Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Zsoca1991102: Kábel kereső / ér pár kereső
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- djculture: Éhezők ssd és memória viadala.
- MasterDeeJay: Harc a DDR5 árak ellen
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
-
LOGOUT
Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)
Új hozzászólás Aktív témák
-
vrs
csendes tag
válasz
vinczetibor
#928
üzenetére
A többiek már leírtak mindent, szerintem maximum a fényerőbe lehet belekötn, én napsütésben kicsit gyengének érzem. Ezen kívül teljesen jó telefon.
-
TpS
őstag
válasz
vinczetibor
#928
üzenetére
Maximálisan elégedett vagyok vele. Azért ajánlom, hogy tapogass meg egy ekkor méretű telefont, mert az 5.5-höz képest sokkal nagyobb, és a súlya is jelentősen több.
Az én időmet ne vedd alapul, mert nálam nem megy a wifi, mobilnet, bluetooth egész nap, csak akkor van bekapcsolva és csak addig, amíg kell (egész nap pc mellett ülök, amin van net). Esténként fél órát, órát tolok a real racing 3-mal, napi max. félóra telefon, 5-10 perc wifi, így most 2 nap és 12 órája megy, 67%-on áll.
Napsütésben nem látható elég jól még csutka fényerőn sem, szerintem ez az egyetlen gyenge pont, de ez meg nem zavar, mert ritkán kell. A zsebes kérdést majd más megválaszolja, mert a hátizsákomban hordom, zsebben soha.
Összességében kiváló telefon, nem csúcshardver, de minden reccenés nélkül megy rajta. Próbaként csak kíváncsiságból rátoltam az avatart full hd-ben, gyönyörűen lejátszotta, pillantok alatt lehetett benne lépkedni. Nem találtam semmi negatívumot a fényerő kivételével, de az meg nekem nem különösebb probléma.
Lehet, hogy a fényerő csak nálam, és az öreg szemem miatt nem elég napsütésben!
Ajánlott készülék. -
válasz
vinczetibor
#928
üzenetére
A többi kérdésedre is válaszolva: A fényérő kiváló, nagyon erős napsütésben is jól látni mindent, de sötétben is le lehet annyira csökkenteni a fényerőt hogy ne égesse ki az ember szemét.
Nekem minden benne van ebben a telefonban, amire szükségem van.
-Minőségi összeszerelés
-fémház
-ujjnyomatolvasó
-nagy akksi
-6"-6,5" közötti kijelzőméret
-fizikai nav. gombok(ergo több hely a kijelzőn)
-jó kamera(ez relatív, de amire nekem kell arra tökéletes) -
Charx
senior tag
válasz
vinczetibor
#928
üzenetére
Én csak ajánlani tudom! Kijelző idő nagyon jó alapból, nekem netezéssel, hétköznapi alap dolgokkal 6-7 óra megvan közepes fényerővel. De a navigáció más, mert a vaze rendesen letudja szívni, egy offline igo sokkal barátibb. Szerintem 5.5"-ról váltani nem akkora kaland, én is a note3-at cseréltem le és könnyen meglehet szokni, számomra pont a nagy kijelző a pozitívum benne. A hajlítgatós videó ellenére masszív, jól összerakott teló. Nekem így 1 feltöltéssel 2 napot is kibírna de nem szokásom teljesen lemeríteni, inkább rátöltök. Negatív dolgot nem is tudok mondani.
-
válasz
vinczetibor
#928
üzenetére
Szia! Én egy 3/64-est használok teljes megelégedéssel.
Ma 3 órával ezelőtt szedtem le a töltőről a telefont, ebből 1 óra 10 percet futott bekapcsolt kijelzővel a telefon max fényerőn, a wifi is be volt kapcsolva, így most 90%-on áll.
De tegnap pl egész nap pokemonoztam, ami 5 óra folyamatos nyüstölést jelent, ilyenkor minden létező dolog működik a telefonban(mobilnet, gps, kijelző, minden helyzet és gyorsulásérzékelő,kamera,stb ) egyszóval sokkal többet fogyaszt mint egy navi program, de így is csak 60%-ot merített a telefonomon.
Nehéz egy nap alatt két vállra fektetni közel 5000mah-t ez tuti.
Ami neked gondot jelenthet az max a mérete, de 5,5 után már nem akkora ugrás. Nekem minden zsebemben elfér, pedig vékony kölyök vagyok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 90 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi A3 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S25 Edge 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI Bravo 15 C7VF Gamer notebook - R7 7735HS 24GB DDR5 2TB SSD RTX 4060 8GB WIN11
- www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok!
- Keresek Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
- LENOVO Legion Pro 5 16IRX8 - 16" WQXGA 240Hz - i5-13500HX - 16GB - 1TB - RTX 4060 - 9 Hó garancia
- Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB Használt, szép,100%
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

