Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Mezcal válasza Ronyn (#199) üzenetére


Mezcal
addikt

Na ez is nettó hülyeség, mert én például a kisebb akku és gyenge üzemidő miatt (ami durva visszalépés) mondtam le róla. Tudom, majd megint jön az, hogy de saving módban, bármi legyen is az elmegy 20 napot.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#202) Ronyn válasza Mezcal (#200) üzenetére


Ronyn
senior tag

És mikor is volt az?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#203) Ronyn válasza Mezcal (#201) üzenetére


Ronyn
senior tag

Jó, akkor vegyél egy Casio órát, abban némileg kevesebb funkció van, viszont 10 évig is "elketyeg" egy "töltéssel" :DD :))

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#204) Sinesol válasza Ronyn (#203) üzenetére


Sinesol
veterán

Ennyire azert ne nyomd fullba a kretent.
Jo hogy nem mar tapsolnunk kellene, hogy kevesebb az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#205) pusszycat válasza Ronyn (#203) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor már vegyen napelemes Casio órát, az öröké tart. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#206) lócitrom


lócitrom
őstag

felesleges ez. valaki megérti, hogy nettó hulladéktermelés zajlik, valaki nem. nem azon a tetves 1000-2000-5000 forinton megy a rugózás, hanem azon, hogy a célközönség egy átlag indiai. ott még ez megüti az ingerküszöböt, hogy színes meg rezeg. akkor is, ha a sokadik színes meg rezgő tárgyról beszélünk. most kicsit más a színe. hurrá, újdonság.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#207) #30610944 válasza lócitrom (#206) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hulladektermeles ez jo!
:DDD
Ezt a szot ra lehetne huzni az osszes Xiaomi, Realme, Oppo, Huawei, Samsung meg tarsaikra akik hetente dobjak ki ugyanazt a sz@r telefont.
De hogy indiai a celkosonseg ez meg viccesebb!
:C

(#208) lócitrom válasza #30610944 (#207) üzenetére


lócitrom
őstag

eddig is rá lehetett húzni. más kérdés, ha ez valakit nem zavart vagy nem érdekelt. igen, india a célközönség, mert le vannak maradva. ott még bármit el lehet adni. mondjuk elég rákeresni youtube-on arra, hogy hogy kell bekapcsolni egy Xiaomi telefont. lesz rá 999999999 indai „techvideó”. kína nem véletlenül szállt rá indiára. india meg nem véletlenül kezdett az elmúlt időszakban belerúgni kínába emiatt.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#209) Ronyn válasza Sinesol (#204) üzenetére


Ronyn
senior tag

Nem mondtam hogy örülni kellene neki, de ez egy tendencia, hogy egyre több a funkció, nagyobb a kijelző és kisebb az üzemidő, akár telefon, akár más esetén. Ez van. Itt persze még kisebb is lett az akku 🔋, ami tényleg sz@rügy, de - énszerintem- ez az üzemidő még belefér. Mint írtam a telot is kell tölteni naponta, egy komolyabb okosórát is sűrűbben kell töltőre tenni.
Ha valaki a jobb üzemidőre hajt, az az általánosságban, a funkciók terén visszalépést jelent (akár, egészen az említett óráig).
Erre próbáltam célozni (bár - úgy tűnik - nem sok sikerrel)

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#210) Ronyn válasza #30610944 (#207) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ugyan, egy telefon esetén ez nem tűnik fel, mert ott van 1000+ típus, kategórián belül nagyjából mind ugyanazt tudja, semmi nagy újdonság, csak esetleg két ponttal többet kapott a kamera a teszten, meg hajlított kijelzőt(ami szerintem "nettó hülyeség 🤪, de legalább trendi), de ezt a 4-es után mindenki nagyon várta, nagy reményekkel, és hát sokaknak csalódást okozott(becsapva érzik magukat). Erről szól ez a topik. Meg a kisebb akkuról :Y

Lehet mondani hogy India a célközönség,, mert ez csak ott éri el az "ingerküszöböt", a lényeg hogy többet vártak az új verziótól.

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#211) mjani1172 válasza #30610944 (#207) üzenetére


mjani1172
addikt

Pedig ez sajnos így van, és nem is vicc.

(#212) Teagol


Teagol
aktív tag

Ma lett feltöltve 1,5 óra alatt.
Az alvásfigyelés azt mutatja, nem tudok aludni, az stresszfigyelés meg hogy ideges vagyok, mert már rettegek attól, hogy esetleg 1-2 hét múlva újra kell tölteni.
Sajnos mennem kell, mert a telefonom mindjárt lemerül, utoljára este töltöttem!

