Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) VladimirR válasza csellosi (#1100) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, illetve nem

(#1102) csellosi válasza VladimirR (#1101) üzenetére


csellosi
tag

Az jo, akkor valszin engedelyt kapott ra, de hogy o lenne a szerzoje..na mind1. Kossz.

- Miota dolgozol a cegnel? - Miota megfenyegettek, hogy kirugnak.

(#1103) viks6


viks6
csendes tag

Én azt hiszem a totál idióta kategóriába tartozom, de mégis hogyan kell az adatlapomat módosítani??? :B :DDD

"Hellooo! I am Lindsay Lohan!" Achmed rulez :D

(#1104) Thrawn válasza viks6 (#1103) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1105) viks6 válasza Thrawn (#1104) üzenetére


viks6
csendes tag

Hopsz ... :DD Megyek szemészetre ...

"Hellooo! I am Lindsay Lohan!" Achmed rulez :D

(#1106) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hali!

Hogy lehet (ha lehet) lekérdezni a fórumon egy adott pillanatban írt hsz.eket?

(#1107) Thrawn válasza Speed® (#1106) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1108) Speed® válasza Thrawn (#1107) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem témák, hszek. És adott pillanatban, tehát pl. 2008.04.06 18:37:25kor.

(#1109) Thrawn válasza Speed® (#1108) üzenetére


Thrawn
félisten

Jaa! Olyat nem tudok amire te gondolsz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1110) Winner_hun válasza Speed® (#1108) üzenetére


Winner_hun
félisten

Napra lehet keresni itt

yy: mm: dd:

yy: év utolsó 2 számjegye
mm: hónap
dd: nap

pl amit kérdeztél: yy: 08 mm:04 dd:06

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1111) Speed® válasza Winner_hun (#1110) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ezt ismertem, köszi, csak nem lehet vele h:m:s re is keresni sajna.

(#1112) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Bocs ha levan írva valahol, de a Logout cikkek hasábjába pontosan hány pixel széles kép fér be (persze úgy hogy nem vágódik meg a jobb széle se, amolyan bannerféleségnek kéne a legelejére..,)?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1113) Winner_hun válasza janos666 (#1112) üzenetére


Winner_hun
félisten

594 px

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1114) DarkByte


DarkByte
addikt

Tegnap este nem ment az oldal egy ideig, legalább is én 22 órától kb. háromnegyed óráig figyeltem. Máskor kint szokott lenni a Service unvaliable felírat de most a böngészőtől kaptam sárga felkiáltójeleket. (host not responding, stb.) Ilyennel még nem találkoztam itt. Meg lehet tudni hogy ez miért volt? :U

[ Szerkesztve ]

(#1115) 7 válasza DarkByte (#1114) üzenetére


7
addikt

Adatbázisfrissítés volt, és hivatalosan is elindult a Hardverapró

@Parci: A macska rúgja meg...

[ Szerkesztve ]

(#1116) PazsitZ válasza 7 (#1115) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem meg mostanában a szolgátató is hasonlót kreál. Így én azt hittem itt van a baj :U

- http://pazsitz.hu -

(#1117) DarkByte válasza 7 (#1115) üzenetére


DarkByte
addikt

Húha, úgy látom a felszín alatt azért gyűlnek az újdonságok! :K PH! dominates the world. :D
Köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#1118) Lenry


Lenry
félisten

lehet rögtön kötekedni a HVApróval kapcsolatban?
-ha átlépek rá, nem vagyok automatrica beloggolva, mint a többi PH-portálon
-nincs saját RSS (PH/Apró-ra tudom hogy van és az tök ugyanaz, de ha már külön portál, akkor legyen az is külön)
-sehol nincs rá link (pl a lapcsalád fejlécében ott vannak a linkek a testvéroldalakra, erre még sehol semmi nem linkel)

most hirtelen ennyi gondolom még nincsen 100%ban kész, és dolgoztok még rajta :R

de hogy pozitívumot is mondjak:
-oldalt nincs link a fórumokra, ami jó, mert az odatévedő újoncok nem fognak hülye topikokat nyitni és biztos nem lesz keverve a fórum az apróval
-jók a színek
-középre van igazítva(!!!) (még mindig nem 1280 széles, de legalább középen van, mint az IT café, meg a gamepod is. Nem lehetne a PH/MA/LO-t is középre rakni?)
-ja meg tetszik a címkefelhő :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1119) Parci válasza 7 (#1115) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, még nem indult el hivatalosan, mert kicsúsztunk az időből. ma fog.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1120) 7 válasza Lenry (#1118) üzenetére


7
addikt

Igen, még van vele munka. Az első és harmadik pont vélhetően idővel megoldódik, a másodikkal kapcsolatban nincs ötletem.

