Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) V@ns válasza NoMagix (#16) üzenetére


V@ns
aktív tag

Megerősíteném a gondolatodat: Samsung Galaxy A70. Mint egy kávédaráló.
Valami iszonyat hangja van és iszonyat érzésre is amikor rezeg. :K :D

(#52) koshmar válasza NoMagix (#3) üzenetére


koshmar
őstag

Ez Xiaomi betegség? Nekem Note 8T van, és örömmel látom, hogy nem csak nekem tünt fel :D
Nagyon gyatra..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#53) rep3at válasza roli543 (#45) üzenetére


rep3at
őstag

Még anno akkor történt amikor S7e-m volt: kijött valami Honor, a főnököm lányának az volt. Hát az én kamerám az csak egy, régi, ez jobb.. Hú :))

A mai napig visszasírom azt az egy kamerát.. Nyilván három szart + egy középszerűt olcsóbb beletenni mint egy igazán jót.

Forward thinking. كرر

(#54) akaido válasza instantwater (#44) üzenetére


akaido
addikt

és Brekecs
Az SD zsuga nálam is fontos szempont maradt, lehet maradi vagyok, hja 58 évesen már tényleg... :U

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#55) pusszycat válasza akaido (#54) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ahhoz képest elég jól tartod magad. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#56) Thor71 válasza myckey (#50) üzenetére


Thor71
tag

Én ajánlom az MI fiókot, múltkor ellopták a telóm megneztem hol van és le is tiltottam otthonról . Aztán még rá írtam egy üzenetet a kijelzőre hogy ha nem akarja levél nehezéknek használni adja le a meló helyemen. Plusz imei szám leadva rendőrségnek. Délután telefonáltak hogy megvan a telom :DD

(#57) instantwater válasza Thor71 (#56) üzenetére


instantwater
addikt

A Google féle Find my phone is kb ugyanezt tudja.
Én jobban megbízom a Google rendszerek működőképességében mint a Xiaomiéban.

(#58) Thor71 válasza instantwater (#57) üzenetére


Thor71
tag

Szíved joga természetesen, én viszont a Google dolgait kerülöm ha lehet :)

(#59) instantwater válasza Thor71 (#58) üzenetére


instantwater
addikt

Ne legyenek illúzióid a kínaiakkal kapcsolatban. :)

(#60) 7Heads Drago válasza PistiSan (#14) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Vidéken 5G??? :D :D :D
Nah az se most lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#61) janeszgol válasza rep3at (#53) üzenetére


janeszgol
félisten

Az S7 családnak baromi jó kamerája van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#63) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Egész tűrhető. A kamera, hát az nem annyira ok. 16MP-n még elfogadható, de a többi az borzalom, a videó meg kritikán aluli minőségű.

(#64) roli543 válasza #32839680 (#62) üzenetére


roli543
őstag

Persze, ennek van értelme, de annak, hogy egy ócska széles látót, makró meg anyám kínját tegyenek bele, annak nincs... csak parasztvakítás. Legyen egy de az tökéletes, és ha mellette van 1-2 plusz, ami értelmes, úgy okes

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#65) erahurka válasza #32839680 (#62) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem a zoomnak van a legtöbb értelme az extrák közt, de csak ha legalább 3x nagyítást tud. 2x semmire nem elég, annyit tényleg lehet digitálisan is croppolni korrekt minőségben, meg nem is hozza annyival közelebb a témát hogy érdemes legyen használni.

Utána jön a nagylátó, de az sem ilyen 5-8 megapixelekkel mert ne vicceljünk már hogy több információt akarunk elmenteni kisebb felbontáson. 12 és felette van értelme csak ennek is.

Makró, mélységérzékelő szenzor nettó baromság. TOF 3D esetleg, bár az egész mű bokeh effekt parasztvakítás, sose fog úgy kinézni mintha DSLR géppel lőtték volna, kár erőlködni, és iszonyat gagyi ahogy nyomják ezt a majmolást.

Az a baj, hogy a vásárlók 90%-a csont hülye a témához és még az eladók is rájátszanak, ezért meg lehet vezetni 3-4-5-6-7-8-9-10-10000000 lencsével meg egycsilliárd megapixellel.

