Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#90) S*Tom* válasza DonMedve (#89) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

A cfgGen maga a játék configjához kell szerkesztéshez. Lehet rendelni scripteket egérhez és billentyűzethez is benne.
A gyári cod2 konfigot elmented 1x valahová utána berakod a programban és ott szerkeszted, ha kell elmented és közben rengetegszer teszteled, hogy neked mi a legjobb beállítás. Lehet csinálni többet is és utána elmenteni, játék közben is aktiválni, átváltani.
Lehet a pinget faragni kisebbre vagy nagyobb fps-t elérni esetleg texturát kiszedni (vér, füst-köd, árnyék, fények, becsapódási nyom), hogy ne zavarjon, de lehet a fegyverek tulajdonságait módosítani (nagyobb fov, érzékenység, zoom, kisebb célkereszt vagy az ellenfeleket megszínezni a pontosabb célzás miatt. Bindeket lehet szerkeszteni = 1gomb nyomásra hanggal és felirattal (köszönés, nevetés, káromkodás stb). vagy csapat játékban akár utasításokat is lehet küldeni egy gombnyomásra a csapatnak amik egész mondatok is lehetnek. (védekezek, támadok, eszek vagy alszok) Vagy akár mozgássort szerkeszteni, de ezt sok helyen nem szeretik (Régen az egyik cod2 szerveren láttam egy tagot hasra fekve ugrálni közben meg lőtt mint atom, vagy laggolni másokat, de kick vagy ban is lehet a vége).

Cod2-vel nem játszom évek óta és nem voltam klánban ebben a játékban sehol. A Q3-at ismerem jobban. Amit dobtam linket a googlén találtam hirtelen, mert nekem nincs is a gépemen a játék és van PH-s cod2 topik ott biztos van egy két profi. [PH cod 2 klán] [Ph cod 2]
Szívesen segítek kisebb scriptekben bármiben, ha tudok. Komplett cfg-t meg nem nagyon ad ki senki(sokaknak az olyan mint egy névjegy) hacsak nem vagy klán tag vagy haver, a megírásához, személyre-gépre szabásához és a teszteléséhez rengeteg idő kell.

Akit zavarna, bocs a nagy off miatt!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.