Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23357) stanley00


stanley00
tag

Azért én sosem azt mondtam, hogy rossz ez a telefon csupàn annyit észrevételeztem, hogy 9-es MIUI alatt nekem látványosan romlik az üzemidő. Mondom ezt úgy, hogy amikor megvettem egy darabig 8-as volt rajta és akkor nagyon sokat bírt a telefon. Én csak akkor kapcsolom be az adatforgalmat vagy wifit ha használom. Nem használok rajta semmilyen közösségi alkalmazást és semmi olyan appot ami állandó adatforgalmat igényel. Mégis bármelyik 9-es alatt esti 100%-ról reggelre 90%-ra merül a telefon és ha hozzá sem érnék kora estére már 80%-on lennék. Nyilván használok más telepített alkalmazásokat amik okozhatják, ezzel kapcsolatban sokat kísérletezgettem is és van egy tippem melyik okozhatja de ugyanilyen felhasználói szokásokkal és pontosan ugyanazokkal az appokkal sosem volt ez a problémám 8-as alatt. Viszont az is tapasztalat, hogy ha újraindítgatnám a telefont mondjuk minden este lefekvés előtt akkor reggelre nem merülne annyit ami azt feltételezi, hogy valami optimalizációs probléma lehet az én esetemben a 9-es ROM-on. Pár napja visszatettem a 8.5.4.0 ROM-ot és minden olyan mint régen az esti 100%-os töltés reggelre is 100 marad, nem kell újraindítgatni a telefont és az az app amire gyanakodtam még csak korlátozva sincs az akkumulátor kezelőben. Szóval a telefonnal semmi gondom nincs amire én használom arra tökéletes de 8-as MIUI alatt jobb barátok vagyunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.