Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Piwi válasza kano (#649) üzenetére


Piwi
addikt

:R

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#652) F-ECT$ válasza bubu333 (#645) üzenetére


F-ECT$
titán

Talán el kellene vinni szervízbe azt a telefont.

Dive ever, work never.

(#653) kiskacz válasza GrooveHero (#647) üzenetére


kiskacz
senior tag

"Kizárólag a kijelző, a hardver és talán hosszabb android támogatottság miatt vennék s3-at"

Én is gondolkodom/-tam a váltáson, de nekem valahogy jobban bejön a Note-2.... csak az zavarna, hogy a meglévő ingeim nagy részében nem tudnám zsebre tenni... :D viszont tetszik a méret :K

Huawei Mate 8

(#654) GrooveHero válasza kiskacz (#653) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ing zsebbe soha nem raknám, tuti elfelejteném egyszer, hogy bent van, és lehajólnék, és rotty, már megy is szét a flaszteron:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#655) kungzi


kungzi
veterán

(#656) kenwood


kenwood
veterán

haliho.

htc incredible s rol valtottam s2-re es rogton az elejen belefutottam 1-2 erdekessegbe.

pdfbe beszkennelt konyvet (810 oldal,190 mega) olvasok az adobe readerrel,keresztbe forditott kepernyon.
az a problemam,h a htc-n minden betu teljesen okes volt,de itt szurkebbek,vagyis nagyon apro feher pottyok vannak benne,bizonyos sorok alig olvashatoak.
az egyik fo erv a valtas mellett az volt,hogy az a .3" plusz jol fog jonni a konyv olvasasa kozben.
nem egeszen ertem,miert van ez.
a 22"-es monitoron jo,a 4"-os htcn is,csak itt cikk-cakkosak a betuk.

a masik dolog,ami meglepett,hogy az sii kistestvereben (i9001) htc soc 1-rol 1.4 ghzre huzott valtozata ketyeg,ebbol kiindulva ennek az exynosnak oda-vissza kellene vernie mindkettot,de a lapozaskor szeteso kepet kozel 2X annyi ido alatt rakja ossze az s2,mint az elozo telom.
mivel itt ugye 1-2 masodpercrol van szo,ezt meg meg is tudnam szokni,csak nem ertem,az olvashatatlan betukre viszont nagyon orulnek,ha tudna vki megoldast javasolni,mert ez baromi fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#657) nfsu17 válasza kenwood (#656) üzenetére


nfsu17
veterán

kezdésnek próbálj ki egy másik pdf olvasót.

(#658) laszlolczka válasza nfsu17 (#657) üzenetére


laszlolczka
őstag

Most olvasom XDA-an,hogy a VK-romokat készitő srácot bannolták.Eléggé haragszonak rá.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#659) felixo válasza laszlolczka (#658) üzenetére


felixo
őstag

Tök mindegy ... ő attól még tudja csinálni a ROM-okat.

Van saját oldala is.

Redmi Note 9

(#660) laszlolczka válasza laszlolczka (#658) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én is az ő romját használom,és tökéletesen működik :K

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#661) zack válasza laszlolczka (#660) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt a részét korábban már kitárgyaltuk. Szakmailag jó a mit csinál, de "összelopkodta" másoktól azt, amit "VK" néven saját romként tesz közzé. Ezért is lett bannolva XDA-ról.
Engem nem érdekel, és nem is érint, de ha rommer lennék, és az én apróbb és egyedi módosításaimat sajátjaként adná tovább akkor biztos más lenne a helyzet. Szóval rommer szemszögből teljes érthető, hogy elbántak vele.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#662) felixo válasza zack (#661) üzenetére


felixo
őstag

Mind1 ... az a lényeg, hogy ezek után is ilyen f@sza ROM-okat csináljon. :R

Redmi Note 9

(#663) gyu84 válasza hobbitka_ (#611) üzenetére


gyu84
tag

Heló!
Nekem is ugyanilyen kihangosítóm van, legutóbb normálisan GB-vel működött... amikor frissítettem ICS-re, a Magyar Pannonos-romra, akkor ugyanezt csinálta! Aztán a valamelyik 4.0.3-as ICS-vel már kapcsolódott. Annyi volt, hogy névjegyeket nem tudtam a kihangosítóra küldeni, de nem volt lényeges. Most feltettem a test JB-t, ugyanúgy nem csatlakozik, bemondja, hogy Please pair device! Remélem a következő JB verzióval már működni fog.

(#664) Gloob válasza kungzi (#589) üzenetére


Gloob
addikt

Én meg csak megjegyzem, hogy a Sammobilon októberre az N7000-hez (Note) csak egy 4.1.1-et látok, és én a magam részéről csak erről is tudok. Ez persze nem jelent még bizonyosságot.

Samsung Galaxy A52S

(#665) khorvat válasza kungzi (#655) üzenetére


khorvat
senior tag

S Advance-re melyik a jelenlegi legfrissebb hivatalos ROM, a GB 2.3.6 ?? Vagy jött rá ki ICS is?

