Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) PaFec


PaFec
aktív tag

Zárképernyőn a facebook-ot sikerült már valakinek működésre bírni??

PaFec

(#152) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Sziasztok!
Pár napja valaki belinkelte azt az apk-t amivel a produkt kódot birom átírni a JB romon,de már fél órája keresem és nem találom,linkelné valaki légyszi
Köszi :R

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#153) bajusz66 válasza PaFec (#151) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Nekem megy!

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#154) PaFec válasza bajusz66 (#153) üzenetére


PaFec
aktív tag

Hogy sikerült? Nekem se a teszt JB-ben, se Bezke romban nem megy. Nincs megjelenítendő adat. azt írja ki..

PaFec

(#155) bajusz66 válasza PaFec (#151) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Zárolt képernyő opciói/információs szalag :)

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#156) PaFec válasza bajusz66 (#155) üzenetére


PaFec
aktív tag

Ezt értem. be is állítottam. Ott is van a zárolt képernyőn. Csak amikor felhúzom, azt írja nincs megjelenítendő adat. Raktál fel facebook app-on kívül valamit?

Hgy lehet eltüntetni a zárképernyőn, hogy ne legyen kiírva símítsa végig szöveg? Egyszer már láttam, de most nem találom.

(#157) bajusz66: Már azon is túl vagyok. semmi...

[ Szerkesztve ]

PaFec

(#157) bajusz66 válasza PaFec (#156) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Jobb oldalt mikor felhúzod ott a frissítés gomb,arra nyomjál.
Engedélyezd még az automatikus frissítést ott a beállításokban

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#158) PaFec válasza bajusz66 (#157) üzenetére


PaFec
aktív tag

A frissítés 30 percre van állítva.

A súgó szöveget eltüntettem..

[ Szerkesztve ]

PaFec

(#159) gezatata válasza zack (#47) üzenetére


gezatata
aktív tag

szia,
az általad is használt NeatROM Full JB 4.1.2 XXLSJ használom, nálad is van olyan probláma hogy néhány alkalmazás látja míg mások nem látják a külső microSD .
Pl: MX Player látja, Root Explorer meg nem, pedig eddig a 4.0.4 minden ok volt

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#160) Slovak


Slovak
tag

sziasztok.
totel ledobbenek, milyen jo kepet csinal ezzel a rommal a telo. lehet, hogy jobb szerias telo amit hasznalok mint a korabbi sgs2-m volt? barhogyis, jobbnak latom az eredmenyt. ti hogy vagytok ezzel?

http://db.tt/lL77y99q

(#161) busman válasza Slovak (#160) üzenetére


busman
addikt

Fényképező szerintem is gyorsabb, jobb..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#162) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Wanam 4.1.2. XXLSJ gyors merülése ellen mit lehetne tenni? Most már nem akarok új szoftvert rárakni, mert túlságosan tetszik, csak ne merülne ilyen gyorsan.. :(

(#163) vtommy


vtommy
aktív tag

ZAGG Invisible shield-et használ valaki? Tapasztalatok? :)

(#164) Slovak válasza busman (#161) üzenetére


Slovak
tag

Kontrasztosabbnak latom a kepeket, telitettebb szineket latok es valoban gyorsabb.

(#165) belashx válasza Slovak (#160) üzenetére


belashx
senior tag

Én még nem figyeltem meg különbséget, eddig is bejött a képek minősége.

Éppen ezért leszek gondban jövőre, amikor le fogom cserélni, mert fogalmam sincs, milyet vegyek, ami nem tepsi, és jó képet csinál. (GNex4 emiatt szóba sem jöhet.) Azért ilyen fontos, mert nincsen fényképezőgépem.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#166) Arween válasza nfsu17 (#142) üzenetére


Arween
senior tag

egy kicsit de az ördög sosem alszik ,de én már jártam úgy hogy 10 perces rom-csere 7 órán át tartott.....

Lehet láma kérdés de a teszt JB "tud" magyarul?

(#167) belashx válasza Arween (#166) üzenetére


belashx
senior tag

Természetesen.

