Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1501) Ndruu válasza csibe1 (#1498) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Bug volt.

Harrrr!!!!

(#1502) csibe1 válasza Ndruu (#1501) üzenetére


csibe1
addikt

Rendben,köszi. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1503) 7 válasza Wyco (#1496) üzenetére


7
addikt

Letezik egy idealis olvasasi szelesseg, ha annal nagyobb szelteben a tartalom, akkor az mar sokkal macerasabban kovetheto, gyakoribb a sortevesztes es -kereses. A forum jellegebol adodoan epp emiatt szerintem nem varhato egyhamar, hogy a tartalmi resz szelesedni fog.

Megoldast nyujthatna persze a dinamikus elrendezes (bar a forumnal ott is kerdeses, miket raknal egymas melle), de mivel ott nem tarthato olyan szinten egyseges osszkep, mint a fix elrendezesnel, ezert azzal sem szamolnek. :)

Vannak viszont bongeszokhoz valo scriptek, amik a PH!-t is kiszelesitik, erdemes rakeresni. Vagy ha nem jutsz eredmenyre, kerj tanacsot PazsitZ-tol vagy ntomkatol. :)

[ Szerkesztve ]

(#1504) kenwood


kenwood
veterán

az utobbi napokban nagyon belassult a forum,neha 1-1 oldalt be se tolt csak az "oops not found" jelenik meg.
nalam,vagy nalatok van a hiba?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1505) fatal` válasza kenwood (#1504) üzenetére


fatal`
titán

A lapcsaláddal nem ok valami, már jeleztem a másik topicban, de nem jött semmi válasz.

(#1506) HZoli87 válasza kenwood (#1504) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem nálad van a hiba, nálam is egyre gyakrabban belassul az egész, néha 1-2 percig csak teker a böngésző.

(#1507) canniball válasza 7 (#1503) üzenetére


canniball
nagyúr

"...bar a forumnal ott is kerdeses, miket raknal egymas melle..."
Szerintem a fórum rész lenne a legegyszerűbb: csak a középső hasáb szélessége kéne hogy változzon, a többi maradhatna ahogy van.

--------------

A lassuláshoz: nálam is ilyen. Az elmúlt napokban mintha lett volna valami javítva mert többnyire villámgyorsan betöltött, most viszont megint meglehetősen lassú.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1508) randras


randras
veterán

A topikok jobb felso szelen megjeleno kepek frissiteset, beallitasat ki vegzi?

Esetleg lehet segiteni? :)

(#1509) Konflikt


Konflikt
addikt

sziasztok.
lehet volt mar, akkor sorry. az lenne a kerdesem, hogy le lehet valahogy kerdezni egy adott user (sajatom) osszes mar bezart aprohirdeteset? mert ugytunik minden bezart apro tovabbra is elerheto ugyan, csak nincs kirakva: mentett linkrol elerheto mind. valami olyan lekeresre gondoltam, mint az aktivak eseteben: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&suser=Konflikt
koszonom.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#1510) Ndruu válasza Konflikt (#1509) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, ez az a link, ami kilistázza a user összes apróhirdetését, de csak moderátori jogkörrel rendelkezők láthatják a lejárt és törölt hirdetéseket (kilistázva). A lejárt hirdetéseket bárki megtekintheti, ha rendelkezik az adott hirdetés linkjével. (Végignéztem, egyikben sem volt benne az e-mail címed vagy telefonszámod.)

Harrrr!!!!

(#1511) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Az m.prohardver.hu-n megtalálható valahol az "Itt szóltam hozzá" lista?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1512) fatal` válasza Bjørgersson (#1511) üzenetére


fatal`
titán

Nem és az illetékesek azt mondták, hogy mobilon nem lesz itt szóltam hozzá lista.

(#1513) Bjørgersson válasza fatal` (#1512) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kár, azért köszönöm.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1514) Eastman


Eastman
őstag

Ez a bejegyzés hogyhogy listázva 0 hsz-el? :) Ilyet még nem láttam.

+

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1515) Ndruu válasza Eastman (#1514) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Volt egy hozzászólás a topikban, de töröltette az illető. Tehát topik már van hozzá (ezért jelent meg), csak hozzászólás "nincs" a topikban.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1516) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

Korábban feltöltött képeim listájában lévő képeket hogyan tudom törölni, ha megtelik a tárhely?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1517) Kalandor válasza wertigo1984 (#1516) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A kép linkére kattintasz és ott Feltöltött kép törlése link.

