Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Csapoati válasza dontpanic (#300) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ne cseréld, nem igazán nyújtana előrelépést.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#302) missmonroe válasza Charliecsoki (#252) üzenetére


missmonroe
tag

Ez nem okés, most hoztam el ugyanonnan ugyanezt és semmi hiba. Hivd fel oket, a mailes ugyfelszolgalatuk kicsit tapír.

(#303) missmonroe válasza Vory (#297) üzenetére


missmonroe
tag

Az arany meseszep de picit csajos... A kozepe inkabb rezes, rosegoldszeru, a ket szele sargaarany. Csak h tudjatok, en meglepodtem h nem egyszinu, de igy is tetszetos:)

(#304) ozzy47 válasza missmonroe (#303) üzenetére


ozzy47
csendes tag

Sziasztok!!!!

Tudja valaki, hogy hol lehet a dupla koppos felélesztést beállítani a 4x-en.....??????...vagy nincs, vagy én vagyok ilyen béna?????....Előre is köszi a segítséget.....

(#305) vince válasza ozzy47 (#304) üzenetére


vince
őstag

nem lehet, szerintem vagy ujjlenyomatolvasó vagy duplakoppos felébresztés.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#306) ozzy47 válasza vince (#305) üzenetére


ozzy47
csendes tag

Köszi a választ....az 5,5-ös változata tudja, ill. a mobilaréna tesztben is szerepel.....de majd hátha frissül....:)

(#307) vince válasza ozzy47 (#306) üzenetére


vince
őstag

hibásan szerepel a tesztben, más is kiszúrta :) [link]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#308) ozzy47 válasza vince (#307) üzenetére


ozzy47
csendes tag

:R :R :R

(#309) FÖNÖK


FÖNÖK
tag

hi!
vettem egy redmi 4X-et global verzió
rom: MIUI Global 8.2 Stabil
8.2.9.0 (MAMMIEA)
ez jelent valami negatívumot?

rendelnék hozzá üveget és tokot.
[link]
Az üveg megelelő? vagy másikat kell keresni?
a ki tud kérem segítsen
köszönöm

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#310) borsodika válasza FÖNÖK (#309) üzenetére


borsodika
őstag

Az a rom teljesen jó, gyári global. Egyelőre nem láttunk olyan tempered glass-t ami mindenhol normálisan illeszkedett volna a telefonra.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#311) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Sziasztok! Gsmhome-on már van 49-ert arany változat. Mennyire megbízható az a bolt, vannak tapasztalatok?

(#312) gyurma01


gyurma01
tag

Sziasztok.
Segítséget kérnék, hogy hogyan lehet egy telefonszámhoz microsd-ről zeneszámot csengőhangnak csatolni?
Sajnos nem jöttem rá.

(#313) Telda válasza gyurma01 (#312) üzenetére


Telda
addikt

Fájlkezelővel a Miui/ringtone mappába kell másolni a zeneszámokat, ha nem létezik a ringtone mappa létre kell hozni. Amit ide másoltál, az a csengő/értesítési hangoknál meg fog jelenni a listában.

Itt egy magyar leírás is, de regisztrálni kell.

(#314) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Megjött a redmi 4x-m. Olyat tapasztaltam, hogy a h, t, b betűket nem szereti használni. Valamelyik mellette lévővel össze keveri állandóan, mintha nem is érzékelne ott. Valamint néha hiába alul nyomkodom össze-vissza csinál mindent. Erősen kell nyomni a kijelzőt, hogy érzékelje.

(#315) gyurma01 válasza Telda (#313) üzenetére


gyurma01
tag

Nagyon köszi, sikerült.
A régi telómon könnyebb volt, de ha erre rájön az ember akkor itt se nehéz.
Köszi :) :D

(#316) kokopo


kokopo
aktív tag

Sziasztok
Van egy redmi 4X (global verzió, rom: MIUI Global 8.2 Stabil, 8.2.9.0 (MAMMIEA))
Kerdeznem hogy meg mindig a regisztracios bootloader feloldas mukodik, vagy van mar egyszerubb megoldas ? Kosz

(#317) Telda válasza kokopo (#316) üzenetére


Telda
addikt

Igen, még mindig igényelni kell a nyitást.

(#318) kokopo


kokopo
aktív tag

tegnap igenyeltem, ma megkaptam, de ezt kapom
[kép]
mit kell csinalni ? kell meg varni ?

(#319) vince válasza kokopo (#318) üzenetére


vince
őstag

A 2-es Unlock Tool figyeli az időt és az accountod készülékhez kapcsolásától számított 72 óra múlva engedi nyitni a bootloadert. Szedj le egy korábbi, 1-es verziót, azzal menni fog.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#320) kiskakas


kiskakas
senior tag

valaki tud megbizhato tok+uvegfolia forrast orszagon belul? eustock-nal tenyleg csak tok van? :(

(#321) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! 4X globalt szeretnék fekete szinben. Honnan rendeljek? Köszi előre is !

(#322) zodo válasza Bull Boss (#321) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem a legtöbben az eustock-ot javasolnák.

