Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Black_Raven válasza aelod (#5598) üzenetére


Black_Raven
veterán

Még szerencse hogy ilyen "jó" ez a stabil rom, gondolom azért nincs KI opció, meg azért akadozik a zenelejátszó. :C még jó hogy tegnap 4 óra hosszan hallgattam BTn zenét, és egyszer sem akadt meg.:) (csak egy megjegyzés)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5602) erik0319 válasza Black_Raven (#5601) üzenetére


erik0319
tag

A gyari appal hasznaltad?

(#5603) ReFleXx válasza Jakuu (#5596) üzenetére


ReFleXx
addikt

Itt töröltem a masik MI accot -> [link]
Ezutan mar hozza tudtam adni a mail cimetet a fő acchoz.

(#5598) aelod

Itt tudod buzeralni
settings -> additional settings -> language input -> Gboard (Hungarian) -> Text correction

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#5604) Black_Raven válasza erik0319 (#5602) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen gyári rommal(android 7.1.2)Sony Music(Walkman) Sabe: ott van az csak bökjél rá. Meg a gboardra utána Szövegjavitás.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5605) hege21 válasza bb71 (#5489) üzenetére


hege21
senior tag

Eszt is megértük :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#5606) garcia66


garcia66
tag

Sziasztok!

Olvasgatom a hozzászólásokat, de nem lettem okosabb. :D
Még júliusban vettem a telóm 8.2.9.0 verzióval és azóta is az van rajta (nem engedtem frissíteni), mert aksi és egyéb gondokat olvastam a fórumon, akkor. De most se tudom eldönteni, hogy hagyjam ezt a verziót fent, vagy legyen a 8.2.10. ? Egyébként nekem is szokott olyat csinálni néha, hogy nem cseng ki. De akku idővel elégedett vagyok.
A választ előre is köszönöm.

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#5607) fradi81 válasza garcia66 (#5606) üzenetére


fradi81
veterán

hali, jó az aksi az újabbal is.

moto g72, Ninebot d28e

(#5608) endib válasza hege21 (#5605) üzenetére


endib
tag

Ez melyik rom?

(#5609) hege21 válasza endib (#5608) üzenetére


hege21
senior tag

A legfrissebb Globál fejlesztői....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#5610) hege21 válasza hege21 (#5609) üzenetére


hege21
senior tag

Az Orosz okosítással ez lemaradt......

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#5611) starr válasza garcia66 (#5606) üzenetére


starr
őstag

Mehet a 8.2.10.0, nincs vele semmi bajom. 30-40% / nap.

[ Szerkesztve ]

(#5612) Black_Raven válasza starr (#5611) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem is. :C

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5613) Dhampir válasza lócitrom (#5539) üzenetére


Dhampir
félisten

Bocs, nem tudtam mindent követni, de végül a második 4X már jó lett, vagy ezzel is adódtak gondok? :F

(#5614) vince válasza hege21 (#5610) üzenetére


vince
őstag

Ez azért egy fontos részlet :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5615) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Egy új Szolgáltató?[kép] :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5616) aelod válasza Black_Raven (#5601) üzenetére


aelod
veterán

Egész nap nyomkodom a telefont. Otthon is ritkán használok pc-t. Nem buzerálom ha nem muszáj. Szeretem a megszokott helyeken lévő dolgokat használni. Nincs kedvem most romolgatni, időm se nagyon van rá.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5617) Flyte33


Flyte33
tag

Mikor a kepernyot megerintem neha csinal egy kör alakot,hol lehet ezt kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#5618) lócitrom válasza carr (#5600) üzenetére


lócitrom
őstag

urambocsá', de ha valaki magát a kérdést sem tudja feltenni, majd várja, hogy ennek ellenére valaki kihámozza a gesztenyét, akkor az nem biztos, hogy úgy is lesz. 2003-as regisztrációval azt gondolnám legalább ez evidens. de üsse kő, te tudod.

(#5605) hege21

működik mind a hét szín az új fejlesztőiben? jó lenne már, ha pikkpakk működne minden tekintetben ez a nyavalyás LED.

