Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) nfsu17 válasza kungzi (#479) üzenetére


nfsu17
veterán

Én akkor még várok a jb-vel. ;]


(kötekedés vége :D )

[ Szerkesztve ]

(#502) Slovak válasza nfsu17 (#501) üzenetére


Slovak
tag

Elmész tea! :)

(#503) kungzi válasza nfsu17 (#501) üzenetére


kungzi
veterán

ebbe az 5óra 1 percbe mi volt benne?

(#504) mZoleee válasza mZoleee (#198) üzenetére


mZoleee
senior tag

erre valakinek valami ötlet? :)

(#505) nfsu17 válasza kungzi (#503) üzenetére


nfsu17
veterán

Vicceltem az előbb. Én is várom ám a JB-t, még ha rosszabb is lesz az akkuidő. Az akku meg így is úgy is amortizálódik, tehát idővel sosem lesz újra ennyi kijelzőidő.

Ebben mellesleg internet van, teló menüjében futkosás, 720p/1080p zenei videoklipek nézése. A gmail fiók szinkronja az végig megy wifi alatt. De mint látható, wifi nem volt végig, teló éjjel sem volt kikapcsolva. Mobilnetem az nincs.
Nem nagy kunszt ilyet csinálni, mert a videózás nem fogyaszt semmit szinte, még az 1080p-től sem melegszik. Opera miniben nincs flash, így az majdnem 3ad annyit fogyaszt, mint egy dolphin browser.

(#506) kungzi válasza nfsu17 (#505) üzenetére


kungzi
veterán

az enyémben majdnem 2 óra gyári böngészővel való netezés volt mobilnet+wifivel

flash minden bekapcsolva, az viszont szívja az akksit rendesen

(#504) mZoleee

nem lehet változtatni, de elvileg a S3 4.1.2-ben már lehet. Lehet mi is megkapjuk a véglegesben.

A gyári TW nem szereti az olyan kicsi DPI-t, FC-zik vagy el sem indul.

[ Szerkesztve ]

(#507) bulikavagyok válasza kano (#487) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Helyesbíteném az előző hozzászólásom annyiban, hogy az új akku pár tized milliméterrel vastagabb mint a gyári, mert miután betettem a helyére, nehezebben ment rá a hátlap. E szerint valóban nem eredeti, csak annak néz ki...:)
De mondjuk az 1.6K így sem rossz érte.. Tapasztalatok később....

[ Szerkesztve ]

(#508) SundámBundám


SundámBundám
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy ICS-ről (Simplistic V) hogyan lehet átvinni a naptár és a jegyzet bejegyzéseket JB-re, mert a Titanium backup nem rakja át az adatokat. A jegyzet program lefagy az adatok visszaállítása után, a naptárba meg nem jelenik meg semmi. Kies sem rakja vissza a backup-ból.
WanamLite Jelly Bean LSJ V13 Android 4.1.2 rom van most rajta.

"A poszméh aerodinamikai tulajdonságai alapján képtelen lenne a repülésre, de ő ezt nem tudja, és repül. "

(#509) mZoleee válasza kungzi (#506) üzenetére


mZoleee
senior tag

értem köszönöm :) akkor várakozok....

(#510) PS7A


PS7A
tag

Az Odin-os PhilZ valamiért nem hozott sikert, de cwm-ből frankó.
Alap LSJ leak rom + PhilZ 3.71:

:D

[ Szerkesztve ]

(#511) kungzi


kungzi
veterán

PhilZ-cwm6 - Safe Stock Based Kernel v3.72

Support exFAT for external sdcards in recovery: no +4Gb size file limit like fat32, better optimized for 64Gb cards

(#512) khorvat válasza kungzi (#511) üzenetére


khorvat
senior tag

Ezt hogy lehet felrakni egy PhilZ 3.6-os kernelre?
Kernel cserénél mi a kötelezően követendő, figyelendő procedúra?

(#513) kano válasza khorvat (#512) üzenetére


kano
nagyúr

CWM-ből felteszed és utána én még szoktam egy Wipe Dalvik Cache-t nyomni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#514) nfsu17 válasza kungzi (#506) üzenetére


nfsu17
veterán

Komolyabb flashes oldalak alatt gondolom neked is elég meleg a kamera körüli rész. Ami gondolom azért van, mert dolgozik a proci. Ami miatt meg jobban merül a teló. Ezért használom a minit, azzal jó sokat lehet megspórolni, cserébe nem olyan fürge, de legalább nem fagy le, mint a gyári. Gyári helyett most én dolphint használok, mert az kevesebbszer fagy le flashtől.

