Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) #26097408


#26097408
törölt tag

Nalatok hogy mukodik az alvasfigyeles?
Mar hasznalom egy ideje a mi Band 5-ot de egyetlen egyszer sem vette eszre, hogy ejjelenkent felkelek egy ket percre konnyiteni magamon.

(#302) Teagol válasza hatvani (#287) üzenetére


Teagol
aktív tag

Most jött szolgáltatói SMS.
Minden ékezetes betű megjelent.

(#303) #80976640


#80976640
törölt tag

Ma hozta meg a postas a Miband 5-om, Amazfit Cor-rol valtottam.

Megjegyzesek:
- ertelmesen mukodik a touch!
- Gyonyoru a 2 progress ring a fokepernyon
- Kint csucsnapsutesben is el lehet olvasni a feherrel irt dolgokat
- A stresszmerore ugy kell gondolni, mint egy veletlenszam-generatorra. Egy unasig ismetelt Jobaratok-resz kozben 71 volt a stresszem.
- Szomoru, hogy a door card / transit card hozzaadasakor csak kinai alert boxok jelennek meg.

(#304) Ronyn válasza #80976640 (#303) üzenetére


Ronyn
senior tag

Biztos a Band nem látta a Jóbarátokat :DD

Ego sum... Ronyn 🧔

(#305) hatvani válasza Ronyn (#304) üzenetére


hatvani
tag

Pulzusmérés kéz nélkül megy ?:) -vagy csak nekem huncutkodik ?:)

(#306) pusszycat válasza hatvani (#305) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az megy honor band 4-en is. De persze nem mér mindig 80 kb

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#307) #26097408 válasza hatvani (#305) üzenetére


#26097408
törölt tag

Nalam is allandoan villag zolden ha leveszem. Nem ertem ezt miert nem lehetett megoldani hogy akkor ne villogjon.

(#308) hatvani válasza #26097408 (#307) üzenetére


hatvani
tag

De sracok azt probaljatok ki legyetek szivesek,hogy kez nelkul is mér e? (Nalam akkor is mer, sot mutatja is hogy mondjuk 86)

(#309) Ronyn válasza hatvani (#308) üzenetére


Ronyn
senior tag

Nálam 100 fölött mér :DD

Ego sum... Ronyn 🧔

(#310) #26097408 válasza hatvani (#308) üzenetére


#26097408
törölt tag

Mikor furdok leveszem igy megneztem a korabbi napokat abban az idoben es egyszer mert, egyszer nem. Furi.
:U
Amugy jo lenne ha bele lehetne nagyitani a grafikonba ugy jobban lathato lennenek az ertekek.

(#311) hatvani válasza Ronyn (#309) üzenetére


hatvani
tag

100/feltt hogy rajtad sincs ?:)))) eros karmad van akkor !

(#312) lócitrom válasza Teagol (#302) üzenetére


lócitrom
őstag

tévedés. bizonyos ékezeteket megjelenít maximum, de nem mindent. szolgáltatók elvből ANSI karakterkészletet használnak az üzenetekhez. tehát egy é vagy ö megjelenik. de egy ő vagy ű nem. nem is része ezeknek az SMS-eknek, ha ezt egyáltalán megfigyelted. ezek már Unicode karakterek. a Band meg alapból úgy működik, hogy adott nyelvhez van hozzárendelve egyik karakterkészlet. angol nyelv esetében ez az ANSI és emiatt nem fogja megjeleníteni vele az összes magyar ékezetes betűt, mert azok javarészt az Unicode-ba tartoznak eleve.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#313) Skillet válasza pusszycat (#306) üzenetére


Skillet
addikt

Nálam a Honor Band 5 nem mér. Kiírja, hogy ellenőrizzem...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#314) Ronyn válasza hatvani (#311) üzenetére


