Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) feloman válasza B. Tamas (#1000) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia! Igen frissítette. Nekem huawei p40 lite van, így Aptoide frissítette fel. Rémelem ott is fent lesz hamar :)

felo

(#1002) Boonen007


Boonen007
őstag

Sziasztok! Ékezeteket smilekat pl egy messenger esetén megjeleníti az ertesitesben?

(#1003) Ronyn válasza Boonen007 (#1002) üzenetére


Ronyn
senior tag

Igen

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1004) petymek válasza feloman (#999) üzenetére


petymek
senior tag

Esetleg tudni, mit újít az fw (nem az app)?

Más:
Beüzemeltem az Amazfitet, és furcsa dolog jelentkezett. Mikor az Amazfit appján bejelentkeztem a MI fiókba, eltűnt, inaktív lett a MI Band.
Először azt hittem véletlen leválasztottam a MI band-et, de nem.
Ez "normális" működés? Nem lehet egyszerre két eszköz a MI fiókban?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1005) lócitrom válasza petymek (#1004) üzenetére


lócitrom
őstag

1 karkötő/óra fiókonként.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1006) Boonen007 válasza Ronyn (#1003) üzenetére


Boonen007
őstag

Esetleg egy képet valaki tudna mutatni, hogy ez, hogy fest?

(#1007) feloman válasza petymek (#1004) üzenetére


feloman
aktív tag

Megmondom őszintén nem vettem észre érdemi változást, de lehet hogy egy kicsit jobban merül mint eddig. De ez lehet a nyomkodás eredménye, mert cserégettem rajta a watchface-t.
Az appban annyit vettem észre, hogy az edzésnél mindig be kellett állítanom, hogy a pulzust lássam, ne a lépésszámot a megjelenítendő infók közül, de most már megjegyezte... Kb ennyit vettem eddig észre. Ha valami lesz még, jelzem majd :)

felo

(#1008) petymek válasza feloman (#1007) üzenetére


petymek
senior tag

Köszi.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#1009) B. Tamas


B. Tamas
aktív tag

Na tegnap este nekem is sikerült a FW-t lefrissíteni a Notify-n keresztül. Egyelőre nem vettem észre semmi pluszt egyiken sem (2 van), kíváncsi leszek, az autós rázkódós anomália megszűnt e ezzel. Nagyon remélem, mert egy hete bosszant ez a marhasága...

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#1010) feloman válasza B. Tamas (#1009) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!
Nekem volt band 2,majd band 4,aztán lett az 5. Mindegyik plusz lépéseket számolt rázós úton nekem kocsiban. A 2 és a 4 kb ugyanannyit, az 5 körülbelül a felét vagy harmadát számolja a régieknek. Ha sietek több, ha lassabban megyek akkor a kevesebb. Nem tudom hogy más ilyen eszköz is ilyen e, nincs tapasztalatom.

felo

(#1011) Joc24 válasza feloman (#1010) üzenetére


Joc24
tag

Hali,
Lehet, hogy semmi köze hozzá, de én 4x elindítottam rajta vezetés közben a 'viselkedés cimkézést', és azóta nem számol lépést vezetés alatt...

(#1012) feloman válasza Joc24 (#1011) üzenetére


feloman
aktív tag

Nekem is van, de sajna számol nekem még. Majd készítek még, hátha segít ezen

felo

(#1013) Kolondrum válasza orso0355 (#975) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pontosan így van nekem is használva. 10 napot megy.

(#1014) Ronyn válasza Kolondrum (#1013) üzenetére


Ronyn
senior tag

Nekem értesítések, pulzus mérés 10 percenként (éjjel-nappal) ébresztők, Bandage féle alvás figyelés, 12 és fél nap használat után 33%

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1015) orso0355 válasza Kolondrum (#1013) üzenetére


orso0355
őstag

Én végül most kedden, február 2-án jutottam el a 10%-ig, és töltöttem fel.

Ez így elsőre akkor 40 nap.

