Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) hepibáb válasza Ndruu (#1450) üzenetére


hepibáb
tag

:R
És akkor ennyi a tárhely mindenkinek? :O

(#1452) Ndruu válasza hepibáb (#1451) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ennyi, 2,5MB. Ez hét naponta megújul. Egy 1024 pixel legnagyobb oldalhosszúságú jpg kép 96-97%-os tömörítéssel max. 150kB. Ez a felbontás mindenre elég egy jó kép esetén.

Harrrr!!!!

(#1453) rocket


rocket
nagyúr

Nincs tervbe veve, hogy felhasznalo(ka)t lehessen a forum hozzaszolasoknal ignoralni, es ezaltal a hozzaszolasaik meg se jelenjenek?

Manualisan nem egyszeru ezt kivetelezni, ha nem latnam biztosan nem bizseregnenek az ujjaim a billentyuzeten amikor valami baromsagot latok leirva az illetotol :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1454) bobace válasza WonderCSabo (#1439) üzenetére


bobace
őstag

Csak az a gáz, hogy minden vackot kiemel, amire nem is kerestem, amikben vagy két betű megegyezik.. Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1455) Ndruu válasza bobace (#1454) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tedd "idézőjelbe" a keresett szót vagy kifejezést.

Harrrr!!!!

(#1456) bobace válasza Ndruu (#1455) üzenetére


bobace
őstag

Igen, arra rájöttem, hogy ha pontos kifejezésre keresek, akkor csak azokat a hozzászólásokat listázza, amikben szerepel a kifejezés, azokat már nem, amikben csak hasonlóságok vannak. De a színes kiemelés továbbra is megvan a hasonló szavaknál is, nem csak a pontos kifejezésnél.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1457) Ndruu válasza bobace (#1456) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]

Én úgy tapasztalom, hogy az esetek kb. 95%-ában jól működik.

Harrrr!!!!

(#1458) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Tudok olyat csinálni itt a prohardverem, hogy az eddigi hozzászólásaimat kilistázni?
Kellene egy infó és tudom, hogy anno már leírtam, csak nem tudom melyik fórumtémában, mikor. Vissza tudom keresni valahogy?

Köszi

(#1459) Ndruu válasza Pityke78 (#1458) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Fórumkeresővel elvileg megtalálhatod.
forumkereso.hu - célzott keresés - nick:Pityke78 (végeredmény)
Vagy írsz a és egy nagyon ráérő moderátor segít megtalálni a hozzászólást.

Harrrr!!!!

(#1460) Predator2 válasza Pityke78 (#1458) üzenetére


Predator2
addikt

+1
ez szerintem is jó ötlet

Viszont nekem az lenne a kérdésem h lehet a fórumban kiemelt témára keresni?
Hogy kereshetek rá pl itt ph a fórumban kiemelt összes fórumtopikra?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1461) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál tartó igen erős 10+ mp-es keresési idő lerövidítése várható? Rengeteget kell rá várni míg találatokat kapok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1462) randras


randras
veterán

Helló!

Felmerült már bárkiben is az igény arra, hogy a privát kezelésére lehetőség nyíljon valamilyen alternatív módon? Olyasmire gondolok, mint az XDA-DEVELOPERS fórum saját magára szabott Tapatalk appja, amiben lehet üzeneteket küldeni a fórum appal, a fórum appon kívül is.

Tudom, hogy van m.prohardver.hu, és ti ezt szántátok erre a célra, de régóta izgatja a fantáziámat, mennyire jó is lenne egy ilyen kis app. Egyelőre nem natív android-ios-wp7 appban gondolkodom, inkább csak ötlet szinten merült fel bennem.

A Gépház engedélye és segítsége nélkül nem sikerülhet csinálnom egy ilyet, habár localhost-ról egy egyszerű HTML fájlból tudok privát üzenetet küldeni ismert DSTID-jű usernak, és olvasni is tudok az oldalról tetszőleges személlyel való levelezést, de rengeteg regexp, meg stb. kell hozzá, meg gondolom ti sem örültök az ilyeneknek..

:R

[ Szerkesztve ]

(#1463) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Remélem itt valamennyire jó helyen van a kérdésem.

Belépés után/közben egy Gemius-os kérdőív fogadott felugró ablakban. Ez szándékos és tudtok róla?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1464) Winner_hun válasza FehérHolló (#1463) üzenetére


Winner_hun
félisten

Régóta előfordul.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1465) FehérHolló válasza Winner_hun (#1464) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor tárgytalan.

