy ha a home gombbal veszem fel a hívást, akkor nem a hívóképernyőt kapom, hanem a home-ra rak. Ha csúszkával veszem fel akkor minden oké. Már kikapcsoltam mindent próbaképpen, ami a home gombra volt beállítva, bár még eszembe jutott, hogy más launcher alatt is megnézem, hogy viselkedik. Kipróbálnátok nálatok hogy működik ez? Köszi!

Annyi adalék még, hogy a JB leak verzió alatt nem rémlik, hogy ezt csinálta, úgyhogy lehet hogy a Wanam specialitása a dolog.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#732) beckdo_ válasza kungzi (#729) üzenetére


beckdo_
csendes tag

Most xwlp7 van fent (cf-root) , és xwlpx-et (speedmod) szeretném visszatenni. A mentést nem neveztem át, egy dátum az egész. Amit írtál kipróbálnám, de a helyzet az, hogy nincs a fájlok között nandroid.md5 nevű fájl.

[ Szerkesztve ]

S4 mini / CM

(#733) kungzi válasza beckdo_ (#732) üzenetére


kungzi
veterán

akkor meg az a gond, csinálj egyet :D

ha nincs ilyen fájlod, akkor nem tudja ellenőrizni, bajod nem lesz belőle próbáld ki

[ Szerkesztve ]

(#734) tresh válasza kungzi (#727) üzenetére


tresh
addikt

Vicces de pont nem a kamera és a cpu végett :)) Inkább hogy stabilan megy mokólás nélkül és van gyári 2000es aksi hozzá :B

(#735) Barto válasza zack (#718) üzenetére


Barto
aktív tag

Nekem a Slim 2.9 official bevált. Semmi lock fagyás. pedig a wifi állandóan megy.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#736) Jadro válasza Barto (#735) üzenetére


Jadro
veterán

Ehhez adnál egy topik linket? Köszi!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#737) Barto válasza Jadro (#736) üzenetére


Barto
aktív tag

http://slimroms.net/

Itt már a 3.1-et írják, de a downloadban ott lesznek többi régebbi romok.

Itt pedig az i9100

A rom mellé kell a gapps is, ha akarsz google alkalmazásokat. Azt a rom feltétele után közvetlenül teheted.

Ez az S1 topikja. Ezt tettem fel az asszonynak az s1-re, és bevált, ez után toltam fel az s2-est az enyémre, és jó.

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#738) GrooveHero válasza tresh (#734) üzenetére


GrooveHero
addikt

De van ám :K ;)

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#739) kungzi válasza Barto (#735) üzenetére


kungzi
veterán

ez a Slim rom CM10-es rom, még jó hogy nincs lockscreen fagyás. A lockscreen fagyás a JB Leak verzióján van. :)

(#740) Jadro válasza Barto (#737) üzenetére


Jadro
veterán

Ja hogy ez CM10 alapú... Onnan álltam át a "gyárira" és maradnék ezen a vonalon, csak most idegesít ez a hívásfogadás gombbal bug.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#741) Barto válasza kungzi (#739) üzenetére


Barto
aktív tag

Bocsi, én csak a 4.1.2-t verszámot néztem. De a 3.1 már ilyen lesz.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#742) tresh válasza GrooveHero (#738) üzenetére


tresh
addikt

Ha meg lesz ez lesz az első amire benevezek majd :)

TheSilencer: jövőre ;] sry magas labda volt :D

[ Szerkesztve ]

(#743) Silencer83


Silencer83
addikt

ujabb láma kerdes sry :)
az enyem ugye tök alap, 4.0.3 nemreg vettem, mikor jon ra hivatalos frissites? / tmobilos a telom

(#744) maggi1886076 válasza Silencer83 (#743) üzenetére


maggi1886076
addikt

a gyári függetlenre november végét mondtak.ma még az van:D a tmobilos december-január...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#745) GrooveHero válasza tresh (#742) üzenetére


GrooveHero
addikt

És egy ilyen sárga nem érdekelt volna?
[link] :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#746) maggi1886076 válasza GrooveHero (#745) üzenetére


maggi1886076
addikt

nekem ilyen van sötétkék-fehérben. és feketében rendeltem még egyet ami kemény 260ft-volt :DDD
ez drága ennél kapsz olcsóbban is!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#747) GrooveHero válasza maggi1886076 (#746) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor légyszi adjál linket. Nem azt mondtam, hogy EZT kell venni, hanem hogy ilyet. A link csak szemléltetés volt :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#748) Slovak


Slovak
tag

1 nap 1 óra 21 perc, egészen elfogadható már nekem.
[link]

(#749) maggi1886076 válasza GrooveHero (#747) üzenetére


maggi1886076
addikt

[link]
[link]
[link]
[link]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#750) GrooveHero válasza maggi1886076 (#749) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ömmm...köszi a linket, látom ez a Tesco gazdaságos kategória. :DD Nem tudom bevállaljak e egy ilyet. Jó, jó, meg minden, de a másik talán jobb, meg márkásabb is, talán nem csak azér a 3 betűért kerül annyival többe

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.