Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vzozo válasza INGJOKE (#42) üzenetére


vzozo
senior tag

Ezt te sem gondolhatod komolyan, majd 5 (!!!) darabot fognak adni 19.99-ért, és a kupon csak a kínai változatra érvényes.

(#52) Scarabeus válasza vzozo (#51) üzenetére


Scarabeus
tag

Tényleg teljes mértékben felesleges a trollokat etetni szvsz.

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#53) barnam_ válasza #89309696 (#48) üzenetére


barnam_
nagyúr

Vicces a sok kanos kocka reakciója, de tény, hogy én is csak a kép miatt kattintottam a tesztre :DDD

(#54) ocellatusss4


ocellatusss4
csendes tag

Ma és elfelejtettem írni hogy 17 nap után meg volt az akumlatorban 16%.Ennyit az üzem időről !

(#55) cidalain


cidalain
veterán

kb 3 hete vált aktuálissá az új band nálam. örültem, hogy kijött az 5-ös...
mert így lejjebb ment a 4-es ára. kínából akkor voltak 25 dolcsi környéki kuponok, viszont dobtak rá jó kis postaköltséget (30 alatt nem jött volna ki biztosítással), nomeg mostanában 2 hónap fölötti szállítással jön meg nekem onnan minden.
így itthonról vettem egy 4-est 10-ért, 2 nap alatt megjött. jó döntés volt azt hiszem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#56) INGJOKE válasza vzozo (#51) üzenetére


INGJOKE
veterán

A rendes ár is 28 dollár volt... ami ha szarul vált a bankod akkor is max 9000 huf... de nyilván etessetek valamivel szívesen veszem. :)

(#57) pusszycat válasza barnam_ (#53) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Te jó ég hisz nem is látszik semmi, mi lenne ha látszana is valami. :DDD Nekem ennél több kell, h mocorogjon. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#58) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A címlapképért jöttem, a cikkért maradtam. :B

("I know, I'm disgusting. I should be punished. By her. Oh, look, I did it again." Howard Wolowitz :D)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#59) J&P


J&P
tag

Tetszik, bár kicsit merészebb dekoltázsra megadnám a különösen ajánlott plecsnit.
;]

A perec nem fogott meg, nem igazán mozgatta meg a fantáziám.

(#60) Csocsesz75 válasza hdtomi (#20) üzenetére


Csocsesz75
őstag

MM-ben asszem 7300,-

(#61) jacis válasza bLaCkDoGoNe (#58) üzenetére


jacis
nagyúr

Én meg azért néztem át a cikket hátha lesz több kép is :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#62) janeszgol válasza Csocsesz75 (#60) üzenetére


janeszgol
félisten

Már nem. Tegnap még 7500-ért lehetett rendelni, ma már nem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#63) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Azért kíváncsi vagyok, hogy @AliceWake vajon a fejét fogja a hozzászólások láttán vagy pedig megértően kuncog magában.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#64) moleculez


moleculez
veterán

Apró ráncfelvarrásnak indult, de annak is kevés. :N
#1 :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#65) delta38boss


delta38boss
tag

Ezt a hosszúkás formát sosem tudnám megszokni. :F

(#66) delta38boss válasza ocellatusss4 (#54) üzenetére


delta38boss
tag

Az mondjuk nagyon pozitív csalódás. Sony smartwatch 1-em nem bírta 2 napnál tovább.

(#67) jerry311


jerry311
nagyúr

Fura hogy beraknak egy reklámfotót, amin nem szerepel a termék. ;]

(#68) LamerGyuri válasza bLaCkDoGoNe (#63) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Csodálkozol? Évek óta nincsen hostess vagy szerepjátékos összeállítás.
Aztán jön egy diszkrét cici, és ezt váltja ki :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#69) bLaCkDoGoNe válasza LamerGyuri (#68) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem csodálkozom, csak kíváncsi vagyok; főképp, mert a nyitókép nem véletlenül lett az, ami (szándékosságot orrontok!). :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#70) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én csak a csöcsök miatt klikkeltem bocsánat. Miről is van szó, jóganadrágról?

