Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Fehér galaxy S2-höz keresek olyan hátlapot, lehetőleg gyárit, amit a 2000-es akksihoz adnak. Hol tudok olyat szerezni?
Előre is köszi a tippeket :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#352) Varszegig válasza zack (#343) üzenetére


Varszegig
veterán

Már aggódtam, hogy megint nekem kell háborognom a warezolás miatt, de szerencsére megelőztetek :R

(#353) khorvat válasza GrooveHero (#351) üzenetére


khorvat
senior tag

Bármelyik mobil boltban, ha más nem rendelésre kell legyen 2-3ezer körül azt hiszem láttam már!

(#354) kano válasza Badboys (#346) üzenetére


kano
nagyúr

Itt a függetlenítés nem engedélyezett téma. De én nem úgy tudom, ahogy Te. ;]

Mikor lesz már hivatalos JB-nk!!!!???? :O :O Samu péntek esete 23:59-ig fogja húzni a megjelenést (ha egyáltalán megkapjuk még novemberben)?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#355) knyitogato válasza kano (#354) üzenetére


knyitogato
őstag

Én továbbra is februárra tippelek... (mármint OTA-ra gondolok itt)

[ Szerkesztve ]

(#356) kiskacz válasza GrooveHero (#351) üzenetére


kiskacz
senior tag

Nekem az van, bár a telefonom fekete. Külön nem eladó, de ha Neked fekete van, akkor cserélhetünk! :K (Bp- Szentendre- Esztergom, posta kizárva.)

Huawei Mate 8

(#357) GrooveHero válasza kiskacz (#356) üzenetére


GrooveHero
addikt

ha posta kizárva, akkor nem cserélünk, mert nem tudok utazni a melóm miatt. Miért nem jó a posta?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#358) Zsolaf válasza elbandi2 (#317) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nehogy a T-hez vidd akkor két hét a minimum és nem is szólnak előbb, rögtön samsung kell neked, vagy hívsz szervizt, vagy beviszed valahová de az hosszabb lesz.

(#359) Badboys válasza kano (#354) üzenetére


Badboys
őstag

Rendben ezt tudom,de nem azt kérdeztem,hogy tudom kiütni hanem visszafordítható e a dolog? Csupán ennyit szeretnék tudni,hogy igen vagy nem? Vagy valaki legalább annyit,hogy keress privátban.

(#360) kano válasza Badboys (#359) üzenetére


kano
nagyúr

De itt, ezen a fórumon mindennemű függetlenítéssel kapcsolatos téma tilos.
Egyébként leírtam neked, hogy én nem úgy tudom mint ahogy Te. Ha ebből nem értesz akkor nézz szét a google segítségével.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#361) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali

telefonom mostanában kezd megbolondulni: akksija melegszik ha wifi-zek, 60% körül kikapcsol. Ha visszakapcsolom akkor 1%-on van. Várok 10 percet bekacsolom megint 45-50% körül...

kezd az akksi tönkremenni?vagy mi lehet?

(#362) Varszegig válasza kacsuszka (#361) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem púpos az akksi?

(#363) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

nehezen venni észre de az... púpos

[ Szerkesztve ]

(#364) Varszegig válasza kacsuszka (#363) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor kampec neki. Ha 1 évnél nem régebbi a telefon, akkor garanciában cserélik.

(#365) kacsuszka válasza Varszegig (#364) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

régebbi...nah de már kezdtem gyanakodni én is...
akksit tudnál ajánlani hol érdemes venni?
Éremes a 2000-set, amihez hátlapot is adnak? bár nemtudom ezért szeretem a telot mert jó vékony :)

(#366) futor válasza vagyula (#349) üzenetére


futor
aktív tag

..simogassák még az ICS-ket .

