Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) GrooveHero válasza kungzi (#1950) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. Ez az az ablak, amikor beírod, hogy csillag 127 blablabla??:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1952) HUTCHDB válasza kungzi (#1950) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

köszi!
ez akkor ugyanaz, mint a t-mobile-os?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1953) nfsu17 válasza HUTCHDB (#1948) üzenetére


nfsu17
veterán

ez

(#1954) kungzi


kungzi
veterán

mindkettőtöknek igen! A T-s és Voda-s rom között semmi különbség, azt nem tudom, hogy benne van-e mindkettőben mindkét csc, de a rom verzió 100%-ig egyforma :)

(#1955) mycso válasza GrooveHero (#1951) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A kód újabb romoknál nem biztos, hogy működik.

play-ről: CSC Select vagy check Fus és ezek kiírnak minden szoftver infót.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1956) GrooveHero válasza mycso (#1955) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. De ez egy zsír új bontatlan telefon lesz, valószínű 4.0.3-mal. És pest kellős közepén nem biztos, hogy az lesz az első, hogy google play ;)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1957) nfsu17 válasza GrooveHero (#1956) üzenetére


nfsu17
veterán

ez meg GB alatt van. ics pont nincs :D

(#1958) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Valaki akinek T-mobile függő telefonja van és felrakta a JB leak-et, nézze már meg plz, hogy neki mi a product kód. Mert nálam COA...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1959) kungzi válasza zoleeno1 (#1958) üzenetére


kungzi
veterán

nekem XEH alapból a product code, mert gyárilag független, de a LEAK nekem is megváltoztatta COA-ra, de én visszaállítottam XEH-re :D

(#1960) nfsu17


nfsu17
veterán

3 hónap után először azt hiszem lefagyott a teló.
Se home gomb, se kikapcs gombra nem reagál. És langyos a hátulja.
A "vicces" az egészben, hogy napok óta még csak nem is nagyon nyomkodtam, 4 nap akkuidő volt délután és progit sem telepítettem, nem is töröltem, szóval nem piszkáltam. Most bekapcsolom és várom az akkuleesős grafikont.
BBS szerint 28-ról leesett 17%-ra.

[ Szerkesztve ]

(#1961) Weeman1 válasza maggi1886076 (#1922) üzenetére


Weeman1
veterán

Jobbnak nem jobb,de szebb. :D

Xiaomi 11T Pro

(#1962) HUTCHDB válasza nfsu17 (#1953) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

köszi, ez az!
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1963) Weeman1 válasza HUTCHDB (#1962) üzenetére


Weeman1
veterán

Wajk nem hajlik a dologra? :)

Xiaomi 11T Pro

(#1964) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok, most nincs időm visszaolvasgatni így inkább leírom.
Van már T-Mobile SII höz JB (4.1) Android?

(#1965) zoleeno1 válasza kungzi (#1959) üzenetére


zoleeno1
addikt

A T-s asszem a TMS, rakjam vissza én is, vagy ne foglalkozzak vele? :D

hunkryo: Nincs, de a héten jön a független. Hogy ebből a T mikor ad ki hivatalosat, azt nem tudjuk.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1966) nfsu17 válasza Szajo (#1964) üzenetére


nfsu17
veterán

nincs

(#1967) vrgkrisztian válasza Szajo (#1964) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

Egyenlőre nincs,de még hivatalosan sem jött ki,de talál ezen a héten megjelenik a független international verzióra...(ha minden igaz)
ha a t-mobilos 4.1-re vársz,akkor ott minimum lesz egy hónap késés...de inkább több :(

(#1968) adamhun94


adamhun94
tag

Sziasztok! Egy kérdést szeretnék tisztázni, lehet hülyeség lesz, ezért előre is elnézést :D
Szóval: nekem most egy telenoros teló van, 4.0.3 a legfrissebb szoftver rá. Láttam, hamarosan kijön a JB, és az lenne a kérdésem, hogy ha én egy hivatalos JB romot rakok fel, akkor ugrik a garancia? Mert ha jól tudom, akkor ha főzöttet telepítek, akkor számol valamilyen belső számláló, de hivatalosnál mi a helyzet? Előre is köszi :)

