Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) webdeejay válasza Panther-D (#600) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Bocs, és köszi!

(#602) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Örömmel látom hogy az apróhirdetések között ismét megjelent a "saját hirdetéseim" doboz. Köszönet, mindenki nevében :R

Már csak a városokra való lebontást kéne visszapakolni és egy szavam se lenne :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#603) Gyuri27 válasza Panther-D (#599) üzenetére


Gyuri27
félisten

Biztosan csak nem az én kérdésemre. Egyébként az első hsz-be is bekerülhetne.
Köszönöm.

Amd - Radeon - Ryzen

(#604) Omega81 válasza Omega81 (#501) üzenetére


Omega81
senior tag

Ismét hello.

Az #501-re valaki válaszol?
Ma meg olyanba futottam bele, hogy el volt téve egy topik linkje, és rákattintva a topik helyett mély sajnálatomra ez jött be:
404 - Not Found
Sajnos kérését nem sikerült teljesíteni, mivel a kért adat nem létezik.
Unfortunately your request could not be fulfilled, because the requested data does not exist.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#605) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Biztosan kérdezték már: az apróhirdetéseket lehet majd fórumszerűen rendezni? Tehát az utolsó hozzászólás szerint. Ha jól látom, akkor ez az opció nem választható...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#606) joshua7 válasza Gh0sT (#605) üzenetére


joshua7
veterán

Tegnap óta Te vagy a harmadik, aki ezt kérdezi. Engem is ez érdekelne leginkább...

Semper Fi

(#607) canniball válasza Gh0sT (#605) üzenetére


canniball
nagyúr

A beállításaim->Apróhirdetések alatt van olyan beállítási lehetőség, hogy "utolsó up szerint/csökkenő", ha nem tévedek ez ezt a célt szolgálná. Csak sajna nagyon nem működik jól, össze-vissza dobja ki az aprókat...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#608) ANT válasza Dr. Romano (#602) üzenetére


ANT
őstag

Ja-ja! Jobb ez így a hirdetéseknek is meg nekünk is! :K

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#609) Dr. Romano válasza ANT (#608) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#610) joshua7 válasza canniball (#607) üzenetére


joshua7
veterán

Pont ezt írtam. Ez nem azt csinálja.

Semper Fi

(#611) Viktor0610 válasza canniball (#607) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem az lehet a gond, h. az upot nem jelöli a tömör listában.
Amit te látsz, az az utolsó hozzászólás.
Leellenőrizheted könnyen, igazam van-e: állítsd át a hirdetések listázását tömörről teljesre, ott látod az upokat is.
(Kipróbáltam, nekem helyesen jeleníti meg a hirdetéseket. :D )

Samsung Galaxy A54

(#612) Gh0sT válasza canniball (#607) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha jól gondolom, akkor két opció van jelenleg:
- utolsó up szerint
- hirdetés feladásának dátuma szerint

Amit pedig hiányolok:
- utolsó hozzászólás szerint

Persze lehet, hogy én nem vettem valamit.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#613) joshua7 válasza Viktor0610 (#611) üzenetére


joshua7
veterán

Ez olyan Aprónetes stílust eredményez. Hát nem az igazi.

Semper Fi

(#614) joshua7 válasza joshua7 (#613) üzenetére


joshua7
veterán

Már nem tudtam szerkeszteni...
Ez se jó: utolsó up szerint I csökkenő, teljes -> legfelső topik mai, de 9:53-as hsz-ú. Pff...

szerk: most meg szept. 22-ei... Vesszek meg, ha értem ennek a logikáját. :)

Semper Fi

(#615) Viktor0610 válasza joshua7 (#613) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem arra gondoltam, h. hagyd teljesen a listázási módot, azt csak az upok láthatósága miatt mondtam. :D

Akkor másként mondom:
- Jegyezd fel az első tíz hirdetést tömör nézetben -tekints el attól, h. az utolsó hozászólások össze-vissza vannak!
- Állítsd át a listázási módot teljesre.
- Jegyezd fel az elsó tíz hirdetést.
- Vesd össze a most kapott listát az előzővel.
(- Állítsd vissza a listázási módot tömörre. :)) )

Elvileg u.azt kell kapnod.

