Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Obyboy válasza #82891776 (#2698) üzenetére


Obyboy
Topikgazda

Hmm... 845-ről visszalépsz a 835 szintjére és gyengébbnek találod... Mily meglepő.
A 9Tpro-ban 855 van, cseréld arra, probléma megoldva. :))

(#2700) ****** Tedd fel hardverapróra, lesz aki meg lesz elégedve vele.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#2702) #82891776 válasza Obyboy (#2701) üzenetére


#82891776
törölt tag

Tisztába voltam hogy gyengébb lessz de ennyivel????

Gondolkodtam a 9T pron de többet szerintem nem lessz xiaomim

[ Szerkesztve ]

(#2703) PowerBuldog válasza #82891776 (#2702) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Utána néztél egyáltalán a telefonnak mielőtt megvetted? Mert ezt előtte is lehetett tudni, hogy milyen teljesítményre számíthatsz.
Én PocoF1-ről váltottam, és semmiben nem éreztem eddig a hátrányát, hogy nem 845 van a készülékben. (Nyilván nem fortnite meg pugb-t nyomok egész nap 32 évesen.)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2704) wierra válasza #82891776 (#2700) üzenetére


wierra
senior tag

Akkor vegyél érzékeny búcsút a topikról, mert ez a nyavajgás itt senkit sem érdekel.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#2705) schawo válasza #82891776 (#2702) üzenetére


schawo
titán

Sírni a specifikáción elég béna. :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2706) alázógyík válasza #82891776 (#2702) üzenetére


alázógyík
őstag

Te aztán kemény rinyagép vagy...

(#2707) helixP válasza #82891776 (#2694) üzenetére


helixP
nagyúr

És mire való a Benchmark? Photoshopoljak magasabb számot, hogy tudd mutogatni a barátoknak?
Szerintem Win-Win a topicnak is és Neked is, ha többet nem lesz Xiaomid.

[ Szerkesztve ]

(#2708) stingy2 válasza #82891776 (#2702) üzenetére


stingy2
senior tag

En azert vettem telefont, h hasznaljam. Kommunikaciora, netezesre, navira stb.
Ha neked azert kell telo, hogy szintetikus teszteket futtass rajta - milyen ertelmes elfoglaltsag- es a vegen soook pont legyen az eredmeny, akkor vegyel csucsprocis telot 3 havonta.(mert ugyis kijon vmi, ami azaktualis telodnal 2.ponttal jobb lesz.)
Amugy meg mibol gondolod, h ez mondenkinek fontos?( Kb. 14 ev.es kor felett -es itt ertsd szellemi szint, ez kb 45788. szempont.)
Amugy meizu 16: nem ez a kategoria, tehat hasonlitsd olyannal ami ott versenyez.
Mellesleg tenyleg mindenbem jobb, 3010 aksi?, NFC? Támogatas(nem csak frissitesekre gondolok) szoval, ha engem kerdezel vegyen meizut akinek ket anyja van😀 de en nem is jarok fikazni meizu forumba....

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#2709) #82891776


#82891776
törölt tag

Rinyagép vagyok mert nem vagyok elfogult ezzel a sz@r xiaomival :D :DD

Érdekes nem nekem van csak problémája ezzel a telefonnal.Elég sok embernek van valamivel problémája.Valakinek az akksi egy hulladék,másiknak mikor jön frissités,stb.Na léptem

Nekem ez a telefon egy hulladék.Ennyi :DD

[ Szerkesztve ]

(#2710) Golyo69 válasza #82891776 (#2709) üzenetére


Golyo69
senior tag

Sztem jobb is ha nem irsz :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#2711) B. Tamas válasza #82891776 (#2709) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

A 600.000-es Galaxy Fold sem lesz tökéletes, de a legújabb ájfón 18 sem. :) De megsúgom, egyik telefon SEM.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#2712) PowerBuldog válasza #82891776 (#2709) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Remélem nem csak hitegetsz minket és tényleg nem kell többet a sírást olvasni.

