Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) sabe válasza Black_Raven (#5604) üzenetére


sabe
csendes tag

Szia, a spellchecket nem lehet kikapcsolni!
A fogaskerékre nem lehet bökni, nem csinál semmit.

(#5652) orso0355 válasza orso0355 (#5647) üzenetére


orso0355
őstag

Egyszerűen megőrülök. Most meg jó :D
Leválasztottam, újrapárosítottam. De hogy most mi volt más, mint az előző két alkalommal??? :(((

??? :F :Y
:C

[ Szerkesztve ]

(#5653) aelod válasza sabe (#5651) üzenetére


aelod
veterán

Ugyan ez nálam is. De lefosom már :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5654) ReFleXx válasza sabe (#5651) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez igy van mindenkinél, mit szeretnél? nekem amugy semmit nem huz ala pirossal
ha az autoamata szövegjavtias zavar azt nem itt kell, mar paran leirtuk koztuk en is kepekkel nemreg.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#5655) aelod válasza ReFleXx (#5654) üzenetére


aelod
veterán

Hiába kapcsolgatom ki a leírtak alapján akkor is aláhúzza nálam...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5656) ReFleXx válasza aelod (#5655) üzenetére


ReFleXx
addikt

hol huz alá neked? language & input alatt nalad hogy nez ki?
gboard menu alatt hogy nez ki.
par screenshot kene

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#5657) Black_Raven válasza sabe (#5651) üzenetére


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5658) aelod válasza ReFleXx (#5656) üzenetére


aelod
veterán

Viber, messenger, whatsapp, kb mindenhol. Akkor is aláhúzza ha a swype az alapértelmezett billentyűzet (ott is ki van kapcsolva a korrekció minden formában).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5659) ReFleXx válasza aelod (#5658) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez melyik rom? nekem maskepp nez ki kicsit

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#5660) aelod válasza ReFleXx (#5659) üzenetére


aelod
veterán

8.2.10.0 global (MAMMIEA)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5661) dontpanic válasza hege21 (#5610) üzenetére


dontpanic
tag

Szia,
Tudnál egy linket dobni erről az orosz okosításról?
Külső appokkal esetleg tud működni, pl Ligt manager /üzeneteket is meg lehessen különböztetni (viber:lila, gmail kék .stb)/
Jelenleg a taskeres megoldást használom, elég szépen működik, de ha van jobb azt kipróbálnám.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5662) ReFleXx válasza aelod (#5660) üzenetére


ReFleXx
addikt

nekem tokmaskepp nez ki ugyenezen rommal , nem torolted le a gboardos billt?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#5663) Omateee


Omateee
tag

Sziasztok!

Tegnap szereztem magamnak egy Redmi 4x-et. Nagyon meg vagyok elégedve vele, viszont elég csúszósnak érzem, féltem egy kicsit a pofára eséstől. Tok már úton van hozzá, a gyári fóliát viszont annyira nem szeretem, nagyon szemcsés tőle a kép és érintésre sem a legjobb érzés. Üvegfóliát szeretnék, de ez ügyben tanácstalan vagyok.
Milyet tudtok ajánlani, ami nem áll el a lekerekített peremek miatt és a lehető legjobban passzol? Néztem az IMAK-ot, jó értékeléseket kapott, de nem derült ki egyértelműen mennyire illeszkedik.
Olvasgattam a hozzászólásokat itt a fórumon, de végül nem találtam egyértelmű választ erre a kérdésre.

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#5664) hege21 válasza dontpanic (#5661) üzenetére


hege21
senior tag

Itt

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#5665) vince válasza Omateee (#5663) üzenetére


vince
őstag

imakról van pár fotó itt is [link]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5666) aelod válasza ReFleXx (#5662) üzenetére


aelod
veterán

Nem. Ha kikapcsolom és alapértelmezettre rakom a swypeot akkor is aláhúz. Swiftkeyen is. Egyedül gboardon nem de azon meg utálok gépelni, nagyon lassú vele írni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5667) erdey_a válasza Black_Raven (#5418) üzenetére


erdey_a
őstag

Na, mire hazamentem, egyszer csak rezgett egyet a telefon és azóta csilli-villi a 4G. Lehet hogy a voda hálózaton keresztül frissült valami a telefonon? Lényeg, hogy minden szupi.

