Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) hatvani válasza KamuMazsola (#600) üzenetére


hatvani
tag

Meg az alattalevo kivalasztasaval ....

(#602) #26097408 válasza chatran (#595) üzenetére


#26097408
törölt tag

Te probaltad mar a Zepp appal a bendet?
Nem engedi hozzaadni nekem.

(#603) KamuMazsola válasza hatvani (#601) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem azokat nem kellett kiválasztanom a REM méréséhez.

Üdv.: KamuMazsola

(#604) chatran válasza #26097408 (#602) üzenetére


chatran
őstag

Kipróbáltam, beléptem a Mi Account-ommal. Ezzel látom az összes korábbi lépésadatom, amit a Mi Fit nem mutat mostanában.
Próbáltam összekapcsolni a Band 5-tel, valamiért Band 5 NFC-nek látja. Látszólag kapcsolódik, rezeg is a Band, de az app csak homokórázik percekig nem történik semmi.
Így feladtam, marad a MI Fit, ez az app meg jó lesz megnézni a lépéselőzményeket.

(#605) #26097408 válasza chatran (#604) üzenetére


#26097408
törölt tag

Nalam is ugyanez. Rezeg, parosodik majd hibat dob fel.
Pedig az app bar hasonlo de jobb szerintem. Kicsit mintha jobban ki lenne dolgozva.
En mar kuldtem legalabb 3 feedback-et a mifit appon belul de semmi valasz. Gondolom le se tojjak. Szeretem ezt a kis kutyut de ha allandoan csak hibakat javitanak es nem adnak ujdonsagokat az apphoz, vagy a band frissitesek nem hoznak valtozast akkor lehet megy a band valakinek ajandekba.

(#606) lócitrom válasza #26097408 (#605) üzenetére


lócitrom
őstag

nem tudom eléggé hangsúlyozni, de: a kínaiak tényleg mocskosul lesz@rják mit írsz nekik. nincs kimondottan terméktámogatás. ez egyfajta udvarias, de valójában nem működő gesztus.

ahogy korábban is írtam az Amazfit/Zepp/Huami termékek önálló termékek akarnak lenni, Xiaomi nélkül. vélhetően így három frissítés után nagy rá az esély, hogy változatlanul emiatt nem tudjátok normálisan párosítani ezzel alkalmazással a Band 5 karkötőt. gyakorlati értelme sincs egyébként.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#607) Cunaja válasza KamuMazsola (#600) üzenetére


Cunaja
addikt


Nekem az alsó van és mér mindent.
lócitrom: Felraktam a legfrissebb bétát, (V1.0.2.16) meglátjuk milyen lesz. Ami érdekes, hogy a Mi Fitt, visszatért a v1.0.1.84-es verzióhoz. Azt akarja felrakni.
Talán sikerül már nekik valamit elérni.
Sajnos a betű nagyság marad(kisebb, kivéve ha angol nyelven marad és nincs feltéve a magyarítás). Most idegesedtük ki magunkat rajta ViBE fórumtárssal.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#608) lócitrom válasza Cunaja (#607) üzenetére


lócitrom
őstag

régen úgy volt, hogy függetlenül az éppen használt Mi Fit verziójától mindig engedte az aktuális firmware-t telepíteni. tehát mint egy rendes OTA szolgáltatás. viszont ez gondot jelentett idővel, amikor funkciókba nyúltak bele és adott funkciót csak úgy ért el az ember, ha a Mi Fit is értelemszerűen tudta/támogatta azt. ezért bevezették, hogy adott Mi Fit verzió, adott OTA-frissítéseket lát. újabbat (ha van) nem lát. így ha eltérő verzió van, mint amit a Mi Fit láthat, akkor frissítendőnek véli a karkötőn lévő verziót. ennek ez az oka. ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy működési hiba léphet fel, de emiatt nincs kizárva.

