Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Bl.Gyo. válasza KD6-3.7 (#1600) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ja akkor lehet azért van a különbség.

(#1602) Ricardo válasza KD6-3.7 (#1600) üzenetére


Ricardo
félisten

El tudod sütni a kamerát az órával?

(#1603) KD6-3.7 válasza Ricardo (#1602) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Igen! :K

(#1604) Ricardo válasza KD6-3.7 (#1603) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez érdekes. De legalább iOS-en működik.

[ Szerkesztve ]

(#1605) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Az mitől van, hogy egyik napról a másikra nem jönnek az értesítések? Se Messenger, se telefonhívás. :F

(#1606) Ricardo válasza KD6-3.7 (#1605) üzenetére


Ricardo
félisten

Van kapcsolat? Nekem akkor fordult ilyen elő, ha kimentem a hatótávból, és amikor visszaértem, nem csatlakozott vissza alapból, csak ha beléptem az alkalmazásba.
[link]

(#1607) kelly416 válasza KD6-3.7 (#1605) üzenetére


kelly416
veterán

Az android szereti kilőni a nem használt alkalmazásokat a háttérből, de az ios lelki világát nem ismerem. Nekem akkor volt ilyen, amikor elküldte pihenni az app-ot a rendszer, akkor mintha nem is lett volna hatótávban a karkötő.

(#1608) chatran válasza KD6-3.7 (#1605) üzenetére


chatran
őstag

Amikor Mi Band 5-öt illetve Amazfit Band 5-öt használtam ilyen esetekben egy bluetooth ki\bekapcsolás megoldotta.

(#1609) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Köszönöm mindenkinek, de egyelőre egyik sem oldotta meg a problémámat! :(
BT van, syncel az appal, direkt bele is megyek. Ki-be kapcsoltam a BT-t, újra csatlakozott, de semmi. Újra indítottam az órát. Semmi.

(#1610) chatran válasza KD6-3.7 (#1609) üzenetére


chatran
őstag

Nem csatlakoztattál esetleg más okoskarkötőt, órát, Apple watch-ot?
Januárban egy hétig próbálgattam egy watchot, akkor töröltem mindenhonnan és leválasztottam a Band-et. Mikor visszatértem a Band-re ugyanezt tapasztaltam, mint nálad. Az ios visszaállításának kívül mindennel próbálkoztam, de nem segített.

Végül vettem egy watch7-et és elfelejtettem a Band-eket. :(

(#1611) KD6-3.7 válasza chatran (#1610) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Na a teljes BT törlés, reboot, unpair megoldotta. Állithatok be ezt-azt újra.

Pfu én nem is tudom kell-e ez is nekem! Alvásom figyelése érdekes, teljesen beigazolódik, hogy mindig a REM fázisban ébredek, ha be kell mennem melózni és az elrontja az egész napom. Hétvégén nem sokkal kelek később magamtól és minden rendben.

+ értesítések amiket jó látni és ha fontos akkor nyúlok a telefonhoz.

Amúgy kb. semmi másra. Nem vagyok sportolós típus. Bár ezekre meg lehet pont egy Apple Watch az iPhone-al hasznosabb lenne?

(#1612) Ricardo válasza KD6-3.7 (#1611) üzenetére


Ricardo
félisten

Az apple watch jobb megoldás egy iPhone mellé, de az árban is más kategória.

(#1613) kelly416 válasza KD6-3.7 (#1611) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem pl. azért kellett, hogy főként a kisfiamat ne zavarja a telefoncsöngés délutáni alváskor, altatáskor, éjjel amikor ügyeletben vagyok, de mint kiderült, jobb az alvókája mint az enyém. Mondjuk ügyeletben az egész családot kímélném, de mindenki jól alszik. Gyakorlatilag haszontalan is lenne már. Viszont sokszor zajos környezetben dolgozom és alig hallanám a telefont, megszoktam, hogy rezeg a csoklómón, így nehezen válnék meg tőle. :P
De ahogy mondod, többre nekem sem kell.