(#164) Slovak: Én a makróját imádom (persze csak Isten után :D ) Ezt ma csináltam.

(#169) bogyoobogy: Jól döntesz, ha emellé teszed le a voksod.

Akkor szép sorjában:
Nekem 1 brutál esés után azért maradt emlék. (rossz minőségű betonra esett, és meghúzta az oldalsó műanyagot) Szerintem nagyon strapabíró a teló.
Van, aki nem használ fóliát, van aki igen, de az biztos, hogy a GG az egy jó találmány.
Épp az imént áradoztunk a fotós képességeiről. Mint minden telefon, ez is csak jó fényviszonyok mellett készít szép képet, de akkor tényleg jó a végeredmény.
Fagyás az Rom függő. A gyárival nincsen gond.
4.0.4 a hivatalos legfrissebb, de bármelyik pillanatban megérkezhet a JB. Sokunk telefonján már egy kiszivárgott 4.1.2-es Samsung rom van.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#168) kely1988 válasza Arween (#166) üzenetére


kely1988
aktív tag

Persze, van benne magyar nyelv! :R

Livin' in the UK :)

(#169) bogyoobogy


bogyoobogy
csendes tag

Sziasztok!!

Nagyon hosszú ideje gondolkodok egy új telefonon. Jelenlegi választásom efelé húzz.
Lenne pár kérdésem a készülékkel kapcsolatban:
- Akinek már megvan mondjuk egy éve, hogy bírja a háza? Króm mennyire kopott? A kijelzőjét mennyire védi a GorillaGlass?
- Fotózásra alkalmas a készülék?
- Fagyások, akadások mennyire gyakoriak?
-Melyik rá a HIVATALOSAN legfrissebb android? Tehát amit ha beviszem a szervizbe, hogy szeretném ha frissítenének elérhető a készülékre? (T-mobilós lesz a teló) .

A válaszokat Köszönöm.

Iphone 4S - 16GB - Black .

(#170) Slovak válasza bogyoobogy (#169) üzenetére


Slovak
tag

Olvass vissza a blogon. Minosegre nincs panasz, s tokeletessegre valo torekves az orokos tema e topicban, ha megnezed. ;)
E tokeletessegtol olykor csak nuanszok valasztanak el minket. Tenyleg erdemes olvasnod vissza!

(#171) Slovak válasza belashx (#167) üzenetére


Slovak
tag

Fajas! ;)

(#172) Slovak válasza bogyoobogy (#169) üzenetére


Slovak
tag

Mondjuk a kromot keresem azota is.. Szoval.. mondhazom, hogy a krom jol birja. Egyebkent a krom nem kopik, a kromhatasu festek viszont csunyan le tud pattogni. Ilyen gs2-t még nem lattam.

(#173) adamhun94


adamhun94
tag

Sziasztok, van valakinek információja egy esetleges Telenor update-ről?

(#174) Arween válasza BigT (#132) üzenetére


Arween
senior tag

és működik köszi:-)53 Gb lett a tárhelyem :))

bogyoobogy

A telefonnal semmi gond,keret patent nálam kijelzőn brando fólia szóval nem tudom mennyire karcosodik :)
Fagyások néha néha,2000 aksival 1 1/2-2 napot elketyeg.
Jelenleg 4.0.4 a hivatalos,de nyakunkon a JB kidása :C

fotózásra okés,pláne ha veszel egy jó kis fotós apk.-t is panorámát nyomom vele,nagyon szuper nem kell sokat sz..ni.Videó is hibátlan szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#175) zoleeno1 válasza bogyoobogy (#169) üzenetére


zoleeno1
addikt

annyiban pontosítanám belashx infóját, hogy T-mobilos készülékre 4.0.3 a hivatalos android verzió jelenleg.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#176) kungzi válasza bajusz66 (#152) üzenetére


kungzi
veterán

Szia. En voltam az a valaki.

tessek itt a progi

(#177) Slovak


Slovak
tag

Nem tudom szepen megfogalmazni, de egy aprosagot csak most vettem eszre. Nem tudom mennyire bongeszo ficsorrol van szo, egy okosabb megmondja.
Azt vettem eszre, mikor telorol forumozom teljes nezetben, hogyha a hozzaszolasokba kattintok, akkor a szovegtorzs kerul rendezesre faltol falig es a gorgetesnel nem ufrik ki jobbra vagy balra, csak ha hatarozottan oldalra huzom a kepet. Operanal legalabbis. Eu megy mar egy ideje?
Elnezest az offatlansagert!