Ui: a többi reged se ha lehet.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2713) schawo válasza #82891776 (#2709) üzenetére


schawo
titán

:O hiányozni fogsz

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2714) #82891776


#82891776
törölt tag

:O

(#2715) SzalaiÁdám95 válasza #82891776 (#2709) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Nem tudom milyen elvárásaid vannak..
Én egy iPhone Se ről mentem át Note 8ra ez megvolt 2 evig es levaltottam erre és kimerem jelenteni hogy kenterbe veri a N8at igaz nem mai telefon, de ennyi penzert ritka az ilyen kevés kompromisszumal jaro telefon.
Én régen mindig megvettem az új telefont ami éppen tetszett és általában vagy nem elegitette kinaz elvarasaimat vagy pont bele nyultam egy gyengecske szériába, es nem voltam már hajlando kiadni tobb 100e forintot egy telefonra..
Csucskategoria igen csak 200 felett van aztan hamar le is megy az áruk mert evente kiadnak valami jobbat es újjat..
Sok sikert és Vastag penztárcát kívánok! :d

(#2716) R a y válasza #82891776 (#2714) üzenetére


R a y
senior tag

Szerintem elhúzhatsz innen, senkinek nem fogsz hiányozni. Én 10 éves iPhone használat után váltottam tavaly xiaomi redmi note 5 re, most nyáron meg mi 9t-re. Semmiben sem érzem a hiányt, még a note 5 is használható telefon ma is.
Úgy látszik neked desktop teljesítmény kell, akkor inkább ne is legyen telefonod, hanem a zsebedbe egy izom pc kell.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#2717) bear_ válasza #82891776 (#2714) üzenetére


bear_
aktív tag

Ennyire unatkozol Kromer?

(#2718) duo


duo
őstag

szervusztok!

Csütrötökön gazdagodtam egy ilyen készülékkel.

előtte redmi note3 pro-m (Kate) volt. imádtam. aztán most egy fél évig xperia xz1compact. (ez utóbbit is szerettem, mert kompakt, vízálló. snapi 835. Aztán annyukomnak note7 lett és a maga 660-as snapdragonjával gyári miuival pörgősebb volt mint a stock közeli sony... de sokkal jobb volt a felhasználói élmény. marmint a note7-en ( akkoriban pont erősen dilemmáztam, hogy mire váltsak mert a sony azért csak nem volt fenékig tejföl és nem is láttam rendesen sajnos a kompaktság több kompromisszumot jelentett mint előnyt.- samu a50 és a note 7 volt rajta a listán novinyul kollegával konzultáltam is mi legyen. de valahogy mégsem váltottam.) aztán jött a 9T.
Azt kell mondjam eddig jó. mondjuk erősen debloatoltam ADBvel. de nagyon korrekt.
***
Ugyanakkor kérdeznék is.

ha miui eu-ra váltok akkor az vajon frissül OTA? (korábban még miui8 idejében azt hiszem igen aztán egy ideig nem most nem tudom hogyan áll.)
mennyire macerás a bootloader nyitás? (sosem nyitottam; a note3 nál érdekes módon lehetett BL nyitás nélkül is twrp-t tenni meg rootolni. problémamentesen.

ha lenne twrp-m ott tudok e teljes rendszermentést csinálni? tehát a fotókról könyveimről zenéimről?
korábban ilyenre sem volt szükségem sd-kártyán volt mindenem. itt meg ugye...

a segítséget előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#2719) Faby


Faby
senior tag

Én Redmi Note 4-ről váltottam, de nem a teljesítménykényszer miatt, hanem mert kezdett eljárni felette az idő 2 és fél évesen.
A SD625-höz képest ez jóval erősebb a szintetikus teszteken, ez a mindennapi életben annyit jelent, hogy még finomabb, még simább a rendszer működése, simán kezeli a nagyobbacska excel táblákat, pdf doksikat, egyáltalán, villámgyors a működése.
Note 4-n is volt egy jól belakott xiaomi.eu rendszer, mostanra elértem azt itt is. Minden gördülékenyen megy, nincsenek fagyások, lagok.
Az a két játék pedig, amivel játszok (bubbleshooter, meg egy tower defense) gond nélkül megy, de az lehet, hogy egy fakockán is elfutna, nem tudom.
Lehet mindig vadászni az aktuális csúcs hardvert, de az nagyon drága félévente-9 havonta cserélgetni a telefont, meg nagyon fárasztó is.
Aki normális telefont keres elfogadható áron (azért tegyük hozzá, ez sem az olcsó kategória, de ár érték arányban szvsz top), annak ez jó választás.
Olcsóbban meg ott a Redmi Note 7, az emberek 75%-ának szerintem az is elég.
Most már csak a közösségi támogatásnak kellene kicsit felpörögnie, jó lenne egy olyan szintet elérni, mint a Note 4-nél volt.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2720) wierra válasza duo (#2718) üzenetére


wierra
senior tag

Hivatlos BL nyitás nem nagy varászlat, csak idő kérdése (~1 hét) mire megkapod az engedélyt.
A TWRP backup nem a tartalom (zene, képek stb.) mentésére szolgál.
Ezekre ott a MiCloud és Google-backup, GoogleDrive.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#2721) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok,