(#5613) Mirr Murr

ezzel nincs gond. bár gyanítom a 8.2.9.0 hibája volt ez alapvetően. megesküdni nem mernék rá. idegörlő volt, hogy kikapcsoltam a második kártyát és ezzel azt értem el, hogy újracsatlakozott. vagy fordítva, olyankor az istenért sem kapcsolt be. aztán egy ideig az segített, hogy ilyenkor csináltam egy újraindítást és megjegyezte, hogy előzőleg bekapcsoltam/kikapcsoltam. aztán ez sem ment rövid idő után. visszaküldtem elállás keretén belül. később a helyzet úgy hozta, hogy rendeltem másikat. nem tudom milyen verzióval érkezett, de ennél nem futottam bele ebbe a hibába eddig.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#5619) carr válasza lócitrom (#5618) üzenetére


carr
őstag

A segítséget megkaptam magamtól.
:R

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#5620) vince válasza lócitrom (#5618) üzenetére


vince
őstag

A fehér mellett a lila, kék és sárga működik és nem valamelyik fejlesztői verziónak, hanem egy orosz forrású modnak köszönhetően.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5621) trebrona válasza carr (#5619) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az ötlet jó, csak az oldal nem ismeri a MAG138 verziót.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5622) Zaji válasza hege21 (#5609) üzenetére


Zaji
őstag

Nálad nem jelentkeztek DarthFader fórumtárs által jelzett hibák a 7.9.15 verzióval?

(#5623) Mercutio_ válasza axelot74 (#5540) üzenetére


Mercutio_
félisten

Arra közben rábukkantam a hsz-ek között:R

A +1 kérdésre van megoldás?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5624) orso0355 válasza Black_Raven (#5579) üzenetére


orso0355
őstag

Na hát most kicsit azért kivagyok. Mert akármit csinálok, ébresztés nincs a Mi Band 1S-emre. Minden értesítés, villogás, minden megy, de ébreszteni nem ébreszt.
Egyébként a MiFittel se stimmel valami, mert nem szinkronizál, akármit is csinálok. Lehúzom, hogy szinkronizáljon, aztán 0%, és ennyi. Se alvásadat, se semmi. Próbáltam ezen is ébresztést beállítani (eddig a másik appot használtam), de semmi, semmi.

Azt hittem, hogy a Xiaomi Band majd milyen faszán megy a Xiaomi telefonnal. Ehhez képest... :F Az Elephone P6000-esemnél csak rácsatlakoztattam, és gyönyörűen működött minden.

Valami kommunikációs hiba lesz, nem küldi le szerintem az ébresztéseket a Bandre, mint ahogy nem is tudom szinkronizálni - de az alkalmazásértesítések gyönyörűen jönnek.

Esetleg valami javaslat? :(

[ Szerkesztve ]

(#5625) Bambuszpro válasza orso0355 (#5624) üzenetére


Bambuszpro
tag

Melyik ROM-nál csinálja? Mert nekem is úton van egy és jó lenne tudni melyikkel csinálja.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#5626) Black_Raven válasza orso0355 (#5624) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem a párositás úgy ment hogy rányomtam párositás és kész volt, semmit nem kért érzékelte mi a pálya, azonnal szinkronizál. Tegnap amikor beszéltünk beállitottam ébresztést próbából, aztán ma nem hagyott aludni.:D elfelejtettem kikapcsolni... viszont az agyamra megy hogy nem tudom használni a Mi Bandage-t mert bekapcsoláskor nem tartja a futó appok között mert kilövi, mert ott csak köcsög kínai appok maradhatnak meg a google, semmi más...Neked azt tudom mondani, töröld a BT kapcsolatból, szüntesd meg a párositást, lépj ki a fiókból, telepitsd újra a Mifitet az talán segít.(sztem azt akarja, vegyél újabbat.)
Használ itt valaki Mi Bandage-t? kérem jelentkezzen..
Látoom már így , LOS vagy RR lesz a vége..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5627) trebrona válasza Black_Raven (#5626) üzenetére


trebrona
nagyúr

3S-en MiBandage tökéletesnek teszi a dolgát MiBand2-vel. Nem lövi ki a rendszer.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5628) Black_Raven válasza trebrona (#5627) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mivel tudod benntartani? Minden engelyt megadtam +Biztonság appban kivételek közé raktam a Mifittel együtt, DE a Mifit pl e nélkül is bennt marad. Már az agyamra megy, töröltem egyelőre a Bandaget feleslegesen minek..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5629) trebrona válasza Black_Raven (#5628) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szokásos:
- indítópult
- akkubeállításokban nincs korlátozás
- lakat