(#1614) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Hasonló okból vettem én is. Pl. hogy barátnőm ne kelljen fel velem együtt hajnalok hajnalán az éktelen lármára amit az ébresztő okoz. Rezeg a kezemen és arra én felkelek, ő meg sem rezzen.
Nekem így elsőre 7 napot bírt ki. Ma már 15% alatt volt. Múlt hét csütörtökön vettem. Fog ez javulni vagy ez ennyit tud?
Apple Watch szerintem még ennyit sem.

(#1615) Ricardo válasza KD6-3.7 (#1614) üzenetére


Ricardo
félisten

Minél nagyobb a tudás, annál gyengébb az üzemidő.

(#1616) kelly416 válasza KD6-3.7 (#1614) üzenetére


kelly416
veterán

Nem teljesen helytálló a dolog, de nekem így néz ki a band4 most épp. Nem lineáris meg 20% alá nem szoktam engedni, de a 2 hét minimum meg van 2 töltés között. Igaz, alvásmonitorozás nincs nálam. Az tuti belecsippent még.
Samsung fit2-n nem gondolkoztál? Kb. ugyanez a tudás hasonló áron, csak kicsit stabilabb rendszer. Szerintem legalábbis. Én arra tervezek zovább lépni, ha majd kell. Azt nem tudom, hogy almával mennyire kommunikatív és van-e rá szoftver.

(#1617) ztibor válasza hdtomi (#1588) üzenetére


ztibor
senior tag

Nekem pont 10 perccel ezelőtt esett ugyanígy szét, de még víz se érte.

Nálam nem szakadt el a szallagkábel, működik minden, de fogalmam sincs hogy kéne visszatenni fixre az előlapot...

(#1618) Bl.Gyo. válasza ztibor (#1617) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem volt esetleg sokáig napon előtte? Attól el engedhet a ragasztás aztán puff! Lehet a fórum társsal is ez történt, korábban a magas hő meggyengíthette a ragasztást, és onnantól már nem kellett sok neki hogy szét essen.

Egyébként lehet valahol kapni kifejezetten telefonok ragasztására alkalmas ragasztót, nem tudom mi a neve. Avval szerintem össze lehetne újra ragasztani tartósan, körbe a szélét belül ahol találkozik az elölap és a ház.

[ Szerkesztve ]

(#1619) ztibor válasza Bl.Gyo. (#1618) üzenetére


ztibor
senior tag

Szombat délutánt végig dolgoztam benne a szabadban, szóval napfényt kaphatott bőven.

(#1620) Bl.Gyo. válasza ztibor (#1619) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Akkor lehet itt az ok a jelenségre. Néha nekem is sokat van napon, azaz a csuklómon van és én meg a napon, úgyhogy lehet hamarosan én sem maradok ki ebből. Egyelőre semmi jele...

(#1621) ztibor válasza Bl.Gyo. (#1620) üzenetére


ztibor
senior tag

Nekem se volt, a vasárnapot is kibirta, aztán ma leráztam kézmosás után a kezemet azt a kijelző jojozott rajta, még szerencse hogy a szallag kábel nem tört el.

(#1622) ztibor válasza ztibor (#1621) üzenetére


ztibor
senior tag

Megragasztottam B7000-es ragasztóval, most szárad 2 napot aztán meglátom hogy sikerült.

Azt sejtem hogy a vízhatlansága megszűnt, nem is merném tesztelni rá :)

Valamint a kijelző szalagkábel része lepattintható az alaplapról, tehát ha nem a kijelző felőli rész szakadt el, akkor visszapattintható a lapra.

(#1623) Bl.Gyo. válasza ztibor (#1622) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Jó lett? Mert akkor eszben tartom ezt a ragasztót ha nálam is szét esne a band.

(#1624) ztibor válasza Bl.Gyo. (#1623) üzenetére


ztibor
senior tag

Egyelőre jónak tűnik, szerintem még vízálló is, de azt még nem mertem kipróbálni, jobb a békesség :)

(#1625) Bl.Gyo. válasza ztibor (#1624) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ma frissült a zepp life app, és vissza került a kamera funkció. 😁

Bocs ztibor nem neked, csak félre nyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#1626) travis84


travis84
csendes tag

Sziasztok! Egy hete rendeltem egy Mi Band 5-öt az e Mag áruházból. Közel egy hetes tapasztalatok siralmasak, ami az üzemidőt érinti. Eddig háromszor kellett tölteni.
Párosítás után legújabb firmware-t telepítette az óra magának, a Zepp Life-ban utána mindent kikapcsoltam: értesítőt, mérést, extra funkciókat. Majd végül a Bluetooth kapcsolatot is kinyomtam a mobilon, hogy véletlenül se legyen kommunikáció.
Kíváncsi voltam legminimálisabb felhasználás mellett, mennyit bír az óra.

