Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) McCartman válasza AliceWake (#114) üzenetére


McCartman
senior tag

ezt a címet már láttam valahol..
[link]
; )

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#252) McCartman válasza FireFox1996 (#71) üzenetére


McCartman
senior tag

@FireFox1996: , @pusszycat: Nesztek.
; ) ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#253) pusszycat válasza McCartman (#251) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Itt akkor plágium forog fent. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#254) McCartman válasza pusszycat (#253) üzenetére


McCartman
senior tag

inkább csak intenzív lehetett az olvasmányélmény. :B ;)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#255) octopus75


octopus75
tag

Ma akciósan hozzájutottam kettő db. MB5-hez! Gearbest-en rendeltem amikor még NFC-nek volt írva a global változat. Majd a globalról levették az NFC-t értelem szerűen. Ekkor reklamáltam, hogy akkor most milyet küldenek! Válaszként visszautalták a pénzt... És ma ennek ellenére megjött mind a két darab vámmentesen 😅
Tehát azt kell mondjam a MB5 sokkal olcsóbb mint a MB4! 😂
Fent vannak a töltőn este beüzemelem őket! Már alig várom!😀

[ Szerkesztve ]

(#256) Ezekiell válasza octopus75 (#255) üzenetére


Ezekiell
veterán

De legalább ne hangoztatnád... :W Gondolom meg se fordult a fejedben, hogy vissza kellene küldeni...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#257) octopus75 válasza Ezekiell (#256) üzenetére


octopus75
tag

Küldjem vissza Kínába?😂
Nem én hibáztam...
Ha érte jönnek szívesen visszaadom...

(#258) hatvani


hatvani
tag

Küld! Ptk szerint jogalap nélküli gazdagodás, Btk szerint akár jogtalan eltulajdonítás is lehet belőle.....(főleg ha itt még sokszor megosztod ) becsület meg ügye....

(#259) hatvani


hatvani
tag

Abban az egyben van igazad, hogy így Téged olyan költség terhel (hisz Te egyet kértél) amiről nem feltétlenül Te tehetsz. De másban nincs.

(#260) Teagol válasza hatvani (#259) üzenetére


Teagol
aktív tag

Elküldhetnéd az árát is.

(#261) #30610944 válasza octopus75 (#255) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mazlista
:C

(#262) Ezekiell válasza octopus75 (#257) üzenetére


Ezekiell
veterán

gratulálok... :U

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#263) Mezcal válasza octopus75 (#255) üzenetére


Mezcal
addikt

Az komoly, hogy még büszke is vagy arra, hogy csalsz.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#264) octopus75 válasza Mezcal (#263) üzenetére


octopus75
tag

Te ezt végiggondoltad?
Ők csaltak, nem azt hírdették amit eladtak nekem! Amikor ezt szóvátettem szó nélkül elismerték és visszafizették a pénzem... Nem reklamáltak és fröcsögtek, veled ellentétben. Most van nálam két olyan termék amit nem rendeltem! Miért fizessem ki? Gyengébbek kedvéért vasgolyót rendeltem, de krumplit küldtek... Ha én elküldök neked egy olyan dolgot amit nem akarsz akkor azt kifizeted nekem?

(#265) Ezekiell válasza octopus75 (#264) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ha én elküldök neked egy olyan dolgot amit nem akarsz akkor azt kifizeted nekem?

Nem, azt visszaküldöm neked. És látható, hogy mennyire nem akarod őket, amikor itt tapsikolsz, hogy juhúú dejó van 2 "ingyen MB5-öd", és alig várod h beüzemeld.
Szóval értem, jól jártál, de inkább húzd meg magad ilyenkor ha már nem küldöd vissza becsületesen, és ne legyél büszke is arra, hogy csalsz. Tudod, mindenki hugyozik néha a szabadban, mert kell, de nem a tér közepén délben kiabálva hogy "Hugyozoooook" ;)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#266) #30610944 válasza octopus75 (#264) üzenetére


#30610944
törölt tag

Teljesen egyetertek veled. Hibazott az elado aki becsuletesen visszakuldte a lovet de ugye kozben a termek is megjott. Nagyobb bukta lett volna neki ha te irsz ott egy negativ kritikat es lehuzod mint hogy ezt az utat valasztotta.
Ilyen egy korrekt customer service.
A beszolokkal ne foglalkozz csak ocsarolni jarnak ide mar miota megnyilt ez a topik. Jobb dolguk nincs.

