Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1551) rappit4 válasza Bjørgersson (#1550) üzenetére


rappit4
őstag

Köszönöm!

(#1552) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv.
Mennyi a privátokra fenntartott hely egy felhasználó számára? LeC kiírta hogy betelt a privát tárhelye így nem tud többet fogadni :))
Nálam jelenleg 496 pm szerepel (mind külön felhasználótól) s ezeken belül van olyan ami 30-40 üzenetváltást is tartalmaz. Kerestem a keresővel, 69 hsz szólt a témáról, egy kérdés volt ugyan az mint az enyém de arra egy másik kolléga a "korlátlan" választ adta. Ezt viszont a fentebb említettekkel nehezen tudom összerakni. Feltettem a fáradt gőzös topicban is de csak találgatunk, így inkább jöttem ide :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1553) Kalandor válasza Rivaul (#1552) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A napi kuldheto mennyiség van koratozva, nem az összes.

(#1554) Rivaul válasza Kalandor (#1553) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez gyors volt :K
Ezek szerint bár mennyit megtarthatok.
Felhasználónkénti korlátozás van vagy üzenetváltásonkénti?
Illetve ha nem titok akkor milyen nagyságrendű a határ?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1555) Kalandor válasza Rivaul (#1554) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#1556) Rivaul válasza Kalandor (#1555) üzenetére


Rivaul
addikt

Erre voltam kíváncsi, köszönöm!

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1557) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdvözlet
Hol tudom megnézni a felhasználó telefon számát?

(#1558) Ndruu válasza gyuri2008 (#1557) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha nincs megadva, akkor elkéred az illetőtől privátban, ha megvan adva, akkor pedig az adatlapján láthatod.
A hardveraprós adatlapon direkt nem jelenik meg a telefonszám.

Harrrr!!!!

(#1559) gyuri2008 válasza Ndruu (#1558) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.

(#1560) vtechun


vtechun
veterán

Hello, ipaden is használom az oldalt. Azt tapasztaltam, hogy egyszerre nem nagyon engedett belépni chrome-ban is és safariban is a lapcsalád összes aloldalára. Egyáltalán miért kell belépni mindegyikre külön? Egy időben ez megoldott volt, hogy az egyiken beléptem, akkor belépett a többire is. Ha nem gond, kérem ezt (is) állítsátok vissza. Köszi!

(#1561) Kalandor válasza vtechun (#1560) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Safari alapból nem fogadja el az minden oldal sütiét csak az aktuálisét, ezt állítsd át.

(#1562) vtechun válasza Kalandor (#1561) üzenetére


vtechun
veterán

Köszi! Úgy néz ki megoldotta. Fontos, hogy ne dobjon ki máshonnan, mert úgy jelez egyelőre a ph notifier :))

(#1563) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Üdv

Lehet hogy volt már ez a kérdés előre is elnézést ha volt szóval az lenne a kérdésem hogy akikkel váltottam privát üzenetet azt csoportosan nem lehet törölni? Van több száz és hosszú lesz így

PSN:BiZzare_0 ️

(#1564) Ndruu válasza @rglaaf (#1563) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egyelőre nem lehetséges a csoportos törlés, de a jövőben (RIOS 6) talán lesz rá lehetőség.

Harrrr!!!!

(#1565) Atos23


Atos23
senior tag

Halihó!

Jól látom, hogy az új hardverapró felületen nem lehetséges privát üzenetekről e-mailt kapni?

Köszi! :R

(#1566) Ndruu válasza Atos23 (#1565) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A fórumos beállítások érvényesek a hardverapróra is. Külön azon a felületen (még) nincs beállítási lehetőség.

Harrrr!!!!

(#1567) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!
Mennyi karaktert enged jelszónak a fórum beléptetés? Most csak 20-ast engedett, ezelőtt több volt, 45-össel próbálkoztam, és beillesztésnél 20-ra csapta, bármit csináltam.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1568) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Ha új hozzászólást szeretnék írni, akkor nem tudom a kódokat (félkövér/link/kép stb) használni és smiley-t se enged betenni. Firefox-al és Chrome-al sem működik!
Nem tudom, hogy az én gépem hülyült-e meg, vagy csak a fórum szívat.
(remélem nem rossz helyre írtam)

(^)(>.<)(^)

