Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) zdanee válasza domos (#1) üzenetére


zdanee
őstag

Egy random AliExpress boltban vettem, ami eladások számában és értékelésekben kb megbízhatónak tűnt. $46 volt szállítással és 20 nap alatt ért ide (pont a Karácsony utáni első munkanapra). Nagy-enteres verziót nem láttam, amikor ezeket néztem, de én eleve csak a kompakt billentyűzeteket néztem, szóval simán lehet.

@Feruendios: A szövegbevitel? Ami a baltával faragottságot illeti, éppen hogy visszatettem a 0-át a megszokott helyére. Az Esc a CapsLockon egyáltalán nem olyan rossz, könnyebb elérni, nagyobb gomb, amit valljuk be, az életben nem használ senki, mégis ott virít még a legkompaktabb kiosztásokon is. A dupla Shift=CapsLock szerintem annyira logikus, hogy nem is értem, miért nem ezt vezették be mondjuk a '70-es évektől. Sokkal kevesebb elütés lenne. A Shift = 'következő betű nagy' szintén olyan dolog, amit mostanra mindenki megszokott a mobilján egy évtized alatt. Plusz nem kell a fél billentyűzeten átnyújtózni a kezeddel egy nagybetűért.

@Ringman: Minden laptopom angol billentyűzetes, úgyhogy teljesen jó ott is, de ha már rávettem magam az autohotkey beállítására, úgy gondoltam ártani nem árt. Majd később lehet, hogy valami hasznosabb funkciót adok neki.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.