(#1121) knifemaster


knifemaster
tag

Kivánok,
azért írok ide,mert gőzöm sincs hova kellene:)
Ismerősnél meg akartam mutatni egy PH oldalát,hogy itt majd lehet okosodni.
A gond ott van,hogy ha beléptünk egy topicba,legyen az apróhirdetés vagy szakmai,,akkor ahelyett,hogy szépen középre kerülne a "blokk"ami a hozzászólásokat tartalmazza,lekerült a jobb oldali oszlop alá!
Így csak az arcképek meg a hsz. első pár szava látszik,amennyi kifért az oszlop szélességében.
Találkozott már valaki ilyen esettel?

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1122) PazsitZ válasza knifemaster (#1121) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem ez okozza? [link]

- http://pazsitz.hu -

(#1123) Winner_hun válasza PazsitZ (#1122) üzenetére


Winner_hun
félisten

De

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1124) knifemaster válasza PazsitZ (#1122) üzenetére


knifemaster
tag

Lehet,annyira nem értek hozzá,de az biztos ,hogy neki is vodás netelérése van.
Köszi az útbaigazítást.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1125) Parci válasza 7 (#1120) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a második pont is teljesen jogos, de az már menet közben lesz kikalapálva valamikor.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1126) rewonka


rewonka
tag

Hi, szerintem elég nagy bug hogy a google indexelni tudja a tagok adatlapjait a http://itcafe.hu/tag/[tag név].html cimen, ez azt jelenti hogy más robotok is eljutnak oda, ill spam email cim gyüjtő robotok. :W
Ez ellen nem lehetne valamit orvosolni, hogy csak loginolás után lehessen látni ?
Köszi
Rew

(#1127) Parci válasza rewonka (#1126) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az email cím javascriptben kódolt, csak te látod úgy, mintha oda lenne írva. nézd meg a forrást.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1128) rewonka válasza Parci (#1127) üzenetére


rewonka
tag

Meglestem én kérek elnézést :D :C
csak levert a víz hogy bevagyok indexelve és láttam az email címem
Rew

[ Szerkesztve ]

(#1129) harylmu


harylmu
őstag

Hol tudom megnézni, hogy hányan látogatják a Logoszférás blogomat?

(#1130) Winner_hun válasza harylmu (#1129) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bemész a logoszférára és a lekérések oszlopot nézed:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1131) Winner_hun válasza rewonka (#1128) üzenetére


Winner_hun
félisten

Így látja a google;)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1132) harylmu válasza Winner_hun (#1130) üzenetére


harylmu
őstag

Atyúristen, csak nem kiszúrta a szemem...
:R

[ Szerkesztve ]

(#1133) jasszer


jasszer
senior tag

Sziasztok,

Munkahelyen vagyok, az itteni böngészővel vmi miatt nem működik a linkelés gombja, postolná nekem vki a kódját (persze legalább 1 karakter eltéréssel, hogy ne alakuljon linkké), hogy tudjam használni ennek ellenére? :B

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1134) harylmu válasza jasszer (#1133) üzenetére


harylmu
őstag

[ L:http://www.link.hu]wasd[ /L]

(#1135) Winner_hun válasza jasszer (#1133) üzenetére


Winner_hun
félisten

Súgó

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1136) jasszer válasza Winner_hun (#1135) üzenetére


jasszer
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, nem ismertem ezt a menüpontot.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1137) gyurman


gyurman
tag

Thread -ként listázni
Szervusztok, érdekelne, hogyan tudok Thread -ként listázni?
Vagyis elindul egy A téma mindenki válaszol rá, de egyszercsak valaki válaszol egy másikra vagy újat nyom, így lett a B.
Én úgy akarom istázni, hogy a B maradjon ki az A-ból. Hogyan lehetséges?

(#1138) Winner_hun válasza gyurman (#1137) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sehogy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1139) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Sziasztok!

Hogyan tudnék a már lezárt hirdetések közt keresni? Esetleg egy konkrét felhasználó összes, témakörtől független aktív / lezárt / összes hirdetésére keresni?

Hogyan tudnám megtekinteni azon topikok / hirdetések listáját, melyekhez valaha is hozzászóltam, az utolsó 10-es listán felül?

