Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) aelod válasza bb71 (#5800) üzenetére


aelod
veterán

Backup mennyire javallott ennél a procedúránál?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5802) bb71 válasza aelod (#5801) üzenetére


bb71
őstag

Most mondjam azt, hogy mindig. ... én nem tettem. :DDD

(#5803) Vjankovics82 válasza mdraco (#5793) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Hát nekem nem jó hibával kilép! :o

(#5804) aelod válasza bb71 (#5802) üzenetére


aelod
veterán

Csinálhatnál egy összehasonlítást a mod előtt és utáni képekkel, hogy valóban érdemes e berhelni.
Mondjuk a lassított felvétel mód engem érdekelne. Az megy nálad?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5805) bb71 válasza aelod (#5804) üzenetére


bb71
őstag

Nem próbáltam... még. Azért tettem fel, mert van hozzá uninstall is, így ha bármi lenne leszedem. Nem enyém a telefon és nem volt még időm játszani vele.

(#5806) lócitrom válasza aelod (#5804) üzenetére


lócitrom
őstag

funkciókat old fel, de a minőség nem változik. tehát nagyon hasonlítani sincs értelme.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#5807) kbadam4


kbadam4
csendes tag

Sziasztok,
lehet olyat ezzel a 4X-szel, hogy a HOME- kapacitív érintőgomb érintéssel fogadom a hívást?
Köszi!

(#5808) aelod válasza lócitrom (#5806) üzenetére


aelod
veterán

A lassított felvétel miatt lehet kipróbálnám.

Más.
Állapot sávot moddolni van lehetőség most?

(#5807) kbadam4

Szerintem root és valamelyik app tud ilyen gomb felcserélést funkcióra, de nem 100%.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5809) Tézé81


Tézé81
tag

Üdv! Nagyon OFF topic, de segítségre van szükségem: van egy alkalmazás, amit 4-es androidig fejlesztett a készítője és nekem nagyon tetszik, régebben sokat használtam. Fel tudom telepíteni, de az alkalmazásnak hozzá kellene férnie az értesítésekhez - azonban erre engedélyt sem kér, mert anno KK-nél nem is volt külön engedélyre szüksége ehhez (ha jól gondolom). Erről az alkalmazásról van szó.

(#5810) szabeska


szabeska
addikt

Ez a megfelelő google camera, ami jobb képeket lő mint a gyári, ugye?

F1

(#5811) Dr.NX válasza kbadam4 (#5807) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ne kérdezd meg minden nap. Olvastuk a kérdést és nem tudjuk a választ.

Elfogadom a sütiket.

(#5812) Black_Raven válasza kbadam4 (#5807) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia, Beállitások>>További beállitások>>Gombfunkciók>>Ezeket lehet állitani, de a kérésed nincs közötte.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5813) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Olyat be lehet állítani ezen a 4x-en hogy képernyőzár módban is halványan látszódjon az óra?
Illetve azt nem tudjátok hozzá értők hogy mikorra várható a következő nagyobb frissítés a készülékre?
Köszi előre is !

(#5814) Viktor0610 válasza tomszli11 (#5813) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Folyamatosan látható óra csak külső appal (pl. NoLED) lehetséges, de nem ajánlom. Ez nem AMOLED, a készenlétbe beleharaphat a folyamatosan működő kijelző.

Nagyobb frissítés alatt mit értesz?
A dev. ROM-okra hetente jön frissítés, a stabilokat pár havonta frissítik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5815) tomszli11 válasza Viktor0610 (#5814) üzenetére


tomszli11
tag

Igazából az érdekelne hogy mikor kap egy olyan frissítést, amivel megcsinálják hogy a 2Gb RAM-ból legalább 1Gb használható legyen... Redmi 4A-nál kb mindig 1fölött használható (tapasztalatból mondom) viszont a 4x nekem jó ha 800Mb-ra ra felmegy...

(#5816) Viktor0610 válasza tomszli11 (#5815) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van bármi problémád a kevés szabad RAM-ból? :)

Samsung Galaxy A54

(#5817) PuMbA válasza tomszli11 (#5815) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem 1,5 vagy 1,6GB használható a 3GB-ból a Redmi 4X-en, tehát nálad sok program fut a háttérben :)

[ Szerkesztve ]

(#5818) Kicsit Bob válasza PuMbA (#5817) üzenetére


Kicsit Bob
csendes tag

Szerintem neki 2/16-os van

(#5819) aelod válasza tomszli11 (#5815) üzenetére


aelod
veterán

Ami ram nincs kihasználva az nincs is :)

(#5814) Viktor0610

Amolednél meg beégne a kijelző ezért mozgatják szoftveresen...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5820) Viktor0610 válasza aelod (#5819) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt megoldották a NoLED-ben meg az AOD-rendszerekben. ;)

Samsung Galaxy A54

(#5821) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Az 5 ghz-es wifi csak nálam nem működik, vagy egyáltalán nem tudja a telefon? :S

(#5822) Viktor0610 válasza Hoorus (#5821) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem kezeli az 5 GHz-hálózatokat a telefon.