(#178) belashx válasza zoleeno1 (#175) üzenetére


belashx
senior tag

Igazad van, nem figyeltem eléggé. :R

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#179) freddirty


freddirty
senior tag

Omega V16.2 vélemény:

Előre bocsátom, hogy a 4.0 júniusban volt utoljára a telefonomon azóta GB-n használtam. Szóval komolyak az elvárások :-)
A 4.0 után a 4.1 már gyors egészen GB-es élmény :) Elképesztő, hogy a rom-olók már miket nem írnak, gondolok itt az omega installerjére. Egyébként mobile odin-al flasheltem checkrom V6-ról. Kitchen-t még nem használtam de checkromnál is bejött, nem is váltanék nem kitchen-es romra.
Egy bug van, mégpedig eléggé idegesítő - bármilyen lista scrollozásánál ha megállok akkor ha a képernyőn marad az ujjam akkor remeg a lista fel-le. Baromi szemzavaró.
Másik probléma a képernyő baloldalán elhelyezkedő behúzható menü. Ezt nem le7 eltávolítani vhogy? Hülyeség úgy ahogy van...
Akku fogyásról majd 2 nap múlva, de ha az én napi használatommal reggel hétkor töltőről lehúzva este hétre 70% alá merül 3G+wifi mellett, akkor bizony megy vissza a GB. Szívtam eleget egy hónapig a gyenge ics akkuidővel a 2G pedig nem elfogadható kompromisszum.

fred

(#180) bajusz66 válasza kungzi (#176) üzenetére


bajusz66
aktív tag

:R :R :R
Csak addig témázgattam ma hogy összecsuklott a rendszer,ujraraktam reparttal,és azóta nincs kezdőképernyő lagg :DD
Hmmm

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#181) belashx válasza freddirty (#179) üzenetére


belashx
senior tag

Nem szívesen veszem el a kedved, de tutira visszateszed a GB-t, ha ennyire fontos az akkuidő. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#182) Slovak


Slovak
tag

Megvan a file, ami kell a dropbox50-hez, legyalultam a dropboxot, felpakoltam cwmbol de csak 2,5 gigat hasznalhatok. kellett volna cachet torolni?

(#183) bagly


bagly
tag

Tudom már hogy miért merül le teljesen 1 óra kijelzőhasználattal :((
Valakinek van valami ötlete erre?
:D

[ Szerkesztve ]

(#184) Sanci789 válasza belashx (#167) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Ezt a képet pontosan hogy csináltad? A fénykép módnál a "Szépséges"-re állítottad?

(#185) belashx válasza Sanci789 (#184) üzenetére


belashx
senior tag

Csak makró, semmi egyéb.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#186) Weeman1 válasza freddirty (#179) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld ki a VK 5.4.4-et.
Szerintem az egyik legjobb rom üzemidőben az ICS-k közül. :)

Xiaomi 11T Pro

(#187) gpek válasza belashx (#167) üzenetére


gpek
tag

Szép fotó grat :C

Gpek

(#188) belashx válasza gpek (#187) üzenetére


belashx
senior tag

A telefon érdeme + vannak ennél jobbak is. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#189) futor válasza belashx (#181) üzenetére


futor
aktív tag

+1

(#190) Weeman1


Weeman1
veterán

(#191) nfsu17 válasza Slovak (#177) üzenetére


nfsu17
veterán

Azt vettem eszre, mikor telorol forumozom teljes nezetben, hogyha a hozzaszolasokba kattintok, akkor a szovegtorzs kerul rendezesre faltol falig es a gorgetesnel nem ufrik ki jobbra vagy balra, csak ha hatarozottan oldalra huzom a kepet. Operanal legalabbis.