Ronyn
senior tag

Jaja, az aurámat méri, mert hogy ilyet is tud ám :DD :D

Ego sum... Ronyn 🧔

(#315) hatvani


hatvani
tag

A teszteles alatt eszrevettem egy masik erdekes dolgot a pulzusmeresben.
Naponta egyszer van egy indokolatlan pulzuskiugras (mi band 3 is csinalta ). Haveroknal is ugyanez van .:)

(#316) UnA válasza hatvani (#315) üzenetére


UnA
Korrektor

Lehet, hogy csak nekem egyértelmű, de ez a fény alapú pulzusmérés egyfajta trükk, néha működik, néha nem - ez alapján érdemes megítélni. Önmagában persze nagyon jó ötlet, de nem érdemes összekeverni egy mellpánt, stb pontosságával. Ennek ellenére elég félelmetes, hogy milyen nagy valószínűséggel közelíti a valós számokat :)

(#317) hatvani válasza UnA (#316) üzenetére


hatvani
tag

Nem trukk csak ennyit tud. Mellkaspant pontosabb. A hirtelen pulzus valtozast nem igazan meri jol!
Sok csuklon mero eszkozt vizsgaltam mar ( almas orat is) mindegyk kb ennyit tud!

[ Szerkesztve ]

(#318) Timer


Timer
veterán

Nem trollkodásból írom, és nem szeretném senki választását, márka preferenciáját kritizálni, de ha itt vannak azok, akik a Fitbit hírek és cikkek alá járnak rendszersen fikkantani, hogy "túlárazott sz@r, bezzeg a míbend", azoktól most megkérdezném, hogy:

- Alvásmonitorozás, ami pont úgy megy, mint a Fitbitnél? Iiiigggeeeeeeeennnn, hát látom, milyen rrettentő hatékonyan működik... Ez a szint már 2 éve is ciki lett volna.
- Pulzusmérés? Hol megy, hol nem? Letéve is mér? Dettó...
- Ékezetes karakterek hiánya a gyári szoftverrel, még mindig, így az ötödik verzióra? Én kérek elnézést...

Fantasztikus, hogy legalább már mindent IS tud a cucc, csak semmit sem tud igazán jól. Félreértés ne essék, ÉN nem csodálkozom, hogy negyedannyiért nem tudja az alapszintű szolgáltatásokat sem stabilan biztosítani a Mi Band, illetve amit igen, azt nem pontosan teszi. Nem is várnám el tőle ennyiért. Csak azt nem értem, hogy a fentebb megszólított réteg miért nem fogja már fel, hogy negyvenezret nem azért fizetünk sokan egy Fitbit Charge-ért, mert teljesen hülyék vagyunk, hanem azért, mert nem szeretünk ígéretekkel és nem műküdő funkciókkal szopni. Nem bő a feature lista, de ami van, az ment, megy, és menni is fog. Kivéve, ha a Mobilaréna teszteli, mert akkor olyan hibák is jelentkeznek furcsa módon, amit sem én, sem a többi user nem tapasztal, legalábbis a Fitbit támogatási fórumán ritka a hőbörgés például a Charge-ok kapcsán.

Persze, papíron és a fanok szájából mindig minden tökéletesen működik a band-en is, a jó ég tudja ki által hákolt programmal meg aztán még annál is több, erre betér az ember ide, és azt látja, hogy az ötödik generáció is tele van buggal, valós felhasználói vélemények alapján.

Nincs ingyen ebéd, lassan mindenki megérti. A XIAOMI pont úgy elkurvult, mint sok más cég a piacon, a jó cuccokért simán elkéri a megszokott mennyiségű lóvét. Amiért meg nem kér annyit, az olyan is.

