Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48901) proly01 válasza zoleeno1 (#48897) üzenetére


proly01
őstag

ja persze sz@arrá wipeolom előtte mielőtt battery stats ozom :)
A PIT min változtat?Nem töröl semmit?

....Pr:)ly....

(#48902) seger válasza Szelley (#48900) üzenetére


seger
addikt

Nem. csak pár mail, meg kis facebook. viber. facebook messenger

[ Szerkesztve ]

(#48903) zoleeno1 válasza proly01 (#48901) üzenetére


zoleeno1
addikt

A pit felül írja a partíciós táblát, így nincs rá esély, hogy össze akad valami régebbről fent maradt dologgal az új ROM. Ha jól olvastam elvileg felesleges, mert ICS is ugyanazt használja, de én szeretek biztosra menni :P

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#48904) nfsu17 válasza seger (#48899) üzenetére


nfsu17
veterán

a multipdp lesz talán a ludas, sgery-nek volt ilyen gondja. Nem írta le a megoldást úgy tudom, lehet nem is tudta megoldani.

(#48905) proly01 válasza zoleeno1 (#48903) üzenetére


proly01
őstag

értem.
Tudnál nekem linkelni azt amit te feltettél?akár priviben,egy 16Gb osat.Mert amit a sammobile ról leszedtem az csak 3 fájlos sima nincs benne a pit...letölteni meg már nem merek semmit nehogy valami szart töltsek le
nagyon köszi :R

....Pr:)ly....

(#48906) Krisz79


Krisz79
őstag

Mit jelent az,hogy a teló JB frissitésnél visszazárhat?
Ez mitől van?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#48907) Asmodeus01 válasza Krisz79 (#48906) üzenetére


Asmodeus01
tag

Azt jelenti ,hogy ha nem gyári,tiszta független a teló,hanem valamikor valaki kiütötte akkor azt a JB szépen vissza függősíti,, :)

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#48908) Gloob


Gloob
addikt

Tudom, hogy hülyeség, de az aláírásomban látszik, hogy nem ez az első droidom. Azoknál megtanultam, és most is tartom magam ahhoz, hogy mindent kétszer wipolok. Először nyomtam egy factory resetet, az ugye elvileg mindent visz, talán egyedül a Dalvikot nem, meg a batteryt nem. Utána még egyszer a recoveryben található összes wipe megvolt, meg a belső SD formázása is. eE gyedül az EFS particiót nem formáztam. Utána én PIT-tel raktam fel a ROM-ot. Ha ezek után még valami fentmaradt, akkor gratulálok neki! Semmi nem maradhatott fent. Illetve valami mégis megmaradt. A Product kódom előtte NEE volt, mivel az a rom volt fent. Jelenleg is az, tehát valahonnan vette. Gyanítom, hogy az EFS particióból. Tudom, lehet cserélni, de belakott ROM-nál már nem akartam, és későn néztem már meg.
#Proly!
Pedig van abban PIT, kettő is. Én is azt töltöttem le, és használtam, a 16GB-st.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#48909) Krisz79 válasza Asmodeus01 (#48907) üzenetére


Krisz79
őstag

Értem.
De ha 24hó Samsung garist vesz az ember akkor ez ugye kizárva?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#48910) Szelley válasza Krisz79 (#48909) üzenetére


Szelley
senior tag

nincs kizárva!!! Zack kollégának gyári független telója van és mégis lezárta a JB. Pontosabban a hálózatra feljelentkezett, mert térerőt jelzett, csupán nem tudták elérni! Szóval ez attól független, ugyanis a Note topicba is ugyanez a hiba előjött másoknál :)

(#48911) Krisz79 válasza Szelley (#48910) üzenetére


Krisz79
őstag

Ilyenkor mit lehet tenni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#48912) proly01 válasza Gloob (#48908) üzenetére


proly01
őstag

b@sszus tényleg...jól van na mingyárt éjfél :P
Nekem csak az a lényeg,hogy ami a belső és külső Sd n van az ne tünjön el ennyi....szóval ha nem nyomok emmc-t és a külső sd formázást azon kívül mindent akkor jó vagyok elméletileg ugye?
Plussz a PIT fájlt a pit részhez kell betallózni a többi mehet ugyanúgy odinban ugye?Beállítások minden ugyanúgy a 2 pipa stb....???
:R

....Pr:)ly....

(#48913) seger válasza nfsu17 (#48904) üzenetére


seger
addikt

Köszönöm. Valahogy kutakodni fogok, mi okozza.

(#48914) zoleeno1 válasza proly01 (#48905) üzenetére


zoleeno1
addikt

emmc_EXT4_16GB.pit

Igen, a pit-et a pithez kell betallózni és pipáld ki Odinban a Re-Partition-t is.

szerk: tudomásom szerint nem fogja, de várj meg mást is :D ->megerősítették :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#48915) proly01 válasza zoleeno1 (#48914) üzenetére


proly01
őstag

Ó-ó ennek a neve emmc vel kezdődik....
Nem fogja törölni a belső SD tartalmát?

nagyon köszönöm amúgy a segítséget :R

....Pr:)ly....

