Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1301) Lauda


Lauda
félisten

Most talaltam ezt a bejegyzest: [PROHARDVER! - túl a kétmillión]

Meg szabad kerdezni, hogy most mennyi hsz-nal tatunk ala cuzammen? Biztos durva szam lehet. ;]

Az a napi 500 aktiv tag is szepen felkuszott 3-4000 -re. :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#1302) Winner_hun válasza Lauda (#1301) üzenetére


Winner_hun
félisten

11 711 666
Itt összeadod és kész. Amúgy ebben nincs benne minden hozzászólás, csak az ami mindenki számára látható.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1303) Lauda válasza Winner_hun (#1302) üzenetére


Lauda
félisten

Hogy Te miket nem mondasz, ez eszembe se jutott. :F :R

Koszi szepen, ez meg annal is durvabb amire szamitottam! :Y :C

(#1304) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Hogyan tudok kívülről olyan linket készíteni egy tag adatlapjához, akinek speciális karakter van a nevében, illetve több van belőle?

Példának az enyém:
Athlon64+
athlon64_2.html

Erre a konverzióra (és átirányításra) lenne szükségem, van rá valami GET metódust használó cucc a RIOS-ben?

Nem lényeg 1:1-ben így, máshogyan is jöhet. Az apropó az, hogy elkértem a phmegbizhatosag.atw.hu kódját, és azt írom át, oda kellene. Ennek az adatbázisában Athlon64+-ként szerepelek, de pontkereséskor szeretnék egy linket adni a felhasználó lapra (athlon64_2.html).

Köszi!

(#1305) Winner_hun válasza Peter Kiss (#1304) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1306) Peter Kiss válasza Winner_hun (#1305) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Ok, de ha valamiből (valakiből) már 5-6 változat van? Mondjuk másik ötletem, hogy a névre kattintva a hirdetései jönnének be, és ott már el tudom úgy intézni, hogy jó legyen a keresés (próbálni még nem próbáltam).

(#1307) Winner_hun válasza Peter Kiss (#1306) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha valakinek ugyan olyan az lenne az URL címe mint másnak, akkor a nick végére egy alsóvonás és egy szám kerül, 2-vel kezdődően. Pl. ha valaki _troland26 néven regisztrál be akkor az URL-ben troland26_2 lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1308) Peter Kiss válasza Winner_hun (#1307) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

troland26_3
troland26_4
troland26_6
.
.
.
troland26_100

:)

(#1309) yolan


yolan
őstag

Sziasztok!

Elnézést ha ez nem a megfelelő topik, nem akadtam jobbra.
Olyan problémám lenne, hogy eddig benn tudtam maradni bejelentkezve mind a prohardveren, mind az apróban, most ha belépek egyik helyre pld a fórumba, akkor az apróból kiléptet.
Bejelentkezésnél kipipálom, hogy időkorlát nélkül maradjon bejelentkezve, ne korlátozza a jelenlegi ip-mre és ne lépjen ki másik böngészőből. Mit kéne beállítanom, hogy bennmaradjon mind a két oldalon? Operát használok, win7 alatt, ezelőtt a youtube miatt a flash-t kellet frissítenem, illetve a sütiket töröltem, más nem történt a probléma jelentkezése előtt.
Valakinek valami ötlete?
Vagy hol kérdezősködjek ezután?

Üdv, yolan.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#1310) Ndruu válasza yolan (#1309) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1. Bejelentkezel Prohardverre (bepipálod amik kellenek, ahogy eddig is) [ha már be vagy jelentkezve, akkor ez az első lépés átugorható].
2. Aztán átmész Hardverapróra, bejelentkezel (itt is pipa a megfelelő helyekre) és ha a HA-n bejelentkezett, akkor utána nyomj Ctrl+F5-öt.
3. Menj vissza a PH-re, ott is nyomj Ctrl+F5-öt. Működnie kell...
A többi lapcsaládnál is ugyanígy kell tenni (BM, MA, LO, GP).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1311) yolan válasza Ndruu (#1310) üzenetére


yolan
őstag

Kijelentkeztem mind a két oldalról. Majd bejelentkeztem a PH-ra.
Átléptem az apróba, bejelentkeztem ott is. Betöltötte már bejelentkezve az oldalt, nyomtam egy crtl+f5-öt (ez mit csinál mellesleg?). Majd visszalépem a ph-s fülre, nyomtam egy crtl+f5-öt, aztán írni akartam neked válasz hsz-t, és kérte hogy jelentkezzek. Bejelentkeztem, elkezdtem írni, közbe átnéztem az aprós fülre, ott megint kivagyok jelentkezve...

