Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Illetve még igazad is van az se jogosít fel arra hogy jelzőket aggas másokra.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#152) pusszycat válasza #30610944 (#149) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Honor band 4-em van. Nem cserélnék. Egy elégedett tulaj.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#153) #30610944 válasza pusszycat (#152) üzenetére


#30610944
törölt tag

Akinek 4 van nem eri meg valtani de akinek ez az elso mint nekem annak inkabb az 5 a nyero.
Ja most nezem Honor. Ott sem volt nagy valtas a 4-rol az 5-re. Kivancsi vagyok ott hanyan sipakoltak emiatt.
:DDD
Nekem volt Honor band 5-om fel evig hasznaltam. Sajna tul kellett adnom rajta pedig szerettem mert az IOS app egy kalap sz@r az Androidhoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#154) exedoc válasza #30610944 (#149) üzenetére


exedoc
senior tag

Persze hogy olcsóbb, de nem is az a kategória. Én azt mondtam, hogy a 4-hez képest mint 5-ös verzió semmivel nem nyújt többet drágábban. Valaki írta feljebb, hogy lehetett volna a neve Mi Band 4 Pro vagy ilyesmi inkább. Ezzel én egyet is értek. Minek is vennék 5-öst ha a 4 ugyanazt tudja olcsóbban, sőt egy-két vonatkozásában még jobb is ennél.

(#155) judas13 válasza Skillet (#7) üzenetére


judas13
addikt

Kifejezetten örülök én is, hogy a Honor Band mellett döntöttem.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#156) #30610944 válasza exedoc (#154) üzenetére


#30610944
törölt tag

1. Nagyobb a kijelzo igy a home screen-en tobb infot kepes megjeleniteni
2. A Statusz-nal tobb infot mutat, 7 nap lepesadatait
3. A szivritmus meres pontosabb lett
4. A szivritmus meresnel tobb infot mutat mint a 4-nel
5. 11 edzesmod a 6-al szemben
6. Az edzesmodoknal limited tudsz beallitani az egyes edzesmodoknal es ha elered ertesit. 4-nel nincs ilyen
7. Idojarasnal szinten tobb infot mutat(paratartalom, szel es UV index)
8. Testre lehet szabni a DND-t (ne zavarjanak mod)
9. Tudsz kepet loni a telefonodon hasznalva a mi band 5-ot. Kamera kioldo gomb. Tudom 4-en is lehet ilyet ha letoltesz appot de a minoseg sosem lesz olyan jo mint itt
10. Vilagora van az 5-on
11. A watchface-t testre lehet szabni
12. Stressz meres
13. Legzes figyeles
14. Menstruacio figyeles
15. Pontosabb alvas figyeles, tobb adattal.
16. Custom wallpappert sokkal egyszerubb az 5-on belallitani mint a 4-en.
17. Jobb toltesi lehetoseg
18. Konnyebb lett (igen kisebb az akku) ez is egy elony kenyelemi szempontobol
Es meg biztos tudnek talalni tobb difit amiben tobbet nyujt a 4-hez kepest ha nagyon akarnak. Igy hirtelen eleg legyen ennyi.
A cikkben nem tert ki a tesztelo ilyen reszletesen igy sok embernek az jon at. Draga, szarabb akku, nem ad olyan sokat igy nem eri meg valtani.
;)

(#157) Steve1207


Steve1207
veterán

Az alkalmazás UI egységesedett már a tesztírás óta akár egy frissítéssel? A képeken is látszik, hogy egyik menüben ilyen, másikban olyan (lekerekítés, blokkok).
Valamint az Amazfit app-al ez is működik? Mi Band 4-nél bekerült és volt olyan észrevétel, hogy sokkal jobb üzemidőben is.

(#156) LiVeGa: pontosan, ez nem lenne amúgy rossz egy új verziónak, de ha azt nézzük javarészt olyan funkciók lennének jópofák, amik simán átkerülhetnének egy Band 4-be is egy frissítéssel. Összességében a Mi Fit lassú fejlesztése okozza a legtöbb bajt szerintem. Az emberek nem akarnak vacakolni, alap funkciók működjenek rendesen és kész, de az elmúlt 3-4 hónap kb csak a bakikról szólt app terén.

[ Szerkesztve ]

.