(#367) Varszegig válasza kacsuszka (#365) üzenetére


Varszegig
veterán

Én a 2000-est használtam, szerintem jobb vele a telefon fogásra is. De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

(#368) Weeman1 válasza futor (#366) üzenetére


Weeman1
veterán

De minek.
Inkább a JB-vel foglalkoznának. :((

Xiaomi 11T Pro

(#369) futor válasza Weeman1 (#368) üzenetére


futor
aktív tag

.nyúúúnak vele..mert megtehetik.
Még mindég a VK 544-es ROM-ja a 2 napot tartó ICS. A legtöbben letöltötték és használják nem legálissaan idáig , szerintem okkal.
A JB zabálja az aksit, hiába csecsés, meg mindent akar tudni egyszerre, de igy szar , nem is mered használni , mert állandóan az aksira gondolsz. Már nem is akarok feltenni JB-t próbára, mert az aksi tudom nem birja sokáig vele. :DDD

(#370) futor


futor
aktív tag

ha ICS--ből jót akarsz akkor VK 5.4.4
[link]
(NEM LEGÁLIS - FŐZÖTT ROM . több mint 9 ezer letöltéssel !!!! )

[ Szerkesztve ]

(#371) kano


kano
nagyúr

Ebben az LQ3-ban lehet magyar nyelv? Ha lesz kedvem, feldobom hátha már S4 fícsörök is vannak benne. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#372) futor válasza kano (#371) üzenetére


futor
aktív tag

..-.sima Classzikus ICS ROM ...magyar nyelv benne !

[ Szerkesztve ]

(#373) hr2 válasza kano (#371) üzenetére


hr2
őstag

Van benne.

(#374) minderbinder


minderbinder
csendes tag

sziasztok. valaki meg tudná nekem mondani, hogy gyári 4.0.3 alatt az email widget beállításai hol vannak? mármint hogy mutassa a sarkában, hány nem fogadott üzenet van. egy pár napja nem mutatja egyáltalán és mintha rémlene hogy volt ilyen beállítás. köszi.

(#375) kano válasza futor (#372) üzenetére


kano
nagyúr

Furcsán nagy a mérete. +110MB :Y

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#376) futor válasza kano (#375) üzenetére


futor
aktív tag

?? mit is találtál 110 MB -ban ?

(#377) freddirty válasza futor (#370) üzenetére


freddirty
senior tag

Mit jelent az hogy "nem legális"? Az xda-ról kidobták, mert egy másolat volt csak amiben 1-2 dolgot átírt a terjesztője.

fred

(#378) futor válasza freddirty (#377) üzenetére


futor
aktív tag

(OFF)..ha visszaolvasol pár dolgot láthatod, hogy megjelent egy-két PH alkat avval, hogy csak az a valami , ha FIZETŐS progit ragsz fel az a valami, elenben ŐK ők is a főzött ROM-ot kóstolgatják...(/OFF) tehát ez amit én használok ez sem akkor legális hanem pirat - főzött , ingyenes ROM , igy oda van biggyesztve zárójelben.

(#379) futor


futor
aktív tag

..kölönben nem is érdekel.
Kiléptem.

(#380) kano válasza futor (#376) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt kérdeztem, hogy vajon mitől is lehet nagyobb 110MB-al ez az új Ukrán rom mint mondjuk az LPY volt?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#381) frigoo


frigoo
aktív tag

Én innen vettem 2000-es aksit, nagyon gyorsan itt volt és jó árban is van: ebay

Más: A Laked Jb van fent nekem most, immáron másodjára. Először merült mit a titanik, másodjára már rendben van az akksi idő. Amit viszont észrevettem, hogy eleinte a foglalt RAM ~ 600 Mb körül mozgott, most ha csinálok egy pucolást akkor 400 Mb-ra ürül vissza. Ki ért ezt?
A merülésre vssztérve, sztem a google helyszolgáltatások zabált sokat. Kipróbálom még visszakapcsolni az intelligens képernyőzárat, meg a smart rotiont, hátha az nem olyan vészesen meríti az aksit.

[ Szerkesztve ]

(#382) Kerio válasza Weeman1 (#368) üzenetére


Kerio
őstag

Szia!

