Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Brekecs válasza Zhy (#750) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szerintem vállalható ez a telefon, tettem rá egy eu romot azóta semmi bajom nincs vele , üzemidő is rendben van, ennyi pénzért nem találtam jobbat.
Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#752) Upo válasza Zhy (#750) üzenetére


Upo
addikt

Úgy, hogy pár éve, amikor kijött a redmi note 4, akkor 60-ért vettem (a legelső magyar szállítmányból). Most a redmi note 10, ami elvileg ugyanaz a kategória mint akkor a note4 volt, az ~100e.
Normális középkategóriás készülék az most 100 körül van, néhány éve még 60 körül voltak.
Nyilván most nagyobb teljesítményűek, mert fejlődik a technológia, de az aktuális felhozatalon belül azonos kategóriában levők sokkal drágábbak lettek.
Néztem most egy alsó kategóriás árat, egy redmi 9AT az ~40e, és egy gyakorlatilag használhatatlan sz@r. Annak idején hasonló kategóriában a redmi 4A huszonpár ezer volt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#753) kszthly válasza Upo (#752) üzenetére


kszthly
senior tag

Ebben azért szerepe van annak is, hogy a forint sincs a helyzet magaslatán.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#754) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok!

Találkoztatok már olyannal, hogy a telefon egy router wifijére nem tud kapcsolódni, amire azóta kapcsolódik, amióta meg van a telefon?
De pl. a másik telefon wifi hotspotjára igen.
Változás a routeren nem volt. Igazából nem is tudom mióta van az, hogy mutatja a mentett wifik között, de nem kapcsolódik rá. Kikényszeríteni sem lehet a a kapcsolódást. Rábökök, és nincs kapcsolódás opció. Nem történik semmi...

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#755) vicces


vicces
addikt

Nekem az utolsó frissítés óta, folyamatosan kiírja, hogy nincs Internet. Ilyenkor wifi ki-be kapcsolás segít. De ma reggel kb 2 percenként lehalt. :W

[ Szerkesztve ]

:)

(#756) donmackó válasza misimagaki (#754) üzenetére


donmackó
őstag

Töröld a kapcsolatot, és add meg újra a jelszót neki. Nekem is szokott ilyent csinálni, főleg akkor amikor már sok a wifi kapcsolat darabszám.

Release the cable hounds!

(#757) vicces


vicces
addikt

Na ezt kipróbálom. Köszönöm :U

:)

(#758) vicces válasza donmackó (#756) üzenetére


vicces
addikt

jónak tűnik, azóta nem csinálja :C

:)

(#759) donmackó válasza vicces (#758) üzenetére


donmackó
őstag

A nyílt wifiket (máv,mc dönci stb.) meg akár törölheted is, ha nem használod aktívan.

Release the cable hounds!

(#760) vicces válasza donmackó (#759) üzenetére


vicces
addikt

olyan elvből nincs. viszont csak 4-5 wifi-kapcsolat van beállítva. 2 dashcam, egy okoskonekktor meg még valami. és az itthoni wifi. de hogy ezért ilyen hibát produkáljon. olyan mintha a címforditás halna le. átraktam dhcp-ről staticra is. úgy mintha kitartóbb lett volna, de egy idő után csak előjött a hiba. most még jó, tudom legalább mit csináljak legközelebb ha megint előfordul :K

:)

(#761) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok!
Közben kiderült én tiltottam ku saját telefonom. :W :W

Egyszer mindent ki kell próbálni....

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#762) togaba


togaba
tag

Sziasztok! Lehetséges az Apple Music hangját valamivel átjátszani egy hálózati médialejátszóra, amin van Airplay lehetőség is? Köszi.

(#763) hankock válasza vicces (#755) üzenetére


hankock
tag

Az asszony telefonja a 12.5.6 verzió frissítése óta csinálja ezt, de neki a Wi-Fi ki/be sem segít.
Naponta újra kell indítani a telefont. :W
Mellesleg ezt csinálja 4G/5G-vel is :((

(#764) vicces


vicces
addikt

Na nekem most jött egy frissítés. 12.5.6.0 de majd csak ha otthon vagyok megy föl. Remélem megszűnik a gond.
2 napja a routert is frissítettem. Azóta nem jött elő a hiba. Lehet a router volt a hibás :F

:)

(#765) Synaptic válasza vicces (#764) üzenetére


Synaptic
senior tag

Nekem erre a "vacakra" soha az életben (1 év) nem jött még semmi. Minden frissítést kézzel kellett feltennem 0 ról .