az remélem megvan, hogy az a fórumtárs én vagyok :D

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#609) Cunaja válasza lócitrom (#608) üzenetére


Cunaja
addikt

Ja, 1 hete írtam a fejlesztőnek, de semmi reakció.
Így mindig ViBe és én fordítgatjuk ha lesz új Mi Fit. :W
Mennyivel egyszerűbb lenne, ha beleraknák a magyar nyelvet rendesen.
Itt hívnám fel a figyelmet, hogy a magyarosított Mi Fit-ben, csak a Mi Band 5 és az régebbi verziókkal kapcsolatos dolgok lettek fordítva.
Van benne rengeteg minden egyéb, de a legtöbbje csak Kínában használható.
Most teszteljük, ha rendben van minden, akkor a szokott helyről tudjátok majd letölteni.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#610) Ronyn válasza lócitrom (#608) üzenetére


Ronyn
senior tag

Szóval akkor te is és "ViBE fórumtárs" is ideges volt :DD :))

Ego sum... Ronyn 🧔

(#611) Cunaja válasza Ronyn (#610) üzenetére


Cunaja
addikt

:)
Hamarosan jön a Notify app frissítés.
Nézzétek csak. :B

A Mi Fit 4.6.0-hu teszt is az utolsó fázisban van.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#612) kalanchoe válasza lócitrom (#584) üzenetére


kalanchoe
senior tag

igaz, nyilvánvalóan megvan az olcsóság ára is, külföldről rendelve (is) 5-6 ezer körül lenne, ennyiért meg többnyire a teljesen noname, szoftverezettség nélküli bandeket szokták általában árulni.
szerintem, a leírtakat megfontolva a mi band 5-öt fogom majd vásárolni, mert a mi fit appot már remekül megszoktam, tud több mozgásfunkciót is, prémiumabb, és nem utolsó sorban van hozzá “értelmes” támogatás, és felhasználóközeg, mint ahogyan azt a mi band 3-nál is tapasztaltam.

(#613) Joc24


Joc24
tag

És kint van a 4.6.1 frissítés. Változást nem látok...

(#614) #26097408


#26097408
törölt tag

Szerintem en megvalok a mi band 5-tol. Ma csak kivancsisagbol levettem es ugy mertem heart rate-et. Szerintetek megmerte ugy is? :W
Parom Honor Band 5-je nem mer olyankor.
Ha leveszem egy fel orara mert elmegyek furodni akkor is folyamat villog a zold es mer. Kiakaszto.
Ez azert ultragaz szerintem.
Nezek valami komolyabbat es aldozoo ra penzt.
Az app IOS alatt meg ugye egy vicc az androidhoz kepest.
A frissitesek meg soha nem hoznak semmi ujitast.

[ Szerkesztve ]

(#615) kalanchoe válasza #26097408 (#614) üzenetére


kalanchoe
senior tag

nem tudom, hogy mi a pontos gondod az ios-es appal, nálam még jobban megy mint androidon. :F mondjuk ez a mérős dolog elég érdekes - némileg eltántorít a vásárlástól, habár nem annyira fontos funkció nekem -, nálam a hármas csak csuklón mér, levéve nem.
nyilván egyébként, ha nagyobbak az elvárásaid, több mindenre is használnád, akár egy apple watch is megérheti, de ez is emberfüggő. vagy ott vannak a valamivel drágább, más gyártó bandjei is.

[ Szerkesztve ]

(#616) Fall-N válasza lócitrom (#584) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a baj, hogy még mindig a 3rd party programok jobbak, a Mi Fitnél és az Amazfit alkalmazásánál. Nekem most Amazfit Bipem van és sokkal jobb egy Notify & Fitness vagy Mi Bandage vagy más, mint a hivatalos vacak.