[ Szerkesztve ]

(#66) dragonfx válasza instantwater (#19) üzenetére


dragonfx
veterán

chromás az mit jelent?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#67) doongoo válasza dragonfx (#66) üzenetére


doongoo
addikt

kromatikus aberrációra tippelnék

(#69) akaido válasza pusszycat (#55) üzenetére


akaido
addikt

:R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#70) odani válasza erahurka (#65) üzenetére


odani
tag

Azzal együtt, hogy egyetértek, szerintem a "csont hülye" helyett kevésbé sértő lenne úgy megközelíteni ezt, hogy a vásárlók 90%-át nem érdeklik ezek a részletek, mert a gagyi eszközökkel készített bokeh effektes képek IS tökéletesen megteszik a mobil kijelzőjén, instán, facebookon. Minden másra ott a DSLR .. a 10%-nak.

(#71) instantwater válasza dragonfx (#66) üzenetére


instantwater
addikt

Chromatikusan aberrált.
A nagy kontrasztú sötét és világos részek találkozásánál látható egy szép nagy kék csík.
Nézz be a topikjába, korábban volt erről szó, de a kameratesztekben is látszik.

#pocox3

(#72) Solten


Solten
addikt

Na, a Xiaomi munkaban, megint egy best buy cucc.

Saor Alba

(#73) rep3at válasza erahurka (#65) üzenetére


rep3at
őstag

Értem én hogy egy telefonból sosem lesz DSLR, de ha megnézed hogy mennyit fejlődtek a telefonok fényképezői az elmúlt néhány évben azért ígéretes.

A csont hülye szerintem sem helytálló, ha lassan is de fejlődnek az emberek ezen a téren is (a mobilokkal együtt).

Az meg hogy szerinted minek van értelme és minek nincs az egy dolog.

Forward thinking. كرر

(#74) erahurka válasza rep3at (#73) üzenetére


erahurka
félisten

Mert talán van értelme a makró szenzornak mikor különbet szarok mint amilyen képet készít? Meg a mélység szenzornak, ami nélkül a Pixel telefonok jobb bokeh effektet csinálnak mint a vetélytársak vele?

(#75) rolandrepasi válasza erahurka (#74) üzenetére


rolandrepasi
tag

Jujj, ez kemény! De igaz! :R

(#76) rep3at válasza erahurka (#74) üzenetére


rep3at
őstag

Semmi ilyet nem állítottam. A Redmi Note 8T-n szinte csak a főkamerát használtam + néha a széleslátót, nappal még egész vállalható volt.

Jelenleg egy Note 10 Lite van, ennek a kameratriója azért kissé előnyösebb..

Forward thinking. كرر

(#77) joey04 válasza koshmar (#52) üzenetére


joey04
titán

igen. nekem a mi 10 pro is gyenge.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#78) joey04 válasza Tschubi (#27) üzenetére


joey04
titán

partnero-nál jó ideje 125-re van az f2 pro.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#79) Tschubi válasza joey04 (#78) üzenetére


Tschubi
tag

nem ismerem azt a boltot, ami persze az én hibám. az árukeresőn néztem, ott sincs ilyen bolt. de ettől még persze lehet jó

(#80) F74


F74
csendes tag

Sziasztok !
https://www.hwsw.hu/hirek/62576/magyar-telekom-5g-dss-ericsson-lefedettseg-frekvencia.html
"vagyis nem minden, egyébként 5G-képes telefon támogatja a dinamikus spektrummegosztást. "
1. Ez a telefon támogatja ?
2. Ezen a telefonon 2100Mhz-n megy az 5G ?

(#81) PistiSan válasza doongoo (#21) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia, nem jött válasz azóta sem, megy vagy sem a VoLTE?

(#82) doongoo válasza PistiSan (#81) üzenetére


doongoo
addikt

Végül csak holnap érkezik a futár :W

(#83) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Szerintetek az 5G -t leszámítva melyik a jobb a Poco X3 nfc vagy ez? Kamerában melyik a jobb? Valaki látta már êlőben fogta már kézben?

[ Szerkesztve ]

(#84) instantwater válasza motofi (#83) üzenetére


instantwater
addikt

Poco kamerája chromatikus aberrációban szenved, mert spóroltak 2 centet a lencsén.

[ Szerkesztve ]

(#85) erahurka válasza instantwater (#84) üzenetére


erahurka
félisten

A Mi 10T Lite-nak jobb lencséje van?

(#86) instantwater válasza erahurka (#85) üzenetére


instantwater
addikt

Egy tesztben igen, de legjobb lenne még több képet gyűjteni, hogy kiderüljön.

Végül sima 10T-t vettem, mert bár ebben is ugyanaz a szenzor mint a 10T Liteban, de ezen nem láttam chromatikus aberrációt.