Ez pontosan az opera érdeme. Nekem is ilyen Mini alatt.

------

A fotó.

Nagyon jó lett az a makró. Én is elégedett vagyok a fotó minőségével. Bár csak ilyen ötlettelen képeket csináltam eddig, de a célnak tök jól megfelel. Viszont amitől hátast dobtam, az az 1080p minősége. Apám, hogy az milyen jó!!! :R Az egyedüli gond, hogy sokat keresi a fókuszt és emiatt egy pillanatra ugye elmegy az élesség.

egy kicsit de az ördög sosem alszik ,de én már jártam úgy hogy 10 perces rom-csere 7 órán át tartott.....
Na igen, ennyire azért még nem vagyok benne a témában. Én megvárom a JB-t OTA-n, next-next, restart, aztán menjen rendesen.

----

sammobile firmware ma sem alszik, jönnek ki ma is a cuccok

--------

#192
zoleeno1

Nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#192) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Ugye vissza tettem du a gyári T-mobile-os 4.0.3-at, a már említett okok miatt. Mit mondjak, állati nagy visszalépésnek érzem, most még jobban várom a hivatalos JB-t :)

más: 4.0.3 alatt nem lehet bekapcsolni, hogy mutassa a notification barban az akku %-ot? Mer' sehol se találok ilyet...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#193) khorvat válasza zoleeno1 (#192) üzenetére


khorvat
senior tag

ICS nem tudja csak plusz programmal lehet elérni ezt!

(#194) yozsee11 válasza zoleeno1 (#192) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A 4.0.4-ben van benne csak.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#195) Jadro válasza bagly (#183) üzenetére


Jadro
veterán

Mert valami ébresztgeti gondolom és ezért van a sok 200 Mhz deep sleep helyett. Akár az ilyen reklámokat megjelenítő programok, mint amit kifotóztál Te is. :) Érdemes lenne utánajárni, hogy mi ébresztgeti.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#196) PapG. válasza hr2 (#44) üzenetére


PapG.
tag

Hello!

Annyi kérdésem lenne, hogy a stock JB rom felrakása előtt muszáj (miért?) feltennem SpeedMod kernelt? Mert jelenleg Siyah-s2-v5.0.1 kernelem van fent. Mire jó ez a speedmod, a stock rom miatt frissül a kernelem is és e miatt kell majd megint új kernelt flashelnem? És ha igen akkor miért nem ismét a speedmodot hanem a PhilZ kernet ajánlja a belinkelt leírás? (csak érteni szeretném.. :D) Vagy visszatehetem ujra a siyah-t, vagy melyiket ajánljátok ahhoz, hogy kb tunningolható legyen 1.5ghz-ig?
A stock romrol és lenne pár kérdésem ha belefér: megoldható a kamera hang kikapcsolása? valamint a home gomb lagolása? valamint a hosszu smsek automatikus mmsre való konvertálásának kikapcsolása?

(#197) zoleeno1 válasza khorvat (#193) üzenetére


zoleeno1
addikt

köszi, szomorú vagyok :DDD nézek rá akkor valami mini appot... yozsee11 - köszi neked is

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#198) mZoleee


mZoleee
senior tag

lenne 1-2 kérdés remélem van rá megoldás:

- Értesítő képernyőn a WIFI , GPS , DATA ... stb gombok sorrendjeit lehet valamilyen programmal változtatni?
- A gyári TW Launcher-t (Alap JB) meg lehet valahogy oldani hogy tudja a 192 vagy a 180-as DPI-t?

köszi előre is!

(#199) hr2 válasza PapG. (#196) üzenetére


hr2
őstag

Neked nem kell feltenni kernel-t ROM csere előtt, mivel fent van a siyah.
Ez azért kell mert az EFS mappa kimentéséhez szükséges a root.
A második lépéstől csinálhatod.

(#200) Slovak


Slovak
tag

Uj kerdes, eddig nem erdekelt. Kamera hangero gombbal torteno exponalasara van lehetosegem?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.