Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Ájvé válasza ZBO (#700) üzenetére


Ájvé
veterán

Nekem a belső tárhely MIUI/.ringtone mappában van és be tudtam állítani.
De a zene alkamazásba van csengőhang szerkesztő is ott is be lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#702) ZBO válasza Ájvé (#701) üzenetére


ZBO
tag

Köszi, megvan hol hibáztam. Szokott megszakadni a hívás beszélgetés közben? Naponta kb. egyszer előfordul.

(#703) Ájvé válasza ZBO (#702) üzenetére


Ájvé
veterán

Nekem nem szokott, vagy nem vettem észre, barátnőm van hogy véletlen kinyomja így nehéz is lenne megmondani. Ha külföldön vagyok megesik, de hálózat miatt szerintem nem a készülék hibája.

(#704) donmackó


donmackó
őstag

Másnál is jelentkezik hogy ha kilépek egy játékból, nem jelennek meg alul a virtuális gombok? Olyankor el lapozó a discover-re, és élő jön. Viszont ott vannak, mert ha rányomok az üres helyre, működik a vissza/alkalmazás váltó stb. gomb. Ez bug vagy feature?

Release the cable hounds!

(#705) ZBO válasza Ájvé (#703) üzenetére


ZBO
tag

Mi sem tudjuk eldönteni, hogy véletlen érintés v a készülék hibázik. A hálózat korábbi telefonok esetében nem szakadt meg.

(#706) kefe13 válasza donmackó (#704) üzenetére


kefe13
tag

Bug lesz szerintem.

(#707) donmackó válasza kefe13 (#706) üzenetére


donmackó
őstag

Esetleg egy recovery-ből kiadót factory reset segíthet? Mert más anomáliát is véltem felfedezni.

Release the cable hounds!

(#708) kefe13 válasza donmackó (#707) üzenetére


kefe13
tag

Nem tudom, lusta voltam megcsinálni :D

(#709) LiteCross91 válasza donmackó (#704) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Nekem kicsit más. A #653 ban írtam erről. Nem jött rá válasz. Mikor feloldom, akkor nem mindig töltenek be az ikonok a kezdő képernyőn, van hogy egy sor kimarad van, hogy csak 1-2. Ellapozom majd vissza és ott vannak. Hasonló rejtély, de én ezért biztos nem resetelem le.

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#710) vicces


vicces
addikt

Ez miui sajátosság. Normál.
Ha már panaszkodás. Tegnap nekem nem volt adatkapcsolat kijelzés. Egy mobil kapcsolat ki-be visszahozta :)

:)

(#711) LiteCross91 válasza vicces (#710) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Ez elég szomorú. :O mikor lesz vajon javítva? Tudunk ezzel vmit kezdeni?

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#712) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Ha valaki nem bírja kivárni ota-n. link

(#713) Szokenesz válasza gyalu 1 (#712) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Kb. feloraja ertesitett ota-n :)

(#714) kefe13 válasza gyalu 1 (#712) üzenetére


kefe13
tag

Köszi! :)
/érdekes hogy most frissítésre nyomva fel is dobta, eddig le kellett szedni ../

[ Szerkesztve ]

(#715) donmackó válasza gyalu 1 (#712) üzenetére


donmackó
őstag

Ez még mindig nem 12.5, ráadásul még béta is. Talán év végére az is meg lesz. :D

Release the cable hounds!

(#716) gyalu 1 válasza donmackó (#715) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Nekem ota-n a 12.5 jött. Néztem is hogy ez mi? :F

(#717) n0is3es válasza gyalu 1 (#716) üzenetére


n0is3es
aktív tag

12.5 global, 12.0.2 eea

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#718) gyalu 1 válasza n0is3es (#717) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Nekem ez jött ota

(#719) n0is3es válasza gyalu 1 (#718) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Mi 10T Lite – Global StableLstestV12.5.1.0.RJSMIXM(History), Mi 10T Lite – EEA StableLstestV12.0.2.0.RJSEUXM(History) mirom.ezbox.idv.tw szerint :)

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#720) gyalu 1 válasza n0is3es (#719) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Tisztában vagyok a global és eea különbséggel :K Éppen ezért raktam be képet, hogy én eea 12.5-t kaptam. (igaz hogy én jelentkeztem bétára)