Az külön vicc, hogy a Bip S már tudja kezelni az ékezeteket a Bip még mindig nem mókolás nélkül (egy ideje ha fent az ékezetes font fájl, nem lehet használni a Mi Fit/Amazfit alkalmazást, mert rögtön visszateszi a gyári fontot). De ha nem tévedek ugyanígy van a Mi Band 4 és az 5 is.

Szóval szoftveres téren is jó lenne a felvásárlás, mert saját erőből még csak elégséges a tudása a vackaikanak. Persze azért jobbak, mint a noname karperecekhez járó DaFit meg más borzalmak.

(#617) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Ki jött a Notify frissítése, de ilyenkor kapok hülyét, amikor olyan is belenyúlt a fordításokba, akinek fingja nincs az egészhez. A könnyű alvást miért írta át Világosra, de azt sem mindenhol?
Meg találtam olyat is, ami levolt fordítva, de mégis angol.:W
Hirtelen ennyit láttam.
Most a 4.6.1 Mi FIt-be rakom a magyar nyelvet.
Ezután majd foglalkozom a Notify-vel.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#618) lócitrom válasza Fall-N (#616) üzenetére


lócitrom
őstag

ez nyilvánvaló. az a baj, hogy nem kötetlenül gyártanak és fejlesztenek a gyártók. az Amazfit rendelésre gyárt valamit, aminek félig ők írják a szoftverét vélhetően, félig a Xiaomi. vagy legalábbis erős diktálás van és úgy néz ki ez még kínai vs. kínai közt sem zavartalan. nem hiába akar talán felhagyni azzal az Amazfit, hogy nekik gyártanak. csak hát a 3rd party meg nem minden esetben kell. főleg, hogy fizetős. valamint nyilván egyes funkciókat jobban kezel a gyári alkalmazás. valószínűleg ez az egész addig nem oldódik meg, míg ez a konfliktus nem oldódik meg. mi meg szívunk addig. három gyári alkalmazás közül lassan egyik sem működik igazán.

a karakterek kezelése nem egészen így működik. igazából az adott nyelvtől függ, hogy milyen karakterkódolással jelenik meg a szöveg. bármilyen módosított cucc kerül a karkötőkre azt a gyári alkalmazások megpróbálják felülírni általában, ha megjelenik újabb hivatalos verzió. ennek megakadályozására szolgál a buherált Mi Fit. 4 esetében egyébként jól működik a karakterkódolás, csak mellékhatása, hogy kisebb betűtípust használ és ez sokaknak kényelmetlen érhető módon. 5 esetében bugos. nálam ritkán van az, hogy minden normálisan jelenik meg. vegyesen használja a betűtípusokat. ez egyébként régen rossz, mert már rég kész kellene, hogy legyenek ezzel. valahogy nagyon kínai módon gondolkodnak és annak ellenére, hogy nemzetközi piacot céloznak meg nagyon nem akarják alapértelmezetté tenni ezt a dolgot így a harmadik kijelzős karkötőjükön sem. szánalmas, de ez van. én legszívesebben földhöz b@sznám ezt. a 4 és a 3 is sokkal barátságosabb még úgy is, hogy ez hardveresen kicsit jobb.

(#614) PrivacyGirl
önmagában az igazából nem jelent semmit, hogy levegőt meg tudja mérni. sokat nem számít. úgy értem aki mérni akar, értelemszerűen az nem a levegőre kíváncsi. na de látszólag mérés indul el akkor is, ha nem indítasz mérést. ez valami firmware hiba, de elég béna. azonosan beállított Band 4 vagy Band 3 ilyesmit nem csinál.

