Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31772) Antonius1978 válasza agojozsef (#31768) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kosz, a kulonleges Szem-et megtalaltam, ott a suliban, azzal a hellyel szemben, ahol Zuluval vedekezunk, fel kell menni azon a par lepcson ami az epulet sarkanal van, es valami asztal mellett ott a Szem, Omega detektorral talaltam meg en is.
Az ismeretlen kepzodmenyekbol 2-t megtalaltam, mostmar nem jut eszembe hol volt a 2-ik asszem az is Pripjatyban, talan a Szoloindanal ? Vagy valahol arrebb, mar fene tudja.
Az X-8as labor tippet koszonom, az is lehet hogy nem pont ott lesz ahol mondod, mert azok a nyomoru torpek mindent a levegobe dobalnak... :W
Az 1-so emeleti papirt megtalaltam, olyan mint egy ujsagpaksameta, akkor a laborbeli hianyzik a boldogsaghoz csak :)
A kitores valahogy kikapcsolodott, nem is csoda ha nem lettek uj kepzodmenyek :D
Amugy elmentem, es kinyirtam Csapajevet, es kesz :D
Most talan a zsoldosokat gyilkolom majd le, csak hogy kerek legyen a kep, esetleg a Hajnalosokat is ? Meg nem tudom ;]

Villam : abbol egyet talaltam, Szikrancsbol is egy van, remelem majd meg kepzodik, az elejen ha tudom, akkor nem adom el...

A Sotetvolgyben hol van Balthazar ?

Shield : eladogattad a cuccokat ? es ha igen, helyrejott-e a mentes ?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.