Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) szegabapuci válasza kuyarashi (#350) üzenetére


szegabapuci
tag

Igen én is azt látom, hogy a kijelző szélei szépen le vannak kerekítve. Viszont érdekes, hogy üvegfóliát is látok hírdetni a különböző oldalakon. Lehet, hogy ezek picit kisebbek, hogy még a sima felületen végződjenek? Műanyag fóliából melyiket ajánlanád, ami jó minőségű is?

[ Szerkesztve ]

(#352) kuyarashi válasza szegabapuci (#351) üzenetére


kuyarashi
őstag

Kisebbek, de úgy tudom, hogy még ezeknek sem fekszik fel a széle, egyszerűen azért, mert teljesen síkok, míg a telefon kijelzője hajlított (nem csak 1-2 mm-en a széleken).

Én Aliexpress-ről rendeltem 5 db-ot. Nem gondoltam, hogy nagy minőség, legalábbis mikor megláttam, nem úgy tűnt. Felhelyezést követően viszont már nem volt vele gond.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#353) PuMbA válasza kuyarashi (#350) üzenetére


PuMbA
titán

Semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#354) kuyarashi válasza PuMbA (#353) üzenetére


kuyarashi
őstag

Az is valami. :)

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#355) szegabapuci válasza kuyarashi (#352) üzenetére


szegabapuci
tag

Egy ilyen is jó lehetne? Ez azért is tetszik mert a segítségével jobban lehet látni az alsó menü gombokat.

[link]

(#356) kuyarashi válasza szegabapuci (#355) üzenetére


kuyarashi
őstag

Kép alapján nekem is tetszett, de végül sima fóliát rendeltünk. Kérdéses, hogy ez mennyire fekszik fel, ha a sima üveg sem perfekt. :F
Egyébként szimpatikus és jobban is védené a telefont. Hátha a többiek ismerik, próbálták már ezt a komplett, előlapos megoldást!

Egyik vásárló ezt írja (másik link alatt):
"Added a star for a quick solution to close the dispute and return 100% money. Glass has the effect of perforation because of this on the screen goes flickering luminous points (hairspray glitter all know). someone it seems cool, but for me look for glowing dots bust (look at the attached photos and you will understand what was happening). Now the good. Glass perfectly falls on the screen (do not forget, we have ergonomic 2.5d glass screen Smart so the cover stёklyshko should be a little less). glued it on the perimeter, only dyed parts frame. because of this on the screen there are colored washouts, like gasoline water stains. glass becomes cloudy in contact with your fingers the impression I smeared hands goose grease and щатем poyuzat decided smart. A little secret sticking. glue stёklyshko when the LED notification so you'll be centered the LEDs and in the future you will not have problems with visualization."

Videó alapján nekem korrektnek tűnik. Kérdés, hogy ez a NanoFilm verzió mennyivel precízebb (ha precízebb), mint a filléres, Aliexpress verzió.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#357) vince válasza szegabapuci (#355) üzenetére


vince
őstag

Többen használunk megelégedéssel ehhez hasonló IMAK márkájú fóliát [link]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#358) flash-


flash-
veterán

Sziasztok
Két kérdésem lenne:nevjegyzek beallitasokat hol tudom elérni? Pl hogy a vezeteknevet tegye elore, stb..
Masik:
Alkalmazasok hol van? Azt latom hogy a főkwpernyőre teszi ki amit telepitek de a régi samsungos klasszikus megoldast jobban szeretem amikor be lehet menni a programok vagy alkalmazasok menube es onnan tudom indítani oket
Koszi elore is

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#359) vince válasza flash- (#358) üzenetére


vince
őstag

1.) megnyitod a névjegyzéket és hosszan nyomod a menü gombot, majd Megjelenítési beállítások
2.) nincs app drawer

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#360) flash- válasza vince (#359) üzenetére


flash-
veterán

köszi

lenne még valami:

amikor a párom redmi 4x-telójára küldök egy másik telórol messengeren üzenetet, akkor nem azonnal jelenik meg az üzenet(pedig az értesítéseknél mindent bekapcsoltam ami a messengerrel kapcsolatos) hanem kb 1- 2 perc mulva..

ti ilyet tapasztaltatok? (még amikor a régi galaxy s3-asa volt ott azonnal jelzett ha elköldtem az üzenetet)

ötlet a megoldásra?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#361) vince válasza flash- (#360) üzenetére


vince
őstag

Passz, nem használok messengert. Gyere át a pörgősebb fórumba, ott van összefoglaló is, talán segít, írnak benn hasonló bajokról.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#362) UNauthorized


UNauthorized
csendes tag

Sziasztok!
Xiaomi Redmi 4X Dual Sim 4GB RAM 64Gb megéri azt a kb. 10-es felárat a 3/32 gb-s verzióval szemben?

(#363) vince válasza UNauthorized (#362) üzenetére


vince
őstag

Ezt a felhasználási szokásaid döntik el, nekem pl. nem érné meg, de van olyan, aki kifejezetten ezt a verziót szerezte be. A 4/64-esben nincs 800 MHz-es 4G sáv, ami egy fontos különbség a ram/rom méreten túl!

