Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) venember83


venember83
nagyúr

Alol a RI / OS 5-re kattintva "preparing to launch"-os kep jon be, updatelni kene, hisz mar mukodik :D

(#352) Wolverine válasza kano (#347) üzenetére


Wolverine
félisten

A csökkenő első oldal beállítás azt jelenti, hogy n-től 1-ig lefelé számozva jeleníti meg a topicot, ahol n az a szám, amennyi hozzászólást megjelenítesz egy oldalon :DDD Ha nálad így van, akkor helyesen működik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#353) t-shirt


t-shirt
veterán

Az apróhírdetéseknél régen lehetett márkák szerint szűkíteni, és a keres vagy kínál választást sem találom. Ezek megszüntek vagy csak béna vagyok?

(#354) Rive


Rive
veterán

Ha megoldható: majd egyszer, ha minden más meglesz, hasznos lenne a beállításokhoz egy olyat is berakni, miszerint a priviket hogyan akarja megnézni az ember. Minden másnál jó az utolsó-legalul metódus, de priviknél - amikor már egy-egy beszélgetést nézek - az utolsó-legfölül kellemes tudna lenni :)

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#355) Pompi válasza Rive (#354) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"de priviknél - amikor már egy-egy beszélgetést nézek - az utolsó-legfölül kellemes tudna lenni "

Dehát ez így is van szerintem.

Feel Good Inc.

(#356) Winner_hun válasza Panther-D (#147) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm és olyan ikonok lesznek ott a város kiírása helyett?
mod: olvasok tovább, így már értem. Esetleg valami rövidítést nem lehetne megadni, hogy a kép helyett legalább röviden legyen kiírva a város neve?

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#357) Satrafuckar


Satrafuckar
tag

leirom megint délutáni gondolataimat és az arra kapott válaszokat...

pl most nézem csak, itt uj hsz-nél alul a gombok... háát, randa!!! régi jobb volt..., de ezt is irta már vki
Az oldal vagyis a HSZ-ek számolása felül (illetve alul) nekem szépségben gyengébb,mint a régi volt....az már úgy oly "dizájnosan" összeolvadt a képpel -- ezzel egyetértek!!
ezek ugye dizájn cuccok, reméljük lesz vmi szépités még...

privik kezelése értelmesebb, de persze ennek is rögtön megvannak a hátrányai, mint ahogy már vki irta, legésszerübb megoldás az lenne ha ki lehetne választani h igy név szerint, v ugy ahogy régen volt, szeretném nézni öket... - tartom...

saját apróim hova tüntek??? ugye az majd lesz azért idövel?? az nagyon nagyon hiányzik nekem...
- Panther irta h majd lesz, nagyon várjuk sztem jo sokan...

kedvencek külön jobbak voltak - erre irta asszem Loretto h még nincs eldöntve, erre sztem tökyo lenne a nem-tom-már-ki által emlitett szavazos cucc...

belépni is eccerübb volt sztem h ott volt rögtön, firefox alapbol beirta, csak 1 katt... most 2 katt... sztem fölöslegesen... - erre irta Panther h m lesz... nagy nagy káár... 10000% h m lesz???

ez a városos cucc az aproknál... inkább lehessen továbbra is csak 1 várost bejelölni, de azt hadd lássam rögtön! - ezt is tartom (és nem vok 1edül asszem...) szavaztatni jo 5let lenne ezt is talán

linkelés is sztem feleslegesen lett "megbonyolitva"... - erre annyit h szintén volt vkinek jó 5lete h ha m irok be semmit, maradjon a régi [link] felirat, de igazábol sztem persze poén h változtathatom a szöveget, de nem ér annyit, amennyivel több "macera" van igy vele, ezt is szavaztatni kellene sztem

és ami azota merült fel:
aprok szürése minden szerint tökyo volt a régiben, semmit m kellett volna változtatni rajta, föleg nem kiszedni..., reméljük ez is visszajön majd...

de h vmi jót is irjak, mostmár feltünt h télleg joval gyorsabb a rendszer, ennek ellenére még mindig visszasirom a régit.. MÉÉG!! remélem ez idövel változik...