(#213) Mezcal válasza Ronyn (#203) üzenetére


Mezcal
addikt

A 4 kb azt tudja, amit az 5, csak majd egy hónapig töltés nélkül. Bírom amúgy, hogy akinek van valami technikai eszköze, az a legkisebb kritikát sem tudja elviselni. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#214) #30610944


#30610944
törölt tag

Na most jott meg.
Anyaghasznalat franko, konnyu kenyelmes a kezemen. Eleg stabilnak tunik a szij meg benne a cucc. Nincs az az erzesem, hogy kipottyan a helyerol.
Kijelzo szep eles es eleg fenyes is. Levettem felere a fenyerot. Boven eleg a szememnek.
Az app franko, a watch face-ekbol nincs valami sok de amik vannak azok is eleg gagyik. Mintha ovodasoknak terveztek volna. Maradtam a gyarinal csak kicsit testreszabtam.
46%-al bontottam ki. Most tolton csucsul. A magnes kurv@a erosen berantja a helyere. Jopofa.
Ja volt update is mikor kivettem a box-bol. Fekete szijjal vettem de lehet majd nezek hozza valami vidamabb szijat.

(#215) Ronyn válasza Mezcal (#213) üzenetére


Ronyn
senior tag

Igen, a négyes, meg kb ugyanazt tudja mint a hármas, az meg kB ugyanazt mint a kettes, ez így tovább a Így van ez :))

Ego sum... Ronyn 🧔

(#216) #30610944 válasza Ronyn (#215) üzenetére


#30610944
törölt tag

:C

(#217) Mezcal válasza Ronyn (#215) üzenetére


Mezcal
addikt

Tudod, eddig nem volt visszalépés a Band történelmében, ezért váltottam 3-ról 4-re. Most van, ti meg ehhez tapsoltok és véditek a mundért, ami nem is a tiétek. Mókás. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#218) #30610944 válasza Mezcal (#217) üzenetére


#30610944
törölt tag

A visszalepes relativ ezt elfelejted folyamat!

(#219) Mezcal válasza #30610944 (#218) üzenetére


Mezcal
addikt

Igazad lesz, 1 hónapról 9 napra csökkenő üzemidővel...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#220) Teagol


Teagol
aktív tag

Én ezt nem értem. Olyan szar a 4-es, hogy váltani kell róla? Akkor meg nem tök mindegy, a másik miért veszi az újat?

Nekem Xiaomi Mi2-m, asszonynak Mi3 van. Az övét is mondhatnám visszalépésnek az enyémhez képest, de neki tökéletes amire kell és az enyém is teszi a dolgát, szóval nem szükséges lecserélnem.

Mondjuk a következő majd biztosan nem Xiaomi termék lesz. :)
Az ember használja, ha nem elégedett vele, nem a következő modelltől várja a megváltást, hanem hozzátesz egy jelentősebb összeget és vásárol egy komolyabb eszközt.

Minden cikk arról szól, hogy semmi előrelépés sőt ...! (Nem csak ennél a terméknél). Akit nagyon zavar, állhat neki valami újszerű és eredeti dolognak, mint a csávó, aki kilőtte az autóját a rakétájával az űrbe.

Egy BKK havi bérlet árából kijött, örülök hogy ennyit is tud.

(#221) Ronyn válasza Mezcal (#219) üzenetére


Ronyn
senior tag

Egyrészt ez így nem igaz, (Nem is értem miért olyan nagy probléma ez, hacsak nem valaki kéthetente jön elő a dzsungelből, de mindegy, ez van. ) másrészt, igen tudjuk, csökkent az üzemidő, ez a tendencia, várhatóan az újabb verziónak sem lesz számottevően nagyobb (inkább kevesebb), szóval ezt tudjuk, egyéb?
Én is nagyon vártam az NFC-t, de nincs, kész.
Tisztára mint a gyerekek, akik nem azt kapják karácsonyra, amit vártak.

Ideje volna már túllépni ezeken, és a köpködés helyett valamivel konstruktívabb hozzászólásokat produkálni.
Egyrészt ez a topik a Mi Band 5-ről szól. Vagyis, akinek nincs, és nem is akar venni, azt mi a sz@rt keres itt?? Benézett köpködni egy kicsit!?