Nos első töltés után 9 óra alatt merült 34%-ot, majd következő 9 órában még 20%-ot. Egy nap elteltével 35%-os volt a töltöttségi szint úgy, hogy tényleg nem használtam semmit, nem volt még a pulzusmérés sem bekapcsolva.
Második töltésnél egy nap alatt 50%-ra esett a töltöttség, másnap már 10-20% környékén töltőre dugtam.
Ezután töröltem az Zepp Life-t a telefonról, új felhasználó fiókot csináltam, újra párosítottam, indítottam egy Factory Resetet az órán, minden kikapcsolva, újra tesztelés, de ugyanúgy merül. Jelenleg 4 óra alatt 80%-on áll a töltöttség.

Eléggé elkeserít a dolog, mert előtte a Mi Band 4 ilyen üzemmódban 15-20 napot lazán kibírt. És azért itt is többen írtátok, hogy ha ki vannak kapcsolva a dolgok, akkor 10-14 nap is benne van az órában, de mérésekkel is simán elmegy egy hetet.

Most már azon gondolkodom, hogy selejt példányt kaptam, és élek a 14 napos elállási jogommal és visszaviszem a boltba.

(#1627) kelly416 válasza travis84 (#1626) üzenetére


kelly416
veterán

Biztos, hogy a polcon állva döglött meg az akku, vagy hibás példányt fogtál ki. Mihamarabb csere. Szerintem.

(#1628) Bl.Gyo. válasza travis84 (#1626) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Én is arra gondoltam hogy mivel nem mai darab sokat állt és az akku lehet túl merült és károsodott. Gondolom csontra le volt merülve amikor ki vetted a dobozból, ki tudja mióta volt úgy na az kinyitja a lítium ion akkukat. Mindenképpen cseréltesd ki egy másikra a karkötőt.

[ Szerkesztve ]

(#1629) travis84 válasza Bl.Gyo. (#1628) üzenetére


travis84
csendes tag

Mikor kivettem majdnem egy órát kellett tölteni mire egyáltalán megjelent a kijelzőn a töltés. Lehet valóban az volt a baja, hogy lemerült nagyon. Nem tudom, hogy érdemes-e ezek után megint egy 5-öst venni... A 6-os sem kerül sokkal többe, talán azzal jobban járnék, mivel nem áll egy-két éve a polcon, talán jobb az akksija.
Hétfőn viszem vissza boltba.

(#1630) Bl.Gyo. válasza travis84 (#1629) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Hát akkor igen nagy valószínűséggel túlmerült és annyi az akkunak.

(#1631) Dilikutya válasza travis84 (#1629) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most, hogy már kint a Band 7 is, én tuti meg se vettem volna az 5-öt. Semmi bajom az 5-el, nekem is az van, de ha van újabb majdnem annyiért, akkor inkább azt. :)
De ettől mindenképp szabadulj meg, csere azonnal, az kuka.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1632) sonye


sonye
senior tag

Sziasztok!

A 4-esem szíja elszakadt.
Addig nézelődtem, még 9-ért tudtam venni egy komplett 5-öst.

Háát el vagyok kissé szomorodva.
Az üzemidő nagyon silány.
a 4-es egy hónapig is elvan nekem.

Van tippetek, hogy hol lehet kilőni a figyeléseket? Ne méregessen az óra magától, mert látom, hogy villog a led időnként.
Az új applikációban már mindent áttúrtam, és amit találtam ott kikapcsoltam. De még így is merül mint a búvár.