(#1518) wertigo1984 válasza Kalandor (#1517) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nem vettem észre, köszi! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1519) wertigo1984 válasza Kalandor (#1517) üzenetére


wertigo1984
őstag

Bocsi még egy kérdés: amiket korábban feltöltöttem képeket, ha azokat kitörlöm akkor a hsz-be linkelt kép továbbra is benne marad abba a fórumba, ahova linkeltem?

(#1520) Kalandor :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1520) Kalandor válasza wertigo1984 (#1519) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze, dead link lesz.

(#1521) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!

Kollektíve lett megszűntetve a privát üzenet jöttére figyelmeztető e-mail küldés vagy csak nálam nem működik?

(#1522) CoolMan válasza AndrewTdi (#1521) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

(#1523) AndrewTdi válasza CoolMan (#1522) üzenetére


AndrewTdi
addikt

oh, kösz

(#1524) cashback


cashback
őstag

Sziasztok.

PM-es captcha -ról érdeklődnék.
Ki lehet kapcsolni a saját fiókomon? Mert elég idegesítő 3-4üzenet után... a kedvem is elmegy hogy üzenetet írjak bárkinek is. :F

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#1525) fatal` válasza cashback (#1524) üzenetére


fatal`
titán

Nem. Biztonsági okokból vezették be.

(#1526) cashback válasza fatal` (#1525) üzenetére


cashback
őstag

Sejtettem... viszont nagyon zavaró.
Biztos fiatal vagyok még itt PH-n, de eddig egyszer nem kaptam spam-et PM-ben. :B

Viszont nekem ettől nem biztonságosabb a PM.

Hát mindenesetre marad a "megszoksz vagy megszöksz" mondás második fele. ;]

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#1527) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Hali!

Új kép feltöltésénél a 8 megapixeles képeket automatikusan átméretezi a rendszer, ha az nagyobb mint 3 MB, vagy azt nekem kell méretezni? Kovertálás JPG formátumra** rublikát olyankor be kell pipáljam vagy hagyjam azt üresen?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1528) Reno7


Reno7
senior tag

Esetleg tervben van egy előnézet a hozzászólásoknál? Könnyebb lenne formázni a szöveget.
Meg a kedvenc fórumtémáim menüponthoz egy le-fel mozgatás opció, hogy könnyebben átrendezhető legyen a lista?
:))

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1529) randras


randras
veterán

Helló,

kaphatnék pontos iránymutatást arra vonatkozólag, hogy a betűkön, számokon kívül még milyen speciális karaktereket lehetséges felhasználói név részeként megadni a PH!-n, illetve ezekből hogyan áll elő az adatlap linkje?

Természetesen nem másik reget akarok gyártani, csak egy regexp-et, ami az érvényes felhasználói neveket validálja annak érdekében, hogy megfelelő http://hardverapro.hu/tag/*.html linket állíthassak elő.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1530) Ndruu válasza randras (#1529) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elég bonyolult a dolog, de emlékeim szerint valaki már megválaszolta valahol, holnap majd előkerítem a hozzászólást.

Harrrr!!!!

(#1531) randras válasza Ndruu (#1530) üzenetére


randras
veterán

Köszönöm, várom! :R

(#1532) Ndruu válasza randras (#1531) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezekre emlékeztem: [link] [link]

A speciális esetek ebben nincsenek benne, ezt magadnak kell kideríteni. Nézegesd végig az aktív tagok listáját, rengeteg példát találsz benne, amiből talán visszafejthető, hogy hogyan működik a dolog.

Példák:
DM-Fan - dm-fan - A kötőjelet nem bántja.
Kevin's - kevin_s - Az aposztrófból _ lesz.
*Tata* - tata_2 - A *-ot figyelmen kívül hagyja és mivel már van tata, ezért hozzácsapja a _2-t
Ed3r_X_ - ed3r_x - Úgy látszik az utolsó _-t levágja.
=WiNTeR= - winter_2 - Egyenlőségjelet figyelmen kívül hagyja.
VeMaR™ - vemar_tm - ™ jelet _tm-mé alakítja.
Egyél húst.. - egyel_hust - ú -> u, ő -> o, stb.
@matthew@ - matthew_3 - A kukacot figyelmen kívül hagyja.
[SiLveR] - silver_3 - Zárójeleket figyelmen kívül hagyja...
.bruszli. - bruszli_2 - ahogy a név elején és végén lévő pontokat is.
Vasinger! - vasinger_2 - A felkiáltójel sem érdekli.
Ryan ^^ - ryan_3 -
7600 GS - 7600_gs - Szóközből _ lesz.
<NewL> - newl_2
Źşë' - zse_5 - Ź -> z, ş -> s, ë -> e