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#222) #30610944 válasza Mezcal (#219) üzenetére


#30610944
törölt tag

Majd meglatjuk az a 9 napos uzemidot. Ma 15:00-tol ketyeg a karomon.

(#223) Skillet válasza Ronyn (#221) üzenetére


Skillet
addikt

Hmmm. Én mondjuk vártam nagyon, és szerettem volna venni, de nem fogok, mert kaki. És sajnálom, hogy kaki, mert tényleg vártam :( de ettől a tény még tény marad.
Üzemidőt mondjuk én elengedem, mert a Honor Band 5 sem bírja tovább kb 10 napnál, a magyar nyelv hiánya sem akkora érvágás, de van, akinek zavaró. Viszont az, hogy még mindig nem ismeri az ékezeteket... szerintem szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#224) chatran válasza Ronyn (#221) üzenetére


chatran
őstag

Ez igaz, ezért beszéljünk is valami témába vágóról.

Titeket nem zavar az újfajta szíj kialakítása? Ha megnézitek a képet, amelyen Alice kezén van a 3 és a 4 látható, hogy milyen szépen illeszkedik a csuklójához. Ezzel szemben az 5 látványosan eláll. Ezen nem segít az sem, ha jobban meghúzom a szíjat, a kialakításából adódóan mindig ott az a kis hézag.

Egy kis válzozás még a korábbi szíjakhoz képest, hogy már 13 lyukú lett, szemben a korábbi 12-vel. :)

[ Szerkesztve ]

(#225) #30610944 válasza chatran (#224) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ez attol fugg kinek mekkora a csukloja. Nekem eleg kicsi meg ugye az 5 nagyobb is meretre kicsit igy elall de nem zavaro.

(#226) Ronyn válasza chatran (#224) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ez a látványos elállás, nagyrészt a lazára hagyott szíjnak köszönhető, de tény hogy változott a kialakítása, viszont úgy vettem észre, hogy puhább is lett a szíj, így hajlékonyabb is, jobban illeszkedik, ott is ahol a szíj rögzítése szokott lenni. (Persze kis hézag marad, de az minden hagyományos cserélhető szíjnak is van) Szóval az új kialakítás, és a puhább szíj valószínűleg összefügg.

Szerintem a vékonyabb csuklójú emberekre próbáltak gondolni a megváltozott kialakítással, plusz lyukkal, és puhább szíjjal, így ellensúlyozzák a nagyobb? a méretet.

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#227) #30610944


#30610944
törölt tag

Az elso hianyossag az hogy nem mutatja mennyit lepcsoztem. Bar ezt a korabbi modellek sem tudtak ha jol tudom. Fitbit-et hasznaltam meg nagyon regen az tudta.
Ja meg nincs sotet mod IOS-en.

[ Szerkesztve ]

(#228) Ronyn válasza #30610944 (#227) üzenetére


Ronyn
senior tag

Az azért más kategória

Ego sum... Ronyn 🧔

(#229) Mezcal válasza Ronyn (#221) üzenetére


Mezcal
addikt

Neked mi köpködés van abban, hogy valakinek nem tetszik, hogy üzemidő a negyedére csökkent? Ha neked ez köpködés, akkor a baj nem nálam van. Világosan elmondtuk, a teszt is ezt mondja, hogy jelenleg nem éri meg a kétszeres árat. Lehet finomítgatni, de felesleges.

LiVeGa: Én is kíváncsi vagyok az üzemidőre, majd mutasd be grafikonon, de ne készenléti időt, hanem aktivitással, részletezve és alvásfigyeléssel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#230) #30610944 válasza Mezcal (#229) üzenetére


#30610944
törölt tag

De az is el lett mondva hogy a ketszeres ar az ugy ketszeres hogy a mostani arat veszuk a 4-nek ami mar jocskan lement es az 5 arat. Ha viszont a megjelensi arukat nezzuk az kozel sem ketszeres. Nagyon kicsi a difi. Be is tettek ide hany euro illetve font volt a 4 megjelenesi ara es az 5 is most. Keress vissza. Ja es en a hivatalos Xiaomi bolti arakrol beszelek mert ha kinabol rendeled akkor ahogy irtam pics@fustbe kerul mindketto.
Mutatok kepernyomentest ha gondolod.
En ugy hasznalom ahogy minden korabbi okos karkotom hasznaltam.
Bluetooth napi egyszer van csak bekapcsolva amikor szinkronizalom az aznapi adatokat, tehat ertesites nincs.
Fenyero felenel van
Ebreszto napi szinten
Raise to wake funkcio be van kapcsolva
Szivritmus folyamatos 5 percenkent mer
Edzeni nem edzek

[ Szerkesztve ]

(#231) Mezcal válasza #30610944 (#230) üzenetére


Mezcal
addikt

És miért vennénk más árat? :D Aki ma akar karkötőt venni, azt nem érdekli a megjelenéskori ár. Felejtsétek el ezt a hülyeséget. Én egyébként 10K-ért vettem megjelenés után.
Kínából nem rendelnék ilyet, mert csak global verzió kell, a kínait mókolni kell. Szal hagyjuk a kínai árakat.