(#158) Mezcal válasza #30610944 (#156) üzenetére


Mezcal
addikt


Ez idő alatt, hányszor kéne tölteni a Band 5-öt? A 4-es úgy hozta ezt az időt, hogy heti két aktivitásmérést használtam futás, gyalogláshoz és alvásfigyelést. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#159) #30610944 válasza Steve1207 (#157) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem fogja ezeket megkapni a 4 kulonben ki venne az 5-ot.

Mezcal: Irtam is hogy akku kisebb lett amugy 20 napot az 5 is el tud menni szeving modban papirforma szerint. Az sem rossz. Majd ma megjon akkor majd meglatjuk hogy birja. Nekem egy het is siman eleg, nem erdekel ha nem birja egy honapig.

[ Szerkesztve ]

(#160) jacis válasza 7Heads Drago (#150) üzenetére


jacis
nagyúr

Engem nem zavar ha egy görcs vagy aki szomorkodik ha mások viccelődnek, csak ne szóld meg azt aki nem olyan mint Te. Részemről a téma lezárva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#161) Steve1207 válasza #30610944 (#159) üzenetére


Steve1207
veterán

Tudom, nyilván, csak ciki, hogy szoftveres újításokat más gyártók manapság már inkább hozzáadnak a régi eszközökhöz is és kész. Szerintem rossz az irány a konkurenciák hozzáállása fényében, pláne, hogy az alkalmazással is akad bőven kivetnivaló.

.

(#162) chatran válasza #30610944 (#156) üzenetére


chatran
őstag

Nem lett könnyebb, kb másfél grammal nehezebb. A cikk erre vonatkozóan téves adatot közöl.

(#163) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A termék érdektelen ezúttal, Alice-nek viszont ezúton kívánok jobbulást! 🤕💪🏻

(#164) exedoc válasza #30610944 (#156) üzenetére


exedoc
senior tag

Áhá. Köszi az összesített adatokat. Ránézek. :)

(#165) Mezcal válasza #30610944 (#159) üzenetére


Mezcal
addikt

20 napot az 5 is el tud menni szeving modban papirforma szerint. Az sem rossz.

Saving módban? Akkor minek az aktivitásmérő? Kb semmit nem csinálsz vele, és akkor 20 nap. Ha 4-hez nem nyúlok hozzá, akkor 2 hónap.
Olvastam egy csomó tesztet, külföldit is az 5-ről és átlag az 1 hét, ami nagyon sovány. A mindenben jobb és nagyobb Watch Gt is rádupláz lazán. Én is cseréltem volna az 5-re, de emiatt nem fogok.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#166) lócitrom válasza #30610944 (#156) üzenetére


lócitrom
őstag

na de itt még mindig az a gond, hogy ezek nem számítanak jelentős előrelépésnek. aki nem először lát Mi Band karkötőt annak feltűnhet, hogy nem érdemi előrelépésről van szó. lényegében nem jobb a hardver. 90%-ban szoftverfrissítésként kiadható lett volna 4-re. persze valakinek ez nem szempont. ez nem jelenti azt, hogy racionális gyártani ezért egy új sorozatot, mert valakit hidegen hagy ez a tény.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#167) #30610944 válasza Mezcal (#165) üzenetére


#30610944
törölt tag

De most amugy futyit jottel ide meregetni a 4-eddel?
Elhiszem nalad szinte termeli az energiat ez meg fele addig sem birja.
Ezen tul lehetne lepni szerintem.

Tobbiek akiknek a listam nem nagy elorelepes a 4-hez kepest azok minden sz@rba belekotnenek. Orok elegedetlenkedok.
Ennyi erovel bele lehet kotni barmilyen termekbe a tavalyi modellehez kepest.

(#168) Mezcal válasza #30610944 (#167) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem tudom, de szerintem egy fütyiméregetésre válaszoltam, hogy nem olyan nagy az a fütyi. Ez a baj?
A Mi Smart Band 5 teszthez írom le, miért nem váltok 5-re, holott eddig minden évben váltottam a legújabb karkötőre. Lehet, hogy neked kicsi probléma, ha az akku kisebb és az üzemidő drasztikusan csökken, de ez ma az egyik leglényegesebb szempont egy telónál vagy okoskütyünél.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#169) chatran válasza Mezcal (#168) üzenetére


chatran
őstag

Azzal, hogy lehet mágnesesen tölteni, nem kell kivenni a szíjból ezért én nem tartom akkora érvágásnak az üzemidőt. Nekem a 4 10 percenkénti pulzusméréssel, csak Viber üzenetek jelzésével, elment kb 20 napot.
Az 5-nél bekapcsoltam a percenkénti pulzusmérést, így kb 10 nap után merül le.