(#666) Gloob válasza khorvat (#665) üzenetére


Gloob
addikt

A Sammobil szerint csak a 2.3.6 van. Az pedig GB.

Samsung Galaxy A52S

(#667) Muffi


Muffi
aktív tag

Sziasztok!

Rég nem írtam már ide, de rendszeresen olvasom a fórumot. :D
Eddig semmi bajom nem volt a JB leak-el (stock, root nélkül), de most is csak egy kis bibim van vele. Az miért van hogy nem tudok belépni a Google Play áruházba? Ha meg a gépen lépek be az oldalra ott meg azt írja hogy én még nem regisztráltam semmilyen készüléket ezen az email címen, ami persze hülyeség.

Köszi előre is a segítséget!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#668) beckdo_


beckdo_
csendes tag

Cwm ben md5 mismatch hibaüzenet mitől van?

S4 mini / CM

(#669) kenwood válasza nfsu17 (#657) üzenetére


kenwood
veterán

koszi,1 fokkal jobb,bar ebben sem talaltam oldalszam keresot,finom volt manualisan a 331. oldalra lapozni :)
egyebkent az is bezavarhat,h ezen van folia es bizonyos szogekbol a 1-1 kisebb terulet szivarvany szineiben tud pompazni.
vagy elfaradt mar,vagy rosszul lett felrakva,vagy eleve gagyi :)

amugy tetszik a telo,nem ertem a Sense hypeot,sztem ezen felhasznalobaratabb a UI.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#670) Weeman1 válasza Muffi (#667) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld meg hogy az alkalmazáskezelőben nyomsz egy adatok törlését.

Xiaomi 11T Pro

(#671) kungzi válasza Gloob (#664) üzenetére


kungzi
veterán

(#672) Gloob válasza kungzi (#671) üzenetére


Gloob
addikt

Oké, és ennek a ROM-nak a Sammobilon hol van az eredetije? Azt be tudnád linkelni? Ugyanis ott nem találom. Tulajdonképpen mindegy, csak ha már vitatkozunk rajt, akkor számomra a sammobilon "hivatalosan" is megjelentek a mérvadók.

Samsung Galaxy A52S

(#673) Muffi válasza Weeman1 (#670) üzenetére


Muffi
aktív tag

aham köszi! sikerült! :) :P

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#674) kungzi válasza Gloob (#672) üzenetére


kungzi
veterán

arról nem volt szó, hogy sammobilon megjelent-e a 4.1.2, hanem úgy általánosságban :D

de tudod, engem rohadtul nem érdekel mi jelent meg Note-ra, az a baj, hogy S2-re még nincs újabb :DDD

(#675) Silencer83


Silencer83
addikt

sziasztok!

egy igen láma kerdes: szerintetek is visszalepes lenne ugymond, egy 3honapos vadiujonnan vette S2-met lecserelni egy Iphone 4-re?

(#676) kungzi válasza Silencer83 (#675) üzenetére


kungzi
veterán

ez olyan egyértelmű, hogy kár volt megkérdezned :DDD

(#677) Silencer83 válasza kungzi (#676) üzenetére


Silencer83
addikt

:R csak 1 kis megerosites... :B
igazabol vegigneztem a techinikai parametereket, proci kijelzo stb... az enyem nincs moddolva, nem merek nekiallni, szoval siman hasznalom semmi xtra

(#678) borsodika válasza Silencer83 (#677) üzenetére


borsodika
őstag

Droidosok nem nagyon csípik az almát, de te tudod ;]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#679) Silencer83 válasza borsodika (#678) üzenetére


Silencer83
addikt

:DDD
néztem kungzi forumtars alairasaban levo videot ... /Bezke Jelly Bean 4.1.2 XXLSJ
ezt kene fellőni az enyemre is...

(#680) kecsetihunor válasza beckdo_ (#668) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Igen, ez engem is érdekelne.

Van egy régi Nandroid backupom és ez a hiba, nem tudom feltenni. De hát azt mondták Google a barátom, tehát: Md5 mismatch

Elég egyszerű a megoldás :) És a probléma is érthető, viszont csak az nem, hogy mitől keletkezett?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#681) kungzi válasza Silencer83 (#679) üzenetére


kungzi
veterán

Tessek itt van. Ha kell valami segitseg szolj.

(#682) Silencer83 válasza kecsetihunor (#680) üzenetére


Silencer83
addikt

probaltam itt beleolvasni az urak miket muvelnek a teloval,m de nekem ez qrva magas azt sem tudom mirol van szo nem hogy nekiallni...
az iphone 3g/3gs idokben bsztam el jailbraket meg fuggetlenitest egy pill alatt... akkor tanultam belole, nem vagom mirol van szo nem nyulok hozza :D
pecs/siklos kozeleben nincs aki segiteni? :D

(#683) kungzi válasza Silencer83 (#682) üzenetére


kungzi
veterán

Debrecen nem jo? :D

(#684) Varszegig válasza bubu333 (#645) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát ennyi baromságot rég olvastam már S3-ról :))

(#685) mycso válasza bubu333 (#645) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Fogalmazzuk át úgy a dolgot, hogy USER ERROR.