Samsung Galaxy A54

(#5823) lócitrom válasza Hoorus (#5821) üzenetére


lócitrom
őstag

állítólag van olyan régióbeállítás, ami elérhetővé teszi. a lapka tudja hivatalosan, több visszajelzés volt már ezzel kapcsolatban a hivatalos fórumon. megerősítés viszont sosem.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#5824) vince válasza lócitrom (#5823) üzenetére


vince
őstag

A led is rgb benne, mégis csak fehéren világít :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5825) aelod válasza lócitrom (#5823) üzenetére


aelod
veterán

A lapka elég sok mindent tud amit a szoftver nem sajnos. Köztük az 5hz-es wifit sem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5826) Zozo33


Zozo33
csendes tag

Sziasztok!

Csatlakozom a karcos kijelzősök táborához... Kb egy hete lehet meg a telefon, csak zsebben hordtam idáig, leejtve nem volt még.
Nem dől össze a világ persze, de mindenképp rendeljetek hozzá fóliát.

Xiaomi Redmi 4x

(#5827) Black_Raven válasza Zozo33 (#5826) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az enyémen még nem látom mert nem süt a nap, így hiába nézem. A Mi Band is tiszta hajszálkarc, de most az sem látszik. Más.
Minden leirásban az szerepel hogy Nyolcszor, 1.4Ghz proci van a 4X-ben Pedig az AIDA64 nem ezt mondja!!
4×1.4 és 4×1.1Ghz. Vajon mi az igazság, mert az AIDA64 nem hazudik, de a kínaiak igen.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5828) fradi81 válasza Zozo33 (#5826) üzenetére


fradi81
veterán

Levetted róla a gyári fóliát, vagy hogy lett karcos?

moto g72, Ninebot d28e

(#5829) starr válasza Black_Raven (#5827) üzenetére


starr
őstag

Úgy van, ahogy az Aida mondja. Reklámfogás csak az 1.4 GHz. Big.little CPU csoportok vannak a spórolás miatt. Roottal sem lehet felhúzni 1.4GHz-re mindet. Egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#5830) Black_Raven válasza fradi81 (#5828) üzenetére


Black_Raven
veterán

Volt rajta fólia? hol? nekem csak egy matt fólia volt rajta, de az csak védőfólia. :F

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5831) fradi81 válasza Black_Raven (#5830) üzenetére


fradi81
veterán

Igen az a fehér, védi a kijelzőt azért van rajta nem? De :)

moto g72, Ninebot d28e

(#5832) Black_Raven válasza fradi81 (#5831) üzenetére


Black_Raven
veterán

De az csak ún. védőfólia amit le kell venni használatba vétel előtt. Azért van füle.:) Viszont mintának jó, van itthon tablet fóliám.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5833) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok

Frissen érkezett telefonra telepíteném a global dev 7.6.8-at, de ami az összefoglalóban lévő linken van, nem megy fel. Valakinek van ötlete? Az alábbi ablakot dobja:

[ Szerkesztve ]

(#5834) aelod válasza Black_Raven (#5827) üzenetére


aelod
veterán

Ez eddig is így volt mivel nagy kicsi megoldás és nem 8 uo. mag van benne.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5835) fradi81 válasza Black_Raven (#5832) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor jól gondoltam, lehet azért ilyen gagyi. De amíg nincs más érdemes rajta hagyni mint a mellékelt ábra mutatja.

moto g72, Ninebot d28e

(#5836) Nkboy válasza Black_Raven (#5827) üzenetére


Nkboy
senior tag

Szerintem ennyi a max, amit tud: 8 mag ami szerintem csak 6. Legalábbis nekem nem sikerült mind a nyolcat működésre birni.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#5837) Black_Raven válasza Nkboy (#5836) üzenetére


Black_Raven
veterán

8 az, csak 2 mindig pihen.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5838) Nkboy válasza Black_Raven (#5837) üzenetére


Nkboy
senior tag

Ne pihenjen, ki lett fizetve. 🙄

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#5839) lócitrom válasza starr (#5829) üzenetére


lócitrom
őstag

úgy tudom hivatalosan sehol sem közölték le a pontos konfigurációt. még a lapka oldalán sincs ott csak annyi, hogy 8 mag. nem tudom melyik cég részéről hiba ez, de legfeljebb annyit lehet más forrásokból is olvasni, hogy big.LITTLE architektúra és hogy a maximum 1,4 Ghz.