(#170) tesz-vesz123 válasza #30610944 (#149) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Azért egy ilyen szemetet ne hasonlítsunk egy Samsung eszközhöz. :DDD

(#171) #30610944 válasza Mezcal (#168) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nezd ebben a topikban eddig a fo tema Alice es hogy mennyire szar ez az 5.
En irtam egy listat miben fejlodott meg meg is jegyeztem hogy az akku kisebb lett erre te betolsz egy kepernyomentest hogy neked mennyire jo a 4-es uzemideje. Hogy jon ez ide ha nem futyit meregetsz?
A teszt amugy meg kurv@ hianyos, mert rengeteg aprosagra ki sem tert Alice csak igy tessek-lassek moddal es lehuzta rendesen ezzel adva a lovat a nep alatt akik amugy is szidjak rendesen meg hoborognek.

tesz-vesz123: Nem ertem miert is ne lehetne Samsung Fitness band-ekhez hasonlitani ezt? Az valami Gold standard vagy mi?

(#172) Mezcal válasza chatran (#169) üzenetére


Mezcal
addikt

Azzal, hogy lehet mágnesesen tölteni, nem kell kivenni a szíjból ezért én nem tartom akkora érvágásnak az üzemidőt.

Mi van??? 5 másodperc kivenni a szíjból, és kettő rátenni a töltőre. :)

LiVeGa: Látom fogalmad sincs, úgyhogy lapozzunk!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#173) tesz-vesz123 válasza #30610944 (#171) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Például az tud magyarul, nem pedig kikock[ ]zza az [ ]kezeteket. :DDD

(#174) Steve1207 válasza Mezcal (#172) üzenetére


Steve1207
veterán

Lehet nem a praktikusság miatt lett végül a mágneses töltés, hanem hogy az 5 naponkénti töltéstől ne adja meg magát a gyári szíj 3 hónap múlva :DDD

.

(#175) #30610944 válasza tesz-vesz123 (#173) üzenetére


#30610944
törölt tag

(#176) AliceWake válasza #30610944 (#156) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

1. ✔
2. X Éljen. Tárolni viszont tárolja. Eddig sem kellett minden nap szinkronizálni.
3. ✔ Nem mér szívritmust, pulzust mér. De volt róla szó, úgyhogy pipa.
4. ✔ Pontosan ugyanúgy és ugyanazokat a pulzusadatokat mutatja, mint eddig.
5. ✔
6. Hol és milyen limitet tudok beállítani?
7. X Ezt valóban nem említettem, mea maxima culpa, de éljen.
8. ✔
9. ✔
10. X Akkor ezért visszakönyvelek egy piros pontot.
11. ✔
12. ✔ Teljesen felesleges eye candy.
13. ✔ De nem figyeli a légzést. Egy darab légzőgyakorlatot kínál.
14. ✔
15. ✔
16. ✔
17. ✔
18. ✔ De kiderült, hogy nem könnyebb. 1 grammal nehezebb a kisebb akksi ellenére. Köszi, (#75) chatran, javítottam.

Tehát egy hét lépésadatait jeleníti meg, csatlakoztatva több időjárásadatot közöl és van világóra. Még mindig nem érzem az árkülönbözet validitását.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#177) #30610944 válasza AliceWake (#176) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ezt a videot ajanlom neked: [link]
:K

(#178) AliceWake válasza #30610944 (#177) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Értem, hogy kijegyzetelted a videót, ezzel együtt a tizennyolc pontból tizennégyre kitértünk a tesztben, az újdonságok, amelyekre nem tétünk ki pedig egytől egyik szoftveresek és a specifikus pulzusriasztást és a világórát leszámítva marginális jelentőségűek vagy nettó hülyeség, lásd stressz szint.