[ Szerkesztve ]

(#319) hatvani válasza Timer (#318) üzenetére


hatvani
tag

Reszben egyetertek! De nekem volt Stratos 3 es Ticwatch pro is...rovid ideig Apple Wach 4 is....egyik sem volt sokkal jobb .... :(

(#320) Ronyn válasza Timer (#318) üzenetére


Ronyn
senior tag

Na jó, hát (majdnem) annyiért már órát is lehet kapni

Ego sum... Ronyn 🧔

(#321) hatvani válasza Ronyn (#320) üzenetére


hatvani
tag

Vettem is ,nem erte meg :(

Csuklon szerintem nem lehet normalisan merni semmit barki barmit mond :( - ez az en velemenyem elfogadom ha mas, mast gondol...

(#322) #26097408


#26097408
törölt tag

Az miert van hogy ha a mi band 5 adatait beszinkronizalja az Apple Health-ba akkor ott teljesen mas alvasi adatokat mutat? Ezt mas is megfigyelte mar vagy csak nalam van igy?

(#323) hatvani válasza #26097408 (#322) üzenetére


hatvani
tag

Nekem androidom van ..

(#324) chatran válasza #26097408 (#322) üzenetére


chatran
őstag

Én i8-cal használom, mindjárt megnézem. Cserébe megnéznéd, hogy nálad a Mi Fit app mutatja-e a lépéselőzményeket? Nekem teljesen kipurcant ez a funkció, csak a napi lépés adatokat mutatja.

(#325) #26097408 válasza chatran (#324) üzenetére


#26097408
törölt tag

Megkoszonnem ha meglesned nekem.
Tegnap pl. 9 ora 57 percet aludtam erre az Apple Health appban azt irja, hogy 16 ora 47 percet voltam agyban amibol 8 ora 16 percet aludtam.

Igen nalam mukodik az ami nalad nem. Mutatja az elozmenyeket.

(#326) chatran válasza #26097408 (#325) üzenetére


chatran
őstag

Nálam is két különböző értéket mutat, de nem annyira szélsőséges, mint nálad. Mi Fit alvás: 6:48, Egs app: ágyban: 7:18; alvás: 5:28
Mai lépések, Mi Fit: 401, Egs app:473

Mióta van Mi Band-ed? Én már 2015-ben használtam, korábban a lépéselőzményeknél mutatta az akkori napi lépéseket is.

(#327) #26097408 válasza chatran (#326) üzenetére


#26097408
törölt tag

Par hete vettem. Ez az elso mi band-em.

(#328) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Üdv!

Barátnőmmel közösen vettünk kettő darab Band 5-öt és míg nálam minden tökéletesen működik addig nála abszolút nem.
Például nekem simán elmegy 18-20 napot egy töltéssel addig nála 13 nap alatt lemerült úgy, hogy ugyan azok a beállítások és a pulzus mérés ki van kapcsolva.

Lépés számláló nekem egész korrekt számokat mutat a telefonnal, de nála rohadt nagy különbség van a telefon és a karóra között tehát abszolút nem reális neki. (Egyébként milyen időközönként frissít a lépés számláló?)(Lehet állítani?)

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#329) pusszycat válasza Ngtx (#328) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Számít mennyit mozgolódik mert a kijelző a nagy fogyasztó, tehát ha nála többször bekapcsol lehet 13 nap neked 18. (ha cserélnétek 2-3 hétre kiderülne) Nekem a lépést pár másodpercen belül frissíti a honor band 4-en. Most én is kikapcsoltam az automatikus kijelző aktiválást és 3 nap után még mindig maxon van az akku kijelzés.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#330) hatvani


hatvani
tag

Hany percenkent meritek automatan a pulzust? - idegallapot merest hasznalja valaki !:)))

(#331) chatran válasza Ngtx (#328) üzenetére


chatran
őstag

Lehet, hogy sokkal több értesítést kap, mint te. A sok felesleges fbook üzenet/értesítés rendesen le tudja szívni az akkut. Cseréljetek pár napig, ahogy a fórumtárs ajánlotta, akkor kiderül.