(#323) hofilaci válasza Charliecsoki (#252) üzenetére


hofilaci
tag

Hali !
Nekem is pont ezt a csörgést csinálja!(vagyis nem csinálja a csörgést)
Van mikor egyáltalán nem csörög ugyanarról a telefonról hívva,van mikor egyből csörög!
Minden szolgáltatóval ezt műveli!(nem szim) hiba!!
Ha felébresztem akkor mutatja a nem fogadott hívást a led is pislog!
De rohadt zavaró! Illetve ez nem normális egy ilyen (kínai :W csodától)
Szerviz lesz vagy passzolom.
Egy UMI Londont cseréltem le erre a (ódákat zengtek róla) mert az is ezt csinálta!
Volt egy doogee x5 az töknormális volt a kategóriájába!Csak leejtettem azt kampec!
Szerintem ezzel MIUI Global lal lesz a gond!
Csak tudnám akik tesztelik idehaza azok nem tesznek szimet bele és nem próbálják két három napon keresztül????
Erre nem is jön frissítés???
Tud valaki valami megoldást a szervizen vagy a kukán kívül??

(#324) Svejk41


Svejk41
csendes tag

Sziasztok!
Ma teljesen meghülyült a telefonom. ( Redmi 4x. Stabil 8.2.10.0) Még délelött telefonáltam vele nhányat majd dél körül mobilneten akartam megnézni valamit. Ez roming állapotban volt. Nem akaart csatlakozni. Gondoltam rossz biztos valami a kinti hálózattal van... Ezért elindítottam egy hálózat keresést , hogy választok egy másikőszolgáltatót. Na innentől fogva hol volt , hol nem, térerő az egyes simen . Közben hazaéertem, itthon is ezt csinálja, ill ha van akkor sem enged telefonálni , csak netezni (mobil) . Sőt most már a kettes sim is ugyan ez. ill már teljesen kiixelve mindkét sim. A wifi az működik. Valakinek ötlet?!?! Ja és többször újra indítottam kikapcsoltam stb., de semmi.

(#325) vince válasza Svejk41 (#324) üzenetére


vince
őstag

A készülék Mobilarénás tesztjéhez kapcsolódó fórumban nagyobb az élet, szerintem ne ide írjatok.

Szóval a hivatkozott fórumban valakinek ugyanilyen gondja volt (#581), neki garanciában cserélték végül , lásd #1489-et.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#326) Svejk41 válasza vince (#325) üzenetére


Svejk41
csendes tag

Köszi a választ. :(( Ez nem túl jó hír, mert az enyém Kínából érkezett...

(#327) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Kérdésem, hogy 4X-nél miért van az, hogy a névjegyeket csak pár karakterig fogadja a telefon (kb. 10). Kiírja, hogy túl sok karaktert használok. Lehet az ékezetes betűk miatt csinálja?
Az a baj, hogy a telefon nem nálam van, hanem egy családtagomnál, szóval nem tudom feltúrni a menüjét, ezért kellene rá halálbiztos, pontos beállítási leírás.

Előre is köszi mindenkinek.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#328) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Vettem ebay-on üveg kijelzővédőt,egyszer kisebb is ami a lekerekített szélek miatt rendben van.De fel helyezés után a kijelzővédő a szélén kb fél centit mintha nem tapadna rá.
Tud valaki rendes kijelzővédő be szerző helyet?Esetleg pontos linket?

(#329) kuyarashi válasza szimla65 (#328) üzenetére


kuyarashi
őstag

Szia!

Erre a telefonra egyelőre nem gyártanak pontosan passzoló üveget (gyanítom nem is fognak), szóval mindegyik eláll a széleken, légrés van alattuk. Pont itt olvastam ezt, ezért döntöttem a karcálló, matt PVC fólia mellett. A telefon eleve Gorilla Glass-t kapott, tehát bírnia kell.
Ha jobban is véd az üvegfólia, nem túl esztétikus és könnyebben lepattan így, hogy nem kap alátámasztást. G2-met is így használom, bevált.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#330) szimla65 válasza kuyarashi (#329) üzenetére


szimla65
aktív tag

Szia!
Köszi a választ.Ha nem titok meg tudhatnám,hogy hol,milyet vettél?

[ Szerkesztve ]

(#331) kuyarashi válasza szimla65 (#330) üzenetére


kuyarashi
őstag

Persze. Aliexpress-ről.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#332) szimla65 válasza kuyarashi (#331) üzenetére


szimla65
aktív tag

Szia!
Köszi majd körbe nézek.

(#333) vektorka


vektorka
csendes tag

sziasztok.
honnan tudom kideríteni, hogy milyen kamera szenzor van a telefonomban?
(el szeretnék adni egy 4x-et és az esetleges vevőm ettől teszi függővé a vásárlást)
köszönöm a segítséget! :R

(#334) kuyarashi válasza vektorka (#333) üzenetére


kuyarashi
őstag

Szia!