(#1633) Bl.Gyo. válasza sonye (#1632) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Lehet Te is úgy jártál mint nemrég itt valaki, hogy túl régi készüléket vett és az akkuja már túl merült és így veszített a kapacitásából, kicsit görgess vissza a történetre.
Nekem minden be van kapcsolva rajta és simán elmegy 10 napot, de én már régen vettem így sose merült túl ugye.
Ha appban mindent kikapcsoltál akkor nincs más. A led villogás fura mert nálam is percenként villog, amikor 5 percekre van állítva a pulzus mérés. Szerintem azt nem lehet kikapcsolni sehogy, de nem is baj, így is jó az üzemidő nekem.
Kicsit használd még és ha nem javult a merülés szerintem vidd vissza és cseréltesd ki, hátha kapsz egyet amibe jó az akku.

Amúgy... 4es szíja el szakadt... miért nem veszel hozzá szíjat?

[ Szerkesztve ]

(#1634) sonye válasza Bl.Gyo. (#1633) üzenetére


sonye
senior tag

A túlmerülés lehet, mert vagy 30 percig állt a töltőn miután be tudtam kapcsolni.

Eredetileg csak szíj volt a terv, de úgy voltam vele, hogy akkor már beújítok, mert vettem más szíjakat is más órára, így kijött az ára olyan 7 ezerre.

Most délutáni töltés óta 4%-ot merült az asztalon pihenve.

(#1635) travis84 válasza sonye (#1634) üzenetére


travis84
csendes tag

Szia! Nálam ugyanez a túlmerüléses hiba volt. Visszavittem a boltba, cserélték volna, de nem kockáztattam, így inkább egy 6-osat kértem, talán egy ezrest kellett ráfizetni. Az újjal semmi gond, 10 napot kényelmesen kibír. A túlmerült Mi Band 5 kb. 2-3 napot bírt.

(#1636) sonye válasza travis84 (#1635) üzenetére


sonye
senior tag

Bakker, kifutottam sajnos a visszaküldési időből. :(
Pedig nagyon agyaltam, hogy akkor csere.
De így akkor már csak a gariztatás maradna.

(#1637) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Komoly ez a cucc!
Múlt héten egyik nap sétàltam 2x 40 percet ebbôl összesen lemért 7 percet. Állandóan leállította és elindította a mérést pedig nem álltam meg sehol. :W

(#1638) Bl.Gyo. válasza KD6-3.7 (#1637) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nekem ez jól szokott működni. nem tudom mi okozhatja.

(#1639) MR ME válasza KD6-3.7 (#1637) üzenetére


MR ME
aktív tag

biztos nem mozgott eléggé a karod :)
Azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy úgymond "olcsóbb" kategória, itt tényleg számít ha nem eléggé mozog a karod pl, ha mondjuk felébredek este, és csak nézem a plafont kb hosszas ideig, de nem mozdulok meg, akkor simán alvásnak veszi azt az időt is, ha kimegyek hugyozni, már percre pontosan kimutatja, hogy mikor voltam ébren :)
mondjuk én nem a gyári alkalmazást használom, mert az tapasztalatom szerint szörnyen baromságokat mér, hanem a Notify For My Band alkalmazást....

(#1640) albiosz


albiosz
senior tag

Sziasztok!

Szíjat honnan szoktatok rendelni? Van konkrét bevált darab valakinek? Emag előnyben, most ingyen szállítanak.

(#1641) huberpe válasza albiosz (#1640) üzenetére


huberpe
aktív tag

egy ezt a triót rendeltem a napokban [link]
ha szeretted a gyári szilikon szíjat, akkor ez ugyanaz.

(#1642) albiosz válasza huberpe (#1641) üzenetére


albiosz
senior tag

Köszi, meggyőzőek az értékelések és ez ha minden igaz eredeti Xiaomi termék. Feleségem érdekes módon a színekre is rábólintott (neki lesz), így megrendeltem. :R

(#1643) Bl.Gyo. válasza albiosz (#1640) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Én is az emag-ról szoktam, az appbol ingyenes szállítás boxba. És jó minőségű szíjak vannak. Bár most rendeleltem 2-t, 2 különböző színben de az egyik nem az a szín amit rendeltem, így megy vissza.

(#1644) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Nem gondoltam volna hogy valaha jönni fog még frissítés a karkötőre (ma). Nem vettem észre semmi változást, remélem semmit nem rontottak el...