(#332) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Nincsen folyamatosan Bluetooth kapcsolat létesítve egyiken sem, sőt a kijelző is csak akkor villan fel ha megbökjük a kijelzőt.
Múltkor cseréltünk egy napra és nálam viszont egész pontos lépés számok jöttek ki az ő órájával. Nem értjük komolyan... :U

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#333) hatvani válasza Ngtx (#332) üzenetére


hatvani
tag

Gondolom a telefonok különböznek ... vagy azok is azonosak?

(#334) Ronyn válasza Ngtx (#332) üzenetére


Ronyn
senior tag

Gondolom más jellegű a kézmozgása, vagy mást is csinál a kezével mikor nem lép, ne feledjük hogy a Band pusztán a kéz mozgása alapján próbálja kitalálni, hogy mit csinálsz.
Ha megfelelően mozgatod a kezed, akkor azt is lépésnek veszi.

Másrészt lehet ő sűrűbben bökdösi a kijelzőt :DD
És esetleg nagyobb idő korlát van beállítva

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#335) Ngtx válasza hatvani (#333) üzenetére


Ngtx
aktív tag

iPhone 8 és X. Utóbbi az enyém.
Időkorlát ugyan annyin van.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#336) pusszycat válasza Ronyn (#334) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

" mást is csinál a kezével " egész pontosan mire gondolsz? :DDD :DDD :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#337) chatran válasza Ngtx (#335) üzenetére


chatran
őstag

A Mi Fit-ben és az Egészség appban beállítottátok a nemet (nő, ffi, Apple-nél van egyéb is :DDD ), és a magasságot?

(#338) Ngtx válasza chatran (#337) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Minden be van állítva mindenhol. :F

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#339) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi változott video ---->> [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#340) #26097408 válasza pusszycat (#339) üzenetére


#26097408
törölt tag

Korrekt osszehasonlitas

(#341) balalev


balalev
tag

Vicces sztorim van: Tegnap a Balatonban fürödtem, egyszer csak ránéznék a Mi Band 5-re, majd már csak az üres szíj van a kezemen. :))
Na vajon ez hogy csúszhatott ki? Egyszer sem vettem ki a szíjból. Ti mindenesetre legyetek vele óvatosabbak, ha nem akartok megszabadulni könnyen és gyorsan tőle.

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#342) #26097408 válasza balalev (#341) üzenetére


#26097408
törölt tag

Az durva mert eleg passzentosan van benne pedig.

(#343) hatvani válasza balalev (#341) üzenetére


hatvani
tag

sajnálom...vajon kék foggaal nem lehetett volna megkeresni?

(#344) pusszycat válasza hatvani (#343) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

a perec szokta megkeresni a telefont, nem fordítva :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#345) hatvani válasza pusszycat (#344) üzenetére


hatvani
tag

forditva is lehet.....ha megy a szinkron akkor közelben a cucc

(#346) chatran válasza hatvani (#345) üzenetére


chatran
őstag

Illetve a Mi Fit-ből lehet rezegtetni a Band-et. Mondjuk nem tudom, hogy a bluetooth működik-e víz alatt.

(#347) pusszycat válasza chatran (#346) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

akkor megvan ahol hullámzik a víz ott lesz valahol 20 méteres körzetben :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#348) hatvani válasza chatran (#346) üzenetére


hatvani
tag

De ha rezeg a viz alatt az iszapban azt Te sajna nem fogod erzekelni a viz felett, ha csak nem valami vérizomband van neked ...:)

[ Szerkesztve ]

(#349) #26097408


#26097408
törölt tag

Furi kerdes de szerintetek akkor hogy szamolja a lepest ha nem lobalja az ember a kezet hanem zsebre dugott kezzel gyalogol? :F

(#350) hatvani válasza #26097408 (#349) üzenetére


hatvani
tag

Bal kezen szamolja jol...jobb kezen nem jol! Pedig mindig hozzaallitom a karkotot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.