Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) BlacKSouL válasza Gyuri27 (#197) üzenetére


BlacKSouL
addikt

3. módszer:
Ctrl+C megnyom, átjön PH hsz szerkesztőbe, Link gomb megnyom, Ctrl+V megnyom, leokéz, majd a kurzor automatikusan oda ugrik ahová tetszőleges szöveget írhatsz amit a motor linkesít majd, de ha nem akarsz akkor azt írod oda: [link] és hsz leokéz.
Nem olyan bonyolult ez szerintem. Lassabb egy fél másodperccel, de több lehetőséget ad.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#202) Pompi válasza [w] (#200) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Olvasni olvasni olvasni

Feel Good Inc.

(#203) P00By


P00By
nagyúr

Sziasztok!
Kéttő buta kérdésem lenne!

Az egyik ami a legsurgosebb,az,h HOVA LETTEK A HÍRDETÉSEIM? :F
Másik az,h a kedvec hírdetések,fórumok miért vannak egyben? :U

:R

(#204) bbazsy


bbazsy
őstag

prohardver.hu/f.php -t nem lehet visszarakni? ( sokkal könnyebb, gyorsabb, biztonságosabb érzés volt beírni:) )
[ vagy akármilyen gyorsabbat... ]

amúgy nagyon király, grat:)

..

(#205) Loha válasza Pompi (#195) üzenetére


Loha
veterán

Azért ha már mindenki megszokta a régit, akkor igazán nem kellett volna kivenni.
Tehát ha nem akarok írni semmi link szöveget, akkor had másoljam be csak a linket, és legyen belőle egy régi fajta [link]

(#206) Sonja


Sonja
veterán

Ha már új motor, akkor nem lehetne megoldani, hogy a kedvencekhez tett topikra kattintva, rögtön a legelső olvasatlan hozzászólásra ugorjon? :F Rettentő idegesítő, hogy a legelső oldal nyílik meg. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#207) ngabor2


ngabor2
nagyúr

vacilláltam, hogy ide, vagy a javítsuk a ph-t topikba írjam-e...

valami okosságot (pl. egy szkript) nem lehetne elkövetni a rios4-es linkek rios5-be való konvertálásához? van "néhány" nagyobb hsz, amihez igen jól jönne...

(#208) BlacKSouL válasza Loha (#205) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha nem akarsz semmit írni, akkor bemásolod a linket, leokézod, és lenyomsz négy karaktert L I N K link és már küldheted is a hozzászólást. Kemény másfél másodpercen akad fenn mindenki :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#209) boba6


boba6
aktív tag

apróknál a saját hirdetések és város szerinti szűrés hova tűntek?

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#210) Loha válasza BlacKSouL (#208) üzenetére


Loha
veterán

Azon akadok ki, hogy ha nem írok be semmit, akkor nem lesz jó a link, eddig meg mindenki megszokta, hogy nem kell beírni semmit, nem fogja mindenki elolvasni ezt a topikot, hogy erre rájöjjön. Meg ilyen hozzáállással minek a Link gomb, amikor én is be tudom írni szükséges karaktereket mint régen...

[L:http://prohardver.hu/nyito.html][/L] Tessék semmi sem figyelmeztet, hogy ez így nem lesz jó...

(#211) concret_hp


concret_hp
addikt

lehet volt már de miért szűnt meg a fordított listázás (szóval h a legfrissebb hsz van legfelül)? vagy ha nem szűnt meg akkor hogy kell beállítani, mert a szokásos helyén nem találom :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#212) BlacKSouL válasza Loha (#210) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor szóljunk Panthernek, hogy néhány napig mindenkit a bejelentkezés után ne egyből a fórumba dobjon, hanem először a Súgóba. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#213) Pompi válasza concret_hp (#211) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Lehetőség szerint ne csak write only jelleggel használjuk e topicot, 10x biztos le lett már írva.

Jobb oldal beállításaim menüpont.

Feel Good Inc.

(#214) Loha válasza BlacKSouL (#212) üzenetére


Loha
veterán

Nehogy a legkézenfekvőbb megoldást válasszuk...
És aki néhány napig nem néz be? Már most látom a fórumot telecsúfítva rossz linkekkel... ;]

(#215) djyuri válasza BlacKSouL (#212) üzenetére


djyuri
őstag

Ez nagyon jóóóóó :)) :)) :))

Upp és in adnék egy szavazatot,hogy a topik teljes legvégére ugorjon a böngésző,amikor visszatérek a topikba :R

(#216) KrAt


KrAt
veterán

Most vettem észre, h az aprót lehet formázni, és nagybetűsíteni a címet. Kösziiii!!!!! :R

(#217) P00By válasza Pompi (#213) üzenetére


P00By
nagyúr

#203 Erre tudod a választ?Eléggé sürgős lenne!