(#1645) huberpe válasza Bl.Gyo. (#1644) üzenetére


huberpe
aktív tag

az volt a changelog-ban, hogy valami ios16 bugfix.

(#1646) sonye


sonye
senior tag

Frissítés?

Én annak örülnék, ha nem villogna bizonyos időközönként a zöld mérő led.
Kikapcsoltam az állandó mérést, de akkor is olyan, mintha mérne valamit.

Erre ötlet?

Ha nem méregetne, villogna máris tovább bírná az akku.

(#1647) Bl.Gyo. válasza sonye (#1646) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem is ilyen. Ha 5 perces pulzus mérésre állítom akkor is percenként villog, ez ilyen.

(#1648) kelly416 válasza sonye (#1646) üzenetére


kelly416
veterán

Én ezért kapcsoltam ki teljesen. Soha nem érdekelt, mennyi a pulzusom, viszont majd egy hetet ébreszt, informál bejövő eseményekről így. Nekem meg ez a két funkció elég.

(#1649) sonye válasza kelly416 (#1648) üzenetére


sonye
senior tag

De neked nem villogtatja a ledjét?
Én is kikapcsoltam a pulzusmérést is, sőt a telefon párosítást is. Mégis csinálgatja.

(#1650) kelly416 válasza sonye (#1649) üzenetére


kelly416
veterán

Áh, pulzusmérés kikapcsolással megszűnt teljesen a led üzemelése. Soha semmilyen körülmények között nem vettem még észre, hogy villogna.

Jajj, jajj. Nekem Band4 van, most nézem, hogy a topik nem feltétlen nyerő, de nem hiszem, hogy a band5 ennyivel akaratosabb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1651) sonye válasza kelly416 (#1650) üzenetére


sonye
senior tag

Van 4-em, és ott nincs ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1652) kelly416 válasza sonye (#1651) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor tévedtem. Nem először életemben. :P

(#1653) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

üdv, nálam még mindíg jól üzemel a karkötő, kivel mi a helyzet? :D

(#1654) MR ME válasza Bl.Gyo. (#1653) üzenetére


MR ME
aktív tag

először apámhoz került mikor én vettem egy Mi Band 6-ost, aztán most hogy megvettem helyette a 7pro-t végülis anyámnál landolt, de még mindig tökéletesen teszi a dolgát, és az akku is tökéletes állapotban van, jól összerakott kis kütyü :)

(#1655) Dilikutya válasza Bl.Gyo. (#1653) üzenetére


Dilikutya
félisten

A napokban 2 éves az enyém, igazából amire használom, nem kell újabb verzió. :) Akku is jól bírja, mostanában nem figyelem, milyen gyakran töltöm, a 2 hét tuti megvan. Egy ideje van olyan furcsaság, hogy az első pár napban látszólag (jelzés szerint, 24 órával töltés után 90% alá mehet) jobban merül, de aztán meg csak húzza sokáig.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1656) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Amazfit Band 5-hez a Xiaomi Band 5-el kompatibilis szíjak ugyanúgy jók? Honnan érdemes szilikonpántot szerezni (inkább itthoni bolt lenne célszerű, ahol személyesen is megoldható lenne a napokban)?

[ Szerkesztve ]

(#1657) Dilikutya válasza BigBlackDog (#1656) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elvileg a Mi Band 5/6 és az Amazfit Band 5 szíj ugyanaz.
Pl. ez: [link] Van átvétel üzletben lehetőség.
Vagy Szolnokon az Interspar, a bejárattól nem messze van egy ilyen mobiltokos pult, de az drága, 4000 az utángyártott szíj. :)
Meg gondolom sokfele, személyesen ezt az egyet tudom, webshopot csak gugliztam gyorsan. Xiaomi magyar shopjában is van szíj, de ott szerintem csak rendelni lehet, nem tudom, boltjuk van-e offline is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1658) Bl.Gyo. válasza Dilikutya (#1655) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nekem elég egy éjszaka hogy 100-ról, 90-re menjen (ez eddig is így volt nálam). de utána nagyon belassúl és elmegy legalább 2 hétig is.