Vérboci

(#5668) chucky80 válasza Dhampir (#5636) üzenetére


chucky80
csendes tag

Mondjuk attól is függ, hogy mi van a zsebben. Üvegmorzsalék, vagy csak textil!:)

(#5669) sharp007 válasza Omateee (#5663) üzenetére


sharp007
tag

Nekem IMAK koppintás van. Teljesen jól illeszkedik. Nem mozdult még el.
Amit a többi értékelésnél is leírtak, hogy a hosszanti széleinél nem, vagy nem megfelelően tapad, ezért por bejuthat az üveg alá. Nekem is van alatta 1-2 pötty, de csak sötét kijelzőnél látszik. Engem nem zavar.
Innen van.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#5670) orso0355 válasza bb71 (#5489) üzenetére


orso0355
őstag

Ha megvan az eredeti orosz szöveg, én szívesen lefordíttatom haverommal :)

(#5671) vince válasza orso0355 (#5670) üzenetére


vince
őstag

Mindenki barátja jól tud oroszul (is): [link] :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5672) bb71 válasza vince (#5671) üzenetére


bb71
őstag

Csak éppen a barátod nem jó sorrendbe teszi az angolra fordított szavakat a mondatban - így kissé érthetetlen!!!

(#5673) Flyte33 válasza Fityusz (#5648) üzenetére


Flyte33
tag

Hello.En nemreg vettem es eddig semmi problema nem volt vele es azt a penzt megeri!!!

(#5674) sunavlys válasza vince (#5671) üzenetére


sunavlys
senior tag

Kicsit hibázik néha, de elmegy

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#5675) orso0355 válasza vince (#5671) üzenetére


orso0355
őstag

Hát annyira azért nem tud jól :( de akkor jó.

(#5676) Flyte33


Flyte33
tag

Mikor a kepernyot megerintem neha csinal egy kör alakot,hol lehet ezt kikapcsolni?

(#5677) C14SE


C14SE
csendes tag

Sziasztok,

Elég sokat olvastam a fórumból, de nem mindet értek (mivel nem vagyok hozzáértő. Szeretném a telefonon a jelenlegi romot magyar verzióra cserélni, de ha jól értem, ezt csak az android 7-es verziójánál tehetem meg, mert magyar romból csak MIUI9-hez van rom (Verzió: 7.9.14 (MIUI 9). Vagy valamit keverek?
Persze mindezt csak nyitott bootloderrel lehet, ahhoz meg nyitási igény ill. engedély kell.
Előre is köszi a segítséget.

(#5678) vince válasza bb71 (#5672) üzenetére


vince
őstag

Én kérek elnézést :DDD
orso0355 szólj a haverodnak kérlek, az én hangom hangom (talán) mélyebb :)

(#5677) C14SE
Jól értesz mindent, úgy van ahogy leírtad :K

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5679) shifty! válasza Flyte33 (#5676) üzenetére


shifty!
senior tag

Beállítások->További beállítások->Fejlesztői lehetősége->Érintés helyének mutatása kikapcs

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#5680) C14SE válasza vince (#5678) üzenetére


C14SE
csendes tag

Köszi

(#5681) C14SE


C14SE
csendes tag

Sziasztok,
A fórumot olvasva úgy láttam, hogy az eu-s rom jobb, mint a global (magyart nem merek android7, ill. MIUI9 miatt). Az eu-sból ezt találtam mint utolsó verziót (MIUI 8.6 7.7.20 ). Ezzel van valakinek tapasztalata, vagy egy korábbit érdemesebb?

(#5682) vince válasza C14SE (#5681) üzenetére


vince
őstag

7.6.15-től kezdve már nougat alapú az eu rom, de még 8-as miuival, majd 7.8.17-től miui9-cel. Miért félsz az android 7 és/vagy miui 9-től?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5683) Mercutio_ válasza shifty! (#5639) üzenetére


Mercutio_
félisten

A +1 kérdés az lenne, hogy a hívás kezelés (felvesz/elutasít) módját miui-n belül, vagy külső app használatával lehet-e módosítani úgy, hogy ne felfelé tologatni, hanem jobbra-balra elhúzni kelljen?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5684) C14SE válasza vince (#5682) üzenetére


C14SE
csendes tag

Nem vagyok egy mágus. Szinte végig olvastam az egész fórumot (elejétől kb. 3000-ig hátuljából 4500-tól idáig), de az volt az érzésem, hogy több probléma van a 7-essel, mint a 6-ossal, ill. az még nem stabilban van, csak fejlesztőiben, s így bizonytalanabbnak éreztem. Nincs igazam? (ez egy céges telefon, tehát mindig elérhetőnek kell lennem, a stabilitás a legfontosabb, de magán emberként a lehető legtöbbet szeretném kihozni belőle. (pl.:GPS navigációhoz és sporthoz). Idáig egy LG G2 minit használtam (annak is voltak 4G-s problémái, nem voltam mindig elérhető, s ezért át is állítottam 3G-re, majd volt amikor 2G-re kellett, most 4G-n van megint, mert van rajta minimális net is)
Bocs a hosszúságért

