Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  rFactor

Hozzászólások

(#1801) laci_8519


laci_8519
tag

Még több mint 1 napig 3$ ezen az oldalon az rFactor.
Megbízható, én is itt vettem.

[LINK]

[ Szerkesztve ]

(#1802) macy válasza laci_8519 (#1801) üzenetére


macy
addikt

Pénzt adtál érte? Játszik még vele valaki egyáltalán?

(#1803) laci_8519 válasza macy (#1802) üzenetére


laci_8519
tag

Multiplayerben többen vannak mint a 2-ben. 3$ nem pénz érte. Steamen 23$-ért adják.
A 2-ben 2-3 szerveren vannak, de azok is általában zárt szerverek.
Nem is értem, hogy miért nem játszanak a 2-vel, mert szerintem az egyik legjobb szimulátor.

Remélem ha Steamre kerül akkor ez változni fog.
Addig is ott az AC, azt legalább sokan játszák.

[ Szerkesztve ]

(#1804) macy válasza laci_8519 (#1803) üzenetére


macy
addikt

Nagyon filóztam, hogy megvegyem-e a 40%-os akcióban. Mármint a 2-est. De aztán lebeszéltem magam róla, úgyis csak nagyritkán multiznék vele.

(#1805) laci_8519 válasza macy (#1804) üzenetére


laci_8519
tag

Én, most az akciósat vettem meg pár napja. Multi része teljesen halott.

[ Szerkesztve ]

(#1806) HaJo90 válasza laci_8519 (#1803) üzenetére


HaJo90
csendes tag

Én is frissen vettem, és nekem is eddig a legjobban ez tetszik (persze a konkurencia szimulátorait is rendszeresen használom). Elég nehezen kerültem fel a szerverekre a modok nehézkes letöltése miatt, de azért 1-2 versenyt el tudtam kapni, persze semmi komoly. Viszont vannak rFactor2 ligák (pl. simcompany.hu), ahova akár ingyenesen is lehet csatlakozni egy-egy jóféle kergetőzés reményében. :)

Amúgy e hét péntekig meghosszabbították az akciót, mert sokan lecsúsztak róla.

[ Szerkesztve ]

(#1807) laci_8519 válasza HaJo90 (#1806) üzenetére


laci_8519
tag

Nekem egyik szerverre sem csatlakozik. Amikor le akarom tülteni a modokat az adott szerverhez, mindíg failedet ír. Már tűzfalon is átengedtem, de semmi változás. Pedig engem pont a multi része érdekelne jobban.
Tegnap írtam, hogy a multi része teljesen halott. Ez nem teljesen igaz, mert este felé voltak fent egy jó páran, de többsége jelszavas szerver volt.
AC-t is azért vettem meg, mert azon látni, hogy kifejezetten a multi része ami erősebb. Single részét még el sem indítottam egyszer sem. Ami szintén egy nagyon jóra sikerült szimulátor. Van is benne már pár száz órám. :)

(#1808) HaJo90 válasza laci_8519 (#1807) üzenetére


HaJo90
csendes tag

Nekem is ez volt a tapasztalatom, de elvétve volt 1-2 szerver, ahonnan jól leszedte. Másik fórumon rákérdeztem, ott azt írták, hogy megfelelő szerveres konfiguráció mellett le kell jönnie a modoknak, tehát esélyes, hogy ezek a szerverek nincsenek úgy beállítva, hogy a modokat automatikusan és zökkenőmentesen le lehessen tölteni.

Én a mod nevére rá szoktam keresni, amit nem tud letölteni, és ahova nagyon fel szeretnék menni, felrakom manuálisan, és ha mákom van, a verziószám is stimmel. Aztán kövi alkalommal már simán fel tudok menni. :)

Azt vettem észre egyébként, hogy a pályákat szinte minden esetben gond nélkül le tudja tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#1809) laci_8519 válasza HaJo90 (#1808) üzenetére


laci_8519
tag

Nekem a pályákat sem tölti le, szóval semmit. Minden failed. Megpróbálom akkor manuálisan leszedni.

(#1810) laci_8519


laci_8519
tag

Ma megjelent a Steam-en is az rFactor 2. Kulcsot mikor kapunk tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1811) tutitibi


tutitibi
senior tag

Sziasztok!

Teljesen kezdő rFactor-os vagyok.
Vettem egy Logitech G27 kormányt és ezzel játszom.
Valaki tud segíteni mik a jó beállítások ehhez a játékhoz ?
Mindig a kormányelfordulással van gondom, hogy nincs szinkronban a játékban és a magán a kormányon, nem ugyanannyit fordul.
Mi lehet a gond ?