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#766) peeat


peeat
tag

Telenoros kartyaval nektek jo a mobil internet ?
Nekem tul lassu budapest belvaros (nyugati kozelebe) ha lekapcsolom hogy csak lte hasznalja ugy is .
Budapest kulso reszen jo a sebesseg.
Telekomos kartyaval nincs ilyen gondom

(#767) bcsaba73


bcsaba73
csendes tag

Sziasztok.
Kivetítés nálam nem működik,de igazából soha nem is működött,csak keres keres majd jön egy üzenet hogy kikapcsolja pár pillanatra a wifit és utána bekapcsolja a gps-t és bloototh-t is.
Kamerába se működnek egyes funkciók,pl a vlog,csinál piszkozatot,de mentésnél vagy küldésnél kilép a menüből.

(#768) nullpoint válasza peeat (#766) üzenetére


nullpoint
senior tag

Telenor a ludas.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#769) rzoli


rzoli
senior tag

Sziasztok

Előfordult a telefonnal olyan, hogy telefonbeszélgetés közben elhalkul, majd visszajön a hang és újra és újra? Vagy egyedi eset?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#770) ZBO válasza rzoli (#769) üzenetére


ZBO
tag

Szia!
Bizony előfordul, de nem elhalkul, hanem teljesen elmegy, mert a némító ikonhoz ér az arc, vagy kéz. (Szerintem.)

(#771) Ájvé válasza rzoli (#769) üzenetére


Ájvé
veterán

Nálam csak jack dugónál van ilyen, van hogy órák óta be van dugva és megy rajta zene stb. utána eszébe jut hogy károsíthatja a hallást a magas hangerő és leveszi az ajánlottra ami után le kell okézni hogy feljebb szeretném tekerni a hangerőt.
Telefonálás közben is ha úgy hallom hogy halk már automatikusan nyomon fel a hangerőt, biztos lehet valami szoftveres gixer vele (mint sok más egyéb dolog is).

(#772) LiteCross91 válasza misimagaki (#740) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Nekem kettőt léptet minden gombnyomásra....

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#773) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok, ma beszereztem egy ilyen telefont. a Gyári fólia ami rajta van elegendő, vagy érdemes mást rátenni?

(#774) Zebu


Zebu
addikt

Ma vettük és Droid 10 van csak rajta ha Jól látom. MIUI 12.0.8. Nem ír elérhető frissitést. Hogy raktátok fel a 11-et?

[ Szerkesztve ]

(#775) Zebu válasza donmackó (#679) üzenetére


Zebu
addikt

nekem nincs ZIP telepítés opcióm

(#776) Zebu


Zebu
addikt

Közben úgy néz ki manuálban kell megoldani, megtaláltam hogyan kell a ZIP opciót is előcsalni...

(#777) Zebu válasza Zebu (#776) üzenetére


Zebu
addikt

csak a frissítés nem megy.... flash to this stable version is not allowed

(#778) laychi


laychi
veterán

Sziasztok.
Március óta van egy Mi 10T lite telóm.
Már második alkalommal csinálja azt a teló, hogy nem akar lapozásra, gördítésre reagálni(leginkább jobbkezes műveleteknél), mikor ékezetes betűt akarok írni eltűnik a betűlista, stb.
Első alkalommal kireseteltem a telefont, teljesen újra beállítottam, akkor megszűnt a jelenség.
Valahol a menüben van képernyőkalibrálás? Én eddig sajnos nem bukkantam rá, de úgy gondoltam talán elég lenne ezt megcsinálni, valahogy nincs kedvem állandóan teljesen kioffolni a telefont és mindent újra beállítani.
Kicsit idegesítő ez a jelenség.
Ezt leszámítva elégedett vagyok a telefonnal.

(#779) Zebu válasza Zebu (#777) üzenetére


Zebu
addikt

Nu a manuális recovery 12.0.9 install után egyik sem megy tovább rá. Próbáltam a 12.0.2-t, 12.0.4.-et, 12.5.3, 12.5.6, 12.5.7. Mindegyiknél a fenti hibaüzenetet kapom. tanácstalan vagyok teljesen

(#780) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Sziasztok.
XIAOMI 10T Lite esetén szeretnék 1 adat simet működésbe hozni.
Az első helyen T-Komos kártya van.
A 2. Helyre megy a Telenoros adat sim.
Apn-t átírtam, kijelöltem mobilhálózatnak, de net az nincs.
Mi erre a megoldás?
Köszi

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#781) Zebu válasza Zebu (#779) üzenetére


Zebu
addikt

Rollback-re van valami opció?

(#782) Csatsa válasza Zebu (#779) üzenetére


Csatsa
tag

Szia! Nálam simán ment a manuális frissítés, letöltöttem innen [link] az aktuális romot, aztán beléptem a frissítésbe és automatikusan sikeresen telepítette azt. (ebben a listában nincs olyan számú rom mint amiről Te frissíteni szeretnél!)

[ Szerkesztve ]

(#783) Zebu válasza Csatsa (#782) üzenetére


Zebu
addikt

Hogyan tudok akkor visszamenni egy korábbi ROM-ra?