(#617) Cunaja
lehet, hogy maga a fejlesztő nyúlt bele. volt már olyan, hogy fordítottam valamit és a fejlesztő átnézte és véleménye szerint módosította, mert hát nem volt annak tudatában, hogy a magyar milyen kifejezést hogyan és mire használ. ezért egyből beb@szta a leggyakoribb kifejezést, mert úgy vélte az a helyes.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#619) #26097408 válasza lócitrom (#618) üzenetére


#26097408
törölt tag

Hat nekem fontos, hogy ha belemegyek az app-ba akkor pontosan irja ki a meresi adatokat es ugy nez ki ez nem valami megbizhato e-teren. Most mondhatna azt az ember, hogy mit is var az ember ennyi penzert, de erre csak a Honor Band 5-ot tudom felhozni ami kb. egy ar es az pontos mindenben. Csak ugye az IOS app ismet bukas ott is, meg Huawei tiltas miatt en mar nem vennek se Huawei se Honor cuccokat.
Most Garmin, Polar es Apple Watch orakat nezek es majd eldontom mi lesz. Ezt meg vagy megtartom (mert azert kivancsi vagyok, hogy fejlodik idoval) vagy ajandekba adom.
Sajnalom azert mert nem akartam sok penzt kiadni es ennek olyan kis cuki a merete meg eszre sem veszem annyira konnyu.

(#620) Fall-N válasza lócitrom (#618) üzenetére


Fall-N
veterán

Az még a kisebb gond, hogy nem ugyanaz aki gyártja a hardvert az írja a szoftvert. Az már inkább, hogy letojják a vevői visszajelzéseket. Már rég kellene támogatni a magyar nyelvet, mivel nem csak a Huawei órái tudják az ékezeteket, hanem a kisebb kínai márkák is: Blitzwolf, Realme, Haylou (pedig ez is Xiaomi leányvállalat).

Annyi változás történt Bip terén, hogy állítólag a legutolsó firmware már tudja az ékezet támogatást. Az más kérdés, hogy nem mindenkinek dobja fel a frissítést, így nekem sem. Én meguntam és feltettem a fontot külső forrásból és kizárólag a Mi Bandage megy az órával. A-GPS így nem frissül, de nem is érdekel. Majd később visszateszem a Mi Fitet és akkor majd frissül.

(#621) #26097408


#26097408
törölt tag

Meg egy nap es megjon az 5om utodja. Apple watch 6. Azert ezt is megtartom hogy lassam hatha valtozik valami vagy osszehasonlitsam a kettot melyik mennyire pontos.

(#622) chatran válasza #26097408 (#621) üzenetére


chatran
őstag

Na az éles váltás lesz. :) Az egyik legolcsóbb aktivitásmérőről az egyik legdrágább okosórára.
Nyomogattam már párszor az Apple Watch-ot, de sosem fogott el a birtoklási vágy. Az egy napos üzemidő, bekapcsolt GPS-szel még ennyi se, nagyon karcsú. Ha a jövő generációkban ezt sikerül valami csoda folytán kitolni egy hétre, akkor majd elgondolkodom rajta.

(#623) Noukoum válasza chatran (#622) üzenetére


Noukoum
veterán

Az üzemidő nem fog jelentősen javulni a közeljövőben. A legnagyobb probléma hogy egy funkciókban gazdag rendszer fut rajta, amit igazából ki sem használ az ember.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#624) kalanchoe válasza Noukoum (#623) üzenetére


kalanchoe
senior tag

igaz, nálam ez a másik ok, amiért nem váltok egy apple watchra. egyszerűen a mi band funkcióit sem használom ki teljes mértékben, mivel többnyire az időt lesem rajta, meg mennyit sétáltam egy nap, valamint az alvásidőmet. erre meg ez bőven elég. ha meg több funkcióra van szükségem, előveszem a telefonom.

(#625) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Após most kapott egy ilyen karkötőt. Jó lenne a magyar nyelv. A kérdésem, hogy lehet esetleg a karkötőt is magyarítani?
Kezdetnek feltettük a Play-ről a Mi Fit appot, ami frissítette a karkötőt, majd olvastam ezt a hozzászólást, amivel most magyarul megy a Mi Fit app (köszönet!), de a karkötő még nem. Érdekes, hogy a jelenlegi FW 1.0.2.08, de mégis azt mondja az app, hogy van elérhető frissítés (1.0.1.32), ami régebbi a számozás szerint. Illetve honnan érhető el mindig a legfrissebb magyar Mi Fit app? Köszi!