(#358) kano válasza Wolverine (#352) üzenetére


kano
nagyúr

A csökkenő azt jelentené az én olvasatombam, hogy n-től 1-ig rendezi (n a legutolsó hsz.), az első oldal pedig a legutolsó hsz-t tartalmazó oldal.
Szerk.: (Szerintem, de ez nem így van, ha utolsó oldalra állítom akkor jó.) Matematikus ésszel ez nem logikus, mert ha egy számsorozatot rendezünk csökkenő sorrendbe akkor az első oldalon van a legnagyobb.
Na mindegy!!!!
De egyébként nekem tetszik!! Gratula hozzá mindenkinek!!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#359) DigitXT válasza Panther (#5) üzenetére


DigitXT
félisten

amik pedig csak a Logouton vannak
Ehhez kapcsolódva: amikor a szóban forgó témára kattintva a motor átirányít a logoutra, az összes link a kedvencekben is megváltozik logoutosra, tehát a logout "beszippant".:DDD Ez nem bug? A kedvenc oldal (vagy kezdőoldal, vagy minek hívták, még nem nézegettem sokat:D) beállítás gondolom nem véltetlen létezik: nekem pl. egyértelműen a prohardver domain a legszimpibb, és jó lenne ezt érvényesíteni valahogy, úgy értem, hogy biztosítva legyen, hogy ugyanazzal az erővel, amivel átugrasztott a motor a logoutra, "vissza" is ugorhassak, pl. a kedvenc topikok listáját végigkattintgatva...:)

Más:
ha már ennyi szerkesztési lehetőség van, egyre inkább kéne a preview feature.:B (Vagy a felhasználóra van bízva, hogy elképzelje, hogy a különböző paragrafusok - szerk: izé bekezdések:DDD) majd hogy fognak kinézni? WYTIWYG - What you think is what you get?:D)

Szerk2: jé, nincs szerkesztve felirat?:C

(#360) fasyrt válasza (Kolombusz) (#322) üzenetére


fasyrt
őstag

Ugyanerre hívtam fel a figyelmet én is a #287-ben. De akkor jelezném én is, hogy zavaró az apróban, hogy nem várost ír ki, hanem kockaházak vannak, még akkor is, ha föléviszem az egeret.
Ellenben a privátokért nagy pirospont. :)

Arni: Hát akkor passz. Nálam ez jelentette a megoldást. (Igaz matattam az Eszközök > Haladó > Sütik... menüben is.)

(#361) Shkiz0 válasza Satrafuckar (#357) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

kedvencek külön jobbak voltak - erre irta asszem Loretto h még nincs eldöntve, erre sztem tökyo lenne a nem-tom-már-ki által emlitett szavazos cucc...

Én mondtam :K

Mi lenne ha egy modi vagy valaki összeszedné az itt elhangzott kéréseket az egyes elemek, funkciók visszaállításának ügyében és mondjuk csinálna egy szavazást, ahol szépen lehetne igennel vagy nemmel válaszolni. Igy többnyire kiderűlne, hogy mi az amit szívesen látnánk, és mi az ami a régi állapotban jobb lenne.

Természetesen elöre megadott válaszokkal nem pedig ilyen beirogatós szövveggel mert az káosz lenne a köbön :)

Majd egy modi vagy a legjobb az lenne ha Panther mondana erre a szavazós dologra választ, véleményt.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#362) Winner_hun válasza venember83 (#351) üzenetére


Winner_hun
félisten

A 4-nél is így volt végig, vagy nem?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#363) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Lehet, hogy az én hibám vagy a bögészőé, de az opera a megjegyzett jelszavat (ez a mágus vagy mifene...) nem illeszti be bejelentkezésnél... megnyomom, hogy Ctrl + Enter és beilleszti, de nem lép be, csak a bejeltkező ablakot kapom vissza...

Én hibám, vagy a böngészőé, vagy a motor?

Harrrr!!!!