Mi a tapasztalatod a Rainbox V6-ról? Van most valami beta1 is.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#383) kano válasza frigoo (#381) üzenetére


kano
nagyúr

De ha csinálsz egy "pucolást" akkor miért meglepő a kevesebb ramfogyasztás?
Egyébként itt tényleg jó árban van az akksi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#384) elbandi2


elbandi2
tag

Nos mivel ma is lefagyott kétszer, hirtelen felindulásból bevittem az egyik helyi T-s boltba ahol van szervíz is.
Ép csak 1 ember volt előttem, kivártam. A szevizes srác megnézte, és egyértelműen azt mondta, hogy szoftveres gond. Elmondása szerint valami nem teljesen okés az ICS rendszerrel néhány SGS2-n. Mióta ezzel adják ki a telókat, többedik ugyanilyen hibát produkáló készüléket hozzák vissza, régebben Gingeren szinte nem is volt hibás SGS2 náluk.
Visszarakott egy T-s 2.3.4-et, azt mondja ezzel meg fog oldódni a problémám. -meglátjuk- Egy próbát megér. :F
Ha pár hétig megy hiba nélkül, akkor majd nézek rá valami jó kis custom romot, de még nem akartam, túl új. :)

(#385) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

sziasztok! Kipróbáltam ezt a cyanogenmod-ot, gyári rendszerre pakoltam fel ami 4.0.3 volt (xwlp7-es kernelem volt) amit rootoltam odinnal, a hozzá való kernel fájlal, CM felfrissítette a verziószámot 4.0.4-re és a kernelem is megváltozott egy cm-es kernelre. Kies azóta nemtud csatlakozni a telefonhoz. Szeretném visszarakni a gyári szoftvert ,lehetséges innen visszarakni a gyári 4.0.3-mat úgy hogy ne érje semmilyen kár a telcsit?

Üdv: Laca

(#386) Varszegig válasza elbandi2 (#384) üzenetére


Varszegig
veterán

Azt hiszem az illető ritka nagy hozzánemértő volt:)

[ Szerkesztve ]

(#387) elbandi2 válasza Varszegig (#386) üzenetére


elbandi2
tag

Én ennyire sarkosan nem szeretek fogalmazni :D Meglátjuk hogy hogyan viselkedik majd a teló.
Amennyiben a legkisebb hibát produkálja ujból, megy szervizbe. :)

(#388) nfsu17 válasza skylinelaca (#385) üzenetére


nfsu17
veterán

[link]

Varszegig
:DDD

(#389) csillagkomp


csillagkomp
tag

Sziasztok, S2 volna egy probléma. KIES-el történő frissítés során a készülék átment téglába. A frissítés végén a KIES jelezte hogy 100%, de rögtön ki is fagyott. Azóta a telefont nem lehet bekapcsolni, indítás után megjelenik egy telefon és egy pc szimbolikus ikonja, köztük egy szaggatott vonallal, amelyen egy piros háromszögben egy nagy X. Odin látja a telót, de nem fut végig egyik (3+1 fájlos, 1 fájlos) frissítés sem.

Valakinek, valamilyen ötlete lenne erre??

Megköszönném ha valaki tudna segíteni.

(#390) zack


zack
nagyúr

Így készül az LG a Galaxy S4 és az iPhone 5 lepipálására

Meg kell várnunk a jövő évet a telefoncserével. :)
Úgy nézem 5 col, 1920-as kijelző, 2 GB alap lesz a felsőkategóriában minden gyártónál.
Szóval nálam a Nexus 4 úgy néz ki, hogy kimarad, és ki fogom bírni 2013 Q2-ig S2-vel. :K
Bár még mindig nem tudom mit akarnak az Adreno 320-al full HD-ban... :U Kevés lesz, ez már most előre borítékolható. :F
Nagy szerencsénk van az S2-vel, hogy a tulajok többsége át fogja tudni hidalni a mostani 720p csúcskategóriát. Nem kevés pénz marad így a zsebünkben. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#391) Arcanis válasza zack (#390) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ugyanezt a hardvert megveheted kicsit korábban a HTC Deluxe (vagy DLX)-ben. Esetleg ha kiköltözöl Amerikába, akkor már most Droid DNA néven. (Nekem egyébként nagyon tetszik a cucc)