(#626) Ronyn válasza nOvOp (#625) üzenetére


Ronyn
senior tag

Innen :
Itt találod a karkötő magyarításához szükséges fájlokat, és leírást is
mi band 5 (teszt) fordítás

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#627) lócitrom válasza Ronyn (#626) üzenetére


lócitrom
őstag

grazie. nem akartam már leírni, hogy hogy kell rákeresni egy eleve csontig rágott témára :)

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#628) Ronyn válasza lócitrom (#627) üzenetére


Ronyn
senior tag

Hát, csak a 618. hsz-ig kellett volna vissza görgetni... i

Ego sum... Ronyn 🧔

(#629) nOvOp válasza Ronyn (#626) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi! Kerestem több szóra, vissza is olvastam, de főként a linkeket kerestem a hozzászólásokban. Első egyébként az volt, hogy megnéztem, van-e téma összefoglaló, az sokat segített volna. De így is jó, köszi még1x! :)

(#630) Ronyn válasza nOvOp (#629) üzenetére


Ronyn
senior tag

Hát igen, az nem lenne rossz, bár sok mindent nem lehet írni róla ezen kívül...
Esetleg hogy igen, tudjuk, sz@rabb az üzemidő

Ego sum... Ronyn 🧔

(#631) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Sziasztok!
Tud olyat a készülék hogy megadva egy intervallumot ébresztéshez akkor figyeli a mély alvást, és akkor kelt amikor épp nem mély alvásban van az ember?

(#632) lócitrom válasza 2ofthem (#631) üzenetére


lócitrom
őstag

nem.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#633) beers


beers
addikt

Kezd kicsinálni ez a ..... :)
A számomra legfontosabb, hogy néma üzemmódban is rezegjen bejövőhívás esetén a kezemen!
2 napja ez nem megy!
Már átnéztem 3-szor és nem lelem az okát!
Semmire nem jelez...
Notify-n alul be van kapcsolva az értesítés, alkalmazások hozzá adva mi fit-ben, akkukímélő kikapcsolva, nem értem én ezt..... :W

M&N

(#634) flegga92 válasza 2ofthem (#631) üzenetére


flegga92
senior tag

Tud, külső appal. Mi band tools és a Sleep as Android alkalmazással. Mind a kettő fizetős, de van próba időszak.
Számomra minden pénzt megér, azóta kipihenten kelek.

(#635) Cunaja válasza 2ofthem (#631) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Ezt a kulcsot szerezd be a Mi Fit-bél, de neked angol a szöveg., majd a két említett alkalmazás bármelyikével tudod használni a Mi Fit nélkül is. A Mi Fit még mindig egy rakat......
Nappali alvást csak akkor mér, ha előtte volt éjszakai alvásod. Idióta, ha dolgozom éjszaka, hogy mérje az alvásom.
A másik két app, jobb.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#636) bach66


bach66
tag

Sziasztok!

Lányomnak vettem Band 5-öt és mielőtt odaadom neki, ki szeretném próbálni, egyrészt, hogy lássam, rendben működik-e, másrészt, hogy tudjak majd segíteni neki.

Viszont én Amazfit Bip-et használok Notify app-pal Mi Fit nélkül. Lehet egyszerre a két kütyüt használni a Notify-jal?
Ha igen, hogyan?
Valaki próbált már ilyesmit?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#637) grizlisandor


grizlisandor
addikt

MB4 üzemidőm MB5 üzemidőm

Azonos használati szokásokkal, talán kicsit több fényerővel az MB5 esetén.

Szerk.: MB4 custom előlap volt, MB5 stock.