[link]
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5630) Black_Raven válasza trebrona (#5629) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akksinál megvolt, lakat nem. Hol van a lakat, hogy tudom lezárni?
dkface, az tök jó, én is zsebben hordom és mindig suvickolom, utálom ha koszos. Szép kilátások...

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5631) dkface


dkface
aktív tag

Sziasztok,

nektek mennyire karcolódik a kijelző az eddigi tapasztalataitok alapján? Nekem 6 hete van meg a telefonom és a youtube-os scratch tesztekhez képest, óriási, hatalmas csalódás a telefon. Zsebben hordva már most tele van hajszál karccal a telefonom. Évek óta nem láttam ennyire gyenge üveget. Szomorú vagyok.

Köszi;)

(#5632) trebrona válasza Black_Raven (#5630) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ott a screenshot. :)

Alkalmazásváltóban. Ajánlott olvasmány összefoglaló GYIK. :D
(menü, vagy home gomb, beállítástól függően, ott a kívánt alkalmazást lefelé húzni, majd a lakat)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5633) starr válasza dkface (#5631) üzenetére


starr
őstag

Soha semmilyen fóliát nem raktam még telefonra, mert nem kellett. 40-50eFt-os telefonjaim voltak, két év után sem voltak karcosak. Kicsit sem. A gyerek 25Ft-os tablete két év után sem.
De ez igen. Egy hónap után tele van mikrokarccal az üveg. Zsebben hordva, stb,
Napfényben látszik csak, nem zavaró, de szóval gagyi, de ezért ilyen olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#5634) Dhampir válasza lócitrom (#5618) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, hogy megírtad és örülök, hogy jól működik. :)

(#5635) chucky80 válasza dkface (#5631) üzenetére


chucky80
csendes tag

Nekem 3 hónapja van meg, zsebben hordom, de semmi karc eddig.

(#5636) Dhampir válasza chucky80 (#5635) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy a kijelzőüveggel is variáltak, mint a paneltípusokkal, tehát ami éppen elérhető volt, azt szerelték bele, emiatt az egyik karcállóbb, mint a másik? Ámde ez már messzire vezető felvetés lehet.

(#5637) Black_Raven válasza trebrona (#5632) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hát ez ilyen pofon egyszerű. :W ,hálám örökké üldözni fog. :R
a kínaiak úgy hazudnak mintha muszály lenne, úgy látom a xiaomi sem kivétel, pedig azt hittem az..
Van erre egyáltalán rendesen illeszkedő fólia?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5638) Aethelstone válasza starr (#5633) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nekem annó a Gorilla Glass 234133 lett karcos a Mi5-ön a zsebemben.....

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#5639) shifty! válasza Mercutio_ (#5623) üzenetére


shifty!
senior tag

A +1 kérdésedre a válasz, anno ez a bug nálam is megvolt a MIUI8-as ROM-on, iszonyatosan idegesített, munkámhoz sokszor fontos lett volna látni... de a MIUI9-en már rendesen kiírja, jó a naplózás. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy ha ideje engedi, csináljon egy teljes adatmentést a telefonról, és tegye fel a MIUIHU 9-es verzióját, minden tekintetben nagy előrelépés, és ne tévesszen meg senkit hogy nem tették utána a 'Stabil' szócskát, az MIUI-éknál eléggé jelzésértékű...

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#5640) liskov


liskov
tag

A kijelző két beszállítótól jött, ezért eltérő a minőség a telefonok között. Van amelyik Gorilla Glass, van amelyik más védelmet használ.