(#364) Satrafuckar válasza Shkiz0 (#361) üzenetére


Satrafuckar
tag

igen-igen, bocsi h m emlékeztem rád...
amugy 1etértünk, nem szöveg, csak ez v az és kész.
csak reagáljon már vki illetékes!!

(#365) virkir


virkir
veterán

Először is mi a faroknak kellett megint fejleszteni, hogy jól tele legyen újdonságokkal amiket megint lehet megszokni?
Másodszor ha már volt az előzőben, igaz eldugva miért nem mehet ebben is a piac ősöreg nézete az utolsó hsz. szerint rendezve.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#366) Slax


Slax
senior tag

Tényleg nem lehet jelszót módosítani? Nem tetszik az új, számomra megjegyezhetetlen. Ja igen, kénytelen voltam jelszó emlékeztetőt kérni, mert a régi megszokottal elzavart a fenébe az új motor.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#367) Wolverine válasza t-shirt (#353) üzenetére


Wolverine
félisten

Olvass :P Átmenetileg nem üzemel.

kano, nekem is az lenne logikusabb, de a jelek szerint a motor azt veszi első oldalnak, ahol a #1-es post van. Valahol ez is logikus...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#368) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Szerintem a Linkre a legjobb megoldás lenne, ha a [L][/L] ugyanúgy működne, és a [L:ideíromalinknevét]http://ittmegvanalink[/L] lenne a kibővített. Mondjuk ezzel az a baj, hogy a jelenlegi struktúrát át kell írni :U

(#369) venember83 válasza Winner_hun (#362) üzenetére


venember83
nagyúr

Oszinten szolva mar nem emlekszek :B Csak fura ha mar mukodik, akkor miert preparing to launch... Mondjuk teny, h ez a legkisebb problem :U

(#370) Gabás válasza Cathfaern (#368) üzenetére


Gabás
addikt

a jelen állapotban jobban fekszik nekem, könnyebben lehet utalni rá, mi van link mögött:)

(#371) tiv83us válasza Ndruu (#363) üzenetére


tiv83us
veterán

Olvassunk, olvassunk, olvassunk kerem.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#372) Ndruu válasza tiv83us (#371) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

ááá köszönöm! :R a 200-300 ig oldalt átugrottam vhogy... azt nem olvastam...

Harrrr!!!!

(#373) tiv83us válasza Slax (#366) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezert az R5 a hibas, mert nemtudod megjegyezni a jelszavad? :)
Egyebkent az "Adaitam"-nal barmikor atirhato.

ps: Valoszinuleg a fenti okokbol nem engedett be a regi jelszavaddal, mindig be kell irni manualis modon, de egyszer a motor atallasanal biztosan.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#374) Finwe


Finwe
őstag

Nem bírom ki, h ne jegyezzem meg.
Csak bal oldalra került a keresés :U :D

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#375) Fooler89 válasza virkir (#365) üzenetére


Fooler89
őstag

Na akkor itt az uj bug. :P

Nem értek hozzá de egy bannal megoldható! ;] ;] ;] ;]

(#376) Lejszi


Lejszi
senior tag

Most akkor hol vannak az aprohirdeteseim?:)
Hogy lehet városra szurni?

Amugy ez az uj privis megoldas nagyon cool :D
kereses még nekem nem mukodik.
csak a hirdeteseimet akarnam frissiteni, de nem talalom sehol :(
:( HELP PLZ :R

(#377) Slax válasza tiv83us (#373) üzenetére


Slax
senior tag

Köszönöm, mikor bejutottam az oldalra, és lecsillapodott az első mérgem, megtaláltam a régi opciót fent, el tudtam szakadni a jobb oldali beállításoktól, és már meg is változtattam a régi megszokottra. :B Amúgy tudod milyen nehéz megőrizni a tökéletesen üres teret odabent? :D Én tudom, régóta gyakorlom, nehéz. :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#378) Armahun


Armahun
addikt

Akinek nem sikerül elsőre átállítani a hozzászólások listázásának a módját, pl kombinált nézetre, az azért lehet, mert csak az után lép életbe, ha újra megnyitom az adott fórumtémát, frissítés nemelég.