Loha:Köszi,ez jol meg lett pl csinalva :U

(#218) Loha válasza P00By (#217) üzenetére


Loha
veterán

Oda lettek ahova az enyémek is ;] Szóval oda lettek :DDD
Keresd meg őket, megvannak, csak nem jelennek meg az apróhírdetéseid között.

(#219) BlacKSouL válasza Loha (#214) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor minden user az első 3 belépésénél a Súgóba kerül. Időtől függetlenül. :)
Az új linkelés minimum kétféle plusz lehetőséget adott, igaz az egyféle kényelmet elvette. gondolom ezt is mérlegelték mielőtt emellett döntötek.
A régi kézenfekvő volt, gyors, de erősen korlátolt. Szerintem mindenki megszokja előbbutóbb, addig is kérdezget és hibásan linkel. ;] (Ezért használok én Linkificationt pl)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#220) Loretto válasza P00By (#217) üzenetére


Loretto
veterán

A második kérdésre annyit tudok mondani, hogy ez még nem dőlt el, hogy egybe marad. Jelenleg ez van, ha változik érzékelni fogjátok a különbséget.

Soirée...

(#221) djyuri válasza KrAt (#216) üzenetére


djyuri
őstag

Mekkora :Y :Y :Y
Már ki is javítottam őket:)....ez újabb 500 pont :R

Ui.: Kertvárosok vagy nagyobb községek, esetleg csomópontok nem lesznek elérhetőek a hírdetések helycímeiben? :R

(#222) 5teve


5teve
senior tag

nagyon tetszik az új privirendszerező.

remélem a saját apóhírdetések is hamar "előkerülnek". :)

az aprtóhírdetéseknél megszűnik a fórumszerüen rendezhetőség?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#223) c41r0^ válasza Pompi (#213) üzenetére


c41r0^
őstag

Ez rendben is van, de az "Itt szóltam hozzá" blokkban (+, hogy automatikusan frissül) az számomra is negatív, hogy a legutolsó saját POST-ra áll rá automatikusan, akárhogy is állítom be a "Beállításaim (saját)" menüben a rendezést. Szvsz ezt is állíthatóvá kéne tenni, mert én azt várnám el, hogy a topicban az utolsó HSZ legyen legfelül ebben az esetben (ez működik is, csak éppen akkor, ha a témát a "Kedvenceim" blokkba helyezem), főleg azért, mert a pörgős topicokban ez hátrány lehet valakinek (pl. nekem).

Továbbá a régi linkelés úgy volt jól, ahogy volt, most muszáj valóban valami szövegezést a lezáró karaktersorozat elé írni (ha mást nem, akkor mégegy ctrl+v), de a régi "Bővebben:link"-nek kéne lennie a defaultnak, aztán a defaultot aki akarja, átírhatja, de ne üres legyen a default, ami azt eredményezi, hogy a linkelés is hibás.

Egyébként tetszik nekem is az új motor, amit nem említettem, abban csak jobb ;), számomra.

(#224) venember83


venember83
nagyúr

Gepujrainditasnal eddig nem kellett ujra belepjek, de most mar igen. IP-m eddig is mas volt minden szolgaltatohoz valo csatlakozasnal, de ez eleddig nem jelentett problemat, most mar igen. Ez bugnak szamit vagy igy lett tervezve a rendszer?

(#225) Loretto válasza c41r0^ (#223) üzenetére


Loretto
veterán

Akkor viszont ott van a "Legfrisseb" nyilacska, és egyből ott vagy a topic végén. Egy katitntás, de van akinek pont jó, hogy onnan folytassa, ahol befejezte a topicban való szereplését.

Soirée...

(#226) P00By


P00By
nagyúr

Újabb kérdések!A megtalált hírdetésemet,hogyan tudom beraknia hírdetéseim köze?...
Van mód arra,h egy szemely hírdetéseit név szerint kilistazzam?(ezt ugy gondoltatok,h vkinek van 20 hírdetése es szepen egyenkent megkeresi???...)

(#227) peterszky


peterszky
őstag

Miért lett az index.html-ből nyito.html? :)
Nem értettem, hogy miért nem jön be az oldal.

mod: Amúgy nagyon tetszik, köszönjük szépen :R

What else you gonna do on a Saturday?