(Tehát a lényeg: tömör listázásban a hirdetések up szerint vannak rendezve -már, ha ezt állítottad be-, de a listában az utolsó hozzászólást mutatja, nem az utolsó upot!)

Samsung Galaxy A54

(#616) joshua7 válasza Viktor0610 (#615) üzenetére


joshua7
veterán

Az lejött nagy nehezen, h uazt mutatja. :) De ez miért is jó nekem?
Most arra, amit kérdeztem, van lehetőség vagy sem (legfrissebb hsz-sal kezdje és haladjon a legrégebbi felé)?

Semper Fi

(#617) Viktor0610 válasza joshua7 (#616) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal erre (egyelőre) nincs mód.

Samsung Galaxy A54

(#618) Panther-D válasza Gh0sT (#605) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Igen, eltaláltad, már kérdezték. 800 trilliószor. Legszívesebben le se írnám a választ, annyira elegem van hogy senki nem olvas, mindneki csak ír. Amúgy nem, nem lehet, mert lassú.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#619) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Jó lenne ha az új privát üzenetnél az 1 új-ra lehetne kattintani és akkor rögtön oda ugrana.
Továbbá hogy lehet egy adott topicban egy user hsz-eire rákeresni? Régen ez a &fuser=név volt, de ez most nem működik.
Illetve nem lesznek különvéve a topic és az apróhirdetés kedvencek?

Logouton mért nem jelennek meg az írás alatt a hsz-ek?

"Csak úgy mondom"

(#620) canniball válasza Viktor0610 (#611) üzenetére


canniball
nagyúr

"Sz.tem az lehet a gond, h. az upot nem jelöli a tömör listában.
Amit te látsz, az az utolsó hozzászólás."

Miért, az UP-okat és az "értelmes post"-okat nem ugyan úgy kezeli a rendszer/másként kerülnek be az adatbázisba? :F

"...állítsd át a hirdetések listázását tömörről teljesre, ott látod az upokat is."
Átállítottam és (azon kívül, hogy nem tetszik) ugyan azt látom, mint tömör nézeten. Ráadásul érdekességeket is felfedeztem: ezen a képen az látható, hogy marsu és hanka hirdetésének utolsó postja ("up"-ja) ma kelt. Ehhez képest ha megnézem marsu hirdetését, ott az látszik, hogy 22-én kelt az utolsó up, hankáéban pedig tegnap. :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#621) canniball válasza canniball (#620) üzenetére


canniball
nagyúr

Lejárt a mod-időm. Annyival egészíteném ki, hogy a fent részletezett probléma csak teljes nézetnél áll fenn. Illetve kipróbáltam IExplorerrel is, hátha csak FF-probléma lesz, de nem, ott sem jó. :(

Mod.:
"(Kipróbáltam, nekem helyesen jeleníti meg a hirdetéseket. :D )"
Akkor úgy látszik ez a fícsör csak a modiknál működik rendesen. ;] :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#622) Viktor0610 válasza canniball (#620) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megvan a probléma forrása!!! :D

Az up az én értelmezésemben a hirdetés karbantartásában elérhető up, tehát az, amikor nem szólsz hozzá, csak a lista elejére teszed a hirdetésed.
A te értelmezésedben pedig a hsz.-ként küldött up.
A kettő nem ugyanaz!

A teljes listázásban "utolsó up: [...]" részen látható dátum nem egyenlő az utolsó hozzászólás dátumával!!!

Samsung Galaxy A54

(#623) canniball válasza Viktor0610 (#622) üzenetére


canniball
nagyúr

"Az up az én értelmezésemben a hirdetés karbantartásában elérhető up, tehát az, amikor nem szólsz hozzá, csak a lista elejére teszed a hirdetésed."
Én már rég elfelejtettem, hogy ilyen is van. :B Tehát ezek szerint a régi listázási lehetőség az új motor áldozatául esett... :((
Szerintem ezt "a hirdetés karbantartásában elérhető up" opciót töröltessük Pantherrel. Páran biztos megszavaznák... :DDD
Komolyra fordítva a szót: szvsz ezt berakhatnád az 1. hsz.-be is, mert tartok tőle, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki nem érti (illetve én már csak nem értettem) a dolgot.