Operás mágus ugye nem bűködik viszont a Firefoxos igen, igaz ott nekem kell az ok gombra kattintani csak a mezőket tölti ki autamatikussan.

Ha kijelentkezem és utánna viszzalépek a bögészőmben azt mutatja, mintha még be lennék jelentkezve. Újra kijelenthezve azt írja, hogy nem tud kiléptetni, mert nem vagyok bejelentkezve. Ez tetszik

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#379) Wolverine válasza Lejszi (#376) üzenetére


Wolverine
félisten

Apró: keress a címére, mentsd el kedvencekbe. Városra szűrés: átmenetileg nem működik.

És olvassátok már végig ezt a topicot, alig 400 hozzászólás, ami nem érdekel, úgyis átugrod; de write-only módban semmit nem fogsz megtudni.

szerk: #365: virkir, Panther szerint indexelhetetlen, ergo ki lett véve és nem is lesz bent. Nekem is hiányzik, de ha a motor írója nem akarja megvalósítani akármilyen okból, akkor nem lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#380) cskamacska


cskamacska
addikt

A RIOS5 bugja miatt RIOS5 buglistával spammolódik a levelesládám. :DDD
Délután témakövetést állítottam erre a topikra, mikor észrevettem, hogy minden topikra lehet. Na most ezt 200 levél beérkezése után tiltottam is, mert az már nem volt poén. :)
Ehhez képest újabb 27 értesítő levél érkezett, pedig azóta jól láthatóan nincs bekapcsolva a fícsör.
spam mi nem bekapcs

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#381) Winner_hun válasza cskamacska (#380) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg nem tetted be kedvencekhez a szóban forgó topikot, ahol kérhetsz rá mail értesítőt?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#382) cskamacska válasza Winner_hun (#381) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem bántottam a kedvenceket már egy hónapja.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#383) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Lenne itt egy bug (feature?) amiről már esett szó.
Ez nem más mint az hogy a logouton, is a hirdetéseknél nem jelenik meg a hsz. még akkor se ha már irtak hozzá, csak ha rákkatintok a hozzászólások-ra.
Ez kicsit zavaró, már csak azért is mert elég nagy terület marad üresen.
Erről beszélek

Ha lehet akkor ezt kapcsoljátok már vissza mert nemhiszem hogy nagyon terhelné a servert.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#384) cskamacska válasza cskamacska (#380) üzenetére


cskamacska
addikt

Kicsit finomítanék a sirámon mert 23:33 óta nem kaptam levelet, pedig voltak hozzászólások, ugyanakkor fura, hogy 21:48-kor keletkezett 356-os hszt 22.22-kor keltezte a freemail, a 20:49 kor írt 243-as hszt pedi elvileg 23:33-kor jutott el hozzám. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#385) Winner_hun válasza Shkiz0 (#383) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez nem bug, nincs hozzászólás a hirdetéshez (úgy néz ki, hogy nem generálódik első hozzászólás hirdetés feladásakor)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#386) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Ha keresnél egy topikot, de csak a régi url-je van meg: itt egy konverter.

╚╦╦╦

(#387) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Logouton ha belemegyek valakinek a blogjába, akkor:

- bal oldalt ott van az olvasói reakciók rész
- ha a címlapos írásai közül belemegyek az egyikbe, akkor az olvasói reakciók helyett a számítástechnika témák fogad bal oldalt - bug?
- személyes bejegyzések közül ha belemegyek az egyikbe, akkor ismét az olvasói reakciók vannak bal oldalt

A Személyes bejegyzések* rész 2x szerepel, ha valakinek kiválasztom az adatlapját. Kell az a második is, ami alatt nincs semmi?

Jobb oldalt a felhasználó alatt ha a címlapos írások-ra kattintok, akkor a címlapon megjelent írásokat listázza ki az oldal. Viszon ha az alatta levő bejegyzések-re kattintok, akkor nem történik semmi, csak az oldalt tölti újra. Ez bug vagy feature? (ha feature, minek kattintható a link?)