(#228) 5teve


5teve
senior tag

ha már úgy is megy a frissítés ezerrel, nem lehetne végre szétszedni az apróhírdetéseknél, az alaplapoknál és a processzoroknák a 939-es cumót az AM2-től mert nagyon zavaró, hogy egybe van.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#229) mhif


mhif
senior tag

Tudom, hogy minden 10. hsz a topikban arról szól, hogy hova tűntek a hirdetéseim, de még mindig nem találom őket? A kedvenceim között keressem? Ez vicc, vmit ezzel kezdeni kéne :O

(#230) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Annak mi értelme van hogy ha egy fórumban az utolsó hszre ugrok a lenyíló menüvel akkor még mindig ott marad az a "legfirsebb" gomb, ha rákattintok akkor meg ugyan ugy a végén maradok de akkor már eltünik.
A másik meg hogy ha egy lapot beteszek a könyvjelzőkbe akkor nem a PH!-nak az ikonja jelenik meg hanem egy sima lap ikon.

Ezt az uj üzenet írásánál lévő szöveg kijelölés majd link gombra katintásra linké alakulást visszatehetnétek.
Jah mega [Szerkesztve] jelzőt is a félreértések elkerülése végett.

(#231) Lala6 válasza peterszky (#227) üzenetére


Lala6
őstag

jaja, énsem győzöm minden gépen a könyvjelzőimet frissíteni. Miért nem volt jó az f.php?

(#232) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Az apróban miért nem lehet szürni az eladást és a keresést?
Miért nem lehet csak városokat nézni (mint anno)?
Valamint miért nem lehet márka szerint keresni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#233) tkazmer válasza Lala6 (#231) üzenetére


tkazmer
addikt

a keresőknek nem sokat mond annak érdekében, hogy minél több témakörben minél jobb helyen legyen az oldal egy szimpla "f.php". Szerintem ebből még te, ember sem találnád ki feltétlenül, hogy egy fórumról van szó

más: valahogy el kellene különíteni jobban a logoutos írások topicjában a szerző: íráscím -et, mert szerintem eléggé összefolyik.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#234) 7


7
addikt

RSS merre van? :(

(#235) c41r0^ válasza Loretto (#225) üzenetére


c41r0^
őstag

Nem értek egyet veled, mert ahhoz le- vagy fel kell scrollozni, vagy HOME-ot ill. END-et kell nyomni, hogy láthassam a "legfrissebbek" nyilacskát. Tehát "katt-scroll-katt", és akkor vagyok az elején, míg régen csak "katt". Természetesen értem, hogy mi a logikája az új felépítésnek, ezért írtam, hogy a "beállításaim" modulba kerüljön bele az "itt szóltam hozzá" gyorslinkekről egy választható opció a listázást illetően (pl. "topic elejére/topic végére/legutolsó hozzászólásomra ugrás")

Ez egyébként nem bug, hanem fejlesztéshez tartozó alapkoncepció-ütközés. A másik észrevétel valóban a "szerkesztve" szöveg MOD után, félreértések keletkezhetnek belőle. Szvsz maradjon meg a "szerkesztve" szöveg, de ne alapesetben annyiszor, ahányszor a MOD gombra kattint a user, hanem csak egyszer. És így látszik, hogy szerkesztve lett, de az nem, hogy hányszor, és ez lenne a lényeg.

(#236) Loha válasza BlacKSouL (#219) üzenetére


Loha
veterán

Akkor minden user az első 3 belépésénél a Súgóba kerül. Időtől függetlenül.
Sztem ennek az elintézése kb. annyi idő és energia, mint megoldani azt, hogy ha nem írunk be semmi szöveget, akkor a motor magától beszúrjon 4 betüt.
egyféle kényelmet elvette Ezt úgy írod mintha ez szükségszerű lenne, pedig nem az, semmi akadálya ennek a kényelemnek a megtartása, akkor miért vagy ellene?

(#237) Loretto válasza c41r0^ (#235) üzenetére


Loretto
veterán

Akkor viszont ez már nem bug. Nekem is fura volt ez a tesztüzemben, sőt talán a legfurább.

Mod.: közben látom nálad is ez jött elő, amit írtam. Sajnos ahogy olvasom a kérdéseket/ kéréseket, sok nem bug, ami meg olyan, ahhoz leginkább Panther kelle(ene).

Soirée...