(#1812) tutitibi válasza laci_8519 (#1810) üzenetére


tutitibi
senior tag

Mi az a Steam ????

(#1813) laci_8519 válasza tutitibi (#1812) üzenetére


laci_8519
tag

Ezt most komolyan kérdezed?

Kormány beállításnál én a controls menüben kipipáltam a vehicle set-et és akkor nem kell állítgatni a különböző autóknál az elfordulási szöget.

(#1814) tutitibi válasza laci_8519 (#1813) üzenetére


tutitibi
senior tag

Komolyan, Ugyanis Rfactor1-el játszom, egyelőre. Ott pedig nincs az általad említett beállítás. Vagy jól eldugták.

(#1815) JoinR válasza tutitibi (#1814) üzenetére


JoinR
senior tag

(#1816) laci_8519 válasza tutitibi (#1814) üzenetére


laci_8519
tag

Igazad van, én azt hittem, hogy a 2-ről van szó és azt írtam le. Az 1-et most nem telepítem fel, de emlékszek, hogy én is szenvedtem vele mire meglett a megoldás. Próbálj Youtube-on keresni, biztos találsz beállításról videót.

Azt meg, hogy komolyan kérdezed a Steam-re értettem.

(#1812) tutitibi: Mi az a Steam ????

[ Szerkesztve ]

(#1817) tutitibi válasza laci_8519 (#1816) üzenetére


tutitibi
senior tag

Most a G27 vezérlópultjában "Settings" ablak a kormány "Degress of Rotation : 200 fok."
Így jó, már rendesen működik. És nemcsak formula autóban.

(#1818) tutitibi válasza JoinR (#1815) üzenetére


tutitibi
senior tag

köszi.

(#1819) mastudio93


mastudio93
újonc

Elkezdődtek az előkészületek a 2016-ban startoló szezonunkhoz.
Szokásainkat megtartva ezúttal is lehetőségetek lesz új festéssel, új csapatnévvel és egyéni rajtszámmal elstartolni.
A versenyek 2 hetente vasárnap 19:30-as kezdettel fognak megrendezésre kerülni ÉLŐ tv közvetítéssel!
Bármi infóra lenne szükséged vagy kérdésed lenne írj facebookon üzenetet vagy az mastudio@indamail.hu és a vertetics79@gmail.com email címen is választ kapsz!

A-Liga 2016 Trailer

(#1820) proof88


proof88
addikt

Sziasztok,

nem tudom ki használ XD plugint, de gondoltam szólok hogy több mint 3 és fél év után frissítés jött ki hozzá, nem tudom konkrétan mivel támogatja jobban az rfactort de ha valakinek volt vele gondja akkor egy próbát megér. :)

ui.: nem szimezek sehol, fészbukon láttam a hírt és gondoltam megosztom aktív szimesekkel. :)

(#1821) matyialiga


matyialiga
tag

10 ÉVES AZ A-LIGA!
JUBILEUMI SZEZON !!!
SZENZÁCIÓS NYEREMÉNYEK !!!
Mindenki készítse a bukósisakját! Örömmel jelenthetjük be, hogy az F1 RFactor A-Liga 2016 -ban is bajnokságot rendez az rFactor játékkal. A tagfelvétel a következő szezonra a mai nappal kezdetét veszi.
A MOD az RF1 2013 Total MOD lesz. Egyedülállóan hosszú szezont tervezünk melynek végén szenzációs nyeremények találnak gazdára:
- Az első helyezett, a BAJNOK nyereménye örökös RFactor-2 licensz !!!
- Csapatbajnokságot is hirdetünk! A legjobb csapat tagjainak nyereménye egy éves RFactor-2 licensz mind a két résztvevő számára.
Ezzel még nem ért véget a nyeremények sora:
- A szezon során legtöbb tapasztalati pontot gyűjtő versenyző jutalma egy éves RFactor-2 licensz. Ezt csak az a versenyző nyerheti meg, aki nem nyert még licenszet a fent ismertetett kategóriákban. Csak a 2016/1-es szezonban szerzett tapasztalati pontok számítanak!
- A szezon végén kisorsolunk egy darab egy éves RFactor-2 licenszet. Ezt csak az a versenyző nyerheti meg, aki nem nyert még licenszet a fent ismertetett kategóriákban.
Egyéb feltételek:
- A licenszeket halmozni nem lehet, egy versenyző maximum egy darab licenszet nyerhet a szezon végén!
- Csak az a versenyző nyer licenszet, aki nem hiányzik háromnál több versenyről!
- A licensz megszerzéséhez a szezonzáró futamon kötelező részt venni!
- Ha a bajnok csapatban három, vagy annál több versenyző versenyez a szezon során, akkor csak a két legtöbb pontot gyüjtő versenyző veheti át a nyereményét!
A nyereményeket Vertetics Szabolcs ajánlotta fel, akinek ezúton is köszönjük a felajánlást, valamint, hogy elvállalta a liga vezetését!
A nevezési díj a teljes szezonra (9 hónapra): 1500 Ft / fő.
További információkkal kapcsolatban érdeklődni a vertetics79@gmail.com vagy a mastudio@indamail.hu e-mail címeken lehet.
A teljes játékot a MOD -al és pályacsomaggal együtt az alábbi linkről töltheted le: Letöltés
Várunk minden kedves érdeklődőt és jó felkészülést kívánunk az új szezonra!
Üdvözlettel:
F1 R-FACTOR 'A' LIGA
FB csoport:[link]
[link]