(#784) szaboi6512 válasza Zebu (#783) üzenetére


szaboi6512
őstag

Szia!
Tisztázzuk először hogy milyen telefonról beszélünk.
#782 hsz tűpontos. Amennyiben Mi 10T Lite modellről van szó.
A leírás szerint frissítettem jómagam is 12.5.7.0.-ra.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#785) Csatsa válasza Zebu (#783) üzenetére


Csatsa
tag

[link]

Töltsd le a számítógépedre a fent linkelt xiaomi adb fastboot toolst, és ezzel tudsz rá vissza tenni korábbi romot vagy akár a legfrissebbet is.

YouTube-on keress rá hogy működik!

(#786) Csatsa válasza szaboi6512 (#784) üzenetére


Csatsa
tag

Igen, így hogy írod akár az is lehet nem erről a telefonról van szó, lehet rossz a fórum.

(#787) Zebu válasza Csatsa (#786) üzenetére


Zebu
addikt

De :) ,a telefon az 10T lite. Alapból a 12.0.8. Volt rajta és nem frissített, visszaolvastam és a xiaomi oldalán fent volt a 12.0.9 is, ami felment manuálisan recovery ROM-mal. És azóta arra semmi.

ezt a módszert próbáltam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#788) dunc


dunc
nagyúr

Srácok átnéztem a telefont de nem találok rendszerkarbantartó alkalmazást hol találom?

(#789) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok, üvegfóliát milyet szoktatok a mi10t lite ra tenni ? Vagy rendelni ami még ér is valamit esetleg "linket" is kéthetnék ? Köszönöm

(#790) dunc válasza Scooter86101 (#789) üzenetére


dunc
nagyúr

Én rajt hagytam a gyárit, de van tarcsiba üveg. Belföldről rendeltem, és a kamerára is raktam üvegfóliát.

(#791) kefe13 válasza Scooter86101 (#789) üzenetére


kefe13
tag

Ez nagyon jó üveg, ha kapsz valahol.
https://ipon.hu/shop/termek/cellect-uvegfolia-xiaomi-mi-10t-lite/1886692

[ Szerkesztve ]

(#792) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Felraktam egy új frissítést,azóta ha használom a hangvezérelt írást,nem tudom állítani
a hangerejét a hangvezérelt írást jelző hangnak(ha megnyomom a fekete mikrofont,akkor elég hangosan jelzi,hogy azt akarom használni,és ez zavar.)
Természetesen lenémítani le tudom,de nem ez a cél,hanem hogy halkabb legyen.
Van valami ötletetek erre?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#793) dljkacs


dljkacs
csendes tag

Sziasztok!
Van már valaki Miui13-on (A12)?
Telepítés? Tapasztalat?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#794) nullpoint válasza dljkacs (#793) üzenetére


nullpoint
senior tag

Azt hiszem érdemes várni még, amíg kiforrja magát.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#795) dljkacs


dljkacs
csendes tag

Na akkor én megpróbáltam, eddig működik.

(#796) donmackó válasza dljkacs (#795) üzenetére


donmackó
őstag

Hogy lehet béta teszternek jelentkezni?

Release the cable hounds!

(#797) Gabisan


Gabisan
tag

Android 12 re van már TWRP ? :U Mert az oldalukon a legutolsó a [3.5.2]
És már nagyon régóta nem jött új,érdekes,hogy még a 3.6.0 sem jött még ki hozzá,ami a többihez már rég megjelent... :U

Gabisan®

(#798) dljkacs válasza donmackó (#796) üzenetére


dljkacs
csendes tag

Nem tudom. xiaomi.eu rom-on vagyok régóta. Kaptam a heti frissítéseket, TWRP-vel telepítettem, de az A12-vel csak Fastboot rom van még. Jelenleg nincs még semilyen recovry ehez a telefonhoz A12 alá.
Tapasztalat:
+valóban gyorsabb lett a rendszer.
- nincs Recovery, Root, van reklám :((
- az új widgettek és irányítópult nincs ebbe a verzióba, nem is engedi külön telepíteni.(de lehet, hogy nem foglalkoztam vele eleget).
Telepítést a fentebbi, linken ahonnan a rom van, leírják. [link]

(#799) dljkacs


dljkacs
csendes tag

Alakul ez szépen.
Van Root, nincs reklám :D ,futnak a banki alkalmazások, és megy a Youtube vanced :DD .
Ezt a leírást követve TWRP nélkül raktam fel a Magisk-et. [link]
Most elutazom, és tesztelem egy hétig.

(#800) Upo válasza dljkacs (#799) üzenetére


Upo
addikt

Elforgatós hülyeség ezen is megvan, vagy ez rendben van? Az a legidegesítőbb dolog az egész telefonon...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.