[ Szerkesztve ]

(#1016) Amur


Amur
addikt

Sziasztok!
egyszerűen nem sikerül az alkalmazásértesítéseket bekapcsolnom az MI fit-ben.
kéri hogy engedélyezzem, engedélyezem, majd visszalépve az mi fit-be, még mindig úgy látja hogy nincs engedélyezve. bluetooth ki-bekapcs, telefon újraindítás megvolt. MI fit újratelepítés is.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1017) lócitrom válasza Amur (#1016) üzenetére


lócitrom
őstag

mégis milyen telefonról van szó és milyen engedélyeket adtál meg eddig?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1018) Kolondrum válasza orso0355 (#1015) üzenetére


Kolondrum
félisten

Bocsi de kizárt, valamiben másik vagyunk. Kéz emelésre kijelző bekapcsol? Gyári fényerővel megy? Páromnak is ennyit megy +/- fél nap. Ugyan így használja és edzésre is használja. Heti vagy 4*.
Nálam jön [] értesítés , fényerő gyári és a [többi].
Ha szabin vagyok (1 hetet) és drasztikusan kevesebb a lépés szám, akkor +1 nap.
Nálad mi más?

[ Szerkesztve ]

(#1019) Amur válasza lócitrom (#1017) üzenetére


Amur
addikt

poco x3 és az értesítésekhez való hozzáférést kéri, azt megadtam, de az mi fit mégis úgy látja hogy nincs megadva.(pedig odadob a megfelelő beállítási oldalra, tehát elrontani sem tudom)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1020) orso0355 válasza Kolondrum (#1018) üzenetére


orso0355
őstag

Kézemelésre nem kapcsol be, én kapcsolom be manuálisan, ha kell. Gyári fényerőn van (eddig nem tudtam, hogy máshogy is lehet :P). Reggel kb 8-9-től van rajtam, kb este 6-ig, 7-ig, vagy ahogy hazaérek. Nem a gyári számlapot használom, nem tudom, ez számít-e bármit.
Csak értesítésekre és lépésszámlálásra használtam eddig. Nézem rajta az órát, dátumot, időjárást.
Ötféle app van beállítva Mi Band Toolssal, viszont rengeteget messengerezek és Telegramozok, szóval sok értesítés jön.

[ Szerkesztve ]

(#1021) Kolondrum válasza orso0355 (#1020) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ahaa, a kulcs akkor sztem a kézemelés lesz, az alap dolog. Munka miatt. Ha nem tudná ezt a dolgot talán nem is lenne bandim.

(#1022) Ronyn válasza orso0355 (#1015) üzenetére


Ronyn
senior tag

Akkor hajrá, az 50 napos üzemidőért :))

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1023) orso0355 válasza Kolondrum (#1021) üzenetére


orso0355
őstag

Az a baj, nálam meg akkor nonstop bekapcsolna 😃 pár napig teszteltem, de így jobb nekem.

(#1024) orso0355 válasza Ronyn (#1022) üzenetére


orso0355
őstag

Különösebben amúgy nem számít, csak tényleg nagy a különbség a 10-15 naphoz képest.
Majd ha használom mozgáshoz is, nyilván beáll a "normál" üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#1025) Ronyn válasza Kolondrum (#1021) üzenetére


Ronyn
senior tag

Inkább az a kulcs, hogy csak napi cca 10 órát van használva, és a leírtak alapján talán hétvégén sincs használva

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1026) orso0355 válasza Ronyn (#1025) üzenetére


orso0355
őstag

Hétvégén is használom, ugyanúgy.

(#1027) szmore86 válasza Ronyn (#1025) üzenetére


szmore86
csendes tag

Szia, és ezt hol lehet bekapcsolni? Én sajna sehol sem találom, kb 2 napja van meg a készülék, még nem fedeztem fel teljesen :)

(#1028) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hát nem tudom, de tény, hogy sokat megy a kijelző feleslegesen. Egyébként néztem, kb nem befolyásolta a magasabb fényerő az üzemidőt. Semmit sem.

(#1029) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Sziasztok! Ma jott meg az ora.Olyan kerdesem lenne hogy ha hatotavon kivul megyek a telefontol es kapok mondjuk uzenetet vagy hivast akkor azt nem kapom meg ha visszaerek hatotavon belul, csak azokat amikor mar az osszekapcsolas utan erkeznek.Van erre valamifele beallitas ?
Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#1030) Ronyn válasza ruzsabazsa (#1029) üzenetére


Ronyn
senior tag

A MiFitnél nincs, ahhoz alternatív appot kell használni (Pl. Mi Bandage,. Notify & Fittnes etc)

szmore86
Mit hol lehet bekapcsolni, és milyen appban?