(#1969) kungzi válasza zoleeno1 (#1965) üzenetére


kungzi
veterán

TMH a magyar T-s csc

(#1970) zoleeno1 válasza kungzi (#1969) üzenetére


zoleeno1
addikt

ja igen, tényleg, akkor marad a COA, mer' az benne sincs a listában :D

(#1968) adamhun94: Ha hivatalos telenoros rom-mal frissítesz majd, akkor természetesen megmarad a garancia. Viszont ha bármi mást pakolsz rá, akkor is simán vissza állítható a gyári állapot és marad a garancia. Olvasd el az 1-es hsz-t.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1971) vrgkrisztian válasza adamhun94 (#1968) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

ugrik,ha úgy gariztatod majd(ha esetleg gond lenne),hogy nem a telenoros szoftver van rajta....viszont ha visszarakod,asszem a garancia is megmarad,bár nemtudom,hogy a szolgáltatós verzióknál hogy van ez... valahol olvastam hogy valakit letiltott a hálózatról is,és egy multimédiás eszköz lett a telójából...mindenesetre nekem is egy s2 van 4.0.3-al(témobios,előfizus) de én nem próbálok romozgatni inkább (még leak,vagy hivatalos veziókkal sem) :DDD azért egy ilyen házhozjövünk garanciát én nem kockáztatok semennyire,főleg hogyha pl elvesztem az imeit,vagy valami hasonló hiba csúszik be(pl téglát nem csinálnék a 120ezres telómból) de ez is csak egy vélemény,és nem akarom elvenni senki kedvét a romozgatástól stb...(egyszer csináltam sgsel,de gyomoridegem volt,ráadásul először be sem kapcsolt,és akkor megfogadtam hogy soha többé ilyesmi,még odinnal sem :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1972) Szajo válasza vrgkrisztian (#1967) üzenetére


Szajo
őstag

Nembaj nekem nem sűrgős, inkább várok de legyen normálisan megcsinálva!
Egyébként nem tudna valaki linkelni egy "changelogot" magyarul, hogy milyen változásokat is tartalmaz a JB?
Valamint miben jobb?

(#1973) vrgkrisztian válasza Szajo (#1972) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

"Az első és talán a legfontosabb: Project Butter, vagyis gyorsabb, folyamatosabb működésű kezelőfelület!
"Természet Ihlette" új TouchWiz kezelőfelület, amely nagyon hasonló a Galaxy S3-ban látottakhoz.
Samsung Felhőszolgáltatás
- Direct Call, Smart Stay(nem kapcsol le a kijelző amíg nézed)
Új Widgetek a Galaxy S 3-ból
Új Widget gyüjtőfelület (ICS Stock)
2 Home screen mode(?)
Google Now
Kibővített Notification Bar
Megújúlt galéria(Nem a G Note 2-ből, hanem inkább egy ICS stock-ra hasonlító)
"
ÉS: VIDEÓ

UI:egyébként valaki,aki felrakta a leaket,az meg tudná nézni,hogy van-e HDR,funkció,és hogy olyan "zero shutter lag"al,vagy mivel csinálja ez is képeket? vagy ezt szoftveresen nem is tudják megcsinálni?
mert asszem régen az iosban nem volt benne,de az ios 6 ba belekerült,és a régi (pl ipod touch is így csinált a frissítés után) :K

[ Szerkesztve ]

(#1975) HUTCHDB válasza Weeman1 (#1963) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajnos nem.
éppen most állítottam eredeti állapotba vissza a telefont, mivel s3-ra váltottam, így ott próbálom ki a MIUI-t. mondjuk vagyula kollega azt mondta, nem jó...de azért kipróbálom! :DDD
további jó fórumozás és jó romolást kívánok!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1976) Szajo válasza vrgkrisztian (#1973) üzenetére


Szajo
őstag

Galaxy S3 ból nem örökli ezt az azonnali fényképezés funkciót? Vagy hogy írjam ezt le, szóval ha nyomogatod a fényképezés gombot a képernyőn akkor annyiszor, szinte egyből csinál fotót. :)

(#1977) Weeman1 válasza HUTCHDB (#1975) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszi

Neked is jó Miui-zást S3-on. :D

Üdv

Xiaomi 11T Pro

(#1978) Kerio


Kerio
őstag

A VK6.4 ROM-ban hogy tudom kikapcsolni az oldalsó sávot? Mert úgy nem tudom kilőnni, ahogy ab6.3-ból

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1979) Weeman1


Weeman1
veterán

Lett javítva a VK 6.4.

Xiaomi 11T Pro

(#1980) Sn00k


Sn00k
veterán

Feltettem gyári 4.1.2 (I9100XXLSJ_I9100OXXLS1_OXX), vizsont rootolni akarom a telot hogy a superuser meg legyen titanium backup miatt és feltettem ezt: CF-Root-SGS2_XW_XEN_LP7-v5.4-CWM5.tar

Le is fut de újra indulás közbe bejon a samu kép a kis sárga háromszöggel de ott meg áll...

Tud valaki segíteni mia probléma ? Vagy ez a kernel már nem jó a ehhez a 4.1.2 gyári ROM-hoz ?

Ha így van valaki plz mondja már meg milyen kernelt kell letöltenem ehhez a ROM-hoz, hogy a root jogom is meg legyen... :U

THX!

