Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#326) azbest válasza sesshou (#325) üzenetére


azbest
félisten

Ott csak a picsogás megy. Nem sok értelmes komment van köztük.
- Wake on lan miatt hisztizik egyik, amikor eleve csak usb adapterrel van lan, szóval egyáltalán nem garantált, hogy tudja.
- A zöld képhiba ismert amlogic bug, néhány régi tévénél nem vele kompatibilis képformátum megy ki, rgb mód erőltetésével szokták javítani olyankor, de 6os mibox rendszeren nem hallottam panaszt. Az új 7-es driver hozhatta ki. De amlogic topic szerint a 7es videodrivere minőségjavulást is hoz. Max csiszolni kell még kicsit.
- az, hogy akadna a youtube nem tűnt fel nekem 6ossal sem, a 24Hz -es lejátszás 60Hz kijelzővel lehet az oka. Hogy nem vált frekvenciát dinamikusan, már ha a kijelző is támogatja.
- nyomi srác panaszkodik hogy az újraindulgató roorete miatt amikor nincs wifi eltűnik a cast ikon... persze gondolom gondolatátvitellel kéne mennie :D
- hiszti mert nem megy az usb ethernet, valsz az adb debug be van nála kapcsolva, olyankor nem megy némelyik periféria usb-n át.
- döcög az amazon video. Hát hivatalosan nincs is rá. Shiledről lemásolt, félig meddig működő amazon app van. A múltkori 6os frissítés óta tud egyáltalán lejátszani bármit is ezen a boxon.

Hát valóban nem köti a xiaomi a terveit a nagyközönség orrára :)

Majd, ha vállalható és stabil lesz a 7-es akkor kihozzák rá. Én azért vártam hátha elindul rajta a prime video, de a 6-oshoz jött 1007 frissítés kb megoldotta ezt. Ezért nem is próblátam a béta 7-et, nameg hogy jelenleg macerás vagy nem lehetséges visszatenni a 6ost utána. Féltem a hdmi hdcp-t, hogy elcseszem, ha össze
vissza próbálom frissíteni és akkor elromlanának az előfizetéses appok.
A cast mód frissítés play storeból jön és az igazi chromecastnál sem felhötlen a helyzet némelyik app castolásával az updatek után. Szóval ez nem csak itt bugzik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.