Mod.: Köszönöm a felvilágosítást! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#624) éN79 válasza Panther-D (#600) üzenetére


éN79
addikt

Erre valami "bíztatatót" esetleg tudsz mondani? (bár azt olvastam egy-két oldallal ezelött, hogy szerinted ennek valamilyen technikai akadája van /"nem lehet indexelni"/)
"Lehet már volt, de azért megkérdezem talán én is(az új motor első "sokkjai" után szinte csak read only vagyok), hogy az apróknál a régi, számomra nagyon szimpatikus "fórumszerű" nézet elrendezés örökre az enyészeté lett-e, ugyanaz vonatkozik az aktív tagok eltűnésére is."

A fórumszerű listázási módra asszem megvan a válasz, az aktív tagok viszont mintha még inaktívak lennének számomra. :U

(#625) DigitXT válasza Panther-D (#594) üzenetére


DigitXT
félisten

Uh, oké...:DDD Csak én érzem úgy, hogy ez ebben a formában nagyon "meg lett bonyolítva"?:) Mellesleg jó, hogy most leírtad, de ha nem tetted volna honnan kéne tudnia a felhasználónak?:B (Igen, vmi általános leírás szükségességére célzok.:K)

Amúgy az nem lehetne, hogy úgy működjön, mint az Rx (x<5): ha a 234-es az utsó HSZ, akkor 34-ig mutassa, és sanyi?:) (Mert ugyebár ha a motor tudja, hogy 200-at akarok látni, és ennek érdekében hozzácsapja az előző oldalt - "jajj, ez kevés felkiáltással" -, hogy 34 helyett 234-et lássak, akkor a 280-as HSZ-nél meg miért elégszik meg azzal, hogy 80-at mutat?:U Szvsz ha 200-at akarok látni, akkor mutasson mindig 200-at (ill. csak akkor kevesebbet, ha még nincs 200 HSZ). Nem lenne logikus így (ill. szted nem logikátlan most)?:R

(#626) rétisün


rétisün
veterán

a link-konverter nem igazán működik, ebből: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=251708&start=4585&len=1 (ami egy tuningos leirás régi linkje) ezt csinálta....kár, hogy a régi linkeket nem igazán lehet elérni....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#627) Wolverine válasza Panther-D (#618) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ezt is szerkesszétek bele a #1-be, bár a write-only módú usereken ez sem segít.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#628) Viktor0610 válasza rétisün (#626) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A probléma sz.tem az lesz, h. a konverter fórumtémát konvertál, nem hozzászólást.

Samsung Galaxy A54

(#629) rétisün válasza Viktor0610 (#628) üzenetére


rétisün
veterán

a régi hozzászólásokat (amikre ilyesmi link mutat) akkor milyen módszerrel lehet megtalálni? próbáltam google-ba beírni, szép nagy 404-est kaptam...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#630) Winner_hun válasza rétisün (#629) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz átirányítás, ha jól emlékszek

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#631) AtHoS


AtHoS
nagyúr

FF és IE böngészőkkel legyetek szívesek megnézni, hogyan jelenik meg ill. működik a böngészőben ez a ph! beléptető kód. Nálam IE és Opera alatt rendben volt.

Az Opera Mágusos bejelentkezését lenne hivatott fixálni. Remélem nem lesz megjelenítési gond egy böngészőnél sem.

read-only mode on the forum

(#632) S.Feri


S.Feri
őstag

Ha valakit priviken letiltok, hogyan lehet "visszahozni"?

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#633) Winner_hun válasza S.Feri (#632) üzenetére


Winner_hun
félisten

A privátos listád legvégén tudod őket engedélyezni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#634) biker válasza Panther-D (#600) üzenetére


biker
nagyúr

ez a soreltérés hiba jelentkezik mac-en, safarin:

http://www.gerisoft.hu/letolt/ph_err_1.png

(nem tudom, milyen kóddal tudnék beszúrni, a gomb nem működését kipróbálom kideríteni)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#635) S.Feri válasza Winner_hun (#633) üzenetére


S.Feri
őstag

:(

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#636) biker


biker
nagyúr

Panther mester!

nem lehet, hogy a codeInsert rész ott bukik el, ahol ellenőrzöd, hogy ie vagy egyéb browser?