(#267) DaDa válasza octopus75 (#264) üzenetére


DaDa
senior tag

Egyetértek, itt ha lehet vitázni valamiről az a minimális etika, hogy saját becsuletből esetleg visszaküldeni de mivel kínai barátaink ott vágnak át, ahol tudnak sokszor így kár az etikát egyáltalán szóba hozni. Még csak az sem jó megoldás, hogy visszautalni az árát mivel ő nem ilyet kért. Egyetlen megoldás a termék visszaküldése Kínába anélkül, hogy a tulaj kérte volna. Most tegye mindenki a szívére a kezét és gondoljon bele, hogy elmenne - e a postára, feladna - e két csomagot a saját pénzen azért mert ők hibásan teljesítettek? Ha viszont kínai barátunk kifejezetten kérné ezt és elküldené a postaköltséget előre, na akkor talán illene vissza küldeni, de ugyebár ez nem történt meg. Szóval fogadjuk el, hogy ez megtörtént, és ne hibáztassuk már inkább örüljünk, hogy valaki jól járt. Még csak nem is ő kérte a pénzt vissza. Keep calm és....

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#268) octopus75 válasza Ezekiell (#265) üzenetére


octopus75
tag

Te nem értesz, verjem magam többezres költségbe, mert át akartak verni? Mint mondtam szívesen visszaadom ha érte jönnek...

(#269) Ezekiell válasza octopus75 (#268) üzenetére


Ezekiell
veterán

Vagy írsz az eladónak, hogy "hello megjött mégis a cucc, ha elküldöd a postaköltséget, elküldöm a cuccot". Vagy elküldöd, és Paypaltól visszakéred a visszaküldés árát (amit előtte megbeszélsz a feladóval is).

Bőven lenne megoldás, de nem akarásnak nyögés a vége.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#270) hatvani


hatvani
tag

Nézd kedves "octopus75" én jogász vagyok, ezzel foglalkozom kb 13 éve. Nem vitatkozom veled, nem megyek be jobban a hatályos magyar vagy eu-s szabályozásba, mert úgysem hallgatnál rám. Igaz kérés nélkül de jó szándékból próbáltam segíteni Neked. Cselekedj belátásod szerint de sem jogilag, sem erkölcsileg sincs igazad.

[ Szerkesztve ]

(#271) Mezcal válasza octopus75 (#264) üzenetére


Mezcal
addikt

Becsületesen visszafizették neked a pénzt, te meg cserébe ellopod a karkötőket. Tényleg, nem vagy csaló.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#272) Mezcal válasza #30610944 (#266) üzenetére


Mezcal
addikt

Te most annak veregeted a vállát, aki csalt? Zsák a foltját?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#273) #30610944 válasza Mezcal (#272) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ahogy kivettem a hozzaszolasabol nem azt kapta meg amit hirdettek. O ezt megreklamalta erre szo nelkul visszaadtak neki a penzt. A legtobb ceg ilyenkor megkerdi mit szeretnel. Penzt vissza vagy kuldjunk egy masikat. Itt viszont egybol szo nelkul visszakuldtek amit o nem kert. Csak reklamalt. Az elado egy szot sem szolt hogy kuldd vissza a regit ezert aminek nyilvan csak ugy lenne ertelme ha allna a postakoltseget. De ahogy leirtam ez neki eleve buko mert lebukott hogy atverte amiert csalt, ki tudja hany embert vagott at ami a buznisze veget is jelentene. Nyilvanvaloan inkabb lenyeli ezt minthogy tovabb reklamaljon a vasarlo. En is jartam mar ugy hogy reklamaltam es megtarthattam a regit es kuldtek ujat. Ergo buko volt nekik de megis kisebb mintha en ezt nyilvasossagra hoznam es elvennem a sok vasarlo kedvet.

(#274) Mezcal válasza octopus75 (#268) üzenetére


Mezcal
addikt

Miért nem küldted vissza azonnal a futárral?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#275) Mezcal válasza #30610944 (#273) üzenetére


Mezcal
addikt

Az elado egy szot sem szolt hogy kuldd vissza a regit ezert

Ha te ezt komolyan gondolod, akkor nincs miről beszélni, bár erre már a karkötő témában is így gondoltam. Ez azért szörnyű.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#276) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Agyam eldobom, kéne egy factory reset ennek a topiknak.