Nem rég vásároltam a készüléket és raktam fel rá az EU romot.
Az alábbi fogyasztást produkálja valamiért a telefon.. alig 20 perc kijelző idő, kb 3 perc pokemon go.

[kép]

[kép]

mi okozhatja? mivel tudnám monitoroztatni.. ?

(#2722) Faby válasza wierra (#2720) üzenetére


Faby
senior tag

De végső esetben (ha valami nagyon megkotlik a rendszerben, és nem indul el) TWRP alól is el lehet érni az Internal Storage-t, és microSD kártyára (itt ez nem játszik), OTG-n pendrive-ra, vagy akár gépre kötve PC-re le lehet menteni az adatokat.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2723) duo


duo
őstag

@Faby, Wierra: köszi mindkettőtőknek!

már csak egy működő win kell hozzá.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#2724) Land válasza tibz03 (#2528) üzenetére


Land
veterán

Ez az akció még tart?
Nagyon tipródok, hogy merjem-e Banggoodról megrendelni vagy jó lesz nekem hasonló áron hazai garanciával a 128 Gb-os 9T :F
Bangood topicban azt írják a garanciára, hogy akár 2-3 hónap is lehet mire lefut a gariztatás és visszaküldésüknél simán megvámolhatják. Tehát vegyem úgy, hogy nincs rajta garancia..
(Piszkálja a fantáziámat az SD855 processzor. Viszont nem igen játszom csúcs játékokkal és nagyon ritkán videózom. Nem tudom az a 4K 60 fps mennyire "profi" minőség. Talán elég lenne az 1080p 60 fps is...)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2725) unskillful


unskillful
tag

Telefon csere előtt állok, és két készülék között dilemmázok: mi 9t és mi 9 t pro. Az a kérdésem, hogy megéri a pro a durván 1,5x-es árat? Igazából nem játszom komolyabb játékokkal, viszont fontos hogy jó legyen a kamera része a telefonnak, mert sokat fotózom mobillal. Illetve a tesztben leírt "érintés érzékenység" probléma az mennyire gyakran fordul elő a sima 9t esetében? Előre is köszönöm a válaszokat. Ja, Mi Mix2-ről váltanék, amit imádok, csak már 2 éves és alig bírja ki nap végéig az aksi.... 😐

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2727) beyruth82 válasza unskillful (#2725) üzenetére


beyruth82
veterán

Az érintés érzékenység probléma a legtöbbünknél itt a fórumon abszolúte nem jelentkezik.Nálam nagyon jó az érintője sokkal jobb mint az előző huawei mate 10 pro telómé ahol gyakori volt a félre gépelés meg két szó között pontot rakott csak úgy random magátol,stb.Nem másfélszeres ár kb 35 ezerrel több a pro verzió.Talán időtállóbb egy S855 mint egy 730.Hogy ez megér-e + 35 ezret?Nem tudom eldönteni én sem.Én is sokat gondolkodtam nem-e lett volna jobb az de játszani sosem játszom a kamerájuk meg majdnem ugyan az állítólag kevesebb fénynél es videónál jön elő némi különbség de ez sem látványos vagy nagymértékű. Mivel fotózni se nagyon szoktam így belenyugidtam és megtartom ezt nem cserélek pro verzióra :)

[ Szerkesztve ]

(#2728) tibz03 válasza Land (#2724) üzenetére


tibz03
őstag

Igen, még tart. Írj rám, ha kell a link.