Illetve az irományodból arra következtetek, hogy neked lenne módod mind2 készüléket egyszerre kipróbálni. Azt tudom javasolni, hogy próbáld ki. :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#686) Gloob


Gloob
addikt

Kungzi!
Nálad a Bezke féle ROM-on előjön a lockscreen bug? Én már két napja nem találkoztam vele, nem mintha hiányzott volna, és erre ma egymás után kétszer is felbukkant.
Más: A napokban belinkelt ZeroBug Rom-ot próbálta már valaki? Tényleg bugmentes, avagy az csak a reklám helye?

Samsung Galaxy A52S

(#687) Silencer83 válasza kungzi (#683) üzenetére


Silencer83
addikt

:DD :R kicsit hosszu kirandulas lenne :D:D

(#688) borsodika válasza Silencer83 (#687) üzenetére


borsodika
őstag

Cwm-ből felrakhatod bármelyik leak verzióból elkészített cwm telepítős romot. Ha nincs cwm-ed odinnal ráküldesz egy olyan kernelt amibe van cwm és már mehet is. Nem tart ez sokáig viszont ha JB lesz fent a telefonodon olyan mintha új telefonod lenne :DDD .

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#689) kungzi válasza borsodika (#688) üzenetére


kungzi
veterán

na várj, szerintem azzal sincs tisztában - ezt nem bántásként mondom - hogy mi az az Odin és CWM :D

TheSilencer

először mindenképp az első hozzászólást olvasd el vagy 10szer, ha valami akkor se világos kérdezz itt a fórumon :)

(#690) zoleeno1 válasza bubu333 (#645) üzenetére


zoleeno1
addikt

Télleg badarságokat beszélsz, de ezzel az 1 mondattal tökéletesen egyet értek: "azon kívül hogy nagyobb a kijelzője még úgy néz ki mint egy elsz*rt női játéktelefon" :DDD

Elvitte ma a futár a telómat. Amin kiakadtam, hogy képesek voltak egy sz.ros Ace-t küldeni csere telónak. Ráadásul egy nyamvadt sdcardot sem adtak hozzá, így telepíteni sem tudok rá semmit :D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#691) borsodika válasza kungzi (#689) üzenetére


borsodika
őstag

Abban az esetben pedig akkor ott van a jó öreg első hsz amiben minden információ megtalálható na meg a kereső :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#692) balees


balees
tag

Hello,
miért van az hogy Sammobile-on a most publikált 4.0.4-es ROM-ok bár különböző országok (Ukrajna, Germany, Belgium/Luxemburg), szerintiek, a régió (Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom ) ugyanaz? Mi az eltérés ezekben? Valaki már próbálta a 4.0.4-et?
Elvileg ki van javitva benne a 4.0.3 hibája, hogy néha befagy a WiFI amikor bekapcsolom...

(#693) kungzi válasza zoleeno1 (#690) üzenetére


kungzi
veterán

mindig azt küldenek :D mit vártál, hogy bőrtokot is kapsz mellé?

(#694) Silencer83 válasza kungzi (#689) üzenetére


Silencer83
addikt

:R Te vagy az en emberem :) amit leirt a kedves Kollega, 1 resz sem volt vilagos :DDD
szoval az lesz h vagy marad igy a telo, v nekiallok es elolvasom 10x ahogy javasoltad

(#695) zoleeno1 válasza kungzi (#693) üzenetére


zoleeno1
addikt

nem, de aszittem S2-t adnak cserének is... tudom, én vagyok a naív :D

balees: Hogy próbáltuk e 4.0.4-et??? régen túl is vagyunk rajta, olvass vissza pár száz hsz-t, 4.1.2 leak-et nyúzza mindenki :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#696) Weeman1 válasza Muffi (#673) üzenetére


Weeman1
veterán

Nincs mit. :)

Xiaomi 11T Pro

(#697) UFO81


UFO81
csendes tag

szép estét mindenkinek!4,0,3 rendszerem van és frissíteném!mit ajánlotok!most ez a root van rajta:CF-Root-SGS2_XW_XEN_LP7-v5.4-CWM5 :R

(#698) borsodika válasza UFO81 (#697) üzenetére


borsodika
őstag

Vagy dobd rá a gyári JB leak-et vagy ennek valamelyik átdolgozását.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#699) balees válasza zoleeno1 (#695) üzenetére


balees
tag

Már visszaolvastam, és tudom hogy most már a JB a menő, de úgy látom hogy hivatalosan most a 4.0.4 jön még. A kérdésem pedig általános volt, nem értem miért van külön országonkénti ROM, ha a régióban több más ország is van.

(#700) Barto


Barto
aktív tag

Bezke romja mehet fel simán cwm-ből slim 3.0-ra 2.9-re, veszélyes chipre, a 3 wipe után?

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.