(#277) #30610944 válasza Csocsesz75 (#276) üzenetére


#30610944
törölt tag

Osszegyultek azok az emberek akik semminek senkinek sem tudnak orulni csak a panaszkodas. Tipikus magyar mentalitas. De lassan az egesz PH ilyen, Bog is megirta.

(#278) k-adi válasza Csocsesz75 (#276) üzenetére


k-adi
nagyúr

teljesen igazad van.

csöcs meg ez
semmi értelmes komment.

(#279) chatran válasza k-adi (#278) üzenetére


chatran
őstag

Ez így igaz, gondolom nem sok Band 5 tulaj van jelenleg, ezért megy a folyamatos off-olás. Várni kell pár hetet mire beindul, és témába vágó hozzászólások jönnek.
Band 5 tulajként, kérdeznék valami relevánsat. Úgy emlékszem olvastam olyat, hogy az új Band már képes az éjszakai műszakosok nappali alvását is mérni. Az utóbbi 3 napban éjszakáztam, reggel 7 körül feküdtem le és kb délután kettőkor keltem. Na ebből a Mi Fit annyit mutat, hogy déltől kettőig volt egy két órás szundim és ennyi. Az előtte lévő alvást nem rögzítette.
Valahol be kellene kapcsolni a nappali alvást, ez nem automatikus?

(#280) hatvani válasza chatran (#279) üzenetére


hatvani
tag

Szerintem sajnos nem. De lehet nehany nap alatt felismeri majd mi a szitu...

[ Szerkesztve ]

(#281) #30610944 válasza chatran (#279) üzenetére


#30610944
törölt tag

Egy feedback-et talan megerne kuldeni nekik, hatha beletennek a kovetkezo frissitesekkel.

(#282) Sinesol válasza #30610944 (#277) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát figyelj elég nagy baj az, ha annak kell örülni, hogy valaki megkárosított egy céget/nem tisztességesen intézte a dolgokat, miközben vele szemben tisztességesen viselkedtek.
Ha az a magyar mentalitás, hogy ennek nem tudunk örülni, akkor az csak pozitivum.

[ Szerkesztve ]

(#283) Ronyn válasza chatran (#279) üzenetére


Ronyn
senior tag

Hát, szerintem az alvás érzékelés meg rosszabb is lett, nekem éjszaka is kevesebbet mutat, mint kellene. Vagy olyan rosszul alszom hogy, nem is veszi alvásnak :Y

Ego sum... Ronyn 🧔

(#284) Ronyn válasza octopus75 (#268) üzenetére


Ronyn
senior tag

(#277) LiVeGa
"... Tipikus magyar mentalitas. De lassan az egesz PH ilyen, Bog is megirta."
Szerintem, nem pont erre a szituációra gondolt, amúgy meg ez így egy kicsit idétlen.
Másrészt a magyar mentalitás már kiderült, mint ahogy a tiéd is 😃 😃

(#267) DaDa
"mivel kínai barátaink ott vágnak át, ahol tudnak sokszor így kár az etikát egyáltalán szóba hozni."
Nem tudom, ha én etikus (becsületes) vagyok, azt nem azért teszem, mert a partner is az, hanem magamért, a saját lelkiismeretemért.
Másrészt most "magyar barátaink" vágják át a kinaiakat éppen...
(#266) LiVeGa
"Nagyobb bukta lett volna neki ha te irsz ott egy negativ kritikat es lehuzod mint hogy ezt az utat valasztotta."
Ez elég gyenge magyarázat így, tehát azért tarthatja meg az órát, és a vételárat is, mert az eladó örüljön egyáltalán hogy nem írt neki egy csúnya negatív kritikát is Értem. Végülis zsarolásnak nem rossz.
Egyébként nem hiszem hogy szándékos lett volna az elírás, átverési célzattal, mivel nekem is a MiFit "Mi Smart Band 5 NFC" - t ír ki, holott nincs benne NFC, - szóval ezzel az NFC - vel volt valami kavarás.