(#5833) Hoorus

belülről nem is fogod tudni frissíteni így. csak fastboot módon keresztül megfelelő fastboot szoftverrel.

egyéb: feltettem az új húdestabil kiadást. visszajött az az átkozott hiba, hogy a második SIM automatikusan aktív bekapcsoláskor és kikapcsolni normálisan nem lehet. ha kikapcsolom megjelenik a Nincs szolgáltatás és nem tűnik el. a gomb pedig azt mutatja, hogy változatlanul aktív eleve a kártya. visszakapcsolni ezután nem is lehet. haláli. tökön szúrom magam a kimagasló stabilitástól. aki esetleg használja két kártyával az nyilatkozzon.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#5840) aelod válasza lócitrom (#5839) üzenetére


aelod
veterán

De leközölték.
[link]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5841) Kicsit Bob válasza lócitrom (#5839) üzenetére


Kicsit Bob
csendes tag

Kipróbáltam. Nekem mindkét kártyánál működik a letiltás, nem is jelzi, és újraindítás után is így marad. Annyi, hogy amelyik sim be van állítva adatforgalomhoz, azt nem engedi tiltani, csak miután a másik kártyánál aktiváltam a mobilnetet.

(#5842) Black_Raven válasza aelod (#5840) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez nem az, a miénk 435. A 3s /primeben van ilyen
Jó kis reklám is jön vele(az alattam levőnél)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5843) aelod válasza Black_Raven (#5842) üzenetére


aelod
veterán

Rosszat linkeltem bocs. Igazad van. [link] Big.Little lényege, hogy magasabb órajelű magokat párosítanak alacsonyabb órajelű magokkal. Több SoC variánsnál akadnak ahol a cortex magok is mások ilyen felosztásban. Itt 8 cortex a 53 van viszont 4 nagyobb és 4 kisebb max. órajelen tud működni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5844) paolinho


paolinho
őstag

A MIUIHU rom úgy tud frissülni OTA-n, hogy TWRP recovery van rajta?

(#5839) lócitrom Pedig én az Updater-rel váltottam a Global Stable 8.2.10.0-ról először a 7.6.8-as Global dev-re, ami egyből le is frissítette utána magát 7.9.15-re.

[ Szerkesztve ]

(#5845) esox2


esox2
tag

A GPS vétellel kapcsolatban senkinél nem merült fel olyan gond, hogy vezetés közben rendszeresen eldobja a jelet, illetve ahol egy Huawei Y6 tökéletesen fogja a jelet, a 4X nem is talál műholdat. (8.2.10 Global). Ennyire gyenge szerintem nem lehet, ezért gondolkozom, hogy visszaküldöm egy bevizsgálásra.

(#5846) vince válasza paolinho (#5844) üzenetére


vince
őstag

csak úgy tud

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5847) Zozo33 válasza fradi81 (#5828) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Levettem róla, én is úgy tudom, mint DarthFader, hogy az nem arra van h rajta maradjon, az csak egy ilyen szállításhoz használt védőfólia. De megmondom őszintén én még fóliát sose használtam telefonon, ennél a telefonnál is ebből indultam ki, h biztosan vmilyen edzett üveggel van ellátva. Most se nagyon értem h lehet legyártani 2017-ben így telefont...
Korábbi telefonjaim is kb ugyanilyen áron vehettem újonnan, próbáltam vigyázni rájuk de volt h kulccsal együtt kerültek a zsebembe és még is egy darab karc nincs rajtuk... na Mind1 csak azért írtam mert már volt korábban aki ugyanerre panaszkodott, tehát nem egyéni probléma

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4x

(#5848) Black_Raven válasza Zozo33 (#5847) üzenetére


Black_Raven
veterán

Vagy ha így adják, 1. lenne rajta, gyári fólia 2. tennének a dobozba fóliát mint a többi kínai telóhoz.
aelod: köszi, tudtam mi a biglittle.Csak kicsit tulzás a 8×1.4, de még a max 1.4 is, mivel a másik négy mag csak 1.1ghz. Viszont a jó oldala a kissebb fogyasztás, tehát van előnye is.Inkább erre feküdtek volna rá, gazdaságos proci reklámmal.:

Ha valakinek nem jó a gyári távirányitó, ajánlom a Peel Universal Remote Controll nevű appot(play), sokkal többet tud mint a gyári.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5849) paolinho válasza vince (#5846) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi!

(#5850) ASMPeterP


ASMPeterP
csendes újonc

Üdv

A nap folyamán jelzett a redmi 4x-em hogy megérkezett ota-n a 8.5.2.0. Jelenleg a stabil globál 8.2.10 van rajta, és nincs rootolva meg ilyesmik. Eustockos, 3/32, minimális mókolással.

A kérdésem az lenne hogy ráengedhetem ezt, van valami gondja ami miatt jobb lenne ha az aktuális maradna?

Visszaolvasva nem nagyon találok hibajelzéseket, csak a 4G-vel kapcsolatban, ezért örülnék ha valaki aki már használja le tudná írni hogy mi a helyzet.

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.