We are only Stardust...

(#71) FireFox1996 válasza LamerGyuri (#68) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Legközelebbi tesztnél Alice már ilyen saját szettben fog pózolni nekünk :C

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#72) radírfej válasza GodGamer5 (#25) üzenetére


radírfej
senior tag

Az azért jó ha a mi band 1 -et órának használod, mert azon még nem volt kijelző... mondjuk nekem is van még működő darab belőle, én alvásfigyelésre használom és tökéletesen működik, pedig vagy 4 éves.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#73) #30610944


#30610944
törölt tag

Valaki tudja mi a kulonbseg a kinai es a global verzio kozt?

(#74) radírfej válasza Jinxb1rd (#70) üzenetére


radírfej
senior tag

:(

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#75) chatran


chatran
őstag

Az honnan jött, hogy könnyebb mint a Band 4? Idézet a 4 manual-jából:
- Fitness Tracker Net Weight: 10.6 g

A 4-es tesztjében 22,1 g-ot írtatok, de az maximum szíjjal együtt annyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#76) Sinesol válasza Scarabeus (#45) üzenetére


Sinesol
veterán

Ios-en már jó ideje gond nelkül müködik, legalabbis OTP-vel, a többit bankot, Revolutot, Transferwise-t nemtom, sose hasznaltam őket, de gondolom bankokkal tuti müködik.

[ Szerkesztve ]

(#77) LamerGyuri válasza bLaCkDoGoNe (#69) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Alice nőből van, tudja, mitől döglik a légy. :K
Felesleges hatásvadász címen agyalni; cicik vagy lábak vagy popsi a nyitóképen: tutti recept a mindent elsöprő felkapottságra :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#78) pusszycat válasza #30610944 (#73) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pl. a kínai az olcsóbb a globál verzió mindig drágább. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#79) parandroid válasza Jinxb1rd (#70) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én is, de roppant csalódott vagyok, mert a borítókép nem
szerepelt a cikkben. :((( :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80) hdtomi válasza Csocsesz75 (#60) üzenetére


hdtomi
senior tag

Csocsesz75 és janeszgol: Akkor erről lemaradtam, de remélem lesz még ilyen akció. Szerencse annyira nem sürgős, most verjük szét a fél lakást és legalább a 2-est annyira nem féltem, mint egy új 4-est (vagy 5-öst).

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#81) hemaka


hemaka
nagyúr

5. széria és a magyar ékezetek még mindig nem mennek, ilyenért nem adnék pénzt az is biztos.

(#82) k-adi válasza bLaCkDoGoNe (#63) üzenetére


k-adi
nagyúr

nagyon jól tudta mi lesz ebből :)

jól megválasztott cover kép, sok komment, kattintás ;)

(#83) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Pedig én azt hittem, a Mi Band 5 mint termék ennyire érdekes :(
De nincs, mit uraim, szívesem, a Xiaominak és a print screen funkciónak köszönjék, a gyártó stock fotója.
Egyébként is én először a kigyúrt, feka srácot vágtam meg borítóképnek. Így már jobb ;] ?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#84) Keem1 válasza AliceWake (#83) üzenetére


Keem1
addikt

Jó lett ez így, köszönjük a ciciket :DDD

(#85) janeszgol válasza Keem1 (#84) üzenetére


janeszgol
félisten

Mármint a cikket. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86) #30610944 válasza pusszycat (#78) üzenetére


#30610944
törölt tag

De funkciokban ugyanazt tudja? Angol nyelv pl. mind a kettoben van?