Másrészt világosan le lett írva, hogy eladásról van szó, ha az eladó vissza adja a termék árát akkor az ügylet meghiúsul, és a termék (újra) az eladó tulajdonát képezi. Az teljesen mindegy hogy a termék az e amit a vevő szeretett volna, vagy sem, úgyhogy elég szánalmas dolog ezzel takarózni.

Az már más kérdés, hogy ők nem kérik vissza, mert nekik nem ér annyit az egész.

De azért ha kínait látsz, köszönj neki előre, mert ők voltak a korrektebbek...

Ego sum... Ronyn 🧔

(#285) joey04 válasza #30610944 (#277) üzenetére


joey04
titán

kérdezd meg erről az esetről a véleményét.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#286) Teagol


Teagol
aktív tag

Ha jól tudom, nem jelenít meg ékezetes betűket.
Asszony kezén simán kiírta, amikor hívtam, hogy "... céges" .
Akkor most tudja, vagy küldjük vissza, hogy nem jó? (Irónia).

(#287) hatvani


hatvani
tag

minden ékezetes betűt megjelenít? Nekem nem...

(#288) Jeanne d'Arc

Sokan fognak most szerintem akciós mi band 4- et venni inkább.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#289) Ronyn válasza Teagol (#286) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ez gondolom a használt karakter készlettől is függ, nekem például az ő és az ű megjelenik a többi nem :Y :DD

(#288) laleh
A MM-ből hamar elkapkodták

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#290) bLaCkDoGoNe válasza #30610944 (#277) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Bocs, de ha már "tipikusmagyarmentalitásozunk", akkor az inkább az általad is védett trógerkedés, amit a kétkarkötős arc előadott. A "mekkoraéletcsászára vagyok, mekkoraüzletetcsináltam" melldöngetés. A "mertnekemezjár, a nagy gigamegamulticég megérdemli". A kifogáskeresés, a sunyiskodás, a terelés.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#291) hdtomi


hdtomi
senior tag

Én megrendeltem a 4-et MM-től, de elsősorban a pontosabb szenzorok és a részletesebb alvást figyelés miatt vissza mondtam a rendelésem.
Erre még se olyan pontos az 5?
Mivel nem sürgős a dolog várok egy ideig, aztán max Kínából megrendelem olcsón valamelyiket (még az is lehet jön új verzió véroxigén méréssel).

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#292) Ronyn válasza hdtomi (#291) üzenetére


Ronyn
senior tag

Hát, lehet hogy pontosabb, a REM fázist külön mutatja is, de én nem szoktam nézegetni, meg alapvetően nem is használom a MiFit-et, a Mi bandage az ami nem tud mit kezdeni a kapott adatokkal, ez 2-3 óra alvást mutat a +fekvés.
Bár az alvás érzékelése sosem volt az erőssége (mármint az appnak)
Egyébként úgy emlékszem valamelyik thirdy app a Band 4-el is kezelte a napközbeni alvást (talán a Notify?)
Úgyhogy ez - szerintem - nagyban az apptól függ, nem az óra verziójától.

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#293) hdtomi válasza Ronyn (#292) üzenetére


hdtomi
senior tag

Értem, köszi a választ. A 2-es Microsoft telókra írt App-pal is mutatta a napközbeni alvást, így simán mutatja a 4-es is valamivel. Biztos fogják frissíteni és javulni fog szerintem.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#294) Joc24 válasza Ronyn (#292) üzenetére


Joc24
tag

Sziasztok,
Az enyém nem mutatja a REM fázist.
Hol találom?

(#295) hatvani


hatvani
tag

Zölden mutatja az alvásnál , ha mi band 5 van neked.

(#296) Joc24 válasza hatvani (#295) üzenetére


Joc24
tag

Igen, Mi Band 5

(#297) hatvani


hatvani
tag

Lehet nem volt rem fázisod?

(#298) Joc24 válasza hatvani (#297) üzenetére


Joc24
tag

Lehet.
Akkor alszom rá még egyet és kiderül!😀

(#299) Ronyn válasza Ronyn (#289) üzenetére


Ronyn
senior tag

Már a MM-ben is 9900 Ft az MB4

Ego sum... Ronyn 🧔

(#300) hdtomi válasza Ronyn (#299) üzenetére


hdtomi
senior tag

Aug. 18-ig volt az akció.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.