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#1312) Ndruu válasza yolan (#1311) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A Ctrl+F5 üríti a cache-t, ez meg szokta oldani az ilyen apró problémákat.
A kompatibilis beléptetést is bepipáltad? Ha nincs, akkor be kellene...

Harrrr!!!!

(#1313) yolan válasza Ndruu (#1312) üzenetére


yolan
őstag

ASz a furcsa, eddig ment minden silabizáció nélkül, ezzel a 3 belépési beállítással.
A sütik ürítése és a flash frissítés ennyire betett volna neki :F
Nemértem.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#1314) yolan válasza yolan (#1313) üzenetére


yolan
őstag

A kompatibilis beléptetéssel megy, de még mindig nem értem. Eddig ezt nem használtam.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#1315) Ndruu válasza yolan (#1314) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Néha változtatnak a dolgon. Most volt nemrég egy megújulás, az azóta eltelt időben a háttérben olyan munkálatok folyhatnak, ami hatással lehetett a beléptetési rendszerre is.
Nekem körülbelül 2 hete volt így, de mivel én a kompatibilis beléptetést használom, így a Ctrl+F5 megoldotta a problémát.

MOD!: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1316) yolan válasza Ndruu (#1315) üzenetére


yolan
őstag

Értem, és ez a kompatibilis belépés mit takar?

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#1317) Fooler89


Fooler89
őstag

Hogy lehet a privát üzeneteket érkezési sorrendbe állítani?

[ Szerkesztve ]

(#1318) Winner_hun válasza Fooler89 (#1317) üzenetére


Winner_hun
félisten

Utolsó kapott / küldött szerinti csökkenő sorrendben vannak, más listázás nem lehetséges.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1322) Lenry


Lenry
félisten

amióta hazaköltöztem, és újra élvezem az ADSL előnyeit áldását, azóta naponta legalább egyszer nem tudom elérni a PH!-t pár percre. minden más weboldal jó, de a PH!-ra request timeoutot kapok. aztán pár perc és megint jó.

T-Home netem van, DNS be van állítva. a routeren van egy másik gép is, azzal sosem volt ilyen baj

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1323) Lenry


Lenry
félisten

ez mi?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1324) PazsitZ válasza Lenry (#1323) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link]

- http://pazsitz.hu -

(#1325) Lenry válasza PazsitZ (#1324) üzenetére


Lenry
félisten

what you cache is what you get? :D
"You're not supposed to see it anywhere in Firefox" :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1326) Alg válasza Winner_hun (#1318) üzenetére


Alg
veterán

És ha már itt tartunk, hogy lehet az összeset törölni? Csak egyesével (felhasználónként)?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1327) PazsitZ válasza Lenry (#1325) üzenetére


PazsitZ
addikt

Azt nem tudom miért írta, pedig, de: [link]

- http://pazsitz.hu -

(#1328) Lenry válasza PazsitZ (#1327) üzenetére


Lenry
félisten

pedig csak tipp volt :)

na mindegy, a lényeg, hogy akkor nem megint a RIOS valami hipertitkos akármijébe botlottam bele.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1329) Winner_hun válasza Alg (#1326) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy.
Amúgy nem értem ezt a törlést, akivel nem írsz az idővel elsüllyed, ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1330) kelekyle


kelekyle
őstag


("Még több szerkesztett hír...")

2perc átírni az egészet, rossz link van oda berakva...