Más: lehet hamarosan kitudok próbálni egy galaxy s3 mini-t. Ugye ez már 4.1-el jön ki. Szerintem még a mi JB-nk előtt meg tudom tapizni. Kíváncsi leszek milyen smooth, meg hogy s2-höz mérve kb milyen is. Speckók alapján mintha gyengébb lenne, mint az s2.

[ Szerkesztve ]

(#515) kano


kano
nagyúr

Lehet, hogy mi is előbb még megkapjuk a 4.0.4-et is (mint a németek, ukránok, stb.). :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#516) ERPY válasza PS7A (#510) üzenetére


ERPY
őstag

Nekem 10277-et dobott.

[ Szerkesztve ]

(#517) khorvat válasza kano (#513) üzenetére


khorvat
senior tag

Értem, köszi! Akkor előtte semmi nem kell , belépek recovery módba SD kártyáról a zip fájlal feltelepül majd ha kész Wipe Dalvik Cache és csókolom!

(#518) kano válasza khorvat (#517) üzenetére


kano
nagyúr

:K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#519) znagy69 válasza khorvat (#517) üzenetére


znagy69
őstag

Van egy kernelCleaning nevezetű .zip file, ami előtte pucol. Keress rá érdemes előtte lefuttatni azt. Egyébként wipe-ket csinálja meg (kivéve a FR-t).

(#520) Gloob válasza kungzi (#485) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Kaphatnék erről az új kernelről valami letöltő linket? A Kungzi által betett link invalid or delete file-ra hivatkozik. Köszi!

Samsung Galaxy A52S

(#521) hr2 válasza Gloob (#520) üzenetére


hr2
őstag

(#522) Weeman1


Weeman1
veterán

Elkezdett nagyon merülni a Rainbox V6,
felraktam inkább az Omega v16.2-t.
Kíváncsi vagyok ez mit hoz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#523) Slovak válasza Weeman1 (#522) üzenetére


Slovak
tag

Volt anno Omega ICS a telómon és nagyon jó beállítási lehetőségek voltak rajta. Tudtam pl menteni teljes rendszert kikapcsolás nélkül, paraméterezni olyan apróságokat, hogy melyik fajta üzenet milyen hangot kapjon stb. Ez ROM kérdés, hogy mit tesznek bele vagy valamilyen kiegészítésként fel lehet rakni a rendszer mellé/alá/fölé?

(#524) Farcryboy


Farcryboy
csendes tag

Hali! Wanam Lite v13 -as romban hol találom a beállítást, hogy a híváskor elküldje a számomat is? Eddig a beállítások/hívás/további beállítások alatt volt! Ebben meg sehol sem találom, még a hívás menüpontot sem! Pls help!

Farcryboy

(#525) Gloob válasza Farcryboy (#524) üzenetére


Gloob
addikt

Szerintem a hívásbeállítások átkerültek a tárcsázóba. Ott van a beállítások. Persze csak ha a JB-ről beszélünk.
HR2!
Kösz a linket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#526) Weeman1 válasza Slovak (#523) üzenetére


Weeman1
veterán

Ez rom-onként változik hogy mik vannak benne alapból.
Van amelyikhez vannak dolgok amiket fel lehet rakni utólag.

Xiaomi 11T Pro

(#527) charlie1975


charlie1975
aktív tag

érdemes ezt az új kernelt feldobni miben jobb mint az eddigiek?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#528) beckdo_


beckdo_
csendes tag

Sziasztok!

Ez alapján gyári visszaállítás előtt állok, mivel hülyül a telóm. Fagyogat, nem vagyok elérhető bekapcsolt állapotban, progik leállnak stb. Egy kérdésem lenne a biztonság kedvéért. A leírt folyamat során törlődik a belső sd kártya tartalma?

S4 mini / CM

(#529) beckdo_ válasza beckdo_ (#528) üzenetére


beckdo_
csendes tag

Illetve még egy kérdés, kernel csere megoldás lehet?

S4 mini / CM

(#530) Szajo


Szajo
őstag

Kiessel hogy tudok gyári romot feltenni? Mert felugrott hogy rakjam fel, elmegy odáig hogy firmware letöltése ott 100% nál megáll aztán eltünik az ablak...