Cserébe nincs véroxigénszint mérés, kisebb az akksi, jelentősen csökkent az üzemidő és továbbra sem tud magyarul, de még a karakterek megjelenítése sem megy. Évek óta. Hogy a hívás fogadását már ne is említsük .

A Mi Band 4 7499 forint, a Honor Band 5 11990.
Továbbra is úgy gondoljuk, hogy a jelenleg több, mint kétszeres árkülönbözet az elődmodellhez képest finoman szólva is indokolatlan.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#179) chatran


chatran
őstag

Aki esetleg iOS-szel használja akár a Band 4-et vagy 5-öt MI Fit-ben megnézné, hogy működik-e a lépéselőzmények (history) funkció?

Nekem már hónapok óta rossz, se a lépés se az alváselőzményeket nem mutatja. A Mi Fit app store-os értékelése tele van ezzel a problémával, jönnek a frissítések folyamatosan, de egyikben sem javították még ezt a hibát.

(#180) #30610944 válasza AliceWake (#178) üzenetére


#30610944
törölt tag

Tehat a szoftveres kulonbseg nem szamit szerinted?
:C
A 4 ezeket tuti nem kapja meg. Veroxigen merest meg fogja valoszinuleg kapni az 5. A honor band 5 is utolag kapta meg.
Nem tud magyarul erre mit is mondjak?! Szerintem gyujtsetek alairast hogy a majdnem 10millios magyarokra nem gondoltak. Felhaborito!
:DDD
Amugy azt mondtam korabban hogy a 4-hez kepest viszonyitva dragabb lett es nem eri meg valtani rola de aki most vag bele annak inkabb ez mint a 4.
De mit varsz amugy hogy evrol evre nem valtozik az ar, vagy csak nagyon kicsit megy feljebb? En sem szertem az aremelest de ez ellen hiaba panaszkodsz ez igy volt/van/lesz. Ezt negativkent felhozni eleg gaz foleg ha meg igy is olcsobb a konkurencianal.

(#181) Mezcal válasza #30610944 (#180) üzenetére


Mezcal
addikt

a de aki most vag bele annak inkabb ez mint a 4.

A 4 annak is jobb ajánlat, aki most vág bele, mert fele annyiba kerül. Fene tudja, mit erőlködsz, a csúcs úgy is az volt, amikor elmondtad, hogy saving módban megvan a 20 nap. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#182) AliceWake válasza #30610944 (#180) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Óriási különbség, hogy azért nem kapja meg, mert a gyártó úgy dönt vagy azért, mert a korábbi hardver alkalmatlan (RAM és tárhely megegyező méretű). A képernyőidő módosíthatóságát például megkapta a Mi Band 4 is. Vároxigénről szó nem volt soha.

Több, mint kétszeres árkülönbözetet (ez nem számít nagyon kicsitnek) semmi nem indokol, megegyező áron pedig az üzemidő képezné megfontolás tárgyát.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#183) #30610944 válasza AliceWake (#182) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hol van ketszeres arkulonbseg? Nezem a US, UK, EU arakat es nem latom a ketszeres kulonbseget. De amugy kinabol fillerekert lehet venni. De gondolom ott meg a gari lesz mindenki baja.
De abba hagyom mert mintha falnak beszelne az ember.
Majd ha megjon az enyem visszajovok szemelyes tapasztalatokkal.

(#184) AliceWake válasza #30610944 (#183) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ó. Hogy egyik készülékkel sem személyes a tapasztalat?
Majd beszélgessetek (#12) sefan67-tel.

De. Kétszeres. Global verzió, hazai garanciával.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#185) Mezcal válasza #30610944 (#183) üzenetére


Mezcal
addikt

Legalább nézd már meg a hazai árakat...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#186) Skillet válasza #30610944 (#180) üzenetére