X3 minták:
[link]
[link]

(#87) doongoo válasza PistiSan (#81) üzenetére


doongoo
addikt

Megjött a teló, kártyákat beledobtam. Telekom kártyával megy az 5G (hogy meliyk sávon, arról fogalmam sincs, hol lehet ezt megnézni?).
Telekom kártyával megy a VoLTE (elsődleges, saját), de a Telenyomorra (nekem ez a másodlagos, céges) nem lehet bekapcsolni.

(#88) Doki42 válasza doongoo (#87) üzenetére


Doki42
őstag

Szia! Ha utána olvasol nem mérgelődnél...
Jelenleg csak single simmel lehet 5g - t elérni, semmi köze a mobil tipusához vagy a szolgáltatóhoz. 😎 Nálunk és sok környező országban ez van.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#89) PistiSan válasza doongoo (#87) üzenetére


PistiSan
addikt

Úgy tudom sok céges/flottás csomagban nincs VoLTE, külön kell engedélyeztetni, nem lehet hogy nálad is ez van? Telenor ilyen szempontból elég gáz, ha tőlük veszed a telefont minden van.

(#90) doongoo válasza Doki42 (#88) üzenetére


doongoo
addikt

nem mérgelődök én semmin, egyébként meg működik az 5G rendesen, ahogy kell (1-es simen, mivel az a Telekomos és nálunk csak nekik van lefedettségük), a kettes SIM max 4G-n tud menni (céges előfizetés eleve ilyen). Anno a dual simes telefonok őskorában is ez volt,hogy csak az egyik slot tudta a gyorsabb netet, a másodlagos pedig egy szinttel régebbit. Váltani bármikor lehet amúgy a két kártya közt, azaz megy a dual sim dual standby mód rendesen (ha erre vonatkozott a megjegyzésed).

#89PistiSan
lehet, de annyi nyűgöt nem ér meg nekem, hogy kérjem a rendszergazdán keresztül, mert adatnak úgyis a privát korlátlan kártyát használom. Emiatt annyira nem izgat a cégesen a VoLTE lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#91) Doki42 válasza doongoo (#90) üzenetére


Doki42
őstag

:K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#92) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben a tesztben nagyon nem stabil a kamerája. [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#93) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Sziasztok. Csatlakoztam én is a klubhoz, mindjárt lenne is egy kérdésem: alkalmazásfiókban itt nincs lehetőség elrejteni alkalmazást? (Oneplusnál, ha balról jobbra húztam, akkor oda lehetett elrejteni alkalmazást)

(#94) pusszycat válasza gyalu 1 (#93) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Melyik alkalmazást szeretnéd elrejteni? Lehet letölteném. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#95) Johnyy


Johnyy
tag

Sziasztok!

Mik a tapasztalatok ezzel a telefonnal?
Ezek érdekelnének:
A beszélgetési hangminőség, kihangosítva a videóhívások hangminősége.
A közelségérzékelővel nincs probléma?

(#96) gyalu 1 válasza pusszycat (#94) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Vártam már ezt a kérdést :P
Johnny
Egyelőre még ismerkedés van, dél óta nem sok mindent tudok mondani. Egyelőre sebesség téren meg vagyok elégedve. Op3T-ről jöttem

[ Szerkesztve ]

(#97) dragonfx válasza instantwater (#86) üzenetére


dragonfx
veterán

de ez releváns?
nemvéletlen hiba?
bemozdulás?
pont rossz fényárnyék talákozás?
de amugy látszik lilás felhöcske folttényleg de amugy észre nem venném.
ez szerkesztéssel kijavítható nem?

amugy ez mitől keletkezik?keletkezhet?

mert ha jol tudom a x3.ba sony 6xx szenzor van.
ez van ugyebár csomo más teloba.
note10lite, m10t lite.
ott nincs ilyen?
mert mindenki azt mondja a sony szenzor jobb képeket lő mint az azonos samsung.
akár 48, akár 64es.
mintha én is látnék valamit jobb lenne sony.
de akkor ez nem aszenzor hibája henem mié? fénytörés az üvegen?

nagyon off: a poco m3 brutál akcióba van most ali.n kb 35e pénz.és ha csak a főszenzort használja valaki.már pedig az 5-8as oldtimer cuccokat nem szívesen.akkor nem jobb vétel? ár/teljesitményben?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#98) Brekecs válasza gyalu 1 (#93) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Az alkalmazás zárolásnál menj tovább, ott lesz a rejtés is !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#99) instantwater válasza dragonfx (#97) üzenetére


instantwater
addikt

Lencse fénytörési hiba.
A szenzornak semmi baja.

(#100) gyalu 1 válasza Brekecs (#98) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Köszönöm. Közben megtaláltam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.