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1822) matyialiga


matyialiga
tag

A-Liga 2016 Official Trailer

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1823) neilszab


neilszab
őstag

Endurance Series - Sebring - FunRace!

Csütörtök este a GTE, szombaton pedig a Prototype2 osztály gépeit fogjuk nyúzni a híres Sebring-en! A részvétel nyílt, örömmel látunk mindenkit: ;)

rF2 futaminfók: http://gtr-masters.hu/tema/6125
További futamok: http://www.gtr-masters.hu/schedule

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1824) Cerdoblaise


Cerdoblaise
tag

Hamarosan indul RFactor2 tesztbajnokságunk!

Hogy milyen autókkal az csak Rajtad múlik! Ez elmúlt hónapok legsikeresebb Fun futamainak vasaira lehet szavazni. Ha lemaradtál volna valamelyikről, vagy csak újrapróbálnád nyílt 0-24 órában elérhető szerverünkön most minden autót elérhetővé tettünk.

Szavazás és további infó: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6196

(#1825) bajzal


bajzal
őstag

Szerintetek melyik a legjobb F1 2016 Mod? Valamint tudtok valami magyar leírást linkleni, amiben benne van, hogy a setup-nál melyik beállítást mit jelent?

(#1826) Gadfly


Gadfly
tag

Kedves Versenyzők! Örömmel jelenthetjük be az Endurance versenyek kedvelőinek, hogy elkészültünk az első WEC 2017-es modunkkal, amely lefedi az LMP1, LMP2 és GTE kategóriát.

Mivel az endurance versenysorozat elsősorban a csapat versenyzésről szól, ebben a szakágban nincs minden csapattag egyidejűleg a pályán, hanem köszönhetően az rFactor-nak, könnyedén megvalósítható a pitben történő pilóta csere, épp ezért viszonylag nagy létszám kell egy színvonalas Bajnoksághoz, ezért is próbáltunk összefogni a többi nagy ligával, név szerint (és ABC sorrendben) GTR-Masters, Simco, és VSR ligákkal, és bár tudjuk, hogy a kezdet biztosan nehéz lesz, de bízunk benne, hogy a futamok előrehaladtával újabb és újabb csapatok csatlakoznak majd a sorozathoz, és emelni tudják a bajnokság színvonalát ezáltal.

Bajnokság további információi: LINK

A Bajnokság Facebook elérhetősége (katt a képre).

simraceseries.com

(#1827) danikosz


danikosz
újonc

Sziasztok!

Egy BTCC sorozat szeretnék nektek ajánlani. Szeptember végén rajtol a VSR BTCC bajnokság! Az rFactor2-vel futós sorozat 8 állomásból fog állni (Rockingham és Thruxton marad ki az eredeti naptárból), ahol minden pályán 3 futamot rendezünk és a legrosszabb versenyhétvége eldobható lesz. Várunk mindenkit sok szeretettel!