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#364) UNauthorized válasza vince (#363) üzenetére


UNauthorized
csendes tag

Igazából a WAZE meg a chrome menjen rendesen, meg úgy a teló ne lassuljon be 1 hónap használat után. Talán néha Herathstoneosznék rajta, de nem ez a fő szempont.
Egy nyomi LG g4c-t szeretnék lecserélni aminél kb minden jobb :D

(#365) vince válasza UNauthorized (#364) üzenetére


vince
őstag

Május óta használom, semmi gondom vele. Nézz át az aktívabb fórumba, több választ fogsz kapni.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#366) UNauthorized válasza vince (#365) üzenetére


UNauthorized
csendes tag

Köszi a helpet!

(#367) #36678656


#36678656
törölt tag

Sziasztok !
A napokban vásároltam Xiaomi Redmi 4X telefonomat (3/32 )(B20 tamogatott magyar verzio) .Segítséget szeretnék kérni ,sajnos olyan hibajelenséget tapasztaltam hogy a ViBER nevű programmal nem csörög ki a telefonom (a hívo fél szerint csörög , de sajnos valojaban nem csinal semmit) ha huzamosabb ideig ki van kapcsolva a kepernyő. A legfrissebb MiUI van rajta és a legfrissebb VIBER. Az alvó módot soha-ra állítottam pedig.
Mit kell még állítani a telfonon, hogy megbizhatoan jol működjön ez a program? Valaki tapasztalt már ilyet?
Várom az ötleteket! Köszi!! :)

(#368) sharp007 válasza #36678656 (#367) üzenetére


sharp007
tag

#365

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#369) Kuter válasza #36678656 (#367) üzenetére


Kuter
senior tag

Töröld le , és rakd újra. Mikor elindítod a felugró ablaknál engedélyez mindent hozzáférést.

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#370) baltasar


baltasar
csendes tag

Sziasztok! Redmi4x telefonon gps-t hol lehet bekapcsolni? Menüt lehúzva nincs benne. Köszi

(#371) Kuter válasza mQWeXgsf (#1) üzenetére


Kuter
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#372) Fateys


Fateys
tag

Sziasztok. Redmi 4x telónak árthat ha 3A-es töltővel töltöm? Vagy akkor is csak 2A-t vesz fel? A gyári töltője 2A-es,de kéne vennem 1 új töltőt és a tabletemnek 3A-es kell. Nem gond ha ezzel töltöm a telót is ha az van kéznél?

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#373) debianfan válasza blash (#10) üzenetére


debianfan
csendes tag

Sziasztok,

Ma raktam fel a x.aomi.eu féle 9.5.2 es miui stable romot a 4X re és lám színes lett az értesítő ledje akár csak a note 4 nek, gps jele mesésen gyors még offline módban is és a 9.5.2 nagyon stabil és gyors rom.

Csak gondoltam megírom nektek.

Üdv, debianfan

(#374) enzahobi válasza debianfan (#373) üzenetére


enzahobi
aktív tag

törölve, bocsi

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#375)



őstag

Sziasztok, tegnap vettem egy 4X-t. Kicsit lassú de amúgy nagyon jó. Viszont hívásnál halkan hallom a partnerem. Fólia leszedte csutka hangerő. Lehet ezzel valamit kezdeni? Android verzió 6.0.1 A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#376)



őstag

Még egy trükk. Altatást, nálam back gomb hosszú nyomásával oldottam meg. Szinte nem használok hw-es gombokat.

[ Szerkesztve ]

(#377) Kuter válasza debianfan (#373) üzenetére


Kuter
senior tag

Érdekes nálam nem,de még a menüben sem.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#378) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok.
Gyors kérdés.
3GB-os a kiszemelt.
Ha jól olvasom a specifikációkat,akkor van B20.
Így van?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#379) MrPappa


MrPappa
csendes tag

Halo.

Az mitől van hogy néha napján mikor felébresztem a telefont akkor nem reagál a feloldásra? kb 2 naponta... :/

(#380) javelin


javelin
újonc

Sziasztok. Redmi 4x-e van a gyereknek. Ma reggel bekapcsolta ez a "Mi" logo-n befagyott... Próbáltam hosszú power off-al ill power off+volume up vagy down-nal is. Első esetben ugyaneddig jutottam. Down-nal pedig vmi Fastboot jelent meg, de nem tudok tovább lépni... Hogy lehetne resetelnem???? Előre is köszönöm! G

(#381) Gogodj válasza javelin (#380) üzenetére


Gogodj
tag

valoszinüsitem hogy csak rom ujrapakolással fogod tudni megoldani! lekelll tölteni gépre a global romot "gondolom az van hozzá" és pc-n mi flash progival visszatenni. én miuihu fórum által készitett romot használok. ajánlom olvasgatni sok sok hasznos dolgot leirtak. az alapján simán megtudod oldani.

Gogodj

(#382) jeni


jeni
félisten

Hello!
A gyerek Redmi 4x telóját,hogy tudnám vissza tenni a korábbi verzióra?
Nem tudom,hogy a frissítés miatt van de ha hívnak akkor a térerő leesik 1-re mindkét szolgáltató esetén.
Ha jól láttam pár napja a MUI 11-t tette fel OTA-n.
Kérdés,hogy a frissités miatt lett ilyen vagy a főpanel lett hibás? Edigital vásárlású,sose volt mókolva.

(#383) bobalazs válasza jeni (#382) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Digi mobil?

úú bocsi de régi hsz :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.