Jött egy új módszer egy igen nagy jelentőségű topikba, mégpedig a kivel érdemes üzletelni topikba, miszerint linkelni kell. Emiatt én is piros pontoktól esek el, és én sem tudok másnak adni. Illetve tudok, csak nem kapja meg. A fentebbi lehetőségeket használva ezt ki lehetne küszöbölni. Mivel a PH! egyéb értékelési rendszert nem biztosít, ezért tartom fontosnak a lelkes tagok által fenntartott PHMegbizhatosag oldalt. De itt csak akkor növekednek az értékelések, ha a fentebb említett problémákra akár csak részlegesen is megoldást találok.

Köszönöm, HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1140) Pompi válasza 04ahgy (#1139) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

?! Nem vagyok kompetens a pontozásos rendszerben, de ahogy nézem és ahogy az első hozzászólás is írja, elég a felhasználó adatlapját linkelni (de ez sem kötelező), nem kell a konkrét aprót. Ez pedig nem jelent(het) problémát.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1141) 04ahgy válasza Pompi (#1140) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Elolvasnád azt az első hozzászólást mégegyszer?

"Megkérünk mindenkit, hogy linkelje a megkötött üzletről szóló apróhirdetést." A kiváló és a megfelelő ajánlás mintája alatt van.

Továbbá [link] [link]

Tehát a kérdések, amik a keresési fortélyokra vonatkoztak, még fennállnak...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1142) Pompi válasza 04ahgy (#1141) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Elolvastam még egyszer azt az első hozzászólást:

"Ha írsz, akkor (lehetőleg linkkel támogatva) mindig szerepeljen a hozzászólásban annak a neve, akiről szó van(még ha az te magad is vagy), ugyanis így lesz kereshető a topic."

"Konkrét minták:

Kiváló ajánlás:
kukoricajános: fekete/piros pont, mert....

Megfelelő ajánlás:
kukoricajános: fekete/piros pont, mert ..."

A másik kettőt valóban nem, de hát ha nincs benne az első hozzászólásban.... és még írtam is, hogy nem vagyok kompetens a pontozásban.
Szóval kicsit visszavehetnél az arroganciából, főleg ha az ember segíteni szeretett volna.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1143) Bordoi válasza 04ahgy (#1141) üzenetére


Bordoi
őstag

Lezárt hirdetésekben tudomásom szerint nem tudsz keresni.
Viszont amikor üzletelsz valakivel, egyszerűen csak elmented a hirdetést és tudod linkelni.
Illetve, ha emlékszel kulcs szavakra a hirdetésből, a google sokáig segítségedre van.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1144) 04ahgy válasza Pompi (#1142) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem arrogánsra szerettem volna, kérés lett volna, de így sikerült, elnézést kérek érte. Két jópontot emiatt nem kaptam meg, mert lezárt hirdetésben már nem lehet keresni, ezért kissé ingerült voltam. Azért neked sem kellett volna az első hozzászólást linkelned, mint egy r=1 újoncnak szokás.

Azóta megkaptam a segítségeket, köszönöm Bordoi.

A kedvenceket nem lehet a sor legvégére rendezni valahogy?

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1145) Wolverine


Wolverine
félisten

Tervbe van véve egy kép méretezése feature? Az 594 pixel cseppet sem standard, és így kicsit macerás a képek beszúrása... szerk: ha nem lenne világos: linkelt képekről van szó, nem feltöltöttekről.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1147) cizoe


cizoe
őstag

Üdv! Logouton szeretném kilistázni csak a kiemelt írásokat. (mondjuk egy adott időintervallumon belül). Hogy lehetne (ha lehetne) ezt? Funkció nincs rá azt tudom, de valamilyen változó a keres.php után esetleg?

(#1148) Wolverine


Wolverine
félisten

Még egy megjegyzés: előredátumozott, Logoutos vagy Gamepodos írásokhoz kellene egy link a saját írások között szvsz :)
szerk: hopsz, Logoutnál van ilyen - de akkor a Gamepodnál miért nincsen?

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1149) Wolverine


Wolverine
félisten

Még egy kérdés/kérés: tervbe van véve egy "embed video" tag létrehozása a link és a kép mellett?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1150) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Helló!

Lehet hogy nem ide való, és nem bug, de

Zavaró, hogy a ph nyitóoldalán a "percről percre" rovatban ha egy it cafés cikkre klattyintok, mindig az it cafe főoldalára mutat a link, és ott még keresgélhetem a cikket.
Szerintem nyerőbb lenne, ha közvetlenül a cikkre mutatna.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.