> Minden információt és jelentkezési lehetőséget itt megtaláltok <

Molnár Dániel

(#1828) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Bár már nem igazán él a topik, és az rFactor se mai darab, de biztos vannak még páran, akiknek fent van a gépén.
Ahogy az utóbbi időben észrevettem, egyre több modot körülményes letölteni (nem élnek a linkek stb), így elkezdtem a saját (nem túl nagy) mod táramat felpakolgatni google drive-ra.
A nagyobb része már fent van:
Autók:
HistoriX (ehhez GT Legends is kell), DRM Revival 2.0B, Honda NSX (Niels), V8Factor 1.3, VLM_GTPC, Lada VFTS, Touring Car Legends
Pályák
Osterreich '75, A1 Ring 2.0, Adelaide 1988, Daytona Road Course, Suzuka, komplett 2006-os F1-es idény pályái, Lime Rock Park, Longford, Mid Ohio (VLM), Zandvoort, Nordschleife, Bathurst (ORSM), Oulton Park, Pergusa, Laguna Seca, Salzburgring, Road Atlanta (2016), Road America, Rouen les Essarts (VLM), Sebring (VLM), Spa Francorchamps 2005, Valencia, Le Mans (77-85 és 91-96 VLM), Watkins Glen, Brands Hatch, Zolder.
Fel fogom még ezen kívül rakni a WCP 2016-os F1-es szezon pályáit is. (meg amiket majd még találok).
Ha valakinek szüksége lenne valamire, privátban jelezze :)

#KeepFightingMichael

(#1829) Attila88


Attila88
újonc

Sziasztok,
az a gondom, hogy a játék indítása után megjelenik az aktuális mod képe, majd a játék nem indul el. Win 10-et használok és eddig működött.

(#1830) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Próbálta esetleg valaki a hivatalos KartSim modot rFactor2-höz? Van vajon lehetőség új layoutokat beletenni? (elég perverznek tűnhet, de találtam egy rF1 -es szegedi gokartpályát, valamint egy rF1 >> rF2 map konvertálót, ha esetleg ezek segítségével életre kelthető lenne az új KartSimmel, az nagyon boldoggá tenne)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1831) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#1830) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Akarom mondani kecskeméti, de nincs igazából jelentősége :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1832) Attila88


Attila88
újonc

Sziasztok, a Yas Marina pályán szeretném módosítani a pálya világítás felkapcsolódási idejét. Melyik fájlban tudom ezt beállítani?

(#1833) eksunmen


eksunmen
csendes tag

Sziasztok!

Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy saját magamnak raktam össze pár modot (offline játszom) és az egyik autó típus a kanyarok előtt jobban le lassít mint a többi.
Az autók fizikáját már egyesítettem, ez nem lehet már gond.
Ennek az autónak a mesterséges intelligenciájával van baj (AI).
Ezt hogyan lehet javítani?

Köszönöm!

(#1834) Chosen


Chosen
addikt

Nem túl aktív ez a topik, de best of rFactor modokról van valakinek listája, vagy emlékei? Összegyűjtenék párat mielőtt még nehezebb lesz letölteni ezeket. :)

Olyasmikre gondolok, mint a CTDP, DRM Revival és hasonló klasszikusok. De egy-egy autó vagy éppen pálya is érdekel, amik jobban sikerültek. :)

(#1835) Ciccuka


Ciccuka
veterán

rFactor 2 most akciós

Mods for rFactor 2

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1836) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

A magyar euroring pálya nincs meg valakinek rFactor-hoz?
Sajnos csak halott linkeket találtam hozzá.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1837) fLeSs válasza Ciccuka (#1835) üzenetére


fLeSs
nagyúr

[link] :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1838) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Ha esetleg vkit érdekelne rF2 online versenyzés, akkor az eddig csak ACC-vel foglalkozó lowfuelmotorsport.com elkezdett rF2-vel is foglalkozni. Rendszeres versenyek, matchmaking, ratingek és rF2-höz képest magas részvétel. Rookie-ban a 2 óránkénti versenyeken 2-3 split szokott lenni (max 30 versenyzővel) és még csak béta tesztfázisban van az rF2-es versenynaptár.
Ez talán feltámasztja az online rF2-t.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1839) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A legújabb RC-ben megoldották, hogy versenyezhessünk olyan autók ellen, amiket nem birtoklunk. Ez volt az egyik legnagyobb akadálya a játék népszerűsödésének, ez talán újabb löketet ad a játékosszámnak. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1840) Z0C! válasza Czimby (#1836) üzenetére


Z0C!
őstag

ezek vannak meg nekem.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1841) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok! Ha a letöltések, tartalmak menüben nézem, és a zöld pipával telepítve a "Store content", akkor az ki van fizetve és rendelkezésemre áll?
Pár év után folytatom a játékot, azért vagyok fejben és tartalomban lemaradva.
Előre is köszönöm a választ.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  rFactor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.