Bár én személy szernit csak az erősebb CPU miatt nem venném meg a Pro-t. A sima 9T is bőven elég erős. Tényleg csak akkor van értelme a Pro-nak, ha valaki komolyabban játszik. Na meg persze a 4K 60 FPS se rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

(#2729) Land válasza tibz03 (#2728) üzenetére


Land
veterán

Játék elvétve és semmi komoly. De ha pl Pubg-zni szeretnék a Snapi 730 is simán jó hozzá, nem?
Ha 1080P 60 fps is korrekt, akkor az elég lehet. 4k 30 fps már szűkösnek tűnik.
Illetve kérdés, hogy főzött ROM-ok terén lesz-e különbség a 2 modellt között... Mert idővel dobnám a MIUI pl AOSIP-re. Talán a 9T-ből többet adnak el, több ROM lesz rá, aztán fene tudja.
Ha 9T mellett döntenék, akkor azt nekem nem érné meg kintről. 90k Ft-ért pár hetes használt vagy 105k Ft körül új magyar garis lenne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2730) Obyboy válasza Land (#2729) üzenetére


Obyboy
Topikgazda

Én is vekengek a 9T 6/128 és a 9Tpro 6/128 közt. Nézegetem az árakat (és az akciókat) itthon és külföldön egyaránt. Itthon hivatalos forrásból 115k ha lenne készleten, kintről pl gearbestről kb97k bár itt még lehet jönne rá áfa. Ha a végső ár kb 20k val kevesebb mint az itthoni hivatalos akkor én inkább a külföldire szavazok úgyis hamarabb nyitnám a bootloadert mint ahogy lejárna a gar.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#2731) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Felvetettem múltkor, mi az a Mi Home, ami nyílik Arénában. Most adtak hivatalos infót róla [link]

(#2732) B. Tamas válasza BoneDragon (#2731) üzenetére


B. Tamas
aktív tag

Akkor nem innen fog történni a beszerzés...

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#2733) PowerBuldog válasza Obyboy (#2730) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Gearbest Priority Line-al 100%, hogy nem lesz semmi tréfa.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2734) BoneDragon válasza B. Tamas (#2732) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mondjuk ennek tudatában elég vicces, hogy a facebook oldalon hivatalos xiaominak hirdetik magukat. :F

(#2735) unskillful


unskillful
tag

Na megrendeltem én is a telefont 6/128 GB-os verziót (rögtön kettőt egy pirosat az asszonynak, egy kéket magamnak). Áfa mentes DHL-es szállítással ami elvileg Max 5-8 nap alatt itt is van, AliExpress-ről. Így szállítással együtt 98.750.- Ft-ban állt meg/db. Ettől az eladótól vettem annak idején a Mi Mix 2-t is és minden rendben volt vele. Ha valakit érdekel, akkor itt a link:

[link]

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2736) rellif válasza unskillful (#2735) üzenetére


rellif
senior tag

Nem jó a link.

(#2737) unskillful válasza rellif (#2736) üzenetére


unskillful
tag

Javítva. Bocsi.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#2738) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok,

Egy Mi 9T Pro kb. milyen korábbi flagship szintjén van úgy összeségében? Pl. egy S7 Edge-hez vagy Mate 20-hoz képest hol áll?

[ Szerkesztve ]

(#2739) novinyul válasza BoneDragon (#2731) üzenetére


novinyul
veterán

Majd azt lesd meg mekkora káosz lesz a boltban vásárolt dolgok miatt. Sem CE minősítéssel nem rendelkező termékek lesznek a polcokon, ráadásul a MI Home belpiacos cuccai az eu-s szervereken már nem mennek. Aztán ott lesznek a telefonok amiket a Lengyel központ nem fog garanciába javítani. De az első ellenőrzéskor(MI Store is folyamatosan kap) söprik le a polcokat. A Lurdy Store-t sajnálom, mert oda fog menni mindenki a nyűgökkel.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2740) NorbixD


NorbixD
tag

Üdv.

Mi 9T-ben xiaomi.eu-s vagy global rommal van valakinek a kameraszoftverben dinamikus felvételek (dynamic shots) lehetőség?

Nekem Mi 8SE EU-s rommal van ilyen opcióm.

(#2741) beyruth82 válasza Mauzes (#2738) üzenetére


beyruth82
veterán

Hardveres nyers erőben a huawei mate 10 proval szerintem (a szintetikus tesztek is ezt mutatják).Kirin 970.A mate 20-ban már kirin 980 van az már azért jóval erősebb mint ez. S7 edgénél viszont erősebb a 9T egyértelműen. Viszont pl wifis és mobilnet modeme/antennája gyengébb mert kisebb a vonalsebessége es lassabb a letöltési sebessége mint a mate 10 promnak.Kb fele olyan sebességre képes netes speedtesten.A fényképezője pedig kevés vagy rossz fényviszonyok között is látványosan rosszabb kepet készít mint a huawei mate 10 pro viszont nappali és jó fényviszonyok mellett azonosak szerintem.A huaweinek az ai-je fejletebb azt is észrevettem.A mate 10 pro egy 2 évvel ezelötti csúcstelefon.Egy két dolgot leszámítva egy szinten vannak.