(#238) kew


kew
senior tag

nekem tetszenek az új (címsorban látható) elérhetőségei a különböző pH "részlegeknek", de pl google rengetek fórumos és aprós linket dobál ki, ha keres az ember benne erről arról infót. Na most ezek mind odalettek, mivel azokon a címeken nem érhető el az adott téma. Szerintem érdemes lenne ezeket - még ha ideglenesen is - de fenntartatni :)

(#239) c41r0^ válasza Loretto (#237) üzenetére


c41r0^
őstag

igen, ezt talán a "javítsuk a PH!-t" topicba kellett volna felvetni, mint fejlesztési javaslat

de én tudom, milyen egy fejlesztő munkaélete (ex-kolléga), úgyhogy ezt a kis pitiáner hiányosságot simán el lehet tűrni, a kompromisszumkészség sztem a régebbi tagokban úgyis megvan, aki új, az meg úgyis ehhez szokik hozzá

(#240) barnam_ válasza Pompi (#213) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nekem pl. nem működik se IE7, se FF-el. Mindig a legelső hozzászólást jeleníti meg, nem az újakat.
MOD: bepipáltam azt is, hogy jegyezze meg a böngésző, de mégse jó.

MOD2: rájöttem hogy rossz helyen kerestem, bocsi :B

(#241) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Engem az is zavar például, hogy eddig, ha valaki neve felé vittem az egeret, akkor láttam a userid-t, be tudtam lőni, hogy mikori tagról van szó. Most ez lényegében megszűnt, kattintani kell.

És ahogy látom, az új "designelemek" igénytelensége nem csak nekem szúrt szemet, tessék ráereszteni a designer kollégát a legördülő menükre, a melletük lévő nyilakra, a kapcsolódó teszt gombra, stb... De gondolom ezeket azért ti is érzitek.

(#242) BlacKSouL válasza barnam_ (#240) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Beállításaimban: csökkenő - x db - utolsó
ha ezután ráfrissítesz az oldalra, akkor át kell hogy rendezze.

Loha: Dehogy vagyok ellene. Legyen úgy ha megoldható. :) Én csak azt magyaráztam, hogy jelenleg hogy működik. Persze, nyugodtan meg lehet szavaztatni is akár, néhány nap megszokás, és ízlelgetés után, aztán ha Pantherék azt mondják hogy ok, nem gond, akkor legyen úgy. De vissza ne butítsuk a mostanit, csak emeljük át hozzá a régi opciót.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#243) Whaskes


Whaskes
senior tag

aláíráson is van mit javítani még. lelóg a széle.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#244) barnam_ válasza BlacKSouL (#242) üzenetére


barnam_
nagyúr

Már sikerült beállítanom, a hiba bennem volt és nem a RIOS R5-ben :DDD
Amúgy nálam nincsenek bugok, és jók az állatkás avatarok :R

(#245) Loha válasza BlacKSouL (#242) üzenetére


Loha
veterán

Jelenlegi megoldás remek, csak annyit kellene javítani rajta, hogy ha nem jelölünk vagy írunk be semmit, akkor szúrjon be egy [link] szöveget mint régen, vagy ha ez nem jó megoldás, akkor szóljon a fórumozónak, hogy ez így nem lesz jó, be kell írni vmit vagy kijelölni. De sztem a [link] beszúrása az egyszerűbben megvalósítható.

(#246) harry


harry
veterán

Ha eg olyan topicba lépek be, ahol előzőleg már hozzásoltam, akkor a listázásban az én hsz-emre ugrik. Ez elég zavaró ha pl egy nagyobb gyűjtotopicba csak pár havonta írok, és mindig 1000hesz-el az aktuális után nyílik. Vagy akár ha csak hosszabb ideig nem írok valahova. Ezt merre lehet kikapcsolni? Listázási beállításnál nem láttam ilyet.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#247) Foglalt név


Foglalt név
addikt

A topicban való listázást minden egyes topichoz külön kell beállítani? Vagy csak simán "elfelejti"? Opera a böngésző, sütik stb. engedélyezve. Beállítom, hogy növekvő sorrendben utolsó oldalról kezdjen, elmentem a beállításokat a böngészőbe is, aztán megnyitom a következő topicot és az első oldallal kezdi :U

(#248) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

[L:http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=967][/L]

a Link az nem működik.. ha rákattintok akkor így adja ki

Pompi
Kész haszon ez a RI/OS5.. kösz a helpet :U

(#249) Pompi válasza .:Kristian:. (#248) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mert lehet nem csak írni kellene a topicba hanem olvasni is.
Pl. ezt vagy ezt

Feel Good Inc.

(#250) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Üdv!

Lehet hogy volt már róla szó, de az apróhirdetések között most nem bírom csak a tömör nézetet használni (eltűnt a választó)!
Ja és a régiókra való lebontás menüt sem találom... :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.