"...the RedMi 4X has a Samsung S5K3L8 sensor." Google 1. találat, 1. hozzászólás. :)
Persze nem árt utána nézni még, de úgy látom, máshol is ezt írják.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#335) vektorka válasza kuyarashi (#334) üzenetére


vektorka
csendes tag

ezt megtaláltam, igen, csak azt hittem, hogy van valami típus szám például, ami alapján kiderül ez :)
köszönöm a hsz-t ;)

(#336) kuyarashi válasza vektorka (#335) üzenetére


kuyarashi
őstag

Ez maga a típusszám, de ha valaki hibásnak véli, azért szóljon, utána vágjon nyakon.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#337) vektorka válasza kuyarashi (#336) üzenetére


vektorka
csendes tag

:R

(#338) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Rokon kis srác készülékére kellene bevált üveg, esetleg fólia. Itthonról tudják csak megrendelni, tudnátok valamit javasolni?! Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#339) jeni válasza tylerddd (#338) üzenetére


jeni
félisten

(#340) Xipho


Xipho
csendes tag

Sziasztok!

Redmi 4x-ről videó lejátszása régi TV-re? Van valakinek ehhez valamilyen ötlete? Hogy lehetne megoldani? A TV-n van HDMI, de a redmi-n nincs....

Előre is köszi a segítséget.

(#341) jeni válasza Xipho (#340) üzenetére


jeni
félisten

Média lejátszó kell ide.
Az anyagot kiírod pendrive egységre és a TV-re rácsatlakoztatva egy Média lejátszót és azon keresztül lejátszód.
Egy ilyen S905/905x közel 15000Ft.

(#342) davenport válasza Xipho (#340) üzenetére


davenport
aktív tag

Miracast, Mirascreen, vagy Google Chromecast tükrözés?

No money, no honey.

(#343) tylerddd válasza davenport (#342) üzenetére


tylerddd
veterán

Én a Chromecast-et javaslom, droidos telefontulajoknak legkézenfekvőbb és legmegbízhatóbb megoldás tartalmat vinni a készülékről tévére. Én iPhone-hoz használom, imádom a kis kütyüt :)

ps: mit érthet Xipho "régi tévé" alatt, amin van HDMI?! :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#344) jeni válasza tylerddd (#343) üzenetére


jeni
félisten

legelső kiadású HD képes LED TV? :U

(#345) tylerddd válasza jeni (#344) üzenetére


tylerddd
veterán

Akkor mások az elképzeléseink a régi szót illetően. A LED tévék kb. 2010/11 körül kezdtek szivárogni a nagyközönség felé, én egy ilyet nem mondanék réginek. Talán arra gondolt, h nem smart?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#346) bolcsodal válasza Xipho (#340) üzenetére


bolcsodal
addikt

+1 a Chromecast-nak. PC-ről, telefonról, tabletről, notiról wifi-n keresztül a lehető legegyszerűbb a kivetítés.

"régi" TV-kről ráadásul még nem spórólták le a "Service USB" portot (Nekem egy 2009-es LG 32LH2000-es szolgálja ki USB-n táppal is).

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#347) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

A feltöltőkártyás 4X telefonomat minden hó elején újra kell indítanom, ha adatforgalmat szeretnék. Csak így van internet hozzáférésem. A telefon is figyelmeztet, hogy ez előfordulhat. Na de minden egyes alkalommal, minden hónap 1. napján "restartolgassak"?
Valahogy meg lehet ettől szabadulni?

Előre is köszi a segítséget.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#348) szegabapuci


szegabapuci
tag

Sziasztok! Hivatalosan van Gorilla Glass a 4X-en. Ha nem muszáj, nem vennénk rá külön üveg fóliát. Mi a hivatalos inóf ez ügyben?

(#349) flash- válasza szegabapuci (#348) üzenetére


flash-
veterán

hivatalosan nincs rajta gorilla glass
[link]

de ha van, ha nincs érdemes fólia, mert nekem a Gorilla Glassos kiejlzőjű telefonok üvege is könnyen karcolódott.. karc ellen nem hatásos, inkább az erős szándékos ütés ellen-pl ráütsz kalapáccsal, vagy valami más tárggyal( aminek jóval kisebb a valószinűsége) mint mondjuk annak, hogy zsebben megkarcolódik a kulcstól,stb...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#350) kuyarashi válasza szegabapuci (#348) üzenetére


kuyarashi
őstag

Amennyiben nem GorillaGlass egy telefon kijelzője, érdemes rá üvegfóliát tenni a nagyobb védelem érdekében, ugyanakkor karcálló pet fóliát is rakhatsz rá.
Régen üvegpárti voltam, de mivel az könnyen reped, stb., áttértem a matt, műanyag fóliára. Nekem bevált, persze GorillaGlass kijelzős telefonra. Elég jó a karcállósága ezeknek is.

Bár a 4X nem Gorilla, azért lehet mégis jó választás rá a pet, mert ezekre nem készült olyan üveg, amelyik a sarkoknál is buborékmentes és leköveti a kijelző enyhe görbületét.
Tesómnak van ilyen telefonja, arra is műanyag fóliát raktunk emiatt.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.