(#48916) SzlobiG válasza proly01 (#48915) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem fogja.

(#48917) Gloob válasza proly01 (#48912) üzenetére


Gloob
addikt

No tényleg húzzunk aludni mert holnap 5-kor kelés, és meló! A belső SD-ről átmásolod a lényeges dolgokat a külső SD-re vagy a sz.gépre, és mehet a belső formázása. is. A két pipa helyett 3 lesz, mert a PIT beteszi a repartot is. A többi az stimmel, de most jó éjt mindenkinek.

Samsung Galaxy A52S

(#48918) proly01 válasza Gloob (#48917) üzenetére


proly01
őstag

köszönöm szépen :R

jó éjt majd írok mi van! ;)

....Pr:)ly....

(#48919) Muffi


Muffi
aktív tag

Amugy enis ugy vettem eszre h jb alatt jobban merul a telo! En most vagyok 45%-nal 11 ora 46 perc hasznalattal, 1 ora 35 perc kijelzovel egy par oras wifi hasznalat nelkul. Belinkelek kepet is. Szerintetek ez milyen teljesitmeny?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#48920) kungzi válasza Muffi (#48919) üzenetére


kungzi
veterán

közben még töltöttél is? így érdekes :D

(#48921) Muffi válasza kungzi (#48920) üzenetére


Muffi
aktív tag

ja csak feldugtam a gépre hogy felmásoljak rá képet meg egy pár zenét. Szóval nagyon max olyan 15 percet volt gépen.

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#48922) kungzi


kungzi
veterán

Amúgy nem tudom ki látta már az S3 kamera szoftverét! Az S3 folyamatosan fókuszált fotózásnál, mindig mikor mozdítod a telefont fókuszál, az S2 meg nem, csak akkor ha már fotózol. Nem tudom, hogy ez a kamera modul tudása, vagy szoftveres. A JB-ben sincs ilyen S2, szóval betudom ezt a kamera modul hiányosságának. De az az érdekes, hogy az LG Camera szoftverrel meg úgy működik, mint az S3 gyári kamera szoftvere, tehát mindig fókuszál mikor mozdul a kamera. Érdekes mindenesetre. :)

(#48923) zoleeno1 válasza kungzi (#48922) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mármint LG kamera szoftverrel működik úgy S2, mint S3?

új avatar, vagy csak én vagyok hülye? :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#48924) kungzi válasza zoleeno1 (#48923) üzenetére


kungzi
veterán

igen az lg-vel

igen új avatar ;] a régit meguntam :P

[ Szerkesztve ]

(#48925) Willhunting válasza pzstm (#48882) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Kipróbálom, köszönöm! :R

(#48926) zoleeno1 válasza kungzi (#48924) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ez tényleg különös... de ez alapján akkor szoftveres szerintem, mivel létezik olyan szoftver, amivel tudja.

grat, jól néz ki :)

basszus, én meg most látom, h őstag lettem :C

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#48927) Ati007


Ati007
őstag

crt off müxik az új JBromon (rootolt phil-cwm6 3.5) ?

(#48928) Arcanis


Arcanis
aktív tag

A sima gyári LSJ-t ti PhilZ féle root-tal rootoltátok? Nekem a recovery-s zipet nem sikerült felrakni, mert a gyári (3e) recovery nem tudta mountolni az sd kártyát. Ilyet tapasztalt valaki?

(#48929) tisvol


tisvol
aktív tag

Morgen!
Nálam van még egy hiba teszt JB-vel. Hiába van kipipálva, hogy értesítsen, ha új WI-FI hálzat elérhető, ezt nem teszi meg. Ha a Beállítások/WI-FI megnézem, akkor ott vannak az elérhető pontok, de az értesítő sávban nincs értesítés.

Üdv:T.

(#48930) Arween


Arween
senior tag

LPX-re használható a Triangle Away?nem lesz gond vele?

(#48931) znagy69 válasza Arcanis (#48928) üzenetére


znagy69
őstag

"Root_SuperSU.0.95.Only-signed" én ezzel rootoltam és utána CWM miatt raktam ezt "PhilZ-cwm6-XXLSJ-OXX-3.1-signed". Semmi probléma nem volt root és CWM hibátlan. Emlékeim szerint PDA-n vannak a linkek.

(#48932) Weeman1


Weeman1
veterán

(#48933) Arcanis válasza znagy69 (#48931) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Közben rájöttem, hogy mi a baj...
A CM10 a belső sd-t a storage/sdcard0 névre mountolta, és az Odinos LSJ telepítés nem változtatta meg a mount pointot, így a gyári recovery nem látja a belső sd-t. (Eredetileg mnt/sdcard vagy sdcard-ra kellene, hogy legyen mountolva a belső tár)

(#48934) znagy69 válasza Arcanis (#48933) üzenetére


znagy69
őstag

Én is CM-ről jöttem, de gond nélkül megtaláltam. :)

(#48935) mogyesz


mogyesz
aktív tag

JB - kérdés:

Hívás és sms esetén kirakja az ikonokra a nem fogadot hívások/sms-ek számát. A gmail app-ra nem. Be lehet állítani valahol? :F

(#48936) randras válasza tisvol (#48929) üzenetére


randras
veterán

Nekem ment!