MiBand 2-őm van, nálam MiFit vagy Band firmware update után szoktak elidegenedni egymástól. Ha ilyen van, akkor a Bluetooth eszközöknél le kell választani majd MiFit újra telepítés után ujraparositassal megy. Ha a leválasztása nem megy, nevezzetek az a telefon Bluetooth nevét. Miui8 alatt ez megoldotta a problémát.

(#5641) ati05 válasza shifty! (#5639) üzenetére


ati05
aktív tag

Nálam a visszavont 8.5.2.0-s verziónál jól mutatja, és a töltés végén a led is kialszik.
Problémátt még nem fedeztem fel a rommal kapcsolatban, bár én fix 3g-n vagyok.

(#5642) shifty! válasza ati05 (#5641) üzenetére


shifty!
senior tag

4G-vel kapcsolatban én sem tudok nyilatkozni, nem használom. A visszavont verzió, ha nincs bajod vele, jó lehet, de szerintem hosszú távon érdemes frissíteni.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#5643) Black_Raven válasza liskov (#5640) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha Gorilla Glass, akkor Nem karcolódik, az Idol3-at egy évig suvickoltam, soha nem volt fólia, vagy tok és most is karc ill.hajszálkarcmentes.Ami igazi az nem karcolódik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5644) Telda válasza shifty! (#5639) üzenetére


Telda
addikt

Sajnos nekem az összes eddig kiadott MIUI9 rommal jóval gyengébb a térerő 4G-n, vagy egyáltalán nincs is. Mint a 8.2.10.0-val, így egyelőre még kénytelen vagyok ezt használni. Vidéken lakom, így az az egy plusz térerő pöcök is sokat számít. Remélem azért ezt majd előbb-utóbb orvosolni fogják.

(#5645) orso0355 válasza Bambuszpro (#5625) üzenetére


orso0355
őstag

#5626 DarthFader
A párosítás simán, azonnal ment itt is. Minden más működik, csak az ébresztés nem - hogyhogy nem szinkronizál, amikor meg az értesítéseket küldi? Megpusztulok már, mert tényleg mindent átnéztem... de nem megy :D

(#5646) Black_Raven válasza orso0355 (#5645) üzenetére


Black_Raven
veterán

Dobd ki, vegyél egy Band2-őt.:D a Bandage mióta lelakatoltam bent maradt.. Viszont az ébresztés önálló, az appal vagy a pereccel lehet vmi.Gondolom a lépést sem méri. A topikjában nem kérdezted?Van egy jó ébresztő órám, érdekel? ;]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5647) orso0355 válasza Black_Raven (#5646) üzenetére


orso0355
őstag

A topikban is kérdeztem épp az imént, igen.
Azért a dobd ki, vegyél mást... kicsit nem vicces. Nem akarok 2-est, mert nem akarok kijelzőt. Ez nekem így tökéletesen megfelel, csak működjön.
Nem méri a lépést sem, illetve mérni méri, csak nem szinkronizálja az adatokat. :-/ próbálom leválasztani, újratenni stb. stb. Hátha.

(#5648) Fityusz


Fityusz
tag

sziasztok!

Eustockrol rendelnék készüléket, de előbb kiváncsi lennék , hogy van e valamilyen hibája. 40 e pénzért jó vétel? Egy p8 lite-t váltana mivel az az asszonynak kell...

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#5649) Black_Raven válasza orso0355 (#5647) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehet meg van mi a gondod, menj a Mi Band 2 topikba, utolsó hsz talán jó neked is.
Az Eustockon még van ilyen, hiszen mindig elfogy 2 nap alatt.
Mobiltanuló rossz topikban vagy.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5650) Mobiltanuló


Mobiltanuló
újonc

Sziasztok! A segítségeteket kérem: Xiaomi Redmi Note 4 okostelefonom van. Az SMS értesítési hangot nem lehet beállítani, csak rezeg a készülék. Minden más értesítési hang (mail, naptári emlékeztető stb.) működik. Mit kellen tennem? Előre is köszönöm! József

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.