Amivel gondban leszel, azok a nevek, amiben nincs betű vagy szám. Ezek az "elnevezhetetlen" tagok
# - unnameable_71 - ;] ejnye-bejnye
Valamint a variációs nevek:
Bala, Bala_, _bala_, bala., Bala+, Bála

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1533) randras válasza Ndruu (#1532) üzenetére


randras
veterán

Ez nem könnyű... :(

Akkor azt mondhatjuk, ha jól értem, a felhasználói név lehet bármilyen nem üres string, ami max. 12 karakter hosszú, a tárolásuk pedig ha jól látom a lehető legkülönfélébb módon történik, de összességében magában az URL-ben csak betű, szám, kötőjel és alsóvonás lehet, és mindez case sensitive módon (tehát nincs felhasználó adatlap URL-ben nagybetű, de ha van, az hibás).

Végülis nekem ennyi is elég.

unnameable_71 egy próbálkozás volt, remélem nem gond. Nem gondoltam volna, hogy beveszi. :B

[ Szerkesztve ]

(#1534) Ndruu válasza randras (#1533) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Yep.
Igazából lezso tudna bővebben erről mesélni, de ahogy tudom, ő mostanában elég elfoglalt.
unnameable_71: Gondoltam én, fel is jegyeztem, hogy ne legyen belőle probléma később.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1535) randras válasza Ndruu (#1534) üzenetére


randras
veterán

Rendben, köszönöm. A megértést szintén! :R

(#1536) randras


randras
veterán

Tényleg új lett a smiley? =>>

[ Szerkesztve ]

(#1537) Ndruu válasza randras (#1536) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

És ez is: ;] Muszáj volt kijavítani, mert csúnyán mutatott az új hardveraprón.
Tulajdonképpen ugyanaz, mint az előző, csak a körvonalait kijavítottam.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1538) HuMarc válasza Ndruu (#1537) üzenetére


HuMarc
addikt

Már megijedtem, hogy forradalmi változtatások lesznek. :Y Megnyugtattál. :K

(#1539) randras válasza HuMarc (#1538) üzenetére


randras
veterán

Ez is elég forradalmi. :U

(#1540) Winner_hun válasza Ndruu (#1537) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kezein is van változás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1541) Ndruu válasza randras (#1539) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Winner_hun: Igen, azon is.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1542) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Sziasztok!

Egy barátom kérte a segítségemet, mert megváltoztatta az email címét itt az oldalon, viszont nem kapta meg az emailt az új bejelentkezési adataival és így nem tud belépni, viszont épp egy üzlet közepén van és már jegelték neki a terméket, tehát fontos lenne, hogy mihamarabb újra be tudjon lépni, hogy ne ússzon el az üzlete.
marceeh lenne a "problémás" tag.

Remélem nem gond, hogy ebbe a topikba írtam le a problémát, nem találtam megfelelőbb témát :B

Előre is köszönöm a segítséget az ő nevében is :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1543) Winner_hun válasza Ragnar95 (#1542) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1544) Ragnar95 válasza Winner_hun (#1543) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1545) Ndruu válasza Ragnar95 (#1542) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sajnos még mindig ez a gond. Ha az ott leírtakat végigcsinálja, akkor meg fogja kapni az e-mailt is.

Harrrr!!!!

(#1546) Watercolour válasza Ndruu (#1545) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Sziasztok!

Külföldön hostolt, saját tulajdonú, csak általam használt VPN szerveremről nem tudom elérni a prohardver lapcsaládot. Más weboldalakkal nincsen probléma.
Névfeloldás megtörténik, pingre válaszol, viszont a webszerverrel nem épül fel a kapcsolat.
Kihez tudnék fordulni?
A gép IP címét privát üzenetben küldeném az illetékesnek.

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1547) Ndruu válasza Watercolour (#1546) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Keresd meg a rendszergazdát, talán tud segíteni.

Harrrr!!!!

(#1548) Watercolour válasza Ndruu (#1547) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Köszi!

(#1549) rappit4


rappit4
őstag

Sziasztok!
Van ez a topikom, mivel az első 2 hozzászólás elég hasznosnak bizonyult ezért szeretném frissíteni, mivel a benne lévő linkek elavultak, tehát ha lehetséges akkor csinálnék egy új hozzászólást, amihez hozzáadnék még egy fontos leírást is. Az 1.hsz szerkesztését kitől kell kérnem? Előre is köszi a válaszokat. :R

(#1550) Bjørgersson válasza rappit4 (#1549) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ide írj ezügyben. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.