(#48937) tisvol válasza randras (#48936) üzenetére


tisvol
aktív tag

Oké, köszi.

Üdv:T.

(#48938) Arcanis válasza znagy69 (#48934) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nekem nem látja a gyári (3e) recovery a belső sd-t, így a PhilZ féle rootot nem tudom onnan feltenni. Úgy vélem, hogy a belső sd nem jó helyre van mountolva. Lehet, hogy feldobom újra a romot Odinnal szépen.

(#48939) waddafaq válasza Arcanis (#48938) üzenetére


waddafaq
tag

Gyári recoveryben nincs benne az internal sd,azért írják is, hogy a külsőre kell másolni és onnan lehet feltenni.

Samsung Galaxy Note 3 ; HP Envy 14 ; Nexus 7 ; Nikon D90 ; Macbook Pro retina ; Lenovo ThinkPad T530 ; Xbox 360 ; Bose Soundlink III

(#48940) maggi1886076 válasza Weeman1 (#48932) üzenetére


maggi1886076
addikt

várjuk :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#48941) Weeman1 válasza maggi1886076 (#48940) üzenetére


Weeman1
veterán

Nemsokára fel is tölti,azt írta. :)

Xiaomi 11T Pro

(#48942) pavika


pavika
tag

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a google fiók szinkronizálásnál az internet szinkronizálása mit takar, Az mindig megáll hibával. Valahol azt olvastam, hogy a könyvjelzőket akarja szinkronizálni. Igaz ez? Most JB van fent, de ICS alatt is ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#48943) borsodika


borsodika
őstag

Nálam is elkezdett jelentkezni a kiszámíthatatlan akkumlátor jelenség JB alatt. Tegnap este amikor letettem a telefont állt 4x%-on az akku. Most reggel ránéztem 35%. Ezt is kicsit keveseltem de a telefont ki kellett amúgy is kapcsolnom. Amikor visszakapcsoltam (kb 1p múlva) bekapcsoláskor 16% lett az akku :( és utána írta is ki, hogy mehet töltőre.

Összegezve a leak JB romról:
Pozitívumok: Szép, viszonylag gyors, erősebb wifi, kaptunk új funkciókat mint pl a blocking mode, Noti bar hosszan nyomására bejön az adott beállítás, továbbfejlesztett Samsung billentyűzet.

Negatívumok: A lockscreen nálam wifi használat mellett random kifagy, A lockscreenhez alapból feltehetnék a vízcseppes feloldást mint S3 esetében, a memóriakezelése néha megszalad, a gyári task manager pucolás után lassan tér vissza a főképernyőre, és a kiszámíthatatlan akku használat. Telefonálás és mobilnet mellett nem teljesít rosszul de ahogy wifizek rajta szépen merül le.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#48944) kano válasza tisvol (#48929) üzenetére


kano
nagyúr

Az egyéni hiba, mert nekem is tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#48945) _Mario_


_Mario_
tag

Nekem is van par hiba a jb vel. Screenlock befagyas, wifi gyengebb es dobalja a netet.

(#48946) borsodika válasza _Mario_ (#48945) üzenetére


borsodika
őstag

Én a JB wifire nem panaszkodok nálam szépen telesít.

Más: Ha gariba cserélik a kijelzőt akkor azon van fólia? :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#48947) nfsu17 válasza Muffi (#48919) üzenetére


nfsu17
veterán

Nekem 4.0.3
1 nap 10 óra 35p akkuhasználat
1 óra 45 perc kijelző
a wifi az nem volt végig bekapcsolva, de az üzemidőm is 1 nappal hosszabb (kb 3-4 óra lehet a wifi)
és így 64%
Valóban nem túl acélos akkor nálad a JB üzemideje, mert más írt jobbat is. 4 óra kijelző, meg stb.
Én mindenképp megvárom az officiál-t, és az azt követő 1 hét hozzászólásait. :U
Mivel nem vagyunk egyformák, másnak még akár jó is lehet az üzemidőd.

[ Szerkesztve ]

(#48948) kungzi válasza borsodika (#48943) üzenetére


kungzi
veterán

Mivel ez egy teszt verzió, ezért előfordulhatnak hibák! Sammobile oldalon is ott a piros felkiáltójel, hogy "csak saját felelősségre"!

(#48949) W.a.T.T.O.


W.a.T.T.O.
csendes tag

Sziasztok!
Megérett a telóm egy ROM frissítésre, most egy --VK--ICS XWLP8 4.0.3 ROM van rajta, maradnék is A --VK-- ROM nál,ha vaki nem tud jobbat, tudna valaki egy linket esetleg friss ROM-ról, valami 4.0.4 is van de az XDA oldalon de nem tudom leszedni.
Meg ez a BLN módos dolog, hogyan van, nagyon tetszett egy régebbi ROM on, de ezen nem ment, van erre valami megoldás?

Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket! :R

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#48950) Weeman1 válasza W.a.T.T.O. (#48949) üzenetére


Weeman1
veterán

Tessék VK 5.4.4

Xiaomi 11T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.