(#721) n0is3es válasza gyalu 1 (#720) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Kissé másabb bétázni és otan stabilt kapni. Nem hiszem hogy a csoportból olyan sokan bétáznának :D

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#722) LiteCross91


LiteCross91
aktív tag

Az miért lehet, hogy kihomályosít a kamera bizonyos elemeket a képen? Pl. a hétvégén lőtt állatkertes képen, pont az orrszarvúkat.... De van, hogy az embereket. AI funkció ki volt kapcsolva, HDR automatán, de elég világos is volt, nem értem és nagyon idegesítő. Csatolom a képet: [kép]

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#723) nullpoint válasza LiteCross91 (#722) üzenetére


nullpoint
senior tag

Orrszarvú GDPR ??? :Y

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#724) donmackó


donmackó
őstag

Lenne egy olyan problémám hogy a telefon nem hajlandó pc-vel kommunikálni kábellel. Próbáltam a mipc suite-et, és a xiaomi tool-t is, de olyan mint ha be sem dugnám a telót. Több gépen sem csinál semmit, próba volt több kábellel is és az usb hibakeresés is bekapcsolva. Egyéb ötlet?

Release the cable hounds!

(#725) Synaptic válasza donmackó (#724) üzenetére


Synaptic
senior tag

A pcsite-ot még én sem tudtam életre lehelni.
A xiaomitool hoz meg kapcsold ki majd be az usb-hibakeresés-t (fejlesztői mód)

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#726) donmackó válasza Synaptic (#725) üzenetére


donmackó
őstag

Nem megy, pedig minden usb porton végig zongoráztam.

Release the cable hounds!

(#727) applause


applause
aktív tag

Az a problémám, hogy az simplés nfc fizetés pár alkalommal működik, azután nem. Ilyenkor a simple alkalmazást törölni kell és újratelepíteni. Ezután pár alkalommal jól müködik, majd nem engedi a fizetést, a terminál azt írja, hogy ellenőrizzük a mobil beállításait.
Másnál, hogy működik.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#728) Ájvé válasza donmackó (#724) üzenetére


Ájvé
veterán

Ha több kábellel próbáltad akkor több porton is? Más eszközzel működik az usb port?

(#729) LiteCross91 válasza nullpoint (#723) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Hát nem tudom, de másnak nem csinál ilyet? 2x zoomon, mozgó téma elhomályosodás. Csak engem tisztel meg?

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#730) nullpoint válasza LiteCross91 (#729) üzenetére


nullpoint
senior tag

Kipróbáltam egy üres vállfát meglibegtettem a szárítón.

Simán fényképezve éles a vállfa mozgás közben, 2x zoomnál elmosódott. Mondjuk ez digitális zoom, zoom nélküli sima fotóba belenagyítással jobban jár az ember.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#731) donmackó válasza Ájvé (#728) üzenetére


donmackó
őstag

Végülis sikerült, egy másik telepítővel működik.

Release the cable hounds!

(#732) Ájvé válasza donmackó (#731) üzenetére


Ájvé
veterán

Windows 10-en semmilyen telepítő nem kell hozzá, vagy más operációs rendszerről van szó?

(#733) donmackó válasza Ájvé (#732) üzenetére


donmackó
őstag

Igen win10. És mint írtam, nem csinált semmit. Sem töltés sem mtp se semmi nem volt (eszközkezelőben sem volt kérdőjeles vagy ismeretlen hardver). Feltettem a mi pc suite-et, ekkor még mindig semmi nem történt. Majd kipróbáltam a xiaomitool-t, ami feltesz valami .inf fájlokat indításkor, és voálá megy minden. Telefonon a mód választás/mtp és a pc Suite is felismerte a telót. Nem tudom mi az összefüggés, de nálam így működik.

Release the cable hounds!