Úgy látszik, sikerült egy olyan egyengép mellé ülnöm, ahol nincs rendesen felkonfigolva az adblock. :)
A többi itteni gépnél még nem tapasztaltam.

Skynet is real. It's called Google.

(#1466) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lenne egy kérdésem, amivel már hónapok óta bajlódok, de csak most volt eszem rákérdezni.

Chrome-ot használok a böngészéshez. (legfrissebb, érintetlen nincs buherálva) Belépésnél ugye ott van hogy ki lehet pipálni hogy nem lépek ki a böngészőből, belépve maradok. Na ezeket hiába pipálom ki, egy kis idő múlva magától kijelentkezik a fórum nekem. Napi első bekapcsolásnál is mindig be kell lépnem, nem maradok belépve. Ez mitől van?

Live-Die-Respawn

(#1467) Gergosz2 válasza oriic (#1466) üzenetére


Gergosz2
veterán

ie9 alatt is ugyan ez van nálam, de megjegyzi a jelszót , szóval 2 kattintás az egész.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1468) oriic válasza Gergosz2 (#1467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze a jelszót megjegyzi nincs is azzal probléma, csak magát a metódust nem értem miért jelenkeztet ki.

Live-Die-Respawn

(#1469) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Az mitol lehet, hogy nyomtalanul eltunt ket hozzaszolas a PSP topicbol? Mazsika hsz-ere valaszoltam, es bar elkepzelhetonek tartom, hogy egy moderator torolte mindket hozzaszolast, de ha jol tudom, a "Hol szoltam hozza utoljara" listan ebben az esetben is legfelul maradna a topic, vagy nem? Jelenleg azonban harmadik helyen all a listamon, ezert gyanakszom valamifele bugra.

(#1470) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kedves Winner_hun!A(z) PROHARDVER! új nyereményjátékot indított, melyről e-mailes értesítést kértél. A nyereményjáték elérhetősége:
http://prohardver.hu/nyeremenyjatek/kingston-prohardver_nyeremenyjatek.html

Jó szórakozást kívánunk,
A(z) PROHARDVER! csapata

Mikor, hol kértem ezt az értesítőt? Nem emlékszek rá, azt se tudom hol lehet ilyet kérni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1471) canniball válasza Winner_hun (#1470) üzenetére


canniball
nagyúr

Szerintem sehol, én is kaptam pedig én sem emlékszem hogy kértem volna, gondolom minden tag megkapta.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1472) Winner_hun válasza Winner_hun (#1470) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ehh, megvan, van egy ilyen funkció a beállításoknál:

E-mail értesítő az oldalt érintő fontosabb eseményekről, nyereményjátékokról stb.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1473) canniball válasza Winner_hun (#1472) üzenetére


canniball
nagyúr

De ha jól tudom már nem egy ilyen játék volt és én még sosem kaptam ilyen mailt. :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1474) Winner_hun válasza canniball (#1473) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én se. Lehet új ficsőr ami mostanság került be és ez az alapértelmezett beállítás hogy mindenkinek küldjön infót. Tegnap kivágott a Ph, bár csak nem egy új ficsőr miatt:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1475) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

A beállításokat nem lehet valahogy úgy meghaxolni, hogy az "Itt szóltam hozzá" listába az apróhirdetések ne kerüljenek bele, csak a fórumos topicok? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1476) Pitterix


Pitterix
őstag

Sziasztok!

Hogy és hol lehet megnézni azt, hogy voltam e figyelmeztetve, vagy büntetve?

Köszi!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1477) Winner_hun válasza Pitterix (#1476) üzenetére


Winner_hun
félisten

[Miért moderáltuk?] topikban rákeresel a nevedre. De ha ez nem elég - régen nem minden került be ide - és teljesen biztosra akarsz menni akkor a Moderátort keresek a FÓRUMHOZ! (olvasd el az 1. hsz-t!) topikban kérdezd meg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1478) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Először is köszi a rendszerért!

Kérdésem: milyen böngésző-beállítások kellenek minimum a zökkenőmentes PH! MA! ... átjáráshoz? (újra-belépés nélküli hsz. íráshoz..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1479) Winner_hun válasza ledgeri (#1478) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a sütiket és nézd meg hogy úgy is gond van-e. Minden különösebb buhera nélkül mennie kéne de néha csak a sütik törlése segít.
Plusz belépéskor pipáld be a bepipálnivalókat.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1480) Pitterix válasza Winner_hun (#1477) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszi!
Nem tudtam,. hogy van ilyen... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1481) ledgeri válasza Winner_hun (#1479) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Megtettem: (gondoltam írsz vagy linkelsz valami Minimum böngészó-beállításokat... de akkor részletesen:

Egy ideje megy az adblock, meg a Ghostery csak űúgy, de a PH-TVs cikk után a ghostery-n tiltottam mindent, és a firefoxom, is úgy van beállítva, hogy harmadik féltől nem fogadjon el sütiket...