Skillet
addikt

Aláírást? :F a Honor Band 5 tud magyarul. Talán ott is aláírás gyűjtéssel érték el? És már a Honor Band 4-nek sem volt baja az ékezetek megjelenítésével.
Talán az elődnek sem, de passz, én a 4-gyel kezdtem.
Ja, egy apróság. Anno írtam valami miatt a Vávéj szupportnak, hogy segítsenek... még aznap írtak, és nagyon segítőkészek voltak. De arra jutottunk, hogy a telefon (saomi) beállításainál lesz gond, és abban ők nem fognak tudni segíteni, írjak a saominak :DDD megtettem. Válasz még nem jött. Ez talán kb 1 éve volt, vagy régebben :))
Írom mindezt úgy, hogy a következő telefonom is saomi lesz. De közel sem vagyok elégedett.
A Mi Band 5-öt nagyon vártam, mert a 3-nál is tetszett pl, hogy külön menüpont jutott az időjárásnak, ahol a következő napokat is meg lehet lesni. A 4-et elengedtem, mert az a buta töltés mód, meg az ékezetek hiánya... :(
De úgy tűnik az 5-öt is hiába vártam. Hátha a Honor majd újít valamit, ami miatt érdemes lesz lecseréljem a Honor Band 5-öt.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#187) Steve1207 válasza Skillet (#186) üzenetére


Steve1207
veterán

+1, már a support vagy dobozból kiveszem és jól működik funkcionalitás alapvetőnek kellene, hogy legyen ezeknél a kütyüknél. Imádom a Xiao Band cuccait, de szoftverileg idén, háát... Hogy egy új szoftverért fizessen az ember, ahol a régi is csak nyűglődik sokszor az vicc.
Én is végigpróbáltam az olcsóbbakból a Band vonalat (3 csak mutatóba), Bip sokáig, Samsung Fit tesztre, most egy Honor Band és utóbbi kettővel vagyok megelégedve hosszútávon.

Visszatérve a korábbiakra:
SpO2 - ha bejelentéskor nem volt róla szó akkor nem tudom mennyire esélyes. Pl Honornál teljesen más szenzorhasználat van ilyenkor (vörösen világít folyamtosan).

Karakterek? - Igenis fontos, nem csak idehaza vannak ékezetes karakterek. Pláne, hogy már Band 2-nél meg lehetett oldani és évek óta minden konkurens kezeli normálisan az üzenet előnézeteket. Aki ilyet vesz az csak csatlakoztatja és használni akarja mindenféle mókolgatás nélkül. Sokan emiatt egyből viszik is vissza a boltba.

.

(#188) Mezcal válasza Skillet (#186) üzenetére


Mezcal
addikt

A 4-et elengedtem, mert az a buta töltés mód, meg az ékezetek hiánya...

A 4-en Bandage mellett teljesen jól működnek az ékezetek.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#189) mjani1172 válasza #30610944 (#183) üzenetére


mjani1172
addikt

Asszem mester, hogy inasba tettek. :)

(#190) #30610944 válasza mjani1172 (#189) üzenetére


#30610944
törölt tag

Meg mondta Alice ha nincs szemelyes tapasztalat mar nem is ertek hozza.
El kell ismernem az itt levoknek
a band 4 tokeletes
csak a media markt arak a mervadoak
a szoftveres ujitas nem fejlodes
es az ekezet letfontossagu

Azt hiszem be is zarom az internetet mara

(#191) Mezcal válasza #30610944 (#190) üzenetére


Mezcal
addikt

:DDD :D :DD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#192) Skynet258


Skynet258
veterán

Az utolsó oldalon a képek is easter egg-ek azért. "In 4 days menstrual period" mellette meg a zenelejátszón "Cut-Throat". Hát baszki ömlik ott a vér rendesen. ;]

https://geekpulse.hu

(#193) Atti777 válasza AliceWake (#182) üzenetére


Atti777
senior tag

Azért ne legyünk teljesen igazságtalanok, mindkettő azonos áron kezdett:
"Xiaomi has yet to reveal the price in most regions though, so we only know the European cost. That's €39.99" ...
For reference, the Xiaomi Mi Band 4 cost $39.99 / £34.99 / AU$59 at launch, so the Mi Band 5 might have a similar price tag." [link]

Ha jól tudom, az 5-ös bejelentésével egy időben a 4-es árát hivatalosan is csökkentették + egyedi akciók a boltoknál (a MM-os ár erősen lefelé lóg ki az átlagból, az olyan 9-10k lehet).
Szóval az új termék árát a régihez hasonlítani kicsit unfair, még ha nincs is nagy előrelépés.
(Mondom ezt úgy, hogy az 5-ös helyett én is az MM-ből vettem egy 4-et)

Путин, иди нахуй!