(#734) LiteCross91 válasza nullpoint (#730) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Köszi. De akkor neked is ilyen kikockázott? Mert nem mondanám elmosódának inkább, mintha kikockázták volna :D

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#735) zlatan92


zlatan92
csendes tag

Üdv!
Ma frissítettem Miui 12.5-re, de van egy olyan gondom, hogy azóta 2 csíknál nem megy fentebb nálam a térerő 4G hálózatnál. Volt még ilyen valakinél itt? Illetve van esetleg valami megoldás erre? :(

(#736) zlatan92 válasza zlatan92 (#735) üzenetére


zlatan92
csendes tag

Már tárgytalan. :)

(#737) n0is3es válasza zlatan92 (#736) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Én is most frissitem bár nekem itt porosodik az asztalon a telefon de kiváncsiságból rárakom a 12.5-t miben különbözik a 12-től :D

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#738) nullpoint


nullpoint
senior tag

OTG másnál sem működik?

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#739) nullpoint válasza nullpoint (#738) üzenetére


nullpoint
senior tag

Működik, de csak normál usb-c otg csatlakozóval. Olyannal ami tud C-B konverziót, azzal nem.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#740) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Nektek jól működik a távirányító?
Parositáskor ki/bekapcsolja a tv-t és utána ennyi.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#741) szaboi6512 válasza misimagaki (#740) üzenetére


szaboi6512
őstag

Nekem is csak ennyit tud.
Van egy Redmi Note 8T is a családban, az kiválóan működik.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#742) donmackó válasza misimagaki (#740) üzenetére


donmackó
őstag

Nekem működik rendesen, egy technika tv-vel meg a Telekom box-al. A többi Bluetooth-os.

Release the cable hounds!

(#743) Upo válasza misimagaki (#740) üzenetére


Upo
addikt

irplus appot érdemes kipróbálni, minden sz@r megy vele nekem.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#744) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Sziasztok másnál működik a hotspot megosztás 12.0.4 alatt? Nem látni ha valaki rá akar kapcsolodni a Wifi SSID neve meg sem jelenik!

Válaszokat előre is köszönöm!

(#745) misimagaki válasza Kumblee88 (#744) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Szia!

Kipróbáltam. Nálam minden renben.
MIUI 12.5 van a telefonon

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#746) MarciKING24


MarciKING24
tag

Sziasztok! Őszintén én androidos vagyok, most Iphone 8am van, érdemes egy ilyenre lecserélni?

Straight outta Compton

(#747) nullpoint válasza MarciKING24 (#746) üzenetére


nullpoint
senior tag

Erre semmiféleképp. Ez a készülék úgy általánosan szar, ár érték arányt tekintve meg főleg.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#748) Upo válasza nullpoint (#747) üzenetére


Upo
addikt

Akkor mondj egy jobb xiaomi-t 100e alatt.
Mi 11 Lite 5G volt még nálam képben, de az szerintem sokkal szarabb. Fóruma szerint sokkal sokkal több szoftveres gond van vele. Ráadásul még jobban vékonyított szar, a háta szar üvegből van, a kijelző szar amoled, a jack aljzatot is lehagyták ami szar. És még kicsit drágább is. Szóval az akkor egy igazán általánosan szar a javából.
A redmi note 10 szériák vannak még ilyen áron (az is röhej), ha el is tekintünk az átok amoled kijelzőtől, akkor is jóval gyengébb hardver. Poco se nagyon van ilyesmi, vagy drága, vagy nem sokkal olcsóbb de még gyengébb.
Most komolyan, mi akkor az, ami ár-érték arányban jó? (Már amennyiben ár-érték arány kategóriába befér 100000 ft egy telefonért. De el kell fogadnom, hogy ami 2 éve 60 volt, az a kategória most 100.)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#749) nullpoint válasza Upo (#748) üzenetére


nullpoint
senior tag

Sajnos nem tudok mit ajánlani.

Redmi note 5-öt cseréltem erre, kár volt. Már leírtam korábban, egy 3 éves telefon szintjét nem hozza. Sem üzemidőben, sem gps-ben, sem térerőben, sem kamerában. Ez nálam az ellenjavalt kategória.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#750) Zhy válasza Upo (#748) üzenetére


Zhy
újonc

Ezt, hogy érted : "De el kell fogadnom, hogy ami 2 éve 60 volt, az a kategória most 100"? Elviekben ahogy jobb telefonnal jönnek elő a gyártók akkor olcsóbbak lesznek kategórián belül a készülékek.. Tudom most van a vírus meg a chip hiány de csak mennek egy kategórián belül le az árak a fejlesztéseknek köszönhetően.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.