Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) shield válasza Sensut (#12050) üzenetére


shield
Topikgazda

Én is néztem a dátumokat, érdekes a kettő közötti méret különbség. Leszedem ezt is és összehasonlítom, de a dátum miatt én is azt gondolom a tiéd a frissebb. Köszönöm hogy feltöltötted a fordítást.
Jól néznek ki a képek.

szerk: valami gebasz van a gépemen, nem tudok letölteni. :W

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12052) shield válasza shield (#12051) üzenetére


shield
Topikgazda

Jaa...balf@szkodtam, nem vettem észre, hogy tele a külső tárolóm. :W
De egy rohadt szóval sem reklamált.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12053) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémába futottam, hogy csak az autosave-et tölti be a játék, minden más esetben XR_3DA hibával leáll a játék.
A log file-ban ez a néhány sor az utolsó bejegyzés:

"FATAL ERROR

[error]Expression : hFile>0
[error]Function : FileDownload
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line : 106
[error]Description : e:\games\steam\steamapps\common\stalker shadow of chernobyl\gamedata\config\"

Lehet erre valami megoldás?

Üdv:
S

(#12054) kekeeci válasza TSanya (#12053) üzenetére


kekeeci
senior tag

Előzmények? (Módosítottál-e valamit a játékon?)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#12055) TSanya válasza kekeeci (#12054) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Egyetlen "mod" van alkalmazásban: "Change Maximum Carrying Weight" .

Üdv:
S

(#12056) kekeeci válasza TSanya (#12055) üzenetére


kekeeci
senior tag

És előtte jól működött?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#12057) Sensut


Sensut
őstag

EZ EGY GYORS JAVÍTÁS a Return Of Scar mod fenti verziójához. A játék Dark Valley átlépőjénél, hiányzó textúrák miatt crashel! Ez a javítás pótolja a hiányzó textúrákat. Csak simán be kell másolni a megadott helyre, nem szükséges új játék indítása.

[ Szerkesztve ]

(#12058) TSanya válasza kekeeci (#12056) üzenetére


TSanya
aktív tag

Azzal együtt kezdtem a játékot

(#12059) shield válasza Sensut (#12057) üzenetére


shield
Topikgazda

A többi patch-et is felraktad?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12060) kekeeci válasza TSanya (#12058) üzenetére


kekeeci
senior tag

Ha a régi mentéseidet se tölti be, akkor lehet, hogy elszállt valami a játékból, újra kellene telepíteni, ha csak az újakat, akkor mod-összeférhetetlenség.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#12061) Sensut válasza shield (#12059) üzenetére


Sensut
őstag

Igen, felraktam. Ezek a textúrák voltaképpen bent vannak, csak rossz név alatt. Amúgy azt hiszem rájöttem mi a különbség a két mod verzió között. Eredetileg ez a mod a SOC 1.0004-hez, majd a z 1.0005-höz volt építve, és az lehet a korábbi verzió, ami azért nagyobb, mert tartalmaz az alapjátékhoz is adalékokat. Ez az utóbbi verzió kimondottan az 1.0006-hoz készült és nem szükségesek a korábbi javítások se hozzá, csak az összevont 3. javítás. Gondolom a fórumokon olvasottak után.
Amúgy baromira jó a mod, a Secret Trails 2 szintjét üti, és vígan besorolható a nagy klasszikus felső kategóriás ST2, Fotograf, AlternativA modok közé.

(#12062) shield válasza Sensut (#12061) üzenetére


shield
Topikgazda

Teljes mértékben jó a meglátásod. Mert én is felfigyeltem rá, hogy az egyiknél SOC 1.0004-et, a másiknál SOC 1.0006-ot ajánlják. Én is az újabbat fogom felrakni.
Egy jó angolosnak meg kellene csinálnia a fordítást, igaz, a Fotografnak sem ártana.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12063) Gery D. válasza Sensut (#12035) üzenetére


Gery D.
senior tag

Üdv.
Meglepődve olvasom, hogy vannak még olyan fórumok, ahol a StalkerSoup-ról beszélgetnek.
Én napi szinten követem ennek a módnak az alakulását és aktívan részt is veszek a hibák javításában. És meg kell még említenem, hogy már 2 éve fordítom a játékot. Igaz, sok van még, de rengeteg küldetés és azok leírása kész van már. Akit érdekel, annak szívesen elküldöm.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12064) Dhampir válasza Gery D. (#12063) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez szép tőled, én nem játszok vele, nem ismerem ezt a modot, de köszönöm felajánlásodat a "hitközség nevében". :)

(#12065) borovi válasza Gery D. (#12063) üzenetére


borovi
aktív tag

Én is köszönöm, bár őszintén szólva eddig csak rossz tapasztalataim voltak a moddal. Néhány évente újból és újból teszek vele próbát, de mindig uninstall a vége a rengeteg crash, befejezhetetlen küldetés, be nem tölthető mentés miatt. Pedig klassz mod lenne, ha működne. Ha fölteszed a fordítást valahová, azt azért megköszönöm, egy következő próba során majd magyarul tolom a játékot - amíg engedi - a munkád segítségével.