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1031) ruzsabazsa válasza Ronyn (#1030) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Koszi! A mifitet erdemes torolni elotte teljesen?

(#1032) szmore86 válasza Ronyn (#1030) üzenetére


szmore86
csendes tag

Köszi, időközben már sikerült megoldani :)

(#1033) Ronyn válasza ruzsabazsa (#1031) üzenetére


Ronyn
senior tag

Általában képesek önállóan is működni, de ahhoz kell egy kulcs (kód), amit Pl. a módosított MiFit-tel lehet megszerezni, ha nincs, akkor csak MiFit-tel együtt tudnak működni. (Kulcs nélkül nem tud önállóan kapcsolódni az órához).

Vagyis a MiFitet nem kell addig törölni(míg nincs kulcs) , csak azon minden értesítést ki kell kapcsolni, és az alternatív appon beállítani a szükséges dolgokat(értesítések etc)

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1034) feloman válasza petymek (#1008) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!
Azt vettem eddig észre változásként, hogy ébresztésnél eddig volt szundi gomb, de most már nincs ilyen opció, csak kinyomod az ébresztőt. Ez mondjuk most nem tetszik hogy kikerült, de állítok be másikat is, így nincs para.

felo

(#1035) ruzsabazsa válasza Ronyn (#1033) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Na siker pont igy oldottam meg a programban leirtak alapjan :) szuperul mukodik.

(#1036) Körmi


Körmi
csendes tag

Sziasztok valamelyik teszt videóban láttam azt állította a srác a viber üzeneteket nem mutatja, plusz az ékezetekkel nem boldogul, nektek mi a tapasztalatotok?

(#1037) Ronyn válasza Körmi (#1036) üzenetére


Ronyn
senior tag

Hát, ha esetleg a MiFit nem mutatja, akkor Third party app fogja mutatni ; és másik betű készlettel az emojikat és ékezetes betűket is mutatja.

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1038) B. Tamas válasza Körmi (#1036) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Notify appal tökéletes mindkettő.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#1039) lócitrom válasza Körmi (#1036) üzenetére


lócitrom
őstag

működik az, csak az gyárilag nem igazán kiforrott a dolog. ha a gyári megoldásokhoz ragaszkodsz, akkor némileg igénytelennek hat az ékezetes betűk megjelenítése.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1040) afi0903 válasza Amur (#1019) üzenetére


afi0903
aktív tag

Nekem Poco M3-on működik. Többi engedélyt is megadtad? Automatikusan indul a program? A karkötőhöz csatlakozik? Nem lövi le a programot a telefon, azaz lelakatoltad?

(#1041) Körmi


Körmi
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a visszajelzést :R

(#1042) Adebayor


Adebayor
aktív tag

üdv. 2-3 napja használom az eszközt. A lépésszámlálóval vagyok elégedetlen. Kár, hogy nem lehet megmondani neki, hogy most buszon ülök, nem lépek!! csak szarok az utak, és úgy zötykölődöm, hogy átvágom a giroszkópot, és lépésnek látja :D 4000-nél tartok reggel fél 8-kor, pedig annyit nem léptem, csak utaztam 50 percet a busszal rossz vidéki utakon.

Vagy van erre megoldás? :)

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#1043) Ronyn válasza Adebayor (#1042) üzenetére


Ronyn
senior tag

Persze, Pl. lesz@rod,
vagy utazás közben a kezedet egy síkban tartod, hogy az óra ne mozogjon,
vagy lehet próbálkozni a viselkedés cimkézéssel (lentebb írták róla)
vagy egyes third party appokban lehet utólag szerkeszteni az adatokat (Pl. lépés számot)

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1044) Adebayor válasza Ronyn (#1043) üzenetére


Adebayor
aktív tag

köszi. hát most kimaradt a visszaolvasgatás, pedig megspóroltam volna pár kommentet. bocsi :) Megnézem ezt a viselkedés cimkézést.
Egyébként félig meddig lesz@rom, de hát minimálisan bosszant, hogy hülyeséget ír ki :D

[ Szerkesztve ]

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#1045) Ronyn válasza Adebayor (#1044) üzenetére