én ezzel a kóddal oldottam meg hasonlót, és eddig nem tudtam róla, hogy valahol nem működne:

function DoSmilie(addSmilie) {
var revisedMessage;
var currentMessage = document.form.uzenet.value;
revisedMessage = currentMessage+addSmilie;
document.form.uzenet.value=revisedMessage;
document.form.uzenet.focus();
return;
}

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#637) Winner_hun válasza S.Feri (#635) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bemész a privát üzeneteidre, ott a legutolsó blokk legutolsó felhasználója lesz, akit letiltottál, egy engedélyez felirat lesz ott, ahol eddig letilt volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#638) AtHoS válasza AtHoS (#631) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na nincs szükség mostmár a linkemre, Panther megoldotta a Mágusos problémát :C

read-only mode on the forum

(#639) Panther válasza biker (#636) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Lehet hogy ott bukik el, gőzöm sincs. Safariban hogy szerzem meg hogy mi van kijelölve? Illetve hogy állítom be hogy mi legyen kijelölve, miután megváltoztattam a szöveget?
A te kódod ha jól látom sajnos csak a szöveg végére tud beszúrni. :(

Ja és használd nyugodtan a Kód formátumot, most már tökéletesen működik :)

:)) :C :W

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#640) vagamo


vagamo
őstag

Ide: milyen kódokat lehet beilleszteni?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#641) DigitXT válasza vagamo (#640) üzenetére


DigitXT
félisten

(#642) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

Elvileg teljesen kész az R4-R5 kompatibilitási modul, tehát (kb) minden régi linknek mennie kell mostantól. ;]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#643) Panther-D válasza DigitXT (#625) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

A felhasználónak ezt nem kell tudnia, a felhasználó egyszerűen csak mindig azt látja a friss.html-en ami aktuálisan a téma vége. És sosem kap olyat, hogy az új oldal elején csak 1 hsz van meg hasonlók. Amit írtam csak belső "technikai" infóként tettem közzé, azok számára akiket érdekel hogy hogy működik a motor. Akit nem érdekel, az azt se kérdezi meg hogy miért került 51-122 oldalra.

Azért nem mutat mindig 200-at, mert az bezavarná végső soron az oldalválasztó selectort, főleg ha pl egy olyan oldalra jutnál hogy 951-1150 -- itt ugyanis se az 1-1000, se az 1001-2000 -t nem tudná összevonni.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#644) Panther-D válasza rétisün (#626) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Már el lehet. :DD

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#645) Panther-D válasza éN79 (#624) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Mire jó az aktív tagok?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#646) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

Huhh, azta... de állati jó ez a nyugi... komolyan mondom baromira hiányzott már. :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#647) éN79 válasza Panther-D (#645) üzenetére


éN79
addikt

Ez előző motorban volt, bár csak információs jelleggel bír, én mégis hasznosnak találtam néha, hogy meg tudtam nézni azt, hogy mikor volt az utolsó postja az általam valamiért érdekelt tagnak. (így egy valószínüsíthető info-t kaptam arról, hogy el tudom-e érni a PH!-n keresztül "prompt"). :U

(#648) biker válasza Panther (#639) üzenetére


biker
nagyúr

hááát, nem tudom, ha jól sejtem, akkor az új rendszer szerint kijelölök egy beírt szöveget, és azután nyomok gombot.
igen, az a kód csak a végére szúr be.

keresek majd olyan fórumot, ahol pont ilyen jól működik, és ellessük onnan :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#649) Csapi007 válasza Csapi007 (#619) üzenetére


Csapi007
veterán

#619-re valaki? :U

"Csak úgy mondom"

(#650) biker válasza biker (#648) üzenetére


biker
nagyúr

megnéztem, a beszeljukmac.com fórumán mindez tökéletesen működik.
oda szúr be, ahol áll a kurzor.
kijelölsz egy szöveget, és kódra nyomsz, akkor a kijelölt szöveget beteszi a kód open és close tag közé
nézd meg a forrást, ha időd engedi, és hátha rájössz, mi másabb, mint nálad.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.