[ Szerkesztve ]

(#638) Ronyn válasza grizlisandor (#637) üzenetére


Ronyn
senior tag

Én nem tudtam 23 napnál többet kihozni az MB4-ből sem, az MB5 az 17 nap a legtöbb

Ego sum... Ronyn 🧔

(#639) lócitrom válasza Ronyn (#638) üzenetére


lócitrom
őstag

nekem azt hiszem 34 volt talán a max Band 4 esetében.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#640) 2ofthem válasza flegga92 (#634) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Köszönöm, mától tesztelem :)

(#641) 2ofthem válasza Cunaja (#635) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nem találok ilyen menüt sajnos, leírnád hol találom?
Egyébként a két appot feltettem, párosítottam a készülékkel.
Szonár vagy gyorsulásmérő szenzort érdemesebb használni?

(#642) Cunaja válasza 2ofthem (#641) üzenetére


Cunaja
addikt

ISzia! Bemész a band beállításai a, majd settings és ott legalul.


[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#643) 2ofthem válasza Cunaja (#642) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nekem így néz ki, nincs sima settings egyáltalán:

(#644) Cunaja válasza 2ofthem (#643) üzenetére


Cunaja
addikt

Melyik Mi Fit verzió van fent?
A módositott Mi Fit-ben van benne.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#645) 2ofthem válasza Cunaja (#644) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Amit a play áruház hozott, app verzió: 4.6.1

[ Szerkesztve ]

(#646) Cunaja válasza 2ofthem (#645) üzenetére


Cunaja
addikt

Észrevettem, hogy átírta. :)
[Innen letudod tölteni ]
Viszont még nem magyar, mert várjuk a Moderátort, hogy berakja a magyarítást bele.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#647) 2ofthem válasza Cunaja (#646) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Köszönöm! :)

(#648) cs.david94


cs.david94
tag

Sziasztok!
Pár napja észrevettem hogy nem jelez az óra hogy hivnak. SMS, messenger, email, minden működik, csak az nem, ujraindítottam mindent, majd próbáltam ki be kapcsolni mi fit-ben ezt a funkciót, és amikor bekapcsolom, "to receive incoming call alerts update your phone to the latest version of miui"
Kösz szépen, telefonon is a lehető legfrissebb van, ez volt az egyik fő funkció amiért megvettem, hogy ne kelljen elővennem a zsebemből órára ránézek és ha kell nyomom a fülest, ha nem nem.
Mit lehet vele csinálni? tökéletesen működött, én nem frisstettem semmit.

(#649) beers válasza cs.david94 (#648) üzenetére


beers
addikt

Hasonló problémám van nekem is, nem jöttem rá, hogy mi a gond......

M&N

(#650) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Éjjel kikapcsoltam a telefont és most reggel kiderült, hogy a Mi Fit nem szinkronizálja le a Mi Band 5-ről az adatokat.
Ha elinditom a Notify-t, az simán leszedi.
Nálatok is ezt csinálja?
Mert ha ilyen marad, akkor valami nagyon nem stimmel a Mi Fit működésében.
A fentebb említett hibák is, hogy nem jelez a Band, nem ébreszt, nem jön az értesítés jelzés, nem jól jelzi a bejövő hívást, kijelenthető, hogy Mi Fit hiba. Mi Fit nélküli használat, alternatív programmal működik rendesen.
Ezt már 2ofthem klégával teszteltük is.
Ha nem csinálják meg rendesen a Mi Fit-et 1-hónap alatt, elfogom adni a Mi Band 5-öt, mert már nagyon idegesítő.
Jellen pillanatban megbántam, hogy váltottam, mert így nem sok értelme van a plusznak, ha mellette idegeskedni kell.
Mindig kikapcsolt telefonnal aludtam és Mi Fit is ment rendesen a Mi Band 4-nél.
Ami érdekes, az éjszakai stressz adatok, szinkronizálja lettek. :F

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.