(#12066) Gery D.


Gery D.
senior tag

Akik régen játszottak vele, azoknak érdemes kipróbálni. Szerintem elég stabil lett. Igaz, a Mod kapni fog egy 64bites motort, amint elkészül, ez még 2 patch, ha minden igaz. A végleges verzió az 1.1-es lesz. Crash-ek előfordulnak még, érdemes gyakrabban menteni azért, de már sokkal játszhatóbb az egész.

Íme a gamedata mappa. A legújabb 109998-ashoz alakítva.:
[link]
Próbáltam az eredeti szövegkörnyezetnél maradni, de mivel többnyire Orosz->Gugli Angol fordítás, ezért játék közben kellett fordítanom. Felhasználtam a ShOC fordítást is, de mivel egy-két helyen abban is van hiba, azokat is javítottam. Van egy-két hiba, amit saját magam javítottam.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12067) Sensut válasza Gery D. (#12066) üzenetére


Sensut
őstag

Köszönöm én is az infót. Naponta elindítom én is az automatikus Stalkersoup frissítőt, az utolsó frissítés valóban játszhatóbbá tette a modot, viszont nálam a játék becrashelt amikor megnyitották Szeméttelepről Sötét Völgybe az átjárót és át akartam lépni. Kipróbáltam mindenféle beállítással, de nem sikerült betölteni a pályát, sajnos. A frissítés előtt ugyanez történt Agropromnál, de az utólag megoldódott a 109998 javítással.

(#12068) Gery D.


Gery D.
senior tag

Az 109997 sajnos igen instabil lett, az 5-ös volt idáig a legstabilabb. Szinte a Generátorokig alig kaptam CTD-t. De az is a 32 bites x-ray-nek köszönhető. Ha C-stacks Overflow hibaüzenetet kapunk a logban, az a memória miatt van. Ha az 1.1-es verzióval megjön a 64 bites X-Ray, alig lesz crash. Mondjuk én a DX9-es bin-nel játszok, a 11-es nagyon sokat kivesz a gépből. Az új Javító-Készlet sokaknak nem működik, de a következő patch-nél az is javítva lesz. Az "angol" verzióban viszont még nincs javítva a Műtárgyak nevei, Kifordult helyett pl. Smaragd Kifordultat ír a térképen és a leírásban, de hibás a Rubin is, a Fekete Energia meg black_energy-ként jelenik meg, ezek nálam javítva lettek.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12069) shield válasza Gery D. (#12068) üzenetére


shield
Topikgazda

Mikorra várható a 64 bites X-Ray?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12070) Gery D.


Gery D.
senior tag

Azt pontosan nem tudni, még lesz egy javítás előtte biztosan. De állítólag már folyamatban van.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12071) Sensut