Na, ha nincs folyamatos blutooth kapcsolat, akkor felejtsd el, nem érdekel, lófüttyöt sem ér úgy az egész. Blu nélkül 4-en 2 hónap is meglenne. Se edzés, se blu, hagyjuk is. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#232) #30610944 válasza Mezcal (#231) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nezd en igy szoktam hasznalni nem fogom a kedvedert folyamatosan benyomni a Bluetooth-ot.
Most ezt komolyan mondod akkor mi a fenehez kene hasonlitani az arat?! Ha igy vesszuk MINDEN tavaly megjelent cucc joval olcsobb egy ev utan mint a most megjelent utodja.
Ne akasszal mar hasba ezzel a logikaddal mert ez mar baromi ciki. :W

(#233) PowerBuldog válasza Mezcal (#231) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Band 4-et aliról rendeltem azonnal megjelenéskor. Global volt, nem kellett semmit mókolni. 10e alatt volt szállítással.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#234) #30610944 válasza PowerBuldog (#233) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mennyi ido alatt szallitottak ki?
En is gondolkodtam hogy onnan veszem de nem akartam annyit varni. 20-40 napot irt.

[ Szerkesztve ]

(#235) Steve1207 válasza #30610944 (#234) üzenetére


Steve1207
veterán

Az a standard szállítás, ha már ténylegesen van raktáron a global és tudják küldeni akkor 2-3 hét átlag, de javarészt 3 hét alatt már nálad is van legrosszabb esetben, ha nincs fennakadás.

.

(#236) joey04 válasza Mezcal (#231) üzenetére


joey04
titán

Ezt telefonoknál is elszokták lőni. Kutyát nem érdekli mennyi volt a nyitóár.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#237) Mezcal válasza #30610944 (#232) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha nem aktivitásmérőnek használod, s nem is telefonhívásokhoz és még Blutoot kapcsolat sincs a telóddal, akkor mi a fenének kell ez neked, és ami még fontosabb, ehhez miért kellett egy Mi Band 5? :D

Ezek után meg nem vagizhatsz az üzemidővel, mert körberöhöglek. :)

joey04 : Ez a lényeg, aki ezt akarja venni, azt a jelenlegi ár érdekli. Olyan ez, mint szolgáltatóknál a listaár, szart nem ér.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#238) #30610944 válasza joey04 (#236) üzenetére


#30610944
törölt tag

Igen kutyat nem erdekli kiveve azt aki akarja tudni mennyivel is emeltek a tavalyihoz kepest. Ezert nem csak hogy felrevezeto a ketszeres arral takarozni hanem nevetseges is.

Mezcal: Ebresztesre hasznalom igy a parom nem ebred fel mellettem a telefonomra. Alvas monitorozasra (ami pontosabb es tobb adatot mutat mint a 4 tud), illetve lepes, kaloria egetest, heart rate-et is nezem azert ha nem lattad volna leirtam nap vegen beszinkronizalom az appba. Ha meg a lanyom megy suliba lesz vegre idom talan a hazimelo mellett kicsit edzeni amikor pedig jol jon majd.
Ja es mindezek mellet kepzeld orakent is hasznalom, hogy lassam az idot es datumot.
De nem is ertem minek tepem a szam neked mikor bindenbe belekotsz. Nem tetszik neked ahogy hasznalom, megkerdojelezed minek vettem! :W

PowerBuldog: :R

[ Szerkesztve ]

(#239) PowerBuldog válasza #30610944 (#234) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Kb 1 hét. 06.26 volt leadva és 07.02 a kézhez vétel.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#240) Ronyn válasza Mezcal (#229) üzenetére


Ronyn
senior tag

Minek is reszletezzem, úgysem értenéd, meg aztán a hozzászólásod magáért beszél :( :(((