* miután megnéztem valaki olyannak a blogját, akinek a személyes bejegyzések részbe nem fér bele mind, látom, hogy a lap alján a folytatás az archívumban link található meg. Nem lehetne megoldani, hogy a személyes bejegyzések csak akkor jelenjen meg másodjára is ha a folytatás az archívumban link aktív? Ha valakinek csak kiemelt írásai vannak, igen hülyén néz ki az a két egyforma elválasztó egymás alatt.
Ez a rész XP SP2 IE6-tal kicsit bugzik is:

A szakmai logouton belül a Re:írás helyett hol a szerző neve jelenik meg, hol csak Re: felirat. Ez mitől függ?

Az IT.news témáknál a játékok is megjelennek, ez bug vagy feature?

IE6-nak odafent gondjai akadnak: ITT megtekinthető a hiba.

A hirdetéseknél más a mittudomén micsoda szélessége, mint a fórumban, így akinek ki van centizve az aláírása 3 sorosra, annak 4 soros lesz a hirdetéseknél: kép

Hozzászólás rendezéssel kapcsolatban ezt nem értem

ha valami volt már, sorry, nagyjából átolvastam a topikot, csak este van már

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#388) Foglalt név


Foglalt név
addikt


Ez így jó? Hamár az utolsó oldalon vagyok minek mégegyszer odaugrani?

(#389) DigitXT válasza BlacKSouL (#201) üzenetére


DigitXT
félisten

de ha nem akarsz akkor azt írod oda: [link]
Ennek simán alapértelmezettnek kéne lennie, mert ha nem írsz oda semmit...:(

Pl. ilyen lesz, mint itt: Bővebben: link (Hehe, lehet az R3-at emulálni.:DDD)

(#390) concret_hp


concret_hp
addikt

nemtom volt-e már, de a karrier rész kissé szét van esve :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#391) Shkiz0 válasza Winner_hun (#385) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

logouton se jelenik meg

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#392) Pompi válasza cousin333 (#271) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csak, hogy képben legyünk: van akinek működik ez az Opera Mágus a belépésnél?

Feel Good Inc.

(#393) Winner_hun válasza Shkiz0 (#391) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mivel nincs minek megjelennie:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#394) Hemi 426/RT


Hemi 426/RT
aktív tag

ez a linkelés ugy látszik random hiba!
[L:http://prohardver.hu/apro/chaintech_zenith_9cjs_alaplap_elado_hibas/hsz_1-50.html#msg4][/L]
van akinek megy nekem nem megy valamiért.

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#395) Pompi válasza Hemi 426/RT (#394) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nincs ezzel hiba, egyszerüen rosszul csinálod. El kellene olvasnod eme topic első hozzászólását, nem véletlenül van benne a címében.

Feel Good Inc.

(#396) Panther-D válasza ngabor2 (#312) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Egyelőre így sebtiben ezt tudom felajánlani: Aprók keresése user szerint

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#397) kymco


kymco
veterán

Nekem nem megy a link készítés... Hogy kell linket létrehozni az új módi szerint?

www.refujvaros.hu

(#398) Rive válasza Pompi (#355) üzenetére


Rive
veterán

Odakattintok a "privát üzenetek" linkjére: ekkor megjelennek a nevek, és szép rendben fölül pirossal ki vannak emelve, akitől kaptam üzenetet. Odakattintok egy névre, és a megjelenő listában már alul vannak a friss üzenetek: ami pedig kapásból a képembe vigyorog, az egy több hónapos beszélgetés kezdő üzenete... Az utóbbi sorrendnek a megfordítására/megfordíthatóságára gondoltam.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#399) ngabor2 válasza kymco (#397) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ennél jobban már nem lehet kiemelni, hogy a válasz az 1. hsz-ban...

(#400) Panther válasza (Kolombusz) (#322) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az enyém (bár nem pont ebben a formában, de aztán Parcival ebben egyeztünk meg). És azért volt rá szükség, mert a teljes lista sok listaelem esetén kb már használhatatlan volt. Így most már több tízezer hsz/apróig használható marad a selector.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.