Ha ez a problémám kulcsa (ismételten: időkorlát nélkül bejelentkezve vagyok a PH-ra, és hogy írhassak MA-ra be kell lépni.... visszafelé ugyanez), akkor csak azon a pipán múlik....

...és KÖSZÖNÖM az infót :R !

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1482) Winner_hun válasza ledgeri (#1481) üzenetére


Winner_hun
félisten

Böngészőnként eltérőek a beállítások helyei / elnevezések. Mivel nem írtál böngészőt így most nem soroltam fel a kukik helyeit, bár ezt linkelhettem volna ha már egyszer összeírtam, ez tény.

Amúgy igen, a 3. feles sütis dolog a megoldás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1483) Pitterix válasza Winner_hun (#1477) üzenetére


Pitterix
őstag

Azt lehet tudni, vagy rá lehet keresni, hogy egy figyelmeztetés után mennyi idő kell, míg lehet saját arcképem?

Pont, mikor őstag lettem, kaptam meg a figyelmeztetést..... :((

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1484) Winner_hun válasza Pitterix (#1483) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az egyéni arcképes procedúra topikok első hozzászólását átnézted? Ott le van írva. Csakazértseadoklinket:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1485) Lauda válasza Pitterix (#1483) üzenetére


Lauda
félisten

Semennyi. Ilyen esetben egyeni elbiralast kapsz.

(#1486) Pitterix válasza Winner_hun (#1484) üzenetére


Pitterix
őstag

Azé' köszi. :P

(#1485) Lauda: neked is!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1487) ledgeri válasza Winner_hun (#1482) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1488) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A még nem publikát blogbejegyzéseimet a modik, adminok, házigazdák láthatják vagy csak én?

(#1489) Kalandor: Értem, köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1489) Kalandor válasza Bjørgersson (#1488) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A logoutra feljogosított házigazdák.

(#1490) poli27


poli27
veterán

Nekem chrome alatt hibásan jelenik meg az oldal :S

(#1491) Ndruu válasza poli27 (#1490) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ctrl+F5 (akár többször is, ha nem javul meg)

Harrrr!!!!

(#1492) poli27 válasza Ndruu (#1491) üzenetére


poli27
veterán

nyomkodhatom semmit se változott :S

[ Szerkesztve ]

(#1493) Armahun válasza poli27 (#1492) üzenetére


Armahun
addikt

Böngésző nagyítási hiba, picit mozgasd meg ctrl+görgő.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1494) Ndruu válasza poli27 (#1492) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Pedig az oldal jó, csak beragadt a gyorsítótáradba a régi oldal. Látszik is, hogy fent van a nyereményjáték piros gombja a fejlécben.
A Chrome topikban érdeklődd meg, hogy lehet újratölteni az oldalt (nem gyorsítótárból). Lehet a PH-s sütiket is törölnöd kell hozzá.

Tényleg, most látom, hogy ~90%-on van a nagyítás.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1495) poli27 válasza Armahun (#1493) üzenetére


poli27
veterán

Thx erre nem gondoltam, tényleg el volt állítva a nagyítás :)

(#1496) Wyco


Wyco
tag

Sziasztok,

R6 forum vagy valami ami a mostani szelessegnel nagyobbat tamogat mikor lesz? Mostmar egy alap telefon is majdnem nagyobb pixelszamot vonultat fel keresztbe mint a forum, es ez egy HD monitoron picit zavaro....
Koszi

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#1497) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Az hogy lehet, hogy valakinek le van tíltva a híredtési joga és mégis kérik neki a pirosat?
Bug?
Vagy a hátatok mögött hírdet?
Bocs de nem találtam neki szobát, pü-vel meg nem zavarom a modokat.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1498) csibe1


csibe1
addikt

Tudja valaki,hogy miért kaphattam a rios-tól egy emailt Nyereményj​áték - PROHARDVER​! törzsolvas​ói nyereményjáték címmel?
Az emailben csak egy rakat felhasználó neve van,köztük az enyém is,semmi más.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1500) Lenry válasza csibe1 (#1498) üzenetére


Lenry
félisten

nem tudjuk, de másnak is feltűnt már

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.