3njoy the Lif3

(#1981) nfsu17 válasza Sn00k (#1980) üzenetére


nfsu17
veterán

(#1982) zoleeno1 válasza Sn00k (#1980) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem bizony, a nevében is benne van, ez a 4.0.3-as LP7-hez való kernel. Töltsd le hozzá a linkelt PhilZ kernelt.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1983) kano válasza Sn00k (#1980) üzenetére


kano
nagyúr

Ha az igekötő az ige előtt áll, akkor egybe írjuk. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1984) nfsu17 válasza kano (#1983) üzenetére


nfsu17
veterán

ha csak ennyi lenne a gond. :P

(#1985) Sn00k válasza nfsu17 (#1981) üzenetére


Sn00k
veterán

köszi, csinálom... :R

3njoy the Lif3

(#1986) vrgkrisztian válasza Szajo (#1976) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

valószínűleg nem,mert sok videót néztem már róla,és nem úgy tűnik,mintha annyira gyors lenne a kamera...
bár ez csak kiszivárgott verzió volt,lehetséges,hogy a teljesben benne lesz,de nemhiszem... :(
bár a többiek,akik felrakták,majd ők beszámolnak ;] (legalábbis remélem,valaki válaszol az én kérdésemre is,mert ugyanez volt,pár hsz-al,a tiéd előtt:D)

(#1987) zoleeno1 válasza vrgkrisztian (#1986) üzenetére


zoleeno1
addikt

a leak-ben nincs benne

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1988) maggi1886076 válasza Weeman1 (#1979) üzenetére


maggi1886076
addikt

mit lett javitva?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1989) vrgkrisztian válasza zoleeno1 (#1987) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

remélem beleteszik a teljesbe :))

(#1990) znagy69 válasza HUTCHDB (#1975) üzenetére


znagy69
őstag

Én is ezt tettem 2 napja.

(#1991) Oldman2 válasza Weeman1 (#1811) üzenetére


Oldman2
veterán

Felraktam megnézni, nem is lenne rossz, "ha"....

...nem akadna ennek is a Screen Lock képernyője mind a gyárival, mind a WidgetLocker-rel.
:-(

Nemkicsit idegesítő így.

(#1992) Szajo válasza vrgkrisztian (#1986) üzenetére


Szajo
őstag

Jah értem csak te ilyen szakszavakkal kérdezted meg :D Számomra azok sose mondanak így elsőre semmit :D Meg igazából nem is láttam amit írtál de ha láttam volna se tudtam volna :D

(#1993) Sn00k


Sn00k
veterán

Feltettem gyári JB ,viszont mikor a vegen elinditom recovery modban hogy feltegyem a philz kernelt akkor a recovery menu teljesen le van butitve 4 dolgot tudok valasztani es nem tudok installalni zip.et

Ilyen recovery menum van:

android system recovery<3e>
power button selkected

reboot
apply update from adb
apply update externel storage ha erre nyomok akkor azt mondja nincs semmi a /sdcardon
wipe data
wipe cache
apply update from cache

apply update externel storage ha erre nyomok akkor azt mondja nincs semmi a /sdcardon pedig feltettem a telefonra a philz.zip kernelt ha csinalok sdcard mappat es beteszem oda, akkro sem latja nem tok fel isntallalni semmit...

pls HELP!!

3njoy the Lif3

(#1994) znagy69 válasza Sn00k (#1993) üzenetére


znagy69
őstag

Gyári recovery alatt nincs CWM. Ezért ilyenkor mindig odinnal kell a .tar kernelt felrakni.

(#1995) zoleeno1 válasza Sn00k (#1993) üzenetére


zoleeno1
addikt

szerk: megelőztek :)

a gyári recovery ilyen, abban nincs lehetőség csak külső SD-card-os telepítésre. Oda másold a PhilZ-t. Ha nincs kártyád, akkor az odinos philz-t tedd fel 1x, utána már lesz kibővített recoveryd.

itt a legújabb odinos PhilZ: PhilZ-cwm6-XXLSJ-OXX-3.75.tar.md5

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1996) nagyj74 válasza Sn00k (#1993) üzenetére


nagyj74
senior tag

nekem akkor volt ilyen a recovery, miután felraktam odinnal a philz kernelt. újra raktam a JB- t, utána előjött a rendes recovery menü. na utána tudtam csak telepíteni a philz kernelt recoveryböl.

(#1997) Sn00k


Sn00k
veterán

Oké, köszönöm mindenkinek, igazatok van az odinos philZ változatott kellett feltennem, most már jó.

THX !! :R

Most ha az Odinos verzióra után fel kell még tenni a zip-eset is a superuser jogért, mert most nem találom az alkalmazások között pedig a kis sárga háromszög már megjelenik újraindításnál.. :U

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1998) bagly


bagly
tag

Csak nálam nyekered nyomkodásra bal közép tájt a teló háza? :(

(#1999) Kerio


Kerio
őstag

#1978? :F

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#2000) Ateszpapa válasza bagly (#1998) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Eddig úgy tűnik, hogy igen!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.