Nekem ez lenne a bajom már több topikot láttam ami ilyesmi gondokkal foglakozik de külön a gamepodnak nincs hibabejelentő oldala míg a lapcsalád többi tagjának van... ezt se értem)
Tehát a kérdés: Már tájékoztattam egy két embert a hibáról de egyik se adott visszajelzést... Most mi a helyzet ezzel a dologgal mert nem nagyon értem.... 2hete ott van és semmi javítás ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#1331) Panther válasza kelekyle (#1330) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Köszi, javítva!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1332) Lauda


Lauda
félisten

Erdekelne a tapasztalatotok, velemenyetek egy szamomra erdekes kerdessel kapcsolatban.

Multkor teljesen veletlen bongeszgettem az ie8-al, egyebkent ff-ot hasznalok. A lenyeg az, hogy ie8-al nekem sokkal gyorsabban jonnek be a forum oldalai, gamepod alol probaltam, en mindig onnan forumozok. Ez hogy lehet? Van ennek valami magyarazata, hogy miert? :)

(#1333) Winner_hun válasza Lauda (#1332) üzenetére


Winner_hun
félisten

Firefoxhoz használsz kiterjesztéseket?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1334) Lauda válasza Winner_hun (#1333) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, a downloadhelper es a restore text van fent.

(#1335) Winner_hun válasza Lauda (#1334) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azok nem kéne hogy így lassítsanak. Gondolom a legfrissebb Firefox. Passz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1336) Lauda válasza Winner_hun (#1335) üzenetére


Lauda
félisten

A 3.0.8-as firefox. Ezzel sem lassu, de az ie8-al erezhetoen gyorsabb, nem ertem. :F

(#1337) Winner_hun válasza Lauda (#1336) üzenetére


Winner_hun
félisten

3.6.6-ost nem próbáltad? Az tán még gyorsabb:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1338) Lauda válasza Winner_hun (#1337) üzenetére


Lauda
félisten

Probaltam a 3.6-ost mikor kijott, de ott meg az volt a gond, hogy mivel nem eredeti meretben nezem a weblapokat, hanem kicsit nagyitva, a smiley-k mosottak lesznek, mert azokat is nagyitja. Ez a 3.0.8 pedig nem.

(#1339) sanyi850


sanyi850
csendes tag

Nem tudok hírdetni,up-olni,módosítani,mindíg visszadob a belépési adatokhoz!!!!;;;????szted?lemaradtam vmikor,fizetős a magánhírdetés? köszi

(#1340) Ndruu válasza sanyi850 (#1339) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Próbáld meg frissíteni a böngésződ gyorsítótárát (Ctrl+F5), használd a kompatibilis belépést (belépésnél be lehet pipálni).
Ha ez sem jó, akkor másik böngészővel próbáld, de a kompatibilis belépést mindig pipáld be.

Harrrr!!!!

(#1341) Eastman


Eastman
őstag

Valahogyan ki lehet egy lapon listázni több fórum hszt? Pl.: #4; #7; #14 ?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1342) Winner_hun válasza Eastman (#1341) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1344) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ha letiltok valakit, akkor kap valami figyelmeztetést, amikor privátot akar írni nekem? Vagy legalább akkor, amikor elküldi, de nem kapom meg?

Skynet is real. It's called Google.

(#1345) Winner_hun válasza FehérHolló (#1344) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tud róla hogy letiltottad.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1346) FehérHolló válasza Winner_hun (#1345) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi! Kár érte.

Skynet is real. It's called Google.

(#1347) apóka


apóka
aktív tag

Sziasztok!

Minden hirdetés címe ilyen: .......... (törölt hirdetés)
Csak nekem :F

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#1348) Ndruu válasza apóka (#1347) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Már megjavították.

Harrrr!!!!

(#1349) Phvhun


Phvhun
őstag

Sziasztok!

Hogy lehetne automatikusan kideríteni hogy történt e funkcionalitás beli változás az oldalon ?
Forrásban turkálással ennyi infót találtam ami valószínűleg erre utal :
"/css/common_v38.css"
"/js/common/common_v50.js"

(#1350) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!
Kaptam emailt, hogy megváltozott a jelszóm, mire fel? Ti küldtétek egyáltalán? Mármint a rendszer?
Üdv: RR

═════════════════════════════════════════

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.