(#392) zack válasza Arcanis (#391) üzenetére


zack
nagyúr

A HTC-től valahogy mindig idegenkedtem. :B Sok a baki, és nem túl tartós. :U
Az Amerikába költözést egyelőre kihagyom, a Droid DNA miatt. Ennyire nem vagyok geek. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#393) pzstm válasza Arcanis (#391) üzenetére


pzstm
titán

mondjuk elnézve ezt a specifikációt, S4-nek nem kellene akár kicsit felélőnie? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#394) zoleeno1 válasza elbandi2 (#384) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na nehogy már az legyen a megoldás, hogy vissza pakolunk rá egy ősrégi szoftvert... Mi az, hogy néhány S2-n nem működik? Ez nem válasz, akkor adjon olyat, amin megy. Én ma rendeltem szerviz futárt a samsungtól, a már sokszor említett hiba miatt (Naponta 1-2x SoD, nem lehet feléleszteni). Remélem neki eszébe sem fog jutni ilyesmi, mert azt helyből nem engedem. Eleve 4.0.3-al vettem a telót, adjon olyat, amin megy.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#395) kungzi válasza zoleeno1 (#394) üzenetére


kungzi
veterán

egyúttal rákérdezhetnél a gyári jb-re is, hátha tud valami belső infót :D

(#396) Fizban


Fizban
csendes tag

Valaki tudja, hogy CM9-ben hol lehet kikapcsolni a szövegbevitelnél működő szótárt? Én jól tudom használni, de egyik ismerősömnek az S2-jével sokat szív, nagyon idegesíti. Kerestem a beállítást, de nem találtam meg. Valószínűleg én vagyok a béna, de lehet hogy nem egyértelmű az elnevezése!

(#397) zoleeno1 válasza kungzi (#395) üzenetére


zoleeno1
addikt

ez nekem is eszemben van, mindenképpen rá fogok, csak nehogy elszóljam magam, hogy "mer' ez a leak nagyon bejövős volt rajta" :DDD Egyébként szerintem nyilván semmit sem fog erről tudni, de azért egy kérdést megér :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#398) kungzi válasza zoleeno1 (#397) üzenetére


kungzi
veterán

lehet jb-re fog neked frissíteni :D

(#399) Varszegig válasza elbandi2 (#387) üzenetére


Varszegig
veterán

Pedig ez baromság. Miért nem mindjárt Froyot rakott rá? Megkockáztatom itt a fórumon még azoktól is több segítséget kaptál volna, akik 1 hónapja vettek S2-t:)

De hogy segítsek: ilyen esteekben mint a tiéd, 2 válasz van. A hiba hw vagy sw eredetű. Előbb az utóbbit zárjuk ki, de nem az ősi android verziók fekrakásával, hanem full wipe, gyári rom újrarakása után megnézzük elmúlik-e. Ha nem, akkor hw lesz 99%.

Én a te esetedben sw-re tippelek, és az is lehet mst épp gingeren nem lesz baj, mert az app ami okozza nem ICS kompatibilis.

(#400) Gloob válasza zoleeno1 (#397) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Szerintem meg nyugodtan mondhatod neki, hogy láttad valakinél, és Neked is jó volna, mert bejött Neked. Nem hinném, hogy nagyon érdekelné, hogy mi volt a telefonodon. Az legfeljebb, hogy mi van most, de szerintem az sem nagyon. Infót biztosan fog tudni, kérdés a valóságtartalma, mármint mennyire kapnak a szervizek is pontos információt.

Samsung Galaxy A52S

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.