(#194) AliceWake válasza Atti777 (#193) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Tudtommal, és a tavalyi teszt szerint, nálunk 10K volt.

Non omnis moriar.

(#195) Ronyn válasza AliceWake (#194) üzenetére


Ronyn
senior tag

Nem tudom mi alapján írták a 10 k árat, én egy héttel a teszt előtt vettem Mb4-et, illetve kettőt, két különböző helyről, és mindkettő cca 15 ezer volt(és próbáltam olcsón hozzá jutni, szóval valószínűleg ezek voltak az akkori legjobb árak) , napra pontosan egy évre rá vettem a MB5-öt ami 16500 volt, úgyhogy a megjelenés idején érvényes árak között mindössze 1500 Ft különbség van.
Persze lesz még az MB5 is 7-8 ezer, ha megjelenik az újabb verzió, de akkor majd azt köpködjük :))

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#196) Ronyn válasza AliceWake (#184) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ez - szerintem - szubjektív vélemény, de hogy legyen egy ellenpélda is "Mi band 4 és 5 tulajként" nem értek teljesen egyet a cikkel. :DD
Ez a kétszeres ár különbség kicsit félrevezető, valóban kétszeres, persze, ez a 7 ezres ár különbség tkp. annyi, de eleve egy "filléres " kütyüről beszélünk, egy (csúcs) telefon esetén ez a különbség "elhanyagolható" .
És - mint korábban írtam - a megjelenés idején érvényes árak között mindössze 1500 Ft különbség volt, vagy még annyi sem, hiszen az MB5 - öt is meg lehet venni 16k alatt, kicsit hosszabb átfutási idővel (Amit - szerintem - a nagyobb, olvashatóbb kijelző; a jobb funkcionalitás; a kényelmesebb használat bőven kompenzál).

Nem tudom/tudjuk mi alapján méri a stressz szintet a kütyü (gondolom a nyugalmi pulzus alapján, végülis sok lehetőség nincs), de azért mert neked - szerinted - helytelen értéket mutatott, és ez alapján "nettó hülyeség" - nek titulálni, nos az sok mindenre enged következtetni, csak kellő objektívitásra nem.
Úgy is mondhatnánk hogy "netto hülyeség" (hogy ismét csak idézzelek)

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#197) #30610944 válasza Ronyn (#196) üzenetére


#30610944
törölt tag

Szerintem hagyjad. Veszett fejsze. Lasd a korabbi hsz-em mi is a fontos az itt levoknek.
Nekem ma jon az 5. Tegnap reggel rendeltem ma kettore itt is lesz.

(#198) hdtomi


hdtomi
senior tag

2-est használok, Microsoft telefonokra írt App-pal napközben is mérte az alvást. Mi Fit + Xiaomi telefonnal meg nem, de már a pulzust sem figyeli éjjel.
Így vártam az 5-re, de elbizonytalanodtam annyira, hogy 7500-ért megrendeltem a 4-et. Mivel nem küldték, lehet vissza is mondom a rendelést és később kintről megveszem az 5-öt.
LiVeGa kíváncsi leszek mit tapasztalsz majd.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#199) Ronyn válasza #30610944 (#197) üzenetére


Ronyn
senior tag

Itt tulajdonképpen a Xiaomi üzletpolitikája a probléma.
De mivel - úgy tudom - az 5-öst is viszik rendesen, így valamit csak jól csinálnak.
Szóval nem érkezett meg a várva-várt véroxigénszint mérés, sem a korábban beharangozott NFC, így most az emberek becsapva érzik magukat, és emiatt frusztráltak 😤, így most "csakazértis" földbe döngölik az új verziót. Ez kényszercselekvés, ez van. :DD

[Szubjektív] Én "Mi band 4 és 5 tulajként" továbbra is azt mondom, megérte váltani a több funkció, a nagyobb kijelző (és ezzel együtt betűméret), pontosabb mérés miatt (is). Az üzemidő valóban kisebb, de sz@rok rá, a telefont mindennap tölteni kell, ezt is fel tudóm tenni 10 naponta

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#200) Mezcal válasza Ronyn (#195) üzenetére


Mezcal
addikt

10-ért vettem nem sokkal megjelenés után a 4-et. 15 lehúzós sufniban lehetett.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.