Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#392) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Na hali!

Gondoltam megosztom veletek, hogy szerintem hogy is a legegyszerűbb JAVA-t telepíteni a D900i-re:

tehát próbáltam az oly sok helyen leírt Softick PPP + Java Uploader + szervízmenüben babrálós verziót, ám ez ott megbukik, hogy az i-ben nem az a Serial JAVA aktiválásának a kódja, mint a sima D900-ban (#*536963#) és jelenleg ezt nem is tudják, hogy mi a megváltozott kód.

Így hát maradt a WAP-ról letöltés, ami viszont tökéletesen és egyszerűen működik:
1. keresel egy ilyen ingyenes WAP tárhelyet (ajánlom: http://euploader.com)
2. ide feltöltöd a telepíteni kívánt program, játék, stb. .jar fájlát (esetleg .jad-ot is, de nekem ment anélkül is)
3. a kapott linket megnyitod a telón és már települ is :C

Hátrányok: ugye az adatforgalmi díjat neked kell állni (bár nem olyan vészes már általában), valamint az alkalmazás mérete nem lehet több azt hiszem, mint 500kb. :U

Ellenben így sikerült feltelepítenem egy ún. MobilePDF progit (aminek van MobileDoc változata is, gondolom kitaláljátok, hogy mire :P ) amivel elvileg tudok PDF-eket megjeleníteni. Namost ahol próbálgatták már ezt: sajna olyan 500kb-ig tuti a PDF kezelése, illetve néha 2mb-ot mondanak. Nekem sajna eddig egy PDF-et sem sikerült megnyitni vele (volt egy 146kb-os 7.0-s PDF, egy általam készített 475kb-os Word + pluginnal készített PDF illetve egy 1,65mb-os szintén 7.0-s PDF). De a Word + plugin verziónál megnyitotta, csak sajna egy szimpla fehér csík látszott mindössze (pedig csak szöveges PDF volt). Úgyhogy jelenleg itt tart a dolog, van aki több szerencsével járt már.

Ja és így a végére nekem is lenne egy kérdésem: USB-s szevízkábelt nem tud valaki, hogy hol lehetne szerezni? Mindenhol csak az elemes, RS-232-őt találtam.

Képernyővédő fólia: mondtam, hogy én a Speedshopnál vettem, bevált, tényleg jó, kissé drága. Most a Gigatelnél láttam 3db-os, saját kézzel méretre vágós verziót 1490Ft-ért. Csak ha esetleg vannak itt inkább barkácsolni vágyó mekkmesterek, akkor nekik jobban tetszhet esetleg. Minőségről passz, a Brando Ultra Clear tényleg nagyon jó. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.