Ego sum... Ronyn 🧔

(#241) Mezcal válasza #30610944 (#238) üzenetére


Mezcal
addikt

Mindenbe belekötök, igen, ilyen vagyok. omfg Nem belekötöttem, furának találtam, hogy aktivitásmérőt veszel sima karórának, majd összevissza beszélsz üzemidőkről. Eleve, te okoskodtál úgy, hogy geyik karkötőd sem volt meg. hagyjuk is, ez nekem túl "magas"

Ronyn: Bezony, én ezt nem értem, e intellektuális magasságokba már nem érek fel. Bocsánat. Kappa

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#242) #30610944 válasza Mezcal (#241) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hallod, elmondtam hogy gyakorlatilag edzesen kivul (jelenleg) mindent merek vele csak nincs a 24/7 szinkronizalas. Attol meg mer. Amugy meg nem is tudom ki jott ide egy mi Band 4 screenshoot-al egy mi Band 5 topikba okoskodni es azota sem hagyod abba csak tolod a vakert.
geyik?
Amugy sosem ertettem miert kell birtokolni valamit legyen ez egy okoskarkoto hogy az ember ertsen hozza. Nem vagyok festo sem bakker azt megis kifestettem a hazat...kb. hasonlo a szitu itt is.
Szerintem hanyagolj a hulyesegeddel a jovoben!

(#243) Mezcal válasza #30610944 (#242) üzenetére


Mezcal
addikt

Ugye azt tudod, hogy telefonos összeköttetés nélkül a mérés csak hozzávetőleges? A telefon GPS-ét használja a karkötő. Szóval ilyen használat mellett, ahogy mondtam, meg se próbáld közzétenni az üzemidőt. :(

A többire nem válaszolok, olyan mértékű butaság.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#244) #30610944 válasza Mezcal (#243) üzenetére


#30610944
törölt tag

GPS csak ahhoz kell hogy ha pontosan akarod latni a terkepen hogy outdoor merre futottal, tekertel vagy gyalogoltal. De ez csak 3 a 11 edzesbol. A tobbihez nem kell. Nem a GPS-tol fogja pontosabban szamolni a lepest peldaul. Bebaszna! Akkor szerinted indoor hogy merne GPS jel nelkul a fenti harmat?
Miert beszelsz ismet hulyeseget komolyan edestistenem.

(#245) Ronyn válasza #30610944 (#244) üzenetére


Ronyn
senior tag

DNFTT

Ego sum... Ronyn 🧔

(#246) Mezcal válasza #30610944 (#244) üzenetére


Mezcal
addikt

A GPS nélkül nem kapsz pontos adatokat a megtett távolságról, és ahhoz még térkép sem kell. Mehetsz te GPS nélkül, de az távol lesz a valóságtól.
Most mondok még meglepőt, a lépés sem lesz annyi, amennyit jelez a karkötő, ugyanis az is egy becsült érték. De higgy csak másban, hívőkkel nehéz vitatkozni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#247) #30610944 válasza Mezcal (#246) üzenetére


#30610944
törölt tag

Olvass kicsit akkor hogyan is szamolja a lepest a mi band:
[link]
Ma voltam setalni es minden adatot rogzitett kiveve a Pace, Altitude es a terkepen nem latom merre voltam. De ezt mondtam is ehhez kell GPS, de engem ezek nem erdekelnek.
A lenyeg hogy a step count-hoz nem kell gps es ugyanugy pontos step count-ot kapsz ha be van kapcsolva ha nincs!

[ Szerkesztve ]

(#248) hatvani


hatvani
tag

Nekem a legnagyobb bajom a pulzusmérés.....
Leteszem az asztalra, csinálok egy mérést es az eredmény 76 :D ...barátnőm mi band 5 dettó!..mért 133-at..leveszi a kezéről es felmegy 140ig.... :(

(#249) Mezcal válasza #30610944 (#247) üzenetére


Mezcal
addikt

Tök mindegy, hogyan számolja, nem lesz pontos. Számoltam, hányat lépek, 100 lépés alatt jó 30 körül tévedett.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#250) hatvani


hatvani
tag

Gyorsan teszem hozzá, anyumnak Mi Band 3 van. Neki levétel után nem mér (nyilván)..közelebb áll az eredménye (polar m400 mellkasövvel tesztelve) gondolom még messze nincs optimalizálva...de akkor a francnak adják ki, ha egy 3as pontosabb egyelőre. Ja és a tesztelés két hete tart kb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.