(#5685) vince válasza C14SE (#5684) üzenetére


vince
őstag

Telekomos vagyok mindkét kártyámmal (egyik céges), nálam nem jelentkezett eddig sosem a 4G-n nem kicsengés problémája, de emlékeim szerint korábbi stabil romokon volt ilyen. Apróbb ez-az előfordul az egyes fejlesztői heti kiadásokkal, de alapvető használatot befolyásoló hibával én nem találkoztam.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5686) C14SE válasza vince (#5685) üzenetére


C14SE
csendes tag

Ennek alapján Te azt javasolod, hogy nyugodtan telepítsem a 7-es androidot, 9-es MIUI-val, magyar rommal? Tapasztalatod szerint semmivel nem lesz rosszabb mint mint a 6-os droid, 8-as MIUI-val eu-s rommal. Ha így telepítem akkor gondolom nem fog frissülni automatikusan, csak ha én frissítek romot, ill. MIUI-t és droidot, de rom frissítésnél mindig minden törlődik. Droid és MIUI frissítéskor nem törlődnek a dolgok?

(#5687) vince válasza C14SE (#5686) üzenetére


vince
őstag

Nyugodtan mehet a legfrissebb miuihu. A romot tiszta telepítéssel tedd fel (előtte biztonsági mentés), utána frissül ota-n is adatvesztés nélkül.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5688) C14SE válasza vince (#5685) üzenetére


C14SE
csendes tag

Bootloder nyitásakor az EU Stock-os beszerzés esetén tudom, hogy nem ugrik a garancia, de más beszállítónál is így van, vagy ez beszállítótól függ?

(#5689) vince válasza C14SE (#5688) üzenetére


vince
őstag

Nem tudom, az enyém eustockos :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5690) Black_Raven válasza vince (#5689) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez a Miuihu custom rom ugye?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5691) trebrona válasza Black_Raven (#5690) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ma már ajánlottam az összefoglalót! ;)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5692) Attipapa válasza C14SE (#5686) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Többször említed,hogy " magyar rom". A 8.1-es stabiltol kezdve mindegyik rom magyar...is. A miui global dev, xiaomi.eu és miui.hu-s romok is "tudnak magyarul" akár miui8,akár miui9- ről legyen is szó.Csak a kínai miui dev romokban nincs magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#5693) trebrona válasza Attipapa (#5692) üzenetére


trebrona
nagyúr

Magyar készítésű.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5694) Attipapa válasza trebrona (#5693) üzenetére


Attipapa
aktív tag

??? A miui.hu ra gondolsz,ugye?😁

Akkor csak kiegészítésnek szántad! Így már ok!😉 Csak mert az első 5 regisztráló között voltam anno a miui.hu- n😁

[ Szerkesztve ]

(#5695) trebrona válasza Attipapa (#5694) üzenetére


trebrona
nagyúr

miui.hu

Szerk: igen

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5696) C14SE válasza vince (#5689) üzenetére


C14SE
csendes tag

Egyenlőre megálltam. Meg kell tudnom ezt a garancia dolgot. Le frissítettem a 8.2.10-re (ezt kínálta fel), s itt egyenlőre fel kell adnom (gari dolgot megtudni forgalmazótól). Aztán meglátjuk mit lehet, mit nem.
Köszi a segítséget

(#5697) Black_Raven válasza trebrona (#5695) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Bandaget megint kilőtte, Mindkét app ua beállitással fut, de Mifit maradt Bandage nem.Összefoglalót olvastam, a kérdésemre a válasz igen mivel nem gyári rom. Csak a kínai az alapja.stimm?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#5698) trebrona válasza Black_Raven (#5697) üzenetére


trebrona
nagyúr

Stimm. 🙂
Miből gondolod, hogy kilövi? Nem jelez a Band értesítésre?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5699) vince válasza C14SE (#5696) üzenetére


vince
őstag

Egyenlőre ajánlom trebrona fórumtárs aláírását :Y

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5700) Matt88


Matt88
csendes tag

Sziasztok!

Lehet volt már, de a korábbi hozzászólások böngészése közben nem találtam meg.
Tapasztalt már valaki wifi problémát? A router mellett ülve sem megy feljebb 1 csíknál, és a jel gyengesége miatt csatlakozni sem akar automatikusan az ismert hálózatokra. Találkozott már valaki hasonló problémával? Netalán szoftveresen megoldható a hiba, vagy készülék hiba lesz?:S
Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.