Ronyn
senior tag

Úgy gondolom hogy egy ilyen olcsó kütyüvel szemben, amiben mindössze egy gyorsulás és giro szenzor van, és ezzel lekövetve a kezünk mozgását próbálja kitalálni hogy éppen mi a sz@rt csinálunk, nos, nem lehetnek túlzó elvárásaink (Pl. várhatóan, ha a delikvens magához nyúl, azt is lépésnek fogja számolni) 😃😃
(De) Viszont amíg a lépésnek /futásnak van egy adott ritmusa, addig a buszon való zötykölődés valószínűleg sokkal kevésbé ritmikus, így ezt az órának/appnak alapból meg kellene tudni különböztetni.
Várhatóan ezen képes segíteni a viselkedés címkézés, vagyis ily módon kvázi tanítható a kütyü.

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1046) orso0355


orso0355
őstag

Használ valaki Telegramot? Sikerült úgy beállítani, hogy az üzenetek szövege is látsszon?

(#1047) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok!

4 év után kezd meghalni a Mi Band 2 OLED kijelzője, illetve akksija, ezért elgondolkodtam a cseréjén egy 5-ösre, és lenne egy pár kérdésem.

Az első az, hogy van már hír a 6. generációról, vagy még nem a közel jövőben fogják bemutatni?
A második, az hogy vannak-e esetleg az 5-össel valami problémák bármilyen téren (akár minőségi, akár szoftveres vagy hardveres) amik előjönnek egy idő után?
A harmadik az, hogy még ennél is "trükközni" kell külsős appokkal, hogy egy teljes értékű eszközt kapjunk, vagy már elég csak a Mi Fit?
Illetve a negyedik kérdésem, hogy létezik hozzá valami használható kijelzővédő fólia?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#1048) orso0355 válasza Balcsix (#1047) üzenetére


orso0355
őstag

Én nem használok fóliát rá, nem éreztem eddig, hogy kéne.
Kéne? :F

Már az 1s-sel is a Mi Band Toolst használtam, ez most is így van, de hát ez nem trükközés, csak egy app, ami végzi a dolgát.

A többire nem tudok válaszolni, majd a pro kollégák megteszik:DDD

(#1049) hdtomi válasza Balcsix (#1047) üzenetére


hdtomi
senior tag

Kb. december eleje óta használom és kettesről váltottam. Xiaomi telefonom van, de néha így is elveszti a kapcsolatot. Ki be kapcs a bluetooth és megoldja, de bosszantó. Más is tapasztalta ezt a hibát. Zenelejátszó szerintem lassú nagyon, sok értelmét nem látom, túl sokat tud és alig lehet eltalálni a funkciót, pedig még látok... Én úgy gondoltam elég a Mi Fit, de stressz mérés napközben szinte nem működik, rosszul adja össze a napi lépésszámot. Ennyi jut eszembe szoftveresen hirtelen.
Hardveresen szerintem bírja, tegnap neki ütöttem egy aujtónak és semmi baja, viszont a gyári szíj már 2-3-szor kiakadt, pl. párna huzatba akadt el, szóval nem volt durva behatás. Ezért rendeltem olyat amit belülről lehet becsatolni.
Fóliát nem használok, sajnálnám ha karcos lenne, viszont ha csúnya rajta azzal sem vagyok előbbre.
Amúgy én 6 dollárért vettem kuponnal, ha itthon veszem biztos vissza küldtem volna. Kettes keveset tud, de azt stabilan, egyszersem dobta el a jelet. Persze 10ezer forintos kütyütől ne várjon az ember csodát. :)

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#1050) Balcsix


Balcsix
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Nekem a 2-essel is egyfolytában eldobta a kapcsolatot (akkor még egy Redmi Note 2-vel használtam).
A zenelejátszót én sem tartom fontos featurenak, szóval az nem számít.
A fóliát meg éppen ezért kérdeztem, mert én sem szívesen csúfítanám el ha nincsen rá pontosan illeszkedő.

Én még előrendelésben szereztem be a 2-est Kínából, így az került akkor annyiba mint most ez itthonról, ezért gondolkodtam el a beszerzésén.
Alap dolgokra pont elég úgy ahogy a 2-es is, ennyért úgy gondolom, hogy megéri, de nem szabad csodákat várni.

Még annyi, hogy ennél is csak Xiaomi telefonnal lehet használni a smart lockot és egyéb funkciókat?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.