Sensut
őstag

Közben befejeztem a RETURN OF SCAR modod és mondhatom, hogy nagyon, nagyon, nagyon tetszett, és csak ajánlani tudom mindenkinek. A játékmenet elég nehéz, de nem nehezebb mint a Secret Trails 2 vagy a Fotograf. Leginkább az "one shoot kill" nehezíti meg a játékos dolgát, ami jó is, meg nem is igazán jó. Jó azért, mert nem kell több száz golyót cipelnünk magunkkal, még a legvadabb mutánsokra is elég 2-3 sörétpatron. Viszont nem igazán kellemes amikor ránk lőnek, mert egyetlen golyó kinyírhat, vagy teljesen tönkreteheti a páncélunkat. A javítás baromira drága, csak Sakharov professzornál érdemes bármit is javítani, mert ő valamitől erősen kedvel bennünket és szinte ingyen megjavít bármit rajtunk :) . A történet alapja egyszerű: Scar (avagy mi mint játékos) ugyanúgy egy hosszú kómából ébred Cordonon, mint Stelok, 2 évvel a kívánságteljesítő leállítása után. Scar lánya kórházban van Németországban és a kezeléshez 2 millió rubelre van szüksége. Ezt a pénzt kell összegyűjteni mindenféle nehéz feladatokat teljesítve először a tudósok megbízásából, majd Voronin utasításait követve. Ezek a feladatok annyira komplexek és kalandosak, hogy a játék végén úgy éreztem, mintha legalább 2-3 éve játszanám ezt a modot egyfolytában. Már nem is emlékeztem az első feladatokra, vagy szereplőkre, annyira messzinek tűnt az eleje. Rengeteg valós életből bevitt elem van beépítve a játékba, és sok ST2 és Fotograf effekt van átvéve a két korábbi játékból. A fegyverek kiválóak, jól működnek és változatosak. Ugyanúgy a ruhák is. Számuk nincsen túlzásba víve, és általában megkapjuk az épp soron levő feladathoz a legmegfelelőbb eszközöket, vagy először meg kell szereznünk azokat. Kedvenc fegyvereim a Remington 870 "Marine Magnum" sörtétes és az FN "Ghost" gépkarabély volt. Az előbbi egy igazi vadászpuska mutánsok ellen, a másik pedig egy hatalmas felbontású optikával ellátott gyorstüzelő Nato fegyver. Ezzel a két fegyverrel végigvittem a játékot, hacsak épp a feladat nem követelt más fegyvert, mint mondjuk a számszeríj vagy a lángszóró. A pályák közti átjárókat csak sorra kapjuk kézhez és mindegyikért jól meg kell dolgozni. Nem árt néha belenézni a mellékelt végigjátszásba sem, mert olykor a feladatok sorrendje megviccelhet. A történet befejezése után free play van, lehet tovább kalandozni és feladatokat teljesíteni. Viszonylag stabil modról van szó, alig volt crash az egész játék alatt. Egyszer egy beépített visszaszámláló miatt dobott ki az asztalra mert visszaszámlálás közben mentettem és töltöttem vissza az állást, majd egy másik alkalommal a dinamikus megvilágítást kellett statikusra állítanom a Jupiter pálya miatt, mert azt nem szerette a motor. Ez a mod a történet első része, a második rész készülőben van és remélem lesz is valami belőle, mert nagyon megérné. Csak ajánlani tudom mindenkinek még egyszer.

(#12072) borovi válasza Sensut (#12071) üzenetére


borovi
aktív tag

Köszi az alapos ismertetést! Ha megint lesz időm játszani, biztos kipróbálom ezt a modot is! Azt persze nem tudom, hogyan boldogulok majd a feladatokkal, mert angolul sajnos nem nagyon tudok. (Oroszul se, így az is mindegy volna... :U )

(#12073) Gery D.


Gery D.
senior tag

Angolul nem is kell jó ideig, elég messzire el lehet jutni magyar párbeszédekkel.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12074) borovi válasza Gery D. (#12066) üzenetére


borovi
aktív tag

Köszi, leszedtem! :R

(#12075) Gery D.


Gery D.
senior tag

Szívesen. Várom az észrevételeket. Akár itt, akár Privátban. Ja és nem kell új játékot kezdeni annak, aki angolul kezdte el, menet közben is be lehet másolni a magyar fájlokat. A régi gamedata mappa nem kell, azt ki lehet törölni, vagy utána írni egy - jelet, így: gamedata-. Visszafelé is érvényes, ha valaki nem magyarul akarja folytatni, annak csak a régit kell visszaállítania, az enyémet meg törölni.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12076) Sensut válasza Gery D. (#12073) üzenetére


Sensut
őstag

Én a Return of Scar-ről írtam, netán van magyarítása, amiről nem tudok?

(#12077) Gery D.


Gery D.
senior tag

Azt nem tudom, lehet elbeszéltünk egymás mellett, én a StalkerSoup-ot magyarítom. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12078) shield válasza Sensut (#12076) üzenetére


shield
Topikgazda

Sajnos nincs.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12079) Gery D.


Gery D.
senior tag

Sajnálom, én néztem el Borovi köszönetét az ismertetőről. Legközelebb jobban figyelek.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12080) Alienhun79 válasza Sensut (#12071) üzenetére


Alienhun79
tag

Szupi kis leírás, jó lenne kipróbálni, nem lehet rossz.

tesztoszteronstalkerista

(#12081) lacika93


lacika93
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy valakinek esetleg meg van-e az Oblivion lost 2009 RC1 es modifikációja?
Az egész internetet tűvé tettem érte (túlzás nélkül) de nem lelem.
Olyat, hogy honositás már extra lenne, :)
Ha esetleg valakinek meg lennének, és fel is tudná tölteni, nagyon hálás lennék!

Good hunting :)

(#12082) Gery D.