(#2742) pluhm


pluhm
aktív tag

Üdv! Holnap lesz egy hete, hogy 9T-t használok. RN4-et váltott, ami még 2 és fél évesen is tudja a 2-3 napos üzemidőt 4-5 óra sot-mellett. Első napokban erről a telefonról is ezt gondoltam, de az utóbbi 1-2 napban elkezdett egyre jobban merülni. Ahhoz, hogy jól működjön, lakatolni, automatikusan indítani, akkumulátor optimalizálót kikapcsolva kell használni egy rakat appot (Garmin connetc, Gmail, Viber, Hangouts, CIB Bank mobil app,..stb.) Lehet emiatt merül, viszont olvastam itt, hogy elképzelhető, a Google Play meríti az akksit, meg is csináltam az adattörlést, frissítés visszaállítását, újraindítást, vissza is állt a 14-es verzióra, de pár óra után újra lefrissült a 16-osra. A fogyasztása 8-10 % körül van, korábban 2-3 %-ot fogyasztott ez, illetve a másik telefonon is ilyen értékre emlékszem. Nem tudom, hogy ez okozza-e, de sajnos így rendesen merül a telefon. Viszont nem panaszkodom, ha belegondolok, hogy folyamatos Bluetooth-al (Garmin óra miatt), AOD-vel, két sim-el, mobilnettel napközben, este wifi-vel ha csak 24 órát kibír, az is elfogadható teljesítmény a vetélytársakhoz képest, csak hát én az RN4-hez szoktam az elmúlt években üzemidő terén...

(#2743) Peaceliker válasza beyruth82 (#2727) üzenetére


Peaceliker
őstag

Érintéses hiba 10 ujjas próbálnál jött ki (a tesztben). Nemtom ki hogy van vele, kettőnél több ujjam ritkán tolom a kijelzőre :)

"Oh my Goa'uld!"

(#2744) NorbixD válasza Mauzes (#2738) üzenetére


NorbixD
tag

Azért a mate 10 pro se egy csúnya telefon...
De mielőtt bárki ráizgulna a puszta számokra, magszámra, frekvenciára, szintetikus tesztekre, vegyétek észre hogy a telefon egy divatszimbólum! Sokkal, sokkal lényegesebb a menő megjelenés vagy a kinézet mintsem, hogy 10-20%-al melyik kap több pontot melyik tesztben. Az appl se a nyers erővel hódított sose.

Mind hardveres, mind szoftveres téren a legtöbb felhasználásra ezen kategóriás telefonok már rég elérték azt a szintet ahol hamarabb kerül lecserélésre mintsem, belassuljon.

(#2745) HungaroDrone válasza unskillful (#2735) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Még mindig nem jó a link. Be tudnád másolni újra?

(#2746) alázógyík válasza HungaroDrone (#2745) üzenetére


alázógyík
őstag

Jó a link. :K

(#2747) Faby válasza pluhm (#2742) üzenetére


Faby
senior tag

Úgy látom, jó sokan váltottunk RN4-ről.
Mostmár csak a topikgazdát (crok) kellene átcsábítani! :D

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2748) pluhm válasza Faby (#2747) üzenetére


pluhm
aktív tag

Hát az főnyermény lenne! Az egyik legfelkészültebb fórumtárs!

(#2749) sandró60


sandró60
addikt

Kéréssel fordulok mindenkihez!
Egy hazai linket szeretnék-üvegfóliát nem találok csak webes rendeléssel lenne.Olyan üzlet ahol fel is teszik Budapest?
Lehet,hogy volt szó róla-A Téma menüben 2-lehetőség van-Próbált már valaki a régió váltással(Svájc) feltenni új témát?Az előző telefonomnál RN4 Black-fekete hátterű volt.

[ Szerkesztve ]

(#2750) wierra válasza Peaceliker (#2743) üzenetére


wierra
senior tag

Csakis szkrínsátnál, akkor hármat. :DD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.