(#87) FireFox1996 válasza Keem1 (#84) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szerintem most már tényleg az Alice miatt járunk ide fórumozni :C

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#88) #34952704


#34952704
törölt tag

ez a Xiaomi mi band 5 egyáltalán nem fogott meg,de a zöld ruhás hölgy az igen :K

[ Szerkesztve ]

(#89) pusszycat válasza #30610944 (#86) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Itt írja is hogy cseréld ki. [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#90) Sofian


Sofian
őstag

Egyébként miért hiányzik az NFC? Mert attól hogy belerakják még nem lehet vele csinálni semmit. Hiába van a valamiben NFC ha nincs hozzá szoftveres és infrastruktúrális támogatás akkor a hajadra kenheted. A Xiaominak nincs fizetési megoldása európában és az GooglePay-t sem lehet portolni a band-ra. Szóval...

(#91) INGJOKE válasza hdtomi (#80) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én most láttam a tv-be a 4-et akcióba az MM-be 08.12-18 között. Az ár nincs már meg de mintha 8000 valamennyi lett volna... :)

Bocs 7500

[link]

[ Szerkesztve ]

(#92) Atti777 válasza hdtomi (#80) üzenetére


Atti777
senior tag

Tegnap este tényleg nem volt, de ma megint van, én most rendeltem meg

Путин, иди нахуй!

(#93) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Egyre cikibbek ezek a Xiaomi hulladékok. Magyar és angol mixelt nyelv, kifakuló, sárguló kijelzők, telefonokból hiányzó funkcionalitások (egyik funkció indiai ROM-mal, másik üzbég ROM-mal megy, magasabb hangerő Tádzsikisztánival, stbstb), bugos értesítések... Borzalom. :DDD

(#94) #41360896


#41360896
törölt tag

A termék nem érdekel!
Ahogy a kép sem!
Ez már mindennek az alja! :(

(#95) 7Heads Drago válasza niof (#5) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na szerinted ki az?
Jövő héten a következő telo tesztjében remélem vetkőzős videó lesz. Persze mindkét nemtől, hogy ne legyen részlehajló az oldal. Az sokat dobna az adott telon és az oldalon is. Máshogy ezt nyilván már nem is lehet. Gratulálok annak aki kitalálta ezt is. :W
Szeretem én is a nőket, dehogy egy terméket miért így kell bemutatni azt nem értem. Innentől kezdve kétségeim támadnak a terméket illetően.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#96) AliceWake válasza 7Heads Drago (#95) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ne legyünk már hipokriták :( Egyébként nem én vagyok a képen. De egy ilyenen még akar lennék is. Csak a mentazöld sápaszt. Olyan színem lesz tőle, mint egy másnapos romulánnak.
Rengeteg kép volt a termekoldalon, különböző sportok, tevékenységek, férfiak és nők. Szerintem ez egy ritka visszafogott, kellemes színvilágú, abszolút nem tolakodó vagy ízléstelen stock photo, jógázni pedig többségében a nők szeretnek.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#97) pusszycat válasza #41360896 (#94) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért kösz, h benéztél. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#98) hdtomi válasza INGJOKE (#91) üzenetére


hdtomi
senior tag

Mobilon nem adta be, aztán asztali gépen igen, így meg is rendeltem :K
Nagyon jó ez az ár, Kínából kuponnal is ennyi kb.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#99) Neurotoxin válasza Saccco (#1) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Már csak azért is beléptem a hozzászólások topikba, hogy megköszönjem a clickbait tartalmat :C

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#100) #72042496 válasza AliceWake (#96) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez mondjuk abból erősen sejthető volt, hogy a képen zöld, a tesztben pedig fekete színű a band. Aztán ha valaki rákeres, akkor más oldalakon is feljön találatként ez a kép.

De most, hogy ez egyértelmű, talán a bandről is lesznek majd kommentek. :)

ps. Azért a telefonos tesztképeknél majd különösen vigyázz, nehogy valamelyiken kilátszódjon a bokád. Nem biztos, hogy azt feldolgozná a fórum.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.