(#531) Weeman1 válasza Szajo (#530) üzenetére


Weeman1
veterán

Kies-t errefelé nem nagyon használ senki.
Odin a te embered.

Xiaomi 11T Pro

(#532) nfsu17 válasza Weeman1 (#531) üzenetére


nfsu17
veterán

:D
aki meg használ, az sem leli benne örömét.

(#533) Varszegig válasza Weeman1 (#531) üzenetére


Varszegig
veterán

vagy OTA frissítés

(#534) Weeman1 válasza nfsu17 (#532) üzenetére


Weeman1
veterán

Sajnos így van. :D

#533) Varszegig
:K

Xiaomi 11T Pro

(#535) Szajo válasza Weeman1 (#531) üzenetére


Szajo
őstag

És a telefonon wifin keresztül való frissítés az hülyeség? Egyik haver úgy frissítette és használja a telót ma is :D

(#536) Weeman1 válasza Szajo (#535) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem mondta senki hogy hülyeség.
A Kies a hülyeség.
Az OTA frissítéshez is wifi,
vagy mobilnet kell.

Xiaomi 11T Pro

(#537) Farcryboy válasza Gloob (#525) üzenetére


Farcryboy
csendes tag

Igen valóban ott volt! Köszönöm!!!

Farcryboy

(#538) LanyUs


LanyUs
senior tag

Errol nem sok infot talaltam,de a telo nem tamogatja az uj micro sd uhs kartyakat? A technologia mas neven sd 3.0.Tehat ezek a karik kilove? Marmint mennek,de csak sd 2 es lassabb modban.

(#539) Weeman1


Weeman1
veterán

Kijött a VK 6.3.

Xiaomi 11T Pro

(#540) laszlolczka válasza Weeman1 (#539) üzenetére


laszlolczka
őstag

Már fön is van.Eddig jóóóó! :C

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#541) zack


zack
nagyúr

Most néztem először NeatROM aksiidőt...33ó42p készenlét, 1ó12p kijelző, 22p hanghívással 7%-on vagyok.
Nem rossz ez. Semmivel sem rosszabb mint ICS-en.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#542) khorvat válasza znagy69 (#519) üzenetére


khorvat
senior tag

Amit találtam erről a kernelcleaning-ről az mind ICS-re vonatkozó script volt, ez meg ugye JB teszt verziója alatti rootolt kernel csere lenne.
Lehet feltolom simán-ra recoveryből hiszen ugyanazon kernel újabb verziója lesz csak, vagy a másik lehetőség kivárom ezt a pár napot a hivatalos JB-ig az úgyis mindent majd felül ír tuti lesz hozzá vadi új rootolt kernel is majd!
Azért köszi a tippet!

(#543) vtommy válasza beckdo_ (#528) üzenetére


vtommy
aktív tag

(#528) beckdo_ : Nem törlődik az SD tartalma, csak a belső tárhely(16giga)
(#529) Nem hiszem, hogy a kernel csere segíthet, de próba szerencse.. az pár másodperc alatt megvan.

[ Szerkesztve ]

(#544) Weeman1 válasza laszlolczka (#540) üzenetére


Weeman1
veterán

Milyen az előzőkhöz képest?

Xiaomi 11T Pro

(#545) maggi1886076 válasza Weeman1 (#539) üzenetére


maggi1886076
addikt

6.2-esre gondolom mehet fel wipe nelkul.ugye?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#546) beckdo_ válasza vtommy (#543) üzenetére


beckdo_
csendes tag

Ok. Köszi!

S4 mini / CM

(#547) kungzi


kungzi
veterán

VK 6.3-n van még lockscreen fagyás? nem igaz, hogy egyik modder sem képes kijavítani :W

(#548) kano válasza kungzi (#547) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem eddig egyik romon sem volt, erre ma feltettem a VK 6.2-t és egyből benyeltem. Ment is vissza a NeatROM.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#549) kungzi válasza kano (#548) üzenetére


kungzi
veterán

gondolom nincs bekapcsolva a wifi-d mindig?

(#550) Weeman1 válasza maggi1886076 (#545) üzenetére


Weeman1
veterán

Persze,nyugodtan.
Azért én szoktam egy wipe cache-t,
és egy wipe davlik-ot nyomni.

Xiaomi 11T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.