(#1659) sonye válasza BigBlackDog (#1656) üzenetére


sonye
senior tag

Én emagon vettem pl tépőzáras szíjat, mert a szilikon patent havonta cserés volt.

(#1660) Amarth válasza sonye (#1659) üzenetére


Amarth
aktív tag

Belinkelnéd?
Köszi :)

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#1661) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Ma frissült a zepp aplikáció vissza került a magyar nyelv. Tudnám mi volt benne ilyen nehéz :D

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#1662) Ronyn válasza Amarth (#1660) üzenetére


Ronyn
senior tag

Pl.: [link]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1663) Bl.Gyo. válasza Ronyn (#1662) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Tépőzár nem megy hamar tönkre?
Én is gondolkodtam ezen, de nem jönne az be hogy a szíj megszívja magát vizzel.

[ Szerkesztve ]

(#1664) Ronyn válasza Bl.Gyo. (#1663) üzenetére


Ronyn
senior tag

Passz, én nem próbáltam ki (maradok az eredetinél)

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1665) sonye válasza Bl.Gyo. (#1663) üzenetére


sonye
senior tag

Nem való edzéshez és abban fürdéshez a tény.

De volt, hogy rajtam maradt zuhanyozás közben.
Kiszárad és tökéletes.

Nekem fogyás miatt a csuklóm pont 2 luk közé esik, illetve pont olyan szögben volt a gyári patent, hogy kicsit keresztbe állt. Mindig eltört, elgörbült.

Amióta tépőzáras, sokkal kényelmesebb az óra.

Szerencsére a kezdeti akku idős nyűg is eltűnt.
Kb 2,5 hétig simán húzza ha nem edzek vele.
Nekem alvós, ébresztős óra.

(#1666) Dilikutya válasza csucsu21 (#1661) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem angolra van állítva, nincs is a beállításokban magyar nyelv, de most a frissítés után full magyar a Zepp felülete. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1667) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Valamelyik frissítés óta nem írja az alkalmazás, hogy mikor töltöttem.
A magyar nyelv is érdekes benne, 6 óra 30 pontot és 6 óra 30 métert alszok újabban. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1668) Bl.Gyo. válasza Dilikutya (#1667) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Azt már régóta nem írja.

(#1669) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok, a band 5 szíja jó a band4-re? Úszáshoz jó lenne a band4-em, de nincs hozzá már szíjam, neten csak 5-höz találok. :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#1670) Dilikutya válasza VMatteo (#1669) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem. A 3-4 és az 5-6 kompatibilisek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1671) VMatteo válasza Dilikutya (#1670) üzenetére


VMatteo
őstag

köszönöm!

Tisztelet a Gépésznek!

(#1672) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!
Fólia most milyen ajánlott?
Eddig ez a keretes vastag műanyag volt, amit 100% elégedettséggel használtam, de ahonnan rendeltem aliról, már ott nem kapható egyáltalán. Csak ugye most raktam fel az utolsót. A gyári kijelző meg nem annyira strapabíró, 1 napot volt munkában rajtam, már karcos..

Snapshotból ezeket tudtam menteni:

(#1673) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Kollégámnak van ilyen okoskarkötője. LG k40 teloval használja. Sokáig jól müködött, aztán a hívás nem megy ki az órára. Unpair, ujrapárositás megtörtént. Zepp life friss, de abban is megtörténtek az adatok ill gyorsitótár törlése. Nekem korábban volt mi band 4 orám. Hozzápárosítottuk de azzal sem jelzi ki a hivást. A teló látja az orát, az adatok átmennek! A hivás egyedül nem. Valakinek lenne esetleg ötlete? 🤔

Eurolac

(#1674) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok,
Tudja valaki, hogy miért nem indul el az úszás távolság, és bármi egyéb mérése? Szépen kiválasztom a medence hosszát, visszaszámol, elindul a stopper, és szerinte a medence partján üldögélek. Az asszony Mi Band 6-osa ugyanezt csinálta. Lehet hogy a mellúszást nem méri?

(#1675) dodopek válasza dodopek (#1674) üzenetére


dodopek
addikt

Megoldódott, újra kellett indítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.