(#1569) canniball válasza vacs (#1568) üzenetére


canniball
nagyúr

Kapcsold ki a reklámszűrőt, az kever be.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1570) fradi81 válasza vacs (#1568) üzenetére


fradi81
veterán

Tényleg, nálam is ez volt.

moto g72, Ninebot d28e

(#1571) vacs válasza canniball (#1569) üzenetére


vacs
veterán

És tényleg, kilőttem az Adblock-ot és azóta megint működik rendesen, nem gondoltam volna, hogy ez lesz a hiba. Köszönöm a segítséget. :R

(^)(>.<)(^)

(#1572) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a beállításoknál az "E-mail értesítő privát üzenetekről" résznél a "csak az első új üzenetről kérek" opciót hogyan kell értelmezni? Egy adott felhasználótól érkező "csak az első" levélről értesít, a többi levélváltásról már nem, vagy egy adott napon az első üzenetről, esetleg az opció beállítása óta érkező "csak az első" üzenetről?
Tegnap beállítottam ezt a funkciót, de ma ugyanúgy kaptam e-mailt egy privátról, pedig attól a felhasználótól már több levelet is kaptam...
:R

Up the Irons!

(#1573) Rimuru válasza EmberXY (#1572) üzenetére


Rimuru
veterán

Az első új olvasatlanról kapsz e-mailt, ha többet is küld utána akkor azokról már nem szól.

Vigyázat, csalok!

(#1574) EmberXY válasza Rimuru (#1573) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam akkor valami nem jó, mert ma már 5-ször is értesített, ugyanúgy minden új üzenetnél... :F
Az egy dolog, hogy az Android csak egyről értesített, de a levelek közt ott van mind, tehát az e-maileket megkaptam.
Esetleg valami cookie probléma lehet, hogy nem mentődik valamiért a beállítás? A beállító menüben látszik, hogy be van állítva...

Up the Irons!

(#1575) ccH2SO4


ccH2SO4
tag

Üdv Moderátorok!

Nick nevet lehet módosítani? Csak a cc-t kellene törölni belőle.

(#1576) EmberXY válasza ccH2SO4 (#1575) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem lehet módosítani/törölni semmilyen formában... Maximum annyit tehetsz - mivel még nem olyan régi a nicked -, hogy beregisztrálsz egy újat a kívánt névvel, ezt pedig kitilttatod.

Up the Irons!

(#1577) Bjørgersson válasza EmberXY (#1576) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Általában régi accountoknál is bele szoktak menni. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1578) EmberXY válasza Bjørgersson (#1577) üzenetére


EmberXY
addikt

Mibe?
Úgy tudom, hogy 1-2 ("nagyon kivételes, egyedi, indokolt, nem hivatalos") esettől eltekintve nincs ilyen lehetőség, legalábbis "nem tetszés" miatt biztosan nincs... :F

Up the Irons!

(#1579) Bjørgersson válasza EmberXY (#1578) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az újraregelésre gondoltam, nem a nick átírásra. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1580) ccH2SO4 válasza EmberXY (#1576) üzenetére


ccH2SO4
tag

Akkor így marad, már nem regisztrálok újat. :W
Azért köszi!

(#1581) EmberXY válasza Bjørgersson (#1579) üzenetére


EmberXY
addikt

Értem, gondolom nem számít, hogy milyen régi, a lényeg, hogy egy felhasználónak csak egy aktív legyen.
Csak azért írtam, mert itt egy fiatal regről van szó, még nincs benne "életmű", ezért könnyebb még most megválni tőle...

ccH2SO4: Nincs mit, bár a helyedben még meggondolnám, most még nem nagy "veszteség" lenne.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#1582) Bjørgersson válasza EmberXY (#1581) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, én simán írnék Kalandornak, tuti belemenne.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1583) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Miért jó a png felbontását ilyen kicsire korlátozni?:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1584) Bjørgersson válasza Winner_hun (#1583) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is írtam már ez ügyben, de nem igazán kaptam választ. Elég hülye dolog, hogy nem tudok feltölteni pl. egy 800x800-as .png-t, mert nem 600 pixel magas...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1585) Wyll válasza Winner_hun (#1583) üzenetére


Wyll
őstag

Én is belefutottam már ebbe többször. +1

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1586) #03372544


#03372544
törölt tag

Sziasztok

Létezik a fórumhoz valamilyen publikus API?

(#1587) EmberXY válasza #03372544 (#1586) üzenetére


EmberXY
addikt

Tudtommal nincs.

Up the Irons!

(#1588) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.