Gery D.
senior tag

Nekem megvan a magyarítás is. Majd felteszem valahova. Zippyshare-ra feltöltöm 200MB-os méretekben, ha megfelel, az 10-12 darab lesz.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12083) shield


shield
Topikgazda

Utolsó Nap nem tudtam kihámozni, hogy mennyire van köze az Utolsó Nap letűnt klánhoz.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12084) Gery D.


Gery D.
senior tag

Stalkersoup. Most olvastam a Steam-en, hogy Tecnobacon megtalálta a CTD-k lehetséges okait. 186 karaktertől hosszabb sms üzeneteknél összeomlik a játék.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12085) emre válasza lacika93 (#12081) üzenetére


emre
veterán

Megvan, holnap délelőtt feltolom valahova. ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12086) emre válasza lacika93 (#12081) üzenetére


emre
veterán

socol2009_rc1

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12087) emre válasza emre (#12086) üzenetére


emre
veterán

Valaki lessen rá hogy le lehet-e szedni a linkről, mert nekem valamiért nem működik
Köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12088) Gery D. válasza emre (#12087) üzenetére


Gery D.
senior tag

Működik a link, biztos blokkolja a böngésződ. Egyébként Privátba már küldtem neki linket, de nem jelzett vissza, hogy leszedte-e.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12089) kekeeci válasza shield (#12083) üzenetére


kekeeci
senior tag

Ki is próbáltad?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#12090) shield válasza kekeeci (#12089) üzenetére


shield
Topikgazda

Áh...fenét. Elég keveset játszok mostanában, akkor is a Diverzanssal, mert ellenőrzöm a fordítást. Ez is úgy készül mint a Luca széke. Sajnos mostanában komolyabb gondjaim voltak.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12091) kekeeci válasza shield (#12090) üzenetére


kekeeci
senior tag

Kipróbáltam, szerintem erősen fejlesztés alatt van, de látok benne lehetőséget.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#12092) kekeeci válasza kekeeci (#12091) üzenetére


kekeeci
senior tag

Kicsit utánanéztem, sajnos az utolsó fejlesztői reakció 2014-es, tehát valószínűleg behalt. :F

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#12093) shield válasza kekeeci (#12092) üzenetére


shield
Topikgazda

Sajnos elég sok jónak ígérkező mod erre a sorsra jut.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#12094) SchumiBácsi

Üdv all!

Gondoltam megkínálom a gépet ezzel a "régimódi" játékkal és a kezdeti nehézségeket sikerült is leküzdeni - kamera billegése, teljes magyar feliratozás megoldása - de az árnyékokkal baj van. Határozottan emlékszek hogy a DVD-s változaton szépen árnyékot vetett minden mindenre. Ezzel szemben a Steam-es változat egy élvezhetetlen katyvasz ami számomra kissé meglepő. 1.00006 verzió a játék, de a DVD-s is addig volt javítgatva anno vagy legalább is 1.00005-ig. Mi a teendő a szép árnyékokért? Előköszi!

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#12095) xFreex válasza SchumiBácsi (#12094) üzenetére


xFreex
aktív tag

A kép beállításoknál milyen megvilágítást választottál?

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#12096) SchumiBácsi válasza xFreex (#12095) üzenetére

Teljes dinamikus DX9 - a DX8-at sose használtam.
Van még egy köztes de ilyenkor kint szinte "semmi nincs" és biztos hogy a DVD-snél nem ez volt a setup. Tisztán emlékszek ahogy a fák árnyéka ott volt a falakon, stb.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#12097) Plazmacucci válasza emre (#12086) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez mitől RC1? Nekem megvolt ez de több gigásként. Ez ua csak újracsomagolva?

Köszi!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12098) Gery D. válasza Plazmacucci (#12097) üzenetére


Gery D.
senior tag

Csak segítőkészséggel jegyzem meg, hogy én csak ellenőriztem, hogy jó-e a link, leszedni nem szedtem le. Nekem viszont a több gigás verzió van meg. Amikor 7zippel becsomagoltam, nekem is jóval kisebb lett az össz méret.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#12099) Plazmacucci válasza Gery D. (#12098) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csupán annyit szeretnék tudni, hogy van e különbség ahhoz képest ami pár éve megjelent OL2009. Mert, hogy tavaly előtt már megvolt az is biztos.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12100) Gery D. válasza Plazmacucci (#12099) üzenetére


Gery D.
senior tag

Az RC1 az OL 2009-nek a változata. Én se értem, mert van belőle 2009, 2009 RC1 és 2v2.

A